červenec 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PP7: Praha
út 06.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 07.08. 18:10 - 00:10
JČL-V7: Počátky
so 31.08. 09:00 - 15:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 03.09. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 04.09. 18:10 - 00:10
JČL-M7: Jindřichův Hradec
ne 08.09. 13:00 - 19:00
Major4: Chodová Planá
so 14.09. 09:00 - 16:00
červenec 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PP7: Praha
út 06.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 07.08. 18:10 - 00:10
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 03.09. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 04.09. 18:10 - 00:10
Major4: Chodová Planá
so 14.09. 09:00 - 16:00
Major4: Chodová Planá
ne 15.09. 09:00 - 16:00
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00

 

červenec 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PP7: Praha
út 06.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 07.08. 18:10 - 00:10
JČL-V7: Počátky
so 31.08. 09:00 - 15:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 03.09. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 04.09. 18:10 - 00:10
JČL-M7: Jindřichův Hradec
ne 08.09. 13:00 - 19:00
Major4: Chodová Planá
so 14.09. 09:00 - 16:00
červenec 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PP7: Praha
út 06.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 07.08. 18:10 - 00:10
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 03.09. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 04.09. 18:10 - 00:10
Major4: Chodová Planá
so 14.09. 09:00 - 16:00
Major4: Chodová Planá
ne 15.09. 09:00 - 16:00
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-170496326257
2Kubát Milan6408541494254
3Nocar Richard510294804243
4Froněk Roman465483948240
5Zdychynec Josef219556775235
6Gruner David203241444224
7Plucar Pavel65661726222
8Šenold Vojtěch367241608219
9Maceška Vladimír67488555207
10Polka Marek217279496200
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí12011858305947
2GRINGOS1151940209138
3Vaněks Sharks-4521934148234
4Betlodurch221863108426
5ALDA TEAM Pardubice-298122893021
6NEVYZPYTATELNÍ-906163873221
7NML Zdice-968121925118
8Limit Pardubice-301132110217
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně11921873306542
2KPŽE Budislavice11121077218940
3PODBABA TEAM-361174113834
4M Y Š O C I-191335131631
5Staroplzeňáci-21065444416
6Plzeňácí B46739986613
7ALDA TEAM Pardubice B17830748512
8Šárka Plzeň-181249687
9Moty-512291-2217
10Síla Jihu-905748-1574
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří118318022985805
2Kučera Miloš50021122612772
3Chaluš Vladimír-18224102228741
4Špaček Václav ml.19423162510721
5Mašek Robert87415862460714
6Škaloud Miroslav22820012229696
7Liška Zdeněk45316892142678
8Trojan Štěpán-8817751687661
9Semorád Jan41513331748633
10Plucar Pavel-32520751750631
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov357058349404195
2Vajgar108766217708180
3Alda team H.Jelení278352338016170
4Mariášová Perlet219951827381159
5Plnotuční179354737266148
6MK Licita Kladruby271843227040141
7Falešní sobi115851946352134
8KPžE Budislavice84648685714132
9Honda Česká Lípa95239764928107
10Labská Mělník-13723839246764
#HráčZBPBSBB
1David Jiří118318022985805
2Kučera Miloš50021122612772
3Chaluš Vladimír-18224102228741
4Špaček Václav ml.19423162510721
5Mašek Robert87415862460714
6Škaloud Miroslav22820012229696
7Liška Zdeněk45316892142678
8Trojan Štěpán-8817751687661
9Semorád Jan41513331748633
10Plucar Pavel-32520751750631
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov357058349404195
2Vajgar108766217708180
3Alda team H.Jelení278352338016170
4Mariášová Perlet219951827381159
5Plnotuční179354737266148
6MK Licita Kladruby271843227040141
7Falešní sobi115851946352134
8KPžE Budislavice84648685714132
9Honda Česká Lípa95239764928107
10Labská Mělník-13723839246764
#HráčZBPBSBB
1David Jiří118318022985805
2Kučera Miloš50021122612772
3Chaluš Vladimír-18224102228741
4Špaček Václav ml.19423162510721
5Mašek Robert87415862460714
6Škaloud Miroslav22820012229696
7Liška Zdeněk45316892142678
8Trojan Štěpán-8817751687661
9Semorád Jan41513331748633
10Plucar Pavel-32520751750631
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov357058349404195
2Vajgar108766217708180
3Alda team H.Jelení278352338016170
4Mariášová Perlet219951827381159
5Plnotuční179354737266148
6MK Licita Kladruby271843227040141
7Falešní sobi115851946352134
8KPžE Budislavice84648685714132
9Honda Česká Lípa95239764928107
10Labská Mělník-13723839246764
#HráčZBPBSBB
1David Jiří118318022985805
2Kučera Miloš50021122612772
3Chaluš Vladimír-18224102228741
4Špaček Václav ml.19423162510721
5Mašek Robert87415862460714
6Škaloud Miroslav22820012229696
7Liška Zdeněk45316892142678
8Trojan Štěpán-8817751687661
9Semorád Jan41513331748633
10Plucar Pavel-32520751750631
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov357058349404195
2Vajgar108766217708180
3Alda team H.Jelení278352338016170
4Mariášová Perlet219951827381159
5Plnotuční179354737266148
6MK Licita Kladruby271843227040141
7Falešní sobi115851946352134
8KPžE Budislavice84648685714132
9Honda Česká Lípa95239764928107
10Labská Mělník-13723839246764

