duben 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
KM-HB 2020: Havlíčkův Brod
so 04.04. 00:00 - 06:00
KM-MU 2020: Vrdy
pá 10.04. 00:00 - 06:00
KM 2020: Žďár nad Sázavou
so 11.04. 00:00 - 06:00
EXT3: Panenský Týnec
so 11.04. 09:00 - 15:00
KM-MU 2020: Labské Chrčice
so 18.04. 00:00 - 06:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
PKLM4 2020: Praha
ne 19.04. 00:00 - 08:00
duben 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
KLLM5: Klatovy
út 21.04. 17:00 - 23:00
PLLM4: Praha
so 25.04. 13:00 - 19:00
POLLM4: Pardubice
po 27.04. 17:00 - 23:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00
KLLM6: Budislavice
út 19.05. 17:00 - 23:00

 

duben 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
KM-HB 2020: Havlíčkův Brod
so 04.04. 00:00 - 06:00
KM-MU 2020: Vrdy
pá 10.04. 00:00 - 06:00
KM 2020: Žďár nad Sázavou
so 11.04. 00:00 - 06:00
EXT3: Panenský Týnec
so 11.04. 09:00 - 15:00
KM-MU 2020: Labské Chrčice
so 18.04. 00:00 - 06:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
PKLM4 2020: Praha
ne 19.04. 00:00 - 08:00
duben 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
KLLM5: Klatovy
út 21.04. 17:00 - 23:00
PLLM4: Praha
so 25.04. 13:00 - 19:00
POLLM4: Pardubice
po 27.04. 17:00 - 23:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00
KLLM6: Budislavice
út 19.05. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-239159-80103
2Nocar Richard307186493101
3Bouše Miroslav29617046696
4Mattas Josef30120450586
5Podskalský Jiří25715641384
6Munia Kamil-218162-5683
7Pánek Jindřich20010830881
8Kotva Pavel7919627580
9Mejsnarová Šárka22212434679
10Mareček Milan2534830178
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí-5259254020
2MK EUTIT M. Lázně-7119612515
3GRINGOS30240871013
4Vaněks Sharks13664177711
5Betlodurch26641868411
6ALDA TEAM Pardubice-15154339210
7POD-BABA TEAM741211958
8Limit Pardubice-504342-1624
#HráčZBPBSB
1NML Zdice13660674213
2Staroplzeňáci B510531104112
3NEVYZPYTATELNÍ-3286623349
4Plzeň1515426939
5Tučnáci-445555117
6Staroplzeňáci2374006376
7Mariášoví nadšenci-2784691916
8KPŽE Budislavice1913665575
9MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
10RETRO Kozolupy1592343931
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446
#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446
#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446
#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446

 

TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš429426855138
2Jedlička David628267895137
3Dubanská Edita299267566137
4Batík Jiří372147519128
5Jančík Luděk128250378121
6Pánek Jindřich127103230121
7Koutová Eva215162377119
8Janda Jiří24247289118
9Zachar Miroslav-50221171116
10Munia Kamil-163416253114
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil (6)44828072877
2Batík Jiří (21)62021983975
3Kučera Miloš (1)3343246564
4Kotva Pavel (8)17421538959
5Gruner David (16)18722240951
6Novák Petr (28)17615032645
7Hošek Martin (11)7121828945
8Baxa Josef (20)-2119517443
9Jedlička David (31)1020321341
10Syrovátka Jan (125)-991899038
TAB7
TAB8

Regionálky 2020

PLLM1-2020: Praha (4.1.)

Dne 4.1.2020 se od 13:00 konal 1. regionální turnaj PLLM LLM 2020 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Jančík).
Oficiální stránky

CELÁ TABULKA PLLM1: Praha 4.1.2020
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPLLM
1Jedlička David
Praha
8242011073083936987456395701947647824
2Baxa Josef
11171163314937-922151233124248272688
3Kučera Miloš
Hořice
8322149702921215736937233206439668
4Batík Jiří
Praha
65902011032113481613220368271640
5Dubanská Edita
7496020803181101183068130198610
6Janda Jiří
70920227140401803314240182600
7Jančík Luděk
X
170686713533-4572272623139162590
8Pánek Jindřich
7061024514735-11812-10624-165741594
9Munia Kamil
731-23086-1442212819232035-102278176574
10Koutová Eva
70324406428104454273484118550
11Novák Petr
Praha
101-6848-2026-181048629-8615266550
12Zachar Miroslav
70439407930-12012-10823-8152-29530
13Rosenbaumová Andrea
564-14320-123246806828-7520-55520
14Frost David
967-15420-13423-13668-6825-29088-202480
15Hošek Martin
Praha
975-12848-8025-519361-15822-647409-238470
id="
Začátek:
sobota 4.1.2020 13:00:00
Startovné:
Na každém turnaji Kč 100,- (příchod po 13h - odečtení 20PB za každých započatých 15 minut, při opakování zvýšené startovné o 50 Kč).
výhradně finanční a dělí se následujícím poměrem:
1. místo - 40%, 2. místo - 25%, 3. místo - 15%, 4. místo - 10%, aktivita - 10%
z vybraného startovného připadá 50 % na turnajové odměny, 45 % na celoroční odměny a 5% režie soutěže

Vítěz ročníku obdrží putovní pohár.


Průběh turnaje:
hraje se 20-ti haléřový bodovaný licitovaný mariáš podle pravidel Českého svazu mariáše  
(systém losování a hodnocení je odlišný - Soutěžní řád)
Časový průběh:
registrace do 12:45     losování 12:45-13:00     1.kolo 13:00-16:00     přestávka 16:00-16:30     2.kolo 16:30-19:30     vyhlášení výsledků 20:00
Praha - Řepy, restaurace Tankárna (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)