Regionálky 2020

JČL8-2020: Tábor (3.10.)

  • Vytisknout

Dne 3.10.2020 se od 13:00 konal 8. regionální turnaj JČL LLM 2020 (Místo konání: Tábor - restaurace Na Brusírně, pořadatel: David).
Oficiální stránky

CELÁ TABULKA JČL8: Tábor 3.10.2020
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPLLM
1Jiří Kubiska
Černovice
1219892411313155341891524458302288
2František Jedlička
Milevsko
141910647412423577125299151240
3Ladislav Susko
Tábor
5751022212414-2120-188142123224
4Vladimír Neruda
Myslkovice
7631141212615-195-1479517112228
5Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
7751138820116-5816-425551041592112
6Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
754-4026-1458534119144560105194
7František Straka
Jindřichův Hradec
519-9712-8528616024616-111721611812
8Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
140420305083003010503080180
9Michal Rataj
Deštná
13682017376522072117237109170
10Pavel David
Jindřichův Hradec
50548247211-325-276162945170
11Stanislav Vlk
Milevsko
1439-14344-9919309313-5044-6140
12Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
80142307210-10656-503-648622130
13František Musil
Pelhřimov
1407-3895579-505-454-8810012130
14Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432-630-633-91019-7210-62120
15Vladimír Chaluš
Lišov
1401146477-19178-1131-190124-6680
16Petr Pokorný
Častonín
1515-178130-484-570-572-235130-10560
id="
Začátek:
sobota 3.10.2020 13:00:00
Startovné:
70 Kč (v ceně je 50Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Tábor - restaurace Na Brusírně (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)

Tábor 3.10.
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2BP2ZBPBSBBPLLM
1Jiří Kubiska
Černovice
1219892411313155341891524458302288
2František Jedlička
Milevsko
141910647412423577125299151240
3Ladislav Susko
Tábor
5751022212414-2120-188142123224
4Vladimír Neruda
Myslkovice
7631141212615-195-1479517112228
5Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
7751138820116-5816-425551041592112
6Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
754-4026-1458534119144560105194
7František Straka
Jindřichův Hradec
519-9712-8528616024616-111721611812
8Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
140420305083003010503080180
9Michal Rataj
Deštná
13682017376522072117237109170
10Pavel David
Jindřichův Hradec
50548247211-325-276162945170
11Stanislav Vlk
Milevsko
1439-14344-9919309313-5044-6140
12Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
80142307210-10656-503-648622130
13František Musil
Pelhřimov
1407-3895579-505-454-8810012130
14Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432-630-633-91019-7210-62120
15Vladimír Chaluš
Lišov
1401146477-19178-1131-190124-6680
16Petr Pokorný
Častonín
1515-178130-484-570-572-235130-10560