duben 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
KM-MU 2020: Vrdy
pá 10.04. 00:00 - 06:00
KM 2020: Žďár nad Sázavou
so 11.04. 00:00 - 06:00
EXT3: Panenský Týnec
so 11.04. 09:00 - 15:00
KM-MU 2020: Labské Chrčice
so 18.04. 00:00 - 06:00
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
PKLM4 2020: Praha
ne 19.04. 00:00 - 08:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
duben 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
KLLM5: Klatovy
út 21.04. 17:00 - 23:00
PLLM4: Praha
so 25.04. 13:00 - 19:00
POLLM4: Pardubice
po 27.04. 17:00 - 23:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00
KLLM6: Budislavice
út 19.05. 17:00 - 23:00

 

duben 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
KM-MU 2020: Vrdy
pá 10.04. 00:00 - 06:00
KM 2020: Žďár nad Sázavou
so 11.04. 00:00 - 06:00
EXT3: Panenský Týnec
so 11.04. 09:00 - 15:00
KM-MU 2020: Labské Chrčice
so 18.04. 00:00 - 06:00
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
PKLM4 2020: Praha
ne 19.04. 00:00 - 08:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
duben 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
KLLM5: Klatovy
út 21.04. 17:00 - 23:00
PLLM4: Praha
so 25.04. 13:00 - 19:00
POLLM4: Pardubice
po 27.04. 17:00 - 23:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00
KLLM6: Budislavice
út 19.05. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-239159-80103
2Nocar Richard307186493101
3Bouše Miroslav29617046696
4Mattas Josef30120450586
5Podskalský Jiří25715641384
6Munia Kamil-218162-5683
7Pánek Jindřich20010830881
8Kotva Pavel7919627580
9Mejsnarová Šárka22212434679
10Mareček Milan2534830178
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí-5259254020
2MK EUTIT M. Lázně-7119612515
3GRINGOS30240871013
4Vaněks Sharks13664177711
5Betlodurch26641868411
6ALDA TEAM Pardubice-15154339210
7POD-BABA TEAM741211958
8Limit Pardubice-504342-1624
#HráčZBPBSB
1NML Zdice13660674213
2Staroplzeňáci B510531104112
3NEVYZPYTATELNÍ-3286623349
4Plzeň1515426939
5Tučnáci-445555117
6Staroplzeňáci2374006376
7Mariášoví nadšenci-2784691916
8KPŽE Budislavice1913665575
9MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
10RETRO Kozolupy1592343931
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446
#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446
#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446
#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446

 

TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš429426855138
2Jedlička David628267895137
3Dubanská Edita299267566137
4Batík Jiří372147519128
5Jančík Luděk128250378121
6Pánek Jindřich127103230121
7Koutová Eva215162377119
8Janda Jiří24247289118
9Zachar Miroslav-50221171116
10Munia Kamil-163416253114
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil (6)44828072877
2Batík Jiří (21)62021983975
3Kučera Miloš (1)3343246564
4Kotva Pavel (8)17421538959
5Gruner David (16)18722240951
6Novák Petr (28)17615032645
7Hošek Martin (11)7121828945
8Baxa Josef (20)-2119517443
9Jedlička David (31)1020321341
10Syrovátka Jan (125)-991899038
TAB7
TAB8

Regionálky 2020

PLLM1-2020: Praha (4.1.)

Dne 4.1.2020 se od 13:00 konal 1. regionální turnaj PLLM LLM 2020 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Jančík).
Oficiální stránky

JČL1-2020: Jindřichův Hradec (5.1.)

Dne 5.1.2020 se od 13:00 konal 1. regionální turnaj JČL LLM 2020 (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: David).
Oficiální stránky

PP1-2020: Praha (7.1.)

Dne 7.1.2020 se od 18:10 konal 1. regionální turnaj PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

KLLM1-2020: Klatovy (15.1.)

Dne 15.1.2020 se od 17:00 konal 1. regionální turnaj KLLM LLM 2020 (Místo konání: Klatovy - hostinec Poprda, pořadatel: Kříž).

POLLM1-2020: Pardubice (20.1.)