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (79)92792884155
2Vávrovský Jan (63)267665932150
3Chaluš Vladimír (44)111131114139
4Kubiska Jiří (87)362407769134
5Skala Otakar (89)82399481133
6Vondráčková Šárka (72)442385827126
7David Pavel (100)248199447118
8Čerňanský Vladimír (86)111780891111
9Korbel Jiří (83)79579658111
10Musil František (92)-318745427106
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš92813772305359
2Batík Jiří11862571443329
3Pánek Jindřich364574938317
4Jančík Luděk198516714291
5Hošek Martin-548770222281
6Zachar Miroslav5325330280
7Koutová Eva-18720215275
8Jedlička David-30836052274
9Průša Martin-644557-87215
10Gruner David6855861271203
#HráčZBPBSBB
1Hrbáček Aleš (15)591589118079
2Tomek Václav (92)6056562572
3Čejka Zdeněk (25)20543363864
4Munia Kamil (26)5040945962
5Lukášek Jiří (23)-17353235961
6Kučera Miloš (1)6463569959
7Bříza Vladimír (50)-28447719358
8Nečas Jan (21)-16651534954
9Slabý Aleš (20)7324732052
10Pírko Libor (106)-7028021036
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (6)8144211235156
2Batík Jiří (12)8082341042130
3Kučera Miloš (1)-17312161043128
4Šenold Vojtěch (8)737228965124
5Kotva Pavel (13)286567853121
6Podskalský Jiří (24)-8578570114
7Hošek Martin (18)-193977784113
8Munia Kamil (26)244514758108
9Jedlička David (41)176457633107
10Polka Marek (10)-16638521998
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2013

RL9-2013: Budislavice (5.10.)

Dne 5.10.2013 se od 09:00 konal 9. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2013 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: 0).

