říjen 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
PP5: Praha
st 20.10. 18:10 - 00:10
JČL-K+EXT7-2021: Košetice
so 23.10. 09:00 - 15:00
PLLM6-2021: Praha
so 23.10. 13:00 - 19:00
JČL-V7-2021: Domanín u Třeboně
ne 24.10. 09:00 - 15:00
RL10-2021: Žlutice
so 30.10. 09:00 - 15:00
JČL-V8-2021: Počátky
ne 31.10. 09:00 - 15:00
PP6: Praha
út 02.11. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 03.11. 18:10 - 00:10
říjen 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
PP5: Praha
st 20.10. 18:10 - 00:10
PLLM6-2021: Praha
so 23.10. 13:00 - 19:00
RL10-2021: Žlutice
so 30.10. 09:00 - 15:00
PP6: Praha
út 02.11. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 03.11. 18:10 - 00:10
PLLM7-2021: Praha
so 06.11. 13:00 - 19:00
PP7: Praha
út 16.11. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 17.11. 18:10 - 00:10

 

říjen 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
PP5: Praha
st 20.10. 18:10 - 00:10
JČL-K+EXT7-2021: Košetice
so 23.10. 09:00 - 15:00
PLLM6-2021: Praha
so 23.10. 13:00 - 19:00
JČL-V7-2021: Domanín u Třeboně
ne 24.10. 09:00 - 15:00
RL10-2021: Žlutice
so 30.10. 09:00 - 15:00
JČL-V8-2021: Počátky
ne 31.10. 09:00 - 15:00
PP6: Praha
út 02.11. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 03.11. 18:10 - 00:10
říjen 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
PP5: Praha
st 20.10. 18:10 - 00:10
PLLM6-2021: Praha
so 23.10. 13:00 - 19:00
RL10-2021: Žlutice
so 30.10. 09:00 - 15:00
PP6: Praha
út 02.11. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 03.11. 18:10 - 00:10
PLLM7-2021: Praha
so 06.11. 13:00 - 19:00
PP7: Praha
út 16.11. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 17.11. 18:10 - 00:10

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-118583465489
2Šenold Vojtěch8484321280445
3Dubanská Edita573412985445
4Munia Kamil9764773443
5Nocar Richard5916711262441
6Průša Martin3217581079438
7Batík Jiří535283818435
8Zdychynec Josef-10930920372
9Froněk Roman4177291146368
10Jirkovský Tomáš85762847368
#HráčZBPBSB
1GRINGOS18532114396771
2Plzeňácí10753056413169
3Limit Pardubice1502569271968
4Betlodurch5962055265157
5ALDA TEAM Pardubice-5362639210347
6Vaněks Sharks-8843237235346
7POD-BABA TEAM-1721786161445
8MK EUTIT M. Lázně-3642217185341
#HráčZBPBSB
1NML Zdice3752988336385
2NEVYZPYTATELNÍ-12963368207262
3KPŽE Budislavice-1412500235958
4Mariášoví nadšenci-1680196228251
5Staroplzeňáci12881423271145
6Plnotuční392861125326
7Staroplzeňáci B510531104112
8Plzeň1515426939
9Tučnáci-445555117
10MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-14524102265790
2David Jiří101415382552789
3Škaloud Miroslav57418302404766
4Mareček Milan47916502129713
5Chaluš Vladimír10719242031709
6Bartyzal Miloslav63613692005689
7Poláček Josef12616621788688
8Plucar Pavel-46419861522684
9Liška Zdeněk25617692025682
10Pavlíková Helena80612722078669
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov305557848839212
2Mariášová Perlet208954967585207
4Plnotuční240949697378165
3MK Licita Kladruby172951116840182
6Vajgar155952976856143
7Honda Česká Lípa197142336204134
8Falešní sobi151848656383133
5Alda team H.Jelení34556395984153
9KPžE Budislavice134244675809126
10Labská Mělník-30538743569112
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-14524102265790
2David Jiří101415382552789
3Škaloud Miroslav57418302404766
4Mareček Milan47916502129713
5Chaluš Vladimír10719242031709
6Bartyzal Miloslav63613692005689
7Poláček Josef12616621788688
8Plucar Pavel-46419861522684
9Liška Zdeněk25617692025682
10Pavlíková Helena80612722078669
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov305557848839212
2Mariášová Perlet208954967585207
4Plnotuční240949697378165
3MK Licita Kladruby172951116840182
6Vajgar155952976856143
7Honda Česká Lípa197142336204134
8Falešní sobi151848656383133
5Alda team H.Jelení34556395984153
9KPžE Budislavice134244675809126
10Labská Mělník-30538743569112
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-14524102265790
2David Jiří101415382552789
3Škaloud Miroslav57418302404766
4Mareček Milan47916502129713
5Chaluš Vladimír10719242031709
6Bartyzal Miloslav63613692005689
7Poláček Josef12616621788688
8Plucar Pavel-46419861522684
9Liška Zdeněk25617692025682
10Pavlíková Helena80612722078669
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov305557848839212
2Mariášová Perlet208954967585207
4Plnotuční240949697378165
3MK Licita Kladruby172951116840182
6Vajgar155952976856143
7Honda Česká Lípa197142336204134
8Falešní sobi151848656383133
5Alda team H.Jelení34556395984153
9KPžE Budislavice134244675809126
10Labská Mělník-30538743569112
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-14524102265790
2David Jiří101415382552789
3Škaloud Miroslav57418302404766
4Mareček Milan47916502129713
5Chaluš Vladimír10719242031709
6Bartyzal Miloslav63613692005689
7Poláček Josef12616621788688
8Plucar Pavel-46419861522684
9Liška Zdeněk25617692025682
10Pavlíková Helena80612722078669
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov305557848839212
2Mariášová Perlet208954967585207
4Plnotuční240949697378165
3MK Licita Kladruby172951116840182
6Vajgar155952976856143
7Honda Česká Lípa197142336204134
8Falešní sobi151848656383133
5Alda team H.Jelení34556395984153
9KPžE Budislavice134244675809126
10Labská Mělník-30538743569112

