srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Major2: Praha
so 22.08. 09:00 - 16:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
JČL-V6: Počátky
so 05.09. 09:00 - 15:00
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 07.09. 17:00 - 23:00
srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Major2: Praha
so 22.08. 09:00 - 16:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 07.09. 17:00 - 23:00
KLLM6: Budislavice
út 08.09. 17:00 - 23:00

 

srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Major2: Praha
so 22.08. 09:00 - 16:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
JČL-V6: Počátky
so 05.09. 09:00 - 15:00
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 07.09. 17:00 - 23:00
srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Major2: Praha
so 22.08. 09:00 - 16:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 07.09. 17:00 - 23:00
KLLM6: Budislavice
út 08.09. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-239159-80127
2Nocar Richard307186493101
3Bouše Miroslav296170466100
4Plucar Pavel-322822587
5Munia Kamil-218162-5687
6Mattas Josef30120450586
7Podskalský Jiří25715641384
8Průša Martin14311625982
9Pánek Jindřich20010830881
10Hošek Martin17913631581
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí-5259254020
2MK EUTIT M. Lázně-7119612515
3GRINGOS30240871013
4Vaněks Sharks13664177711
5Betlodurch26641868411
6ALDA TEAM Pardubice-15154339210
7POD-BABA TEAM741211958
8Limit Pardubice-504342-1624
#HráčZBPBSB
1NML Zdice13660674213
2Staroplzeňáci B510531104112
3NEVYZPYTATELNÍ-3286623349
4Plzeň1515426939
5Tučnáci-445555117
6Staroplzeňáci2374006376
7Mariášoví nadšenci-2784691916
8KPŽE Budislavice1913665575
9MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
10RETRO Kozolupy1592343931
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146

 

#HráčZBPBSBB
1Vávrovský Jan (67)473521994151
2Korbel Jiří (58)152701853142
3David Pavel (51)91652743138
4Vondráčková Šárka (44)218604822137
5Kubiska Jiří (95)299396695134
6Straka František (44)193803996133
7Chaluš Vladimír (30)-225874649132
8Jedlička František (40)110662772131
9Vlk Stanislav (88)150514664131
10Dufek Zdeněk (78)126659785130
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš429426855138
2Jedlička David628267895137
3Dubanská Edita299267566137
4Batík Jiří372147519128
5Jančík Luděk128250378121
6Pánek Jindřich127103230121
7Koutová Eva215162377119
8Janda Jiří24247289118
9Zachar Miroslav-50221171116
10Munia Kamil-163416253114
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)652349100172
2Hrbáček Aleš (79)25133458563
3Nečas Jan (93)21831953761
4Dubanská Edita (14)9723833559
5Kuneš Daniel (93)24516741257
6Lukášek Jiří (68)10119829956
7Pírko Libor (74)-3622919346
8Čejka Zdeněk (34)20911532444
9Bříza Vladimír (35)-729337-39233
10Slabý Aleš (63)-606154-45229
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil (5)43834378190
2Batík Jiří (22)62422985387
3Kučera Miloš (1)10955766686
4Kotva Pavel (11)27725152878
5Gruner David (16)30429660072
6Novák Petr (19)35624760371
7Průša Martin (8)13231144358
8Šenold Vojtěch (39)-45641958
9Baxa Josef (21)-8327819556
10Hošek Martin (10)-1625523952
TAB7
TAB8

Regionálky 2019

PLLM7-2019: Praha (2.11.)

Dne 2.11.2019 se od 13:00 konal 7. regionální turnaj PLLM LLM 2019 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Jančík).
Oficiální stránky

CELÁ TABULKA PLLM7: Praha 2.11.2019
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPLLM
1Dubanská Edita
74911463177391164916535230112342748
2Pánek Jindřich
706735783198681663717173244684
3Novák Petr
Praha
101956015535250252812060180630
4Koutová Eva
703-840-842414788235396388151638
5Štola Vladimír
Kunice
4291115616737-13444-9024-12320077614
6Plucar Pavel
Praha
897-2381582898391373275120195600
7Rosenbaumová Andrea
56406464304554993045118163600
8Jančík Luděk
X
1705283326113321453311860178590
9Batík Jiří
Praha
65776013733-4725-22263085115590
10Kučera Miloš
Hořice
832-1212311132-6665-127-78188110590
11Davídek Josef
Dolní Břežany
651-8320-6325417511631-429553560
12Jedlička David
Praha
82441105127-12334-8925-8244-38520
13Kosek Radomír
1135-23212-22023-9564729-24168-173520
14Hošek Martin
Praha
97518415929-30422-28223-28663-223520
id="
Začátek:
sobota 2.11.2019 13:00:00
Startovné:
Na každém turnaji Kč 100,- (příchod po 13h - odečtení 20PB za každých započatých 15 minut, při opakování zvýšené startovné o 50 Kč).
výhradně finanční a dělí se následujícím poměrem:
1. místo - 40%, 2. místo - 25%, 3. místo - 15%, 4. místo - 10%, aktivita - 10%
z vybraného startovného připadá 50 % na turnajové odměny, 45 % na celoroční odměny a 5% režie soutěže

Vítěz ročníku obdrží putovní pohár.


Průběh turnaje:
hraje se 20-ti haléřový bodovaný licitovaný mariáš podle pravidel Českého svazu mariáše  
(systém losování a hodnocení je odlišný - Soutěžní řád)
Časový průběh:
registrace do 12:45     losování 12:45-13:00     1.kolo 13:00-16:00     přestávka 16:00-16:30     2.kolo 16:30-19:30     vyhlášení výsledků 20:00
Praha - Řepy, restaurace Tankárna (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)