únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
Tradiční odpolední 2020: Hlízov
so 29.02. 12:00 - 18:00
Bubovice2 2020: Bubovice
ne 01.03. 00:00 - 08:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
KM-MU 2020: Malešov
so 07.03. 00:00 - 06:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
KLLM3: Klatovy
út 10.03. 17:00 - 23:00
PLLM3: Praha
so 14.03. 13:00 - 19:00
Major2: Pardubice
so 21.03. 09:00 - 16:00

 

únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
Tradiční odpolední 2020: Hlízov
so 29.02. 12:00 - 18:00
Bubovice2 2020: Bubovice
ne 01.03. 00:00 - 08:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
KM-MU 2020: Malešov
so 07.03. 00:00 - 06:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
KLLM3: Klatovy
út 10.03. 17:00 - 23:00
PLLM3: Praha
so 14.03. 13:00 - 19:00
Major2: Pardubice
so 21.03. 09:00 - 16:00

 

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav151608759240
2David Jiří371514885239
3Škaloud Miroslav30699729230
4Trojan Štěpán-15687672225
5Bartyzal Miloslav438384822213
6Kubát Milan94643737211
7Kučera Miloš-122690568210
8Straka Pavel248522770208
9Semorád Jan353408761202
10Davídek Josef-146592446196
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet11691829299874
2KPžE Budislavice11561690284663
3GOLDSERVIS Pelhřimov8191780259953
4Falešní sobi5251654217953
5Plnotuční-161618160246
6Alda team H.Jelení2251566179142
7Vajgar881489157739
8Honda Česká Lípa4341011144535
9MK Licita Kladruby5301099162934
10Labská Mělník3771193157033
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav151608759240
2David Jiří371514885239
3Škaloud Miroslav30699729230
4Trojan Štěpán-15687672225
5Bartyzal Miloslav438384822213
6Kubát Milan94643737211
7Kučera Miloš-122690568210
8Straka Pavel248522770208
9Semorád Jan353408761202
10Davídek Josef-146592446196
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet11691829299874
2KPžE Budislavice11561690284663
3GOLDSERVIS Pelhřimov8191780259953
4Falešní sobi5251654217953
5Plnotuční-161618160246
6Alda team H.Jelení2251566179142
7Vajgar881489157739
8Honda Česká Lípa4341011144535
9MK Licita Kladruby5301099162934
10Labská Mělník3771193157033
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav151608759240
2David Jiří371514885239
3Škaloud Miroslav30699729230
4Trojan Štěpán-15687672225
5Bartyzal Miloslav438384822213
6Kubát Milan94643737211
7Kučera Miloš-122690568210
8Straka Pavel248522770208
9Semorád Jan353408761202
10Davídek Josef-146592446196
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet11691829299874
2KPžE Budislavice11561690284663
3GOLDSERVIS Pelhřimov8191780259953
4Falešní sobi5251654217953
5Plnotuční-161618160246
6Alda team H.Jelení2251566179142
7Vajgar881489157739
8Honda Česká Lípa4341011144535
9MK Licita Kladruby5301099162934
10Labská Mělník3771193157033
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav151608759240
2David Jiří371514885239
3Škaloud Miroslav30699729230
4Trojan Štěpán-15687672225
5Bartyzal Miloslav438384822213
6Kubát Milan94643737211
7Kučera Miloš-122690568210
8Straka Pavel248522770208
9Semorád Jan353408761202
10Davídek Josef-146592446196
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet11691829299874
2KPžE Budislavice11561690284663
3GOLDSERVIS Pelhřimov8191780259953
4Falešní sobi5251654217953
5Plnotuční-161618160246
6Alda team H.Jelení2251566179142
7Vajgar881489157739
8Honda Česká Lípa4341011144535
9MK Licita Kladruby5301099162934
10Labská Mělník3771193157033

 

TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš429426855138
2Jedlička David628267895137
3Dubanská Edita299267566137
4Batík Jiří372147519128
5Jančík Luděk128250378121
6Pánek Jindřich127103230121
7Koutová Eva215162377119
8Janda Jiří24247289118
9Zachar Miroslav-50221171116
10Munia Kamil-163416253114
#HráčZBPBSBB
1Batík Jiří (2)46217864048
2Munia Kamil (7)31717649347
3Kučera Miloš (1)13437350746
4Polka Marek (9)14421235633
5Baxa Josef (6)15519034533
6Kotva Pavel (19)8411720133
8Rataj Richard (26)1957426931
7Hošek Martin (24)12118130231
9Průša Martin (14)-931293628
10Novák Petr (34)9011620627
TAB7
TAB8

Regionálky 2020

PLLM2-2020: Praha (1.2.)

Dne 1.2.2020 se od 13:00 konal 2. regionální turnaj PLLM LLM 2020 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Jančík).
Oficiální stránky

CELÁ TABULKA PLLM2: Praha 1.2.2020
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPLLM
1Dubanská Edita
749102621643512975204412311373687612
2Kučera Miloš
Hořice
8322375429139-4116612533196220416728
3Plucar Pavel
Praha
897-123118-529-6624017437-189358169664
4Koutová Eva
7032241023437-4368252718178259644
5Batík Jiří
Praha
6511635151345344973016979248640
6Zachar Miroslav
70424210334541-21166-14522311692006312
7Jančík Luděk
X
17087461333318658329105111216620
8Pánek Jindřich
7066110713082361183214346189620
9Hošek Martin
Praha
975-461162-299225913219139-402294-108618
10Jedlička David
Praha
82439397831193453285873131590
11Janda Jiří
709870873213720261007107580
12Vrabec Jan
1175-17476-9824707414434-10415046580
13Syrovátka Jan
937-14212-130231093714635-334916580
14Munia Kamil
731-8353-3026228510731-6113877570
15Hes Ivan
1166-3322-1128-6325-3824-9647-49520
16Oržendovič Jaroslav
213-210-2127-7120-5123-9220-72500
17Frost David
967-15873-8525-7952-2725-237125-112500
id="
Začátek:
sobota 1.2.2020 13:00:00
Startovné:
Na každém turnaji Kč 100,- (příchod po 13h - odečtení 20PB za každých započatých 15 minut, při opakování zvýšené startovné o 50 Kč).
výhradně finanční a dělí se následujícím poměrem:
1. místo - 40%, 2. místo - 25%, 3. místo - 15%, 4. místo - 10%, aktivita - 10%
z vybraného startovného připadá 50 % na turnajové odměny, 45 % na celoroční odměny a 5% režie soutěže

Vítěz ročníku obdrží putovní pohár.


Průběh turnaje:
hraje se 20-ti haléřový bodovaný licitovaný mariáš podle pravidel Českého svazu mariáše  
(systém losování a hodnocení je odlišný - Soutěžní řád)
Časový průběh:
registrace do 12:45     losování 12:45-13:00     1.kolo 13:00-16:00     přestávka 16:00-16:30     2.kolo 16:30-19:30     vyhlášení výsledků 20:00
Praha - Řepy, restaurace Tankárna (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)