Dne 20.1.2020 se od 17:00 konal 1. regionální turnaj POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

PLLM2-2020: Praha (1.2.)

Dne 1.2.2020 se od 13:00 konal 2. regionální turnaj PLLM LLM 2020 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Jančík).
Oficiální stránky

JČL2-2020: Svatkovice (2.2.)

Dne 2.2.2020 se od 13:00 konal 2. regionální turnaj JČL LLM 2020 (Místo konání: Svatkovice - pohostinství Hruška, pořadatel: David).
Oficiální stránky

PP2-2020: Praha (4.2.)

Dne 4.2.2020 se od 18:10 konal 2. regionální turnaj PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

KLLM2-2020: Budislavice (11.2.)

Dne 11.2.2020 se od 17:00 konal 2. regionální turnaj KLLM LLM 2020 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: Kříž).

POLLM2-2020: Pardubice (24.2.)

Dne 24.2.2020 se od 17:00 konal 2. regionální turnaj POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

JČL3-2020: Pelhřimov (1.3.)

Dne 1.3.2020 se od 13:00 konal 3. regionální turnaj JČL LLM 2020 (Místo konání: Pelhřimov - steakhouse Pod Věží, pořadatel: David).
Oficiální stránky

PP3-2020: Praha (3.3.)

Dne 3.3.2020 se od 18:10 konal 3. regionální turnaj PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

KLLM3-2020: Klatovy (10.3.)

Dne 10.3.2020 se od 17:00 konal 3. regionální turnaj KLLM LLM 2020 (Místo konání: Klatovy - hostinec Poprda, pořadatel: Kříž).

JČL4-2020: Záblatí u Lomnice (19.4.)

Dne 19.4.2020 se bude od 13:00 konat 4. regionální turnaj JČL LLM 2020 (Místo konání: Záblatí u Lomnice - restaurace Na Návsi, pořadatel: David).
Oficiální stránky

KLLM5-2020: Klatovy (21.4.)

Dne 21.4.2020 se bude od 17:00 konat 5. regionální turnaj KLLM LLM 2020 (Místo konání: Klatovy - hostinec Poprda, pořadatel: Kříž).

PLLM4-2020: Praha (25.4.)

Dne 25.4.2020 se bude od 13:00 konat 4. regionální turnaj PLLM LLM 2020 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Jančík).
Oficiální stránky

POLLM4-2020: Pardubice (27.4.)

Dne 27.4.2020 se bude od 17:00 konat 4. regionální turnaj POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

JČL5-2020: Hadravova Rosička (3.5.)

Dne 3.5.2020 se bude od 13:00 konat 5. regionální turnaj JČL LLM 2020 (Místo konání: Hadravova Rosička - hostinec, pořadatel: David).
Oficiální stránky

KLLM6-2020: Budislavice (19.5.)

Dne 19.5.2020 se bude od 17:00 konat 6. regionální turnaj KLLM LLM 2020 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: Kříž).

PP5-2020: Praha (19.5.)

Dne 19.5.2020 se bude od 18:10 konat 5. regionální turnaj PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora (nejisté datum), pořadatel: Polka).

POLLM5-2020: Pardubice (25.5.)

Dne 25.5.2020 se bude od 17:00 konat 5. regionální turnaj POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

PLLM5-2020: Praha (30.5.)

Dne 30.5.2020 se bude od 13:00 konat 5. regionální turnaj PLLM LLM 2020 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Jančík).
Oficiální stránky

JČL6-2020: Deštná (31.5.)

Dne 31.5.2020 se bude od 13:00 konat 6. regionální turnaj JČL LLM 2020 (Místo konání: Deštná - kulturní dům, pořadatel: David).
Oficiální stránky

PP6-2020: Praha (2.6.)

Dne 2.6.2020 se bude od 18:10 konat 6. regionální turnaj PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora (nejisté datum), pořadatel: Polka).

POLLM6-2020: Pardubice (15.6.)

Dne 15.6.2020 se bude od 17:00 konat 6. regionální turnaj POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

KLLM7-2020: Klatovy (16.6.)

Dne 16.6.2020 se bude od 17:00 konat 7. regionální turnaj KLLM LLM 2020 (Místo konání: Klatovy - hostinec Poprda, pořadatel: Kříž).