CELÁ TABULKA RL9: Budislavice 5.10.2013
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Vojtěch Antonín
8516491155647887165687112419570213302515202
2Davídek Josef
651391952347041128169663222725964112550662200
3Slabý Aleš
866-131109749251441696310613223872118386504184
4Hanzlík Václav
71748120168723367100494513518063126322448184
5David Jiří
5064990139594076116561139620968202262464183
6Mašek Robert
690786619826475-540352361238299176
7Semorád Jan
Putimov
7976974143608310118472-12958341140270410173
8Houžvička Vlastimil
36535102137621015816860791984952351403171
9Mareček Milan
619-82192115258641225548861345698369467163
10Škaloud Miroslav
121815668145712212952371131505959301360156
11Holan Vladimír
18836100136581991110514356994598247345154
12Bučil Petr
24927538043-19796035701962667578328406153
13David Pavel
Jindřichův Hradec
5051714816563-316716457852603222367389152
14Janko Rudolf
864-92986338398181702459834315255270146
15Růžek Jaroslav
8031059620168-12928041-670643687258345145
16Kotva Pavel
634-10756541498813765-988793930251281145
17Jedlička David
8241087117957-14335-108778-3510671142
18Bouše Miroslav
29566714034659945121441565751275326142
19Trojan Štěpán
659679816565604810850-2464426125192317141
20Štola Vladimír
4291107118161-7945-3418151962116146312358140
21Mejsnar Jan
858-12643-83978-2618616051-15222977138
22Hácha František
99779617366-1013315477412155114183297136
23Bartyzal Miloš
821-3191615715712861588814658126164290134
24Pírko Libor
868-4014510548-1131281531-416416054-157437280133
25Hošek Martin
Praha
975396310251-788462869641335330211241132
26Strobachová Ingrid
464-5628-287447511958461521986634255289131
27Turek Jiří
Pelhřimov
871-277952351337939264-6868021-82526444120
28Pánek Jindřich
7062010212254625711954-7237-35910196206117
29Pokorný Jaroslav
862-107363361091917611061676261188249115
30Liška Zdeněk
62647551025028346229-668623469157226113
31Šampalík Václav
1212131131265526669243-41171535190225113
32Horna Pavel
949-20604025954413959445492779149228111
33Čejka Zdeněk
138645479246-2724-316-10116106488187195110
34Rataj Richard
Deštná
5365911317275-4432-1214-8069-1120-65214149109
35Křížová Marie
34233609347722910142-2638121879127206107
36Bříza Vladimír
326-941081437-10598-730-12732519840-326531205107
37Kuc Radek
9477616839-7148-231919678646-45176131104
38Helísek Zdeněk
397-1135241730356533815713852100127227102
39Kučera Miloš
832427611853-10740-6712-581287037-123244121102
40Šáda Petr
337-13535-1005308211253-621468442-16726396100
41Poláček Josef
633-44894534-18866839-931091625-15528412998
42Knapp Richard
501810122218713610748333265311148019497
43Švéda Zdeněk
81029101130562666836-888-804-5717511896
44Picek Břetislav
857-548935311657733422365830-1618216695
45Šiška Libor
74010213123-12035-8510509714760-601539393
46Kosek Zdeněk
852-24543022664310946-36652924616216892
47Mejsnar Antonín
859-7174324-3799624016365228-9220911792
48Kubiska Jiří
Černovice
12193131615667013662-3332-1143611515191
49Pipta Michal
714-263371344852253965104505710616388
50Kubát Milan
6872454727-4024-161314738747-2414211887
51Blahník Zdeněk
683-953442617627938-11514022-316616386
52Chlupáč Josef
876-11092-1829-5018713744-8257-2513-2423369486
53Biel Hilmar
74451388944-8415-69413607338-201139386
54Šturm Daniel
97314526638-721285637-5526-298-1132069383
55Hrdlička Jiří
132-239-148-4212-3096111317465-413413082
56Václavík Alois
67323921524910147-3933-6122011413480
57Hlas František
164-13243-896-1356432750409044-951394477
58Duchek Miroslav
691-5241-111124295326-601135333-881839570
59Kuchynka Jiří
376761490423363922-495-44660258570
60Motyčka Joe
5019262753283684424-1321761389969
61Kříž Lubomír
235-7040-3010-10675-3123-31936235-207208168
62Tomáš Petr
584-611512-2835721343064290767662
63Richtr Jaroslav
321-9272-201949237232-8853-3511-1311481762
64Tislický Jan
58526295530-12130-915-7663-1316-171122-4951
65Richter Josef
Janovice
8548526032-8423-616-3527-810-111102-948
66Novák Petr
Praha
101-39602120-5418-368-2302819-951081347
67Fiala Jiří
5010981716-5262120-370-377-3334143
68Váňa Josef
637-1110-1114-349-2511-6521-445-21030-18020
CELÁ TABULKA RL9: Budislavice 5.10.2013
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Sokolov.strojírny061204315511518431049415602052656364946131036
2Falešní sobi B01520637958517-75288213562523585131931190138335
3Vajgar J.Hradec01393173561376616692175321626951681149131735
4Alda team H.Jelení07-1133132010-107351244717249266417541174122834
5Pražské Hvězdy0217822039811-18182164310842253015268824109229
6Plnotuční09-110229119246433479133333536811-3199796626
7Jizeran Doubrava010792042837731782519542563101020663884426
8KPžE Budislavice011512392908132160292836279315921967889725
9Honda Česká Lípa08-7327219941802083881189210299819669088623
10Falešní sobi A013492402899332292621058182240314065179122
11Severozápad012165142307554175229665218283728453581918
12Labská Mělník03-332392066-1232911682-864463604-24297673412
13MK EUTIT Mar.Lázně05101761863621692314-492171682235625859
14Alda team H. Jelení B023-9082-8131061091-722621901-1594502913
Začátek:
sobota 5.10.2013 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Budislavice - hostinec U Křížů (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)

