červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-M6: Hadravova Rosička
ne 05.07. 13:00 - 19:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
ne 12.07. 09:00 - 15:00
PP6: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10
JČL-K5: Košetice
so 08.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
JČL-V6: Počátky
so 05.09. 09:00 - 15:00
červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
PP6: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 07.09. 17:00 - 23:00
KLLM6: Budislavice
út 08.09. 17:00 - 23:00

 

červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-M6: Hadravova Rosička
ne 05.07. 13:00 - 19:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
ne 12.07. 09:00 - 15:00
PP6: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10
JČL-K5: Košetice
so 08.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
JČL-V6: Počátky
so 05.09. 09:00 - 15:00
červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
PP6: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 07.09. 17:00 - 23:00
KLLM6: Budislavice
út 08.09. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-239159-80115
2Nocar Richard307186493101
3Bouše Miroslav29617046696
4Plucar Pavel-322822587
5Munia Kamil-218162-5687
6Mattas Josef30120450586
7Podskalský Jiří25715641384
8Průša Martin14311625982
9Pánek Jindřich20010830881
10Kotva Pavel7919627580
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí-5259254020
2MK EUTIT M. Lázně-7119612515
3GRINGOS30240871013
4Vaněks Sharks13664177711
5Betlodurch26641868411
6ALDA TEAM Pardubice-15154339210
7POD-BABA TEAM741211958
8Limit Pardubice-504342-1624
#HráčZBPBSB
1NML Zdice13660674213
2Staroplzeňáci B510531104112
3NEVYZPYTATELNÍ-3286623349
4Plzeň1515426939
5Tučnáci-445555117
6Staroplzeňáci2374006376
7Mariášoví nadšenci-2784691916
8KPŽE Budislavice1913665575
9MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
10RETRO Kozolupy1592343931
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146

 

TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš429426855138
2Jedlička David628267895137
3Dubanská Edita299267566137
4Batík Jiří372147519128
5Jančík Luděk128250378121
6Pánek Jindřich127103230121
7Koutová Eva215162377119
8Janda Jiří24247289118
9Zachar Miroslav-50221171116
10Munia Kamil-163416253114
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)32222154347
2Kuneš Daniel (89)28410839241
3Lukášek Jiří (64)2559835341
4Hrbáček Aleš (77)15522037539
5Dubanská Edita (14)11810822638
6Nečas Jan (121)-4617913331
7Pírko Libor (87)419914026
8Slabý Aleš (57)-285122-16321
9Čejka Zdeněk (37)-5759215
10Bříza Vladimír (33)-54996-45314
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil (5)43834378190
2Batík Jiří (22)62422985387
3Kučera Miloš (1)10955766686
4Kotva Pavel (10)27725152878
5Gruner David (16)30429660072
6Novák Petr (19)35624760371
7Průša Martin (8)13231144358
8Šenold Vojtěch (38)-45641958
9Baxa Josef (21)-8327819556
10Hošek Martin (13)-1625523952
TAB7
TAB8

Regionálky 2020

PP2-2020: Praha (4.2.)

Dne 4.2.2020 se od 18:10 konal 2. regionální turnaj PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

CELÁ TABULKA PP2: Praha 4.2.2020
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPLLM
1Batík Jiří
Praha
651501282781924330273173931585513628
2Polka Marek
609978879184114298191931923852816
3Kučera Miloš
Hořice
8327012919917-2549244451782232112
4Munia Kamil
731394685810293974975124150
5Dubanská Edita
7492920495124961104169110150
6Jedlička David
Praha
82411011329487712305888150
7Kotva Pavel
6341035716015-11930-890-168771158
8Průša Martin
1102-12332-910936115415-309363158
9Novák Petr
Praha
101776013713-2914-1514874122144
10Baxa Josef
11178414981111102139524119140
11Grüner David
Sedlčany
743-510-510934213513424284134
12Syrovátka Jan
937416010112-990-990-58602120
13Štola Vladimír
Kunice
429-6814-54021537411-476720110
14Plucar Pavel
Praha
897-391309110-16642-1240-205172-33100
15Hošek Martin
Praha
975630637-355318228538190
16Mužík Martin
1490-350-3515805882302390
17Mužík Marek
1522-970-970590599-380-3890
18Stavros Nikolas
1450-240-242-4066265-6466270
19Jirkovská Pavlína
8381244566-3512-230-23563360
20Rataj Richard
Deštná
536----2602662602660
21Jirkovský Tomáš
8411010204-600-600-5010-4040
22Boháč Vlastimil
1466-6516-490-7940-390-14456-8800
23Šenold Vojtěch
178-1860-1860-1520-1520-3380-33800
id="
Začátek:
úterý 4.2.2020 18:10:00
Startovné:
100 Kč / turnaj
Při druhé účasti v ročníku je podmínkou aktivní členství v ČSM (členský příspěvek 100 Kč / rok)
Průběh turnaje:
Znalost pravidel a základních herních principů licitovaného mariáše.
Všechny turnaje jsou otevřené a vhodné i pro začátečníky.
Při druhé účasti v ročníku je podmínkou aktivní členství v ČSM (členský příspěvek 100 Kč / rok)
Všechny turnaje jsou přístupné též nehrajícím divákům s možností nahlížet hráčům do karet a po sehrávce jim pokládat dotazy.

Praha - restarace a bar Krákora (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)