Rohozecká liga 2016
Podrobnosti
Aktualizováno 5. 11. 2015 9:00
Zveřejněno 1. 1. 2015 0:00
Napsal Libor Vondráček
Dne 5.11.2016 se od 09:00 konal 10. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2016 (Místo konání: Putimov u Pelhřimova - kulturní dům, pořadatel: 773940729).
Fotogalerie
První listopadovou sobotu se v Putimově sešlo 66 hráčů z 14 družstev na posledním desátém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Antonín Mejsnar před Jiřím Turkem a třetí byl Miloš Kučera. V družstvech zvítězilo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před Mariášovou sešlostí a na třetím místě bylo družstvo KPŽE Budislavice. Ve druhém kole zvítězil Jan Mejsnar před Petrem Bučilem a na třetím místě skončil Lubomír Kříž ml. V družstvech zvítězilo družstvo Plnotuční B před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Alda team H. Jelení. Ve třetím kole vyhrál Miloš Kučera před Štěpánem Trojanem a třetí skončil Břetislav Picek. V družstvech zvítězilo družstvo Mariášová Perleť před družstvem Labská Mělník a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi A. Celkovým vítězem turnaje se stal Břetislav Picek. Na druhém místě v turnaji skončil Miloš Kučera, který na turnaji vyhrál také produktivitu i aktivitu. Třetí skončil Tomáš Fanta. Soutěž družstev vyhrálo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov, před družstvem Plnotuční B. Na třetím místě skončilo družstvo Mariášová Perleť.
Celkové pořadí celé ligy se v jednotlivcích skončilo:1.Miloš Kučera, 2. Pavel Plucar, 3. Jan Semorád, 4. Robert Mašek, 5. Jiří Turek
Celkovým vítězem celé ligy se v družstvech stalo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov. Na druhém místě skončilo družstvo Mariášová Perleť a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi A.
1 Picek Břetislav Plnotuční B 857 47 99 146 46 31 112 143 46 87 176 263 56 165 387 552 148 2 Kučera Miloš Alda team H.Jelení 832 104 118 222 56 -58 105 47 13 120 307 427 62 166 530 696 131 3 Fanta Tomáš Falešní sobi A 319 37 121 158 48 66 53 119 38 44 107 151 45 147 281 428 131 4 Bartyzal Miloš *Mariášová Perlet 821 38 81 119 43 29 118 147 47 34 44 78 28 101 243 344 118 5 Kříž Lubomír ml. KPžE Budislavice 998 72 106 178 54 59 127 186 56 -105 67 -38 8 26 300 326 118 6 Trojan Štěpán Mariášová Perlet 659 -19 52 33 15 -2 142 140 42 122 159 281 59 101 353 454 116 7 Turek Jiří GOLDSERVIS Pelhřimov 871 62 151 213 59 7 107 114 35 -86 109 23 22 -17 367 350 116 8 Mareček Milan Mariášová Perlet 619 -14 94 80 32 19 81 100 29 59 141 200 54 64 316 380 115 9 Semorád Jan GOLDSERVIS Pelhřimov 797 11 119 130 42 42 154 196 54 -64 65 1 13 -11 338 327 109 10 Souček Václav Plnotuční B 5204 22 86 108 39 -103 168 65 24 58 92 150 46 -23 346 323 109 11 Kříž Lubomír KPžE Budislavice 235 2 82 84 33 37 42 79 25 81 79 160 48 120 203 323 106 12 Munia Kamil Falešní sobi B 731 57 56 113 40 85 44 129 31 21 77 98 34 163 177 340 105 13 David Pavel GOLDSERVIS Pelhřimov 505 56 60 116 41 47 12 59 20 33 114 147 44 136 186 322 105 14 Plucar Pavel GOLDSERVIS Pelhřimov B 897 -41 115 74 28 19 121 140 44 23 58 81 33 1 294 295 105 15 Rataj Michal *Falešní sobi B 1368 55 47 102 36 83 108 191 50 22 35 57 16 160 190 350 102 16 Kotva Pavel Falešní sobi A 634 41 50 91 34 11 111 122 37 25 48 73 29 77 209 286 100 17 Mejsnar Antonín Plnotuční 859 90 142 232 62 -18 49 31 9 11 56 67 27 83 247 330 98 18 Baxa Josef *nezávislí 1117 -27 101 74 29 40 96 136 43 -100 176 76 26 -87 373 286 98 19 Hnojský Roman MK Licita Kladruby 262 92 64 156 45 12 100 112 33 -19 56 37 17 85 220 305 95 20 Richtr Jaroslav Plnotuční 321 47 112 159 52 -23 25 2 0 24 109 133 40 48 246 294 92 21 Mejsnar Jan Plnotuční 858 -46 62 16 8 109 267 376 62 -99 91 -8 15 -36 420 384 85 22 Slabý Aleš Alda team H.Jelení 866 -90 41 -49 0 104 51 155 39 34 107 141 42 48 199 247 81 23 Bučil Petr *Alda team H.Jelení 249 -28 75 47 22 62 136 198 59 -68 48 -20 0 -34 259 225 81 24 Liška Zdeněk MK Licita Kladruby 