Regionálky 2022

JČL3-2022: Svatkovice (6.2.)

  • Vytisknout

Dne 6.2.2022 se od 13:00 konal 3. regionální turnaj JČL LLM 2022 (Místo konání: Svatkovice - pohostinství Hruška, pořadatel: David).
Oficiální stránky

CELÁ TABULKA JČL3: Svatkovice 6.2.2022
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPLLM
1Vladimír Chaluš
Lišov
140129105134144912717614782323102812
2František Straka
Jindřichův Hradec
51957100157155310415712110204314278
3František Musil
Pelhřimov
140746459110341291631380174254234
4František Jedlička
Milevsko
1419537012313-439653710166176200
5Stanislav Vlk
Milevsko
1439-8215-673200146346151181612791812
6X Košťál
Písek
5368310317105010591360136160
7Petr Hartmann
Protivín
5369-325-274481081561116113129150
8Josef Matějka
Hořepník
14096020809-50-56552075150
9Vladimír Neruda
Myslkovice
763-550688088883588140
10Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775674811511-13012-1183-6360-3140
11Petr Pokorný
Častonín
1515645812212-1935-1881-12963-66130
12Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406-9115-762774211910-145743120
13Ladislav Susko
Tábor
575-61112518-14015-1252-201127-74100
14Miroslav Čunát
Milevsko
5341-260-265-830-834-1090-10990
15Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801-11013-971-6034-265-17047-12360
id="
Začátek:
neděle 6.2.2022 13:00:00
Startovné:
70 Kč (v ceně je 50Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Svatkovice - pohostinství Hruška (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)

Svatkovice 6.2.
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2BP2ZBPBSBBPLLM
1Vladimír Chaluš
Lišov
140129105134144912717614782323102812
2František Straka
Jindřichův Hradec
51957100157155310415712110204314278
3František Musil
Pelhřimov
140746459110341291631380174254234
4František Jedlička
Milevsko
1419537012313-439653710166176200
5Stanislav Vlk
Milevsko
1439-8215-673200146346151181612791812
6X Košťál
Písek
5368310317105010591360136160
7Petr Hartmann
Protivín
5369-325-274481081561116113129150
8Josef Matějka
Hořepník
14096020809-50-56552075150
9Vladimír Neruda
Myslkovice
763-550688088883588140
10Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775674811511-13012-1183-6360-3140
11Petr Pokorný
Častonín
1515645812212-1935-1881-12963-66130
12Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406-9115-762774211910-145743120
13Ladislav Susko
Tábor
575-61112518-14015-1252-201127-74100
14Miroslav Čunát
Milevsko
5341-260-265-830-834-1090-10990
15Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801-11013-971-6034-265-17047-12360