červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-K4: Hadravova Rosička
ne 12.07. 09:00 - 15:00
PP6: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10
JČL-K5: Košetice
so 08.08. 09:00 - 15:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
JČL-V6: Počátky
so 05.09. 09:00 - 15:00
červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
PP6: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 07.09. 17:00 - 23:00

 

červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-K4: Hadravova Rosička
ne 12.07. 09:00 - 15:00
PP6: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10
JČL-K5: Košetice
so 08.08. 09:00 - 15:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
JČL-V6: Počátky
so 05.09. 09:00 - 15:00
červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
PP6: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 07.09. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-239159-80127
2Nocar Richard307186493101
3Bouše Miroslav296170466100
4Plucar Pavel-322822587
5Munia Kamil-218162-5687
6Mattas Josef30120450586
7Podskalský Jiří25715641384
8Průša Martin14311625982
9Pánek Jindřich20010830881
10Hošek Martin17913631581
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí-5259254020
2MK EUTIT M. Lázně-7119612515
3GRINGOS30240871013
4Vaněks Sharks13664177711
5Betlodurch26641868411
6ALDA TEAM Pardubice-15154339210
7POD-BABA TEAM741211958
8Limit Pardubice-504342-1624
#HráčZBPBSB
1NML Zdice13660674213
2Staroplzeňáci B510531104112
3NEVYZPYTATELNÍ-3286623349
4Plzeň1515426939
5Tučnáci-445555117
6Staroplzeňáci2374006376
7Mariášoví nadšenci-2784691916
8KPŽE Budislavice1913665575
9MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
10RETRO Kozolupy1592343931
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146

 

#HráčZBPBSBB
1Vávrovský Jan (67)473521994151
2Korbel Jiří (58)152701853142
3David Pavel (51)91652743138
4Vondráčková Šárka (44)218604822137
5Kubiska Jiří (95)299396695134
6Straka František (44)193803996133
7Chaluš Vladimír (30)-225874649132
8Jedlička František (40)110662772131
9Vlk Stanislav (88)150514664131
10Dufek Zdeněk (78)126659785130
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš429426855138
2Jedlička David628267895137
3Dubanská Edita299267566137
4Batík Jiří372147519128
5Jančík Luděk128250378121
6Pánek Jindřich127103230121
7Koutová Eva215162377119
8Janda Jiří24247289118
9Zachar Miroslav-50221171116
10Munia Kamil-163416253114
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)652349100172
2Hrbáček Aleš (79)25133458563
3Nečas Jan (93)21831953761
4Dubanská Edita (14)9723833559
5Kuneš Daniel (93)24516741257
6Lukášek Jiří (68)10119829956
7Pírko Libor (74)-3622919346
8Čejka Zdeněk (34)20911532444
9Bříza Vladimír (35)-729337-39233
10Slabý Aleš (63)-606154-45229
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil (5)43834378190
2Batík Jiří (22)62422985387
3Kučera Miloš (1)10955766686
4Kotva Pavel (11)27725152878
5Gruner David (16)30429660072
6Novák Petr (19)35624760371
7Průša Martin (8)13231144358
8Šenold Vojtěch (39)-45641958
9Baxa Josef (21)-8327819556
10Hošek Martin (10)-1625523952
TAB7
TAB8

Regionálky 2020

PP4-2020: Praha (19.5.)

Dne 19.5.2020 se od 18:10 konal 4. regionální turnaj PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

CELÁ TABULKA PP4: Praha 19.5.2020
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPLLM
1Průša Martin
110213901031121292304192251824073016
2Novák Petr
Praha
10154247891267319917180972772612
3Plucar Pavel
Praha
8978810619419-283574601412012316
4Kučera Miloš
Hořice
832968418017-2041215761252012212
5Dubanská Edita
749-33431755901451552124176228
6Šenold Vojtěch
178110281381536036714628174228
7Grüner David
Sedlčany
7431053213713124254811774191214
8Kotva Pavel
6348508510183654910336139190
9Munia Kamil
731-8610-760765312913-106353134
10Baxa Josef
1117-7930-49317537010-628321130
11Batík Jiří
Praha
65-950-95099101091241014120
12Jirkovský Tomáš
841564810412-1990-1990-14348-95120
13Polka Marek
609-800-800920921112012110
14Panochová Jana
12223630668-1085-1030-7235-3780
15Koutová Eva
703-935266-700-702-7935-4480
16Mužík Martin
1490-320-3241013-310-3170
17Hošek Martin
Praha
975-805-751-732256-8737-5070
18Jedlička David
Praha
824-270-275-12132-890-14832-11650
19Krákora Ladislav
1165-6010-502-9622-741-15632-12430
20Podskalský Jiří
305-925-870-950-950-1875-18200
id="
Začátek:
úterý 19.5.2020 18:10:00
Startovné:
100 Kč / turnaj
Při druhé účasti v ročníku je podmínkou aktivní členství v ČSM (členský příspěvek 100 Kč / rok)
Průběh turnaje:
Znalost pravidel a základních herních principů licitovaného mariáše.
Všechny turnaje jsou otevřené a vhodné i pro začátečníky.
Při druhé účasti v ročníku je podmínkou aktivní členství v ČSM (členský příspěvek 100 Kč / rok)
Všechny turnaje jsou přístupné též nehrajícím divákům s možností nahlížet hráčům do karet a po sehrávce jim pokládat dotazy.

Praha - restarace a bar Krákora (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)