Budislavice 5.10.
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2BP2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Vojtěch Antonín
8516491155647887165687112419570213302515202
2Davídek Josef
651391952347041128169663222725964112550662200
3Slabý Aleš
866-131109749251441696310613223872118386504184
4Hanzlík Václav
71748120168723367100494513518063126322448184
5David Jiří
5064990139594076116561139620968202262464183
6Mašek Robert
690786619826475-540352361238299176
7Semorád Jan
Putimov
7976974143608310118472-12958341140270410173
8Houžvička Vlastimil
36535102137621015816860791984952351403171
9Mareček Milan
619-82192115258641225548861345698369467163
10Škaloud Miroslav
121815668145712212952371131505959301360156
11Holan Vladimír
18836100136581991110514356994598247345154
12Bučil Petr
24927538043-19796035701962667578328406153
13David Pavel
Jindřichův Hradec
5051714816563-316716457852603222367389152
14Janko Rudolf
864-92986338398181702459834315255270146
15Růžek Jaroslav
8031059620168-12928041-670643687258345145
16Kotva Pavel
634-10756541498813765-988793930251281145
17Jedlička David
8241087117957-14335-108778-3510671142
18Bouše Miroslav
29566714034659945121441565751275326142
19Trojan Štěpán
659679816565604810850-2464426125192317141
20Štola Vladimír
4291107118161-7945-3418151962116146312358140
21Mejsnar Jan
858-12643-83978-2618616051-15222977138
22Hácha František
99779617366-1013315477412155114183297136
23Bartyzal Miloš
821-3191615715712861588814658126164290134
24Pírko Libor
868-4014510548-1131281531-416416054-157437280133
25Hošek Martin
Praha
975396310251-788462869641335330211241132
26Strobachová Ingrid
464-5628-287447511958461521986634255289131
27Turek Jiří
Pelhřimov
871-277952351337939264-6868021-82526444120
28Pánek Jindřich
7062010212254625711954-7237-35910196206117
29Pokorný Jaroslav
862-107363361091917611061676261188249115
30Liška Zdeněk
62647551025028346229-668623469157226113
31Šampalík Václav
1212131131265526669243-41171535190225113
32Horna Pavel
949-20604025954413959445492779149228111
33Čejka Zdeněk
138645479246-2724-316-10116106488187195110
34Rataj Richard
Deštná
5365911317275-4432-1214-8069-1120-65214149109
35Křížová Marie
34233609347722910142-2638121879127206107
36Bříza Vladimír
326-941081437-10598-730-12732519840-326531205107
37Kuc Radek
9477616839-7148-231919678646-45176131104
38Helísek Zdeněk
397-1135241730356533815713852100127227102
39Kučera Miloš
832427611853-10740-6712-581287037-123244121102
40Šáda Petr
337-13535-1005308211253-621468442-16726396100
41Poláček Josef
633-44894534-18866839-931091625-15528412998
42Knapp Richard
501810122218713610748333265311148019497
43Švéda Zdeněk
81029101130562666836-888-804-5717511896
44Picek Břetislav
857-548935311657733422365830-1618216695
45Šiška Libor
74010213123-12035-8510509714760-601539393
46Kosek Zdeněk
852-24543022664310946-36652924616216892
47Mejsnar Antonín
859-7174324-3799624016365228-9220911792
48Kubiska Jiří
Černovice
12193131615667013662-3332-1143611515191
49Pipta Michal
714-263371344852253965104505710616388
50Kubát Milan
6872454727-4024-161314738747-2414211887
51Blahník Zdeněk
683-953442617627938-11514022-316616386
52Chlupáč Josef
876-11092-1829-5018713744-8257-2513-2423369486
53Biel Hilmar
74451388944-8415-69413607338-201139386
54Šturm Daniel
97314526638-721285637-5526-298-1132069383
55Hrdlička Jiří
132-239-148-4212-3096111317465-413413082
56Václavík Alois
67323921524910147-3933-6122011413480
57Hlas František
164-13243-896-1356432750409044-951394477
58Duchek Miroslav
691-5241-111124295326-601135333-881839570
59Kuchynka Jiří
376761490423363922-495-44660258570
60Motyčka Joe
5019262753283684424-1321761389969
61Kříž Lubomír
235-7040-3010-10675-3123-31936235-207208168
62Tomáš Petr
584-611512-2835721343064290767662
63Richtr Jaroslav
321-9272-201949237232-8853-3511-1311481762
64Tislický Jan
58526295530-12130-915-7663-1316-171122-4951
65Richter Josef
Janovice
8548526032-8423-616-3527-810-111102-948
66Novák Petr
Praha
101-39602120-5418-368-2302819-951081347
67Fiala Jiří
5010981716-5262120-370-377-3334143
68Váňa Josef
637-1110-1114-349-2511-6521-445-21030-18020

Budislavice 5.10.
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Sokolov.strojírny061204315511518431049415602052656364946131036
2Falešní sobi B01520637958517-75288213562523585131931190138335
3Vajgar J.Hradec01393173561376616692175321626951681149131735
4Alda team H.Jelení07-1133132010-107351244717249266417541174122834
5Pražské Hvězdy0217822039811-18182164310842253015268824109229
6Plnotuční09-110229119246433479133333536811-3199796626
7Jizeran Doubrava010792042837731782519542563101020663884426
8KPžE Budislavice011512392908132160292836279315921967889725
9Honda Česká Lípa08-7327219941802083881189210299819669088623
10Falešní sobi A013492402899332292621058182240314065179122
11Severozápad012165142307554175229665218283728453581918
12Labská Mělník03-332392066-1232911682-864463604-24297673412
13MK EUTIT Mar.Lázně05101761863621692314-492171682235625859
14Alda team H. Jelení B023-9082-8131061091-722621901-1594502913