PP7-2020: Praha (4.8.)

Dne 4.8.2020 se bude od 18:10 konat 7. regionální turnaj PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora (nejisté datum), pořadatel: Polka).

PP8-2020: Praha (1.9.)

Dne 1.9.2020 se bude od 18:10 konat 8. regionální turnaj PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora (nejisté datum), pořadatel: Polka).

PLLM6-2020: Praha (5.9.)

Dne 5.9.2020 se bude od 13:00 konat 6. regionální turnaj PLLM LLM 2020 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Jančík).
Oficiální stránky

JČL7-2020: Jindřichův Hradec (6.9.)

Dne 6.9.2020 se bude od 13:00 konat 7. regionální turnaj JČL LLM 2020 (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: David).
Oficiální stránky

KLLM8-2020: Budislavice (8.9.)

Dne 8.9.2020 se bude od 17:00 konat 8. regionální turnaj KLLM LLM 2020 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: Kříž).

POLLM7-2020: Pardubice (21.9.)

Dne 21.9.2020 se bude od 17:00 konat 7. regionální turnaj POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

PLLM7-2020: Praha (26.9.)

Dne 26.9.2020 se bude od 13:00 konat 7. regionální turnaj PLLM LLM 2020 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Jančík).
Oficiální stránky

JČL8-2020: Tábor (4.10.)

Dne 4.10.2020 se bude od 13:00 konat 8. regionální turnaj JČL LLM 2020 (Místo konání: Tábor - restaurace Na Brusírně, pořadatel: David).
Oficiální stránky

KLLM9-2020: Klatovy (6.10.)

Dne 6.10.2020 se bude od 17:00 konat 9. regionální turnaj KLLM LLM 2020 (Místo konání: Klatovy - hostinec Poprda, pořadatel: Kříž).

PP9-2020: Praha (6.10.)

Dne 6.10.2020 se bude od 18:10 konat 9. regionální turnaj PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora (nejisté datum), pořadatel: Polka).

POLLM8-2020: Pardubice (12.10.)

Dne 12.10.2020 se bude od 17:00 konat 8. regionální turnaj POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

JČL9-2020: Hořepník (18.10.)

Dne 18.10.2020 se bude od 13:00 konat 9. regionální turnaj JČL LLM 2020 (Místo konání: Hořepník - restaurace Na Radnici, pořadatel: David).
Oficiální stránky

PLLM8-2020: Praha (24.10.)

Dne 24.10.2020 se bude od 13:00 konat 8. regionální turnaj PLLM LLM 2020 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Jančík).
Oficiální stránky

POLLM9-2020: Pardubice (26.10.)

Dne 26.10.2020 se bude od 17:00 konat 9. regionální turnaj POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

JČL10-2020: Deštná (1.11.)

Dne 1.11.2020 se bude od 13:00 konat 10. regionální turnaj JČL LLM 2020 (Místo konání: Deštná - kulturní dům, pořadatel: David).
Oficiální stránky

KLLM10-2020: Budislavice (3.11.)

Dne 3.11.2020 se bude od 17:00 konat 10. regionální turnaj KLLM LLM 2020 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: Kříž).

PP10-2020: Praha (3.11.)

Dne 3.11.2020 se bude od 18:10 konat 10. regionální turnaj PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora (nejisté datum), pořadatel: Polka).

POLLM10-2020: Pardubice (9.11.)

Dne 9.11.2020 se bude od 17:00 konat 10. regionální turnaj POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

KLLM4-2020: Budislavice (31.12.)

Dne 31.12.2020 se bude od 09:00 konat 4. regionální turnaj KLLM LLM 2020 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: Kříž).

POLLM3-2020: Pardubice (31.12.)

Dne 31.12.2020 se bude od 09:00 konat 3. regionální turnaj POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

PP4-2020: Praha (31.12.)

Dne 31.12.2020 se bude od 09:00 konat 4. regionální turnaj PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

PLLM3-2020: Praha (31.12.)

Dne 31.12.2020 se bude od 09:00 konat 3. regionální turnaj PLLM LLM 2020 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Jančík).
Oficiální stránky