 

#HráčZBPBSBB
1Kubiska Jiří (92)8426751517239
2Vávrovský Jan (78)4947971291236
3Vondráčková Šárka (77)3968081204227
4Jedlička František (80)1849141098222
5David Pavel (87)120752872219
6Straka František (70)22612811507218
7Neruda Vladimír (92)672200872211
8Chaluš Vladimír (74)-5421326784199
9Korbel Jiří (89)24873897168
10Dufek Zdeněk (111)226719945166
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš120510962301340
2Dubanská Edita8546501504322
3Batík Jiří590297887313
4Jančík Luděk473479952302
5Hošek Martin-16651420-245279
6Jedlička David538393931244
7Koutová Eva-64345281230
8Hes Ivan305259564183
9Pánek Jindřich164196360178
10Janda Jiří34047387174
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)8767311607130
2Hrbáček Aleš (14)355627982124
3Nečas Jan (42)102644746112
4Kuneš Daniel (118)342268610108
5Pírko Libor (66)5585590106
6Dubanská Edita (3)-53372319102
7Lukášek Jiří (52)23422846293
8Bříza Vladimír (33)-771762-993
9Slabý Aleš (11)-803558-24592
10Čejka Zdeněk (46)26016442458
#HráčZBPBSBB
1Batík Jiří (7)10814341515202
2Kučera Miloš (1)38612241610193
3Šenold Vojtěch (2)531224755183
4Novák Petr (50)8044601264176
5Munia Kamil (4)-108652544165
6Průša Martin (6)-1621023861164
7Polka Marek (16)337646983152
8Baxa Josef (24)-182840658151
9Dubanská Edita (3)232598830146
10Jedlička David (22)-69511442136
TAB7
TAB8

Regionálky 2020

JČL6-2020: Hadravova Rosička (28.6.)

Dne 28.6.2020 se od 13:00 konal 6. regionální turnaj JČL LLM 2020 (Místo konání: Hadravova Rosička - hostinec, pořadatel: David).
Oficiální stránky

CELÁ TABULKA JČL6: Hadravova Rosička 28.6.2020
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPLLM
1Korbel Jiří
Veselí nad Lužnicí
8014127681594491431713576211328
2Susko Ladislav
Tábor
575164402041912284011176682443016
3Vlk Stanislav
Milevsko
14397144115166722891413866204304
4David Pavel
Jindřichův Hradec
505-17533611978017718801332132912
5Vávrovský Jan
Týn nad Vltavou
7751464919518120218147692162612
6Kubiska Jiří
Černovice
121943125514143448125746103260
7Matějka Josef
Hořepník
1409-324219455095154274116240
8Chaluš Vladimír
Lišov
1401-12746-81210111121219-261571312116
9Mácha Jan
Sezimovo Ústí
1432390391226026965065210
10Dufek Zdeněk
Jindřichův Hradec
1404-260-265-631427913-8914253180
11Vondráčková Šárka
Jindřichův Hradec
754239611917-12758-691-10415450188
12Neruda Vladimír
Myslkovice
763-2220-273603610142034170
13Čerňanský Vladimír
Třeboň
1452-1495-1441455510016-10460-44174
14Musil František
Pelhřimov
1407-202228-263487-465610150
15Rataj Michal
Deštná
1368-23664313-14292-502-165158-7150
16Straka František
Jindřichův Hradec
5193242710-5629-274-53530140
17Hrubeš Bohumil
Pelhřimov
1406-170-176-110-115-280-28110
18Pražan Josef
Veselá u Častrova
614-480-483-313766-7937-4290
19Jedlička František
Milevsko
1419-7834-444-8253-293-16087-7370
id="
Začátek:
neděle 28.6.2020 13:00:00
Startovné:
70 Kč (v ceně je 50Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Hadravova Rosička - hostinec (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)