leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
po 07.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 08.02. 17:00 - 23:00
PP2: Praha
út 08.02. 18:10 - 00:10
Major1: Plzeň
so 26.02. 10:00 - 17:00
JČL4: Tábor
ne 06.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
po 07.03. 18:10 - 00:10
leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
po 07.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 08.02. 17:00 - 23:00
PP2: Praha
út 08.02. 18:10 - 00:10
Major1: Plzeň
so 26.02. 10:00 - 17:00
JČL4: Tábor
ne 06.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
po 07.03. 18:10 - 00:10

 

leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
po 07.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 08.02. 17:00 - 23:00
PP2: Praha
út 08.02. 18:10 - 00:10
Major1: Plzeň
so 26.02. 10:00 - 17:00
JČL4: Tábor
ne 06.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
po 07.03. 18:10 - 00:10
leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
po 07.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 08.02. 17:00 - 23:00
PP2: Praha
út 08.02. 18:10 - 00:10
Major1: Plzeň
so 26.02. 10:00 - 17:00
JČL4: Tábor
ne 06.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
po 07.03. 18:10 - 00:10

 

 

#HráčZBPBSBB
1Richtr Jaroslav380470850180
2Mašek Robert213297510135
3Václavík Alois391228619130
4David Pavel336186522121
5Kotva Pavel181260441121
6Hošek Martin130287417121
7Svoboda Daniel203273476117
8Dufek Zdeněk124266390111
9Valín Alois-27381354111
10David Jiří193237430106
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perleť212891110327
2Falešní sobi498757125526
3Jidáš 368282795107725
4Labská Mělník106916102224
5Plnotuční304725102923
6GOLDSERVIS Pelhřimov-176106188522
7Mariášník.cz45153398422
8MK Licita Kladruby-962661715
9Alda team H.Jelení22858281015
10KPžE Budislavice23548972414
#HráčZBPBSBB
1Richtr Jaroslav380470850180
2Mašek Robert213297510135
3Václavík Alois391228619130
4David Pavel336186522121
5Kotva Pavel181260441121
6Hošek Martin130287417121
7Svoboda Daniel203273476117
8Dufek Zdeněk124266390111
9Valín Alois-27381354111
10David Jiří193237430106
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perleť212891110327
2Falešní sobi498757125526
3Jidáš 368282795107725
4Labská Mělník106916102224
5Plnotuční304725102923
6GOLDSERVIS Pelhřimov-176106188522
7Mariášník.cz45153398422
8MK Licita Kladruby-962661715
9Alda team H.Jelení22858281015
10KPžE Budislavice23548972414
#HráčZBPBSBB
1Richtr Jaroslav380470850180
2Mašek Robert213297510135
3Václavík Alois391228619130
4David Pavel336186522121
5Kotva Pavel181260441121
6Hošek Martin130287417121
7Svoboda Daniel203273476117
8Dufek Zdeněk124266390111
9Valín Alois-27381354111
10David Jiří193237430106
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perleť212891110327
2Falešní sobi498757125526
3Jidáš 368282795107725
4Labská Mělník106916102224
5Plnotuční304725102923
6GOLDSERVIS Pelhřimov-176106188522
7Mariášník.cz45153398422
8MK Licita Kladruby-962661715
9Alda team H.Jelení22858281015
10KPžE Budislavice23548972414
#HráčZBPBSBB
1Richtr Jaroslav380470850180
2Mašek Robert213297510135
3Václavík Alois391228619130
4David Pavel336186522121
5Kotva Pavel181260441121
6Hošek Martin130287417121
7Svoboda Daniel203273476117
8Dufek Zdeněk124266390111
9Valín Alois-27381354111
10David Jiří193237430106
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perleť212891110327
2Falešní sobi498757125526
3Jidáš 368282795107725
4Labská Mělník106916102224
5Plnotuční304725102923
6GOLDSERVIS Pelhřimov-176106188522
7Mariášník.cz45153398422
8MK Licita Kladruby-962661715
9Alda team H.Jelení22858281015
10KPžE Budislavice23548972414

 

#HráčZBPBSBB
1Vlk Stanislav53532085557
2Němec Ladislav2911414334
3David Pavel826014233
4Neruda Vladimír683710533
6Kocar Bohumil6717023732
5Chaluš Vladimír-938037132
7Kubiska Jiří-4015411432
8Straka František-209175-3431
9Dufek Zdeněk2079830530
10Heřmánek Karel1914823930
#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
1Kotva Pavel1701018027
2Jirkovský Tomáš1007417426
3Šenold Vojtěch1241013423
4Průša Martin19446323
5Batík Jiří775513222
6Maňák Jakub2110812922
7Mužík Martin7807820
8Kučera Miloš39438219
9Slabý Aleš50358518
10Munia Kamil28548218

Úvodní stránka

PLLM5-2021: Praha (28.8.)

Dne 28.8.2021 se od 13:00 konal 5. regionální turnaj PLLM LLM 2020 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Kučera).
Oficiální stránky

CELÁ TABULKA PLLM5: Praha 28.8.2021
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPLLM
1Batík Jiří
Praha
65124902143914150191332651404057212
2Kučera Miloš
Hořice
83246105627104173277391501833336612
3Hes Ivan
1166416410531198242223523988327664
4Oržendovič Jaroslav
213-2918815935121201413092208300654
5Dubanská Edita
7493903926182612433722161282638
6Jančík Luděk
X
170377210932674811529104120224610
7Baxa Josef
1117989919737-20212-19023-1041117608
8Plucar Pavel
Praha
897-23846128-47975028-70181111560
9Janda Jiří
709-580-582415601563298098560
10Zachar Miroslav
70440246429-8529-5626-45538550
11Koutová Eva
703377711433-2230-22322-18677-109550
12Hošek Martin
Praha
975-1011898830-231140-9124-332329-3540
13Vrabec Jan
1175-11615-10122519814931-6511348530
14Jedlička David
Praha
824-3415-1925-7239-3327-10654-52520
15Novák Petr
Praha
101-1010-10123-16084-7625-26184-177480
id="
Začátek:
sobota 28.8.2021 13:00:00
Startovné:
Na každém turnaji Kč 100,- (příchod po 13h - odečtení 20PB za každých započatých 15 minut, při opakování zvýšené startovné o 50 Kč).
výhradně finanční a dělí se následujícím poměrem:
1. místo - 40%, 2. místo - 25%, 3. místo - 15%, 4. místo - 10%, aktivita - 10%
z vybraného startovného připadá 50 % na turnajové odměny, 45 % na celoroční odměny a 5% režie soutěže

Vítěz ročníku obdrží putovní pohár.


Průběh turnaje:
hraje se 20-ti haléřový bodovaný licitovaný mariáš podle pravidel Českého svazu mariáše  
(systém losování a hodnocení je odlišný - Soutěžní řád)
Časový průběh:
registrace do 12:45     losování 12:45-13:00     1.kolo 13:00-16:00     přestávka 16:00-16:30     2.kolo 16:30-19:30     vyhlášení výsledků 20:00
Praha - Řepy, restaurace Tankárna (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)