listopad 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2020: Bratronice U Kladna
so 28.11. 09:00 - 16:00
Bubovice9 2020: Bubovice
ne 29.11. 00:00 - 06:00
KM 2020: Osek
so 05.12. 00:00 - 06:00
JČL-K9: Deštná
so 05.12. 09:00 - 15:00
TM2020: Praha
so 12.12. 09:00 - 15:30
PKLM10 2020: Praha
ne 13.12. 11:00 - 17:00
Vánoční turnaj míchaný 2020: Doubrava
pá 18.12. 17:00 - 23:30
JČL-V8: Častrov
so 19.12. 09:00 - 15:00
listopad 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
KLLM9: Klatovy
čt 31.12. 17:00 - 23:00
KLLM10: Budislavice
čt 31.12. 17:00 - 23:00
PP10: Praha
čt 31.12. 18:10 - 00:10
PP10: Praha
pá 01.01. 18:10 - 00:10

 

listopad 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2020: Bratronice U Kladna
so 28.11. 09:00 - 16:00
Bubovice9 2020: Bubovice
ne 29.11. 00:00 - 06:00
KM 2020: Osek
so 05.12. 00:00 - 06:00
JČL-K9: Deštná
so 05.12. 09:00 - 15:00
TM2020: Praha
so 12.12. 09:00 - 15:30
PKLM10 2020: Praha
ne 13.12. 11:00 - 17:00
Vánoční turnaj míchaný 2020: Doubrava
pá 18.12. 17:00 - 23:30
JČL-V8: Častrov
so 19.12. 09:00 - 15:00
listopad 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
KLLM9: Klatovy
čt 31.12. 17:00 - 23:00
KLLM10: Budislavice
čt 31.12. 17:00 - 23:00
PP10: Praha
čt 31.12. 18:10 - 00:10
PP10: Praha
pá 01.01. 18:10 - 00:10

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš27422449373
2Nocar Richard5944621056316
3Dubanská Edita423322745304
4Pánek Jindřich461355816302
5Šenold Vojtěch456304760301
6Průša Martin297333630300
7Kotva Pavel20738758285
8Gruner David136678814283
9Jedlička David-107526419280
10Plucar Pavel-399716317273
#HráčZBPBSB
1GRINGOS12711562283350
2Limit Pardubice5161772228848
3Betlodurch5301464199441
4Plzeňácí1711922209338
5Vaněks Sharks-522170211836
6POD-BABA TEAM1661289145530
7ALDA TEAM Pardubice-7351862112727
8MK EUTIT M. Lázně-1491516136726
#HráčZBPBSB
1NML Zdice-2021765156351
2NEVYZPYTATELNÍ-6972415171841
3KPŽE Budislavice41547155139
4Mariášoví nadšenci-1157150735038
5Staroplzeňáci990756174622
6Staroplzeňáci B510531104112
7Plzeň1515426939
8Tučnáci-445555117
9MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
10RETRO Kozolupy1592343931
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-14524102265790
2David Jiří101415382552789
3Škaloud Miroslav57418302404766
4Mareček Milan47916502129713
5Chaluš Vladimír10719242031709
6Bartyzal Miloslav63613692005689
7Poláček Josef12616621788688
8Plucar Pavel-46419861522684
9Liška Zdeněk25617692025682
10Pavlíková Helena80612722078669
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov305557848839186
2Mariášová Perlet208954967585175
3Plnotuční240949697378165
4MK Licita Kladruby172951116840151
5Vajgar155952976856143
6Honda Česká Lípa197142336204134
7Falešní sobi151848656383133
8Alda team H.Jelení34556395984130
9KPžE Budislavice134244675809126
10Labská Mělník-3053874356987
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-14524102265790
2David Jiří101415382552789
3Škaloud Miroslav57418302404766
4Mareček Milan47916502129713
5Chaluš Vladimír10719242031709
6Bartyzal Miloslav63613692005689
7Poláček Josef12616621788688
8Plucar Pavel-46419861522684
9Liška Zdeněk25617692025682
10Pavlíková Helena80612722078669
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov305557848839186
2Mariášová Perlet208954967585175
3Plnotuční240949697378165
4MK Licita Kladruby172951116840151
5Vajgar155952976856143
6Honda Česká Lípa197142336204134
7Falešní sobi151848656383133
8Alda team H.Jelení34556395984130
9KPžE Budislavice134244675809126
10Labská Mělník-3053874356987
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-14524102265790
2David Jiří101415382552789
3Škaloud Miroslav57418302404766
4Mareček Milan47916502129713
5Chaluš Vladimír10719242031709
6Bartyzal Miloslav63613692005689
7Poláček Josef12616621788688
8Plucar Pavel-46419861522684
9Liška Zdeněk25617692025682
10Pavlíková Helena80612722078669
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov305557848839186
2Mariášová Perlet208954967585175
3Plnotuční240949697378165
4MK Licita Kladruby172951116840151
5Vajgar155952976856143
6Honda Česká Lípa197142336204134
7Falešní sobi151848656383133
8Alda team H.Jelení34556395984130
9KPžE Budislavice134244675809126
10Labská Mělník-3053874356987
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-14524102265790
2David Jiří101415382552789
3Škaloud Miroslav57418302404766
4Mareček Milan47916502129713
5Chaluš Vladimír10719242031709
6Bartyzal Miloslav63613692005689
7Poláček Josef12616621788688
8Plucar Pavel-46419861522684
9Liška Zdeněk25617692025682
10Pavlíková Helena80612722078669
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov305557848839186
2Mariášová Perlet208954967585175
3Plnotuční240949697378165
4MK Licita Kladruby172951116840151
5Vajgar155952976856143
6Honda Česká Lípa197142336204134
7Falešní sobi151848656383133
8Alda team H.Jelení34556395984130
9KPžE Budislavice134244675809126
10Labská Mělník-3053874356987

 

#HráčZBPBSBB
1Vávrovský Jan (65)5837291312193
2Kubiska Jiří (84)7875121299190
3Jedlička František (68)2148601074179
4Vondráčková Šárka (65)3087241032175
5David Pavel (75)123710833172
6Straka František (59)17111471318169
7Korbel Jiří (77)24873897168
8Dufek Zdeněk (96)226719945166
9Neruda Vladimír (83)548180728166
10Vlk Stanislav (102)50602652159
#HráčZBPBSBB
1Hanisch Martin (62)81010261836119
2Bouše Miroslav (50)2439901233105
3Šiška Libor (90)374896127097
4Sedlecký Pavel (94)-5587281795
5Šampalík Václav st. (53)1757158886
6Kříž Lubomír (30)6377784085
7Mádle Čestmír (94)14156470579
8Kocík František (132)-24537913468
9Hanzlík Václav (130)-2602993958
10Burian Richard (92)-28270141953
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš6677721439200
2Dubanská Edita5395031042198
3Jančík Luděk303302605183
4Batík Jiří227157384181
5Pánek Jindřich164196360178
6Koutová Eva122268390175
7Hošek Martin-1209954-255168
8Jedlička David628267895137
9Janda Jiří24247289118
10Zachar Miroslav-50221171116
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)9345211455110
2Nečas Jan (19)24451175593
3Kuneš Daniel (104)38218756985
4Dubanská Edita (3)-7834827085
5Hrbáček Aleš (12)12141353482
6Pírko Libor (89)-4940835973
7Lukášek Jiří (80)23320844170
8Bříza Vladimír (35)-810583-22762
9Čejka Zdeněk (54)26016442458
10Slabý Aleš (22)-789318-47157
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)20310191222155
2Batík Jiří (16)8143361150154
3Novák Petr (48)7173871104150
4Šenold Vojtěch (5)264130394134
5Průša Martin (6)74847921130
6Munia Kamil (14)-10520510125
7Baxa Josef (25)-127626499121
8Kotva Pavel (7)355466821118
9Hošek Martin (28)6490496118
10Polka Marek (11)344504848117
TAB7
TAB8

Regionálky 2020

KLLM6-2020: Budislavice (8.9.)

Dne 8.9.2020 se od 17:00 konal 6. regionální turnaj KLLM LLM 2020 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: Kříž).

CELÁ TABULKA KLLM6: Budislavice 8.9.2020
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPLLM
1Bouše Miroslav
2911180191111426020213253140393244
2Kříž Lubomír
23519434228137040110926474338224
3Kříž Miroslav
7581936325615-154112-42439175214198
4Šiška Libor
740-14810-138228911940815141129270178
5Sedlecký Pavel
6216463127917254278188169160
6Dubanská Edita
7492549748-2772458-2121119160
7Kučera Miloš
Hořice
832-11058-5241026616811-8124116150
8Hanisch Martin
622660667720276732093130
9Mádle Čestmír
526-889135-2844165-11613519100
10Hanzlík Václav
Tchořovice
717-315126-25110-2411-25425-22970
11Šampalík Václav st.
1212-11229-833-1070-1072-21929-19050
12Kocík František
725-1920-1921-605-553-2525-24740
id="
Začátek:
úterý 8.9.2020 17:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Budislavice - hostinec U Křížů (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)