626 29 130 159 49 -27 82 55 18 -18 46 28 11 -16 258 242 78 25 Jedlička David Falešní sobi B 824 -39 22 -17 0 57 79 136 41 47 57 104 37 65 158 223 78 26 Škaloud Miroslav Plnotuční 1218 -11 26 15 5 -46 105 59 20 74 112 186 52 17 243 260 77 27 Štola Vladimír Mariášová sešlost 429 31 125 156 47 -28 80 52 15 30 15 45 14 33 220 253 76 28 Růžek Jaroslav Mariášová sešlost 803 37 137 174 50 3 45 48 14 11 32 43 10 51 214 265 74 29 Janko Rudolf Honda Česká Lípa 864 10 56 66 26 -12 71 59 17 52 37 89 31 50 164 214 74 30 Petrovaj Jan Alda team H.Jelení 867 -23 153 130 37 35 80 115 36 -26 24 -2 0 -14 257 243 73 31 Doležal Vladislav Plnotuční B 1460 28 46 74 28 44 103 147 45 -60 13 -47 0 12 162 174 73 32 Hošek Martin Falešní sobi B 975 -33 67 34 17 -6 62 56 22 11 65 76 32 -28 194 166 71 33 Kubát Milan Mariášová Perlet 687 -63 30 -33 0 20 82 102 34 -15 149 134 35 -58 261 203 69 34 Horna Pavel Honda Česká Lípa 949 -35 80 45 21 14 114 128 40 -171 70 -101 7 -192 264 72 68 35 Chaluš Vladimír *nezávislí 1401 17 32 49 14 51 122 173 52 -64 39 -25 0 4 193 197 66 36 Tomáš Petr Labská Mělník B 584 -62 2 -60 0 -5 108 103 30 -1 139 138 36 -68 249 181 66 37 Reich Jaroslav Jizeran Doubrava 1505 -41 36 -5 0 21 47 68 26 62 54 116 39 42 137 179 65 38 Kůt Milan Labská Mělník B 748 -70 103 33 16 -36 47 11 1 22 184 206 47 -84 334 250 64 39 Rataj Richard Falešní sobi A 536 -12 2 -10 1 15 35 50 12 48 138 186 50 51 175 226 63 40 Pokorný Jaroslav *Honda Česká Lípa 862 4 40 44 12 -128 121 -7 21 10 66 76 30 -114 227 113 63 41 Hlas František *MK Licita Kladruby 164 44 42 86 31 -7 92 85 27 -7 36 29 4 30 170 200 62 42 Šiška Libor KPžE Budislavice 740 38 67 105 38 -22 28 6 0 26 30 56 21 42 125 167 59 43 Matějka Josef GOLDSERVIS Pelhřimov B 1409 22 69 91 35 -8 38 30 3 -1 50 49 19 13 157 170 57 44 Bříza Vladimír *Labská Mělník B 326 -20 30 10 4 -143 93 -50 4 51 110 161 49 -112 233 121 57 45 Křapka Antonín Honda Česká Lípa 1476 -43 55 12 6 22 173 195 49 -74 51 -23 1 -95 279 184 56 46 Mašek Robert Mariášová Perlet 690 -24 65 41 20 -10 50 40 10 -24 85 61 25 -58 200 142 55 47 Patočka Frantisek Jizeran Doubrava 853 28 25 53 11 -54 47 -7 0 59 52 111 38 33 124 157 49 48 Poláček Josef MK Licita Kladruby 633 -81 50 -31 0 -57 87 30 8 95 54 149 41 -43 191 148 49 49 Richter Josef *Jizeran Doubrava 854 14 18 32 9 -10 60 50 16 3 51 54 24 7 129 136 49 50 Kosek Zdeněk *Jizeran Doubrava 852 -28 12 -16 0 14 169 183 48 -33 30 -3 0 -47 211 164 48 51 Musil František *nezávislí 1407 -16 66 50 24 -38 41 3 0 14 42 56 21 -40 149 109 45 52 Vojtěch Antonín Jizeran Doubrava 851 -8 37 29 10 -25 68 43 11 17 45 62 23 -16 150 134 44 53 Strobachová Alena Mariášová sešlost 588 40 86 126 44 -54 17 -37 0 -44 -6 -50 0 -58 97 39 44 54 Tislický Jan Labská Mělník B 585 -61 28 -33 0 -45 46 1 0 44 94 138 43 -62 168 106 43 55 Šampalík Václav KPžE Budislavice 1212 61 28 89 30 -4 41 37 7 -18 41 23 5 39 110 149 42 56 Strobachová Ingrid Mariášová sešlost 464 -75 51 -24 3 3 93 96 28 -7 39 32 9 -79 183 104 40 57 Hinterholzinger Petr MK Licita Kladruby 1491 39 15 54 18 -8 36 28 2 38 20 58 18 69 71 140 38 58 Čejka Zdeněk Alda team H.Jelení 1386 -37 35 -2 2 26 73 99 32 -34 38 4 0 -45 146 101 34 59 Burian Richard *nezávislí 1363 11 46 57 19 -137 33 -104 0 -9 47 38 12 -135 126 -9 31 60 Svoboda Daniel Falešní sobi A 535 -25 73 48 23 11 27 38 5 -230 50 -180 0 -244 150 -94 28 61 David Jiří GOLDSERVIS Pelhřimov 506 8 55 63 25 -30 45 15 0 -3 30 27 2 -25 130 105 27 62 Šáda Petr Honda Česká Lípa 337 15 34 49 14 16 14 30 6 19 2 21 3 50 50 100 23 63 Houžvička Vlastimil Labská Mělník B 365 -134 4 -130 0 40 26 66 23 -68 2 -66 0 -162 32 -130 23 64 Šturm Daniel Falešní sobi B 973 -33 47 14 7 -47 49 2 0 -37 29 -8 0 -117 125 8 7 65 Kubiska Jiří GOLDSERVIS Pelhřimov B 1219 -23 11 -12 0 -30 17 -13 0 13 26 39 6 -40 54 14 6 66 Kuc Radek Jizeran Doubrava 947 -47 7 -40 0 -33 45 12 0 -59 24 -35 0 -139 76 -63 0
1 GOLDSERVIS Pelhřimov Turek J , Semorád J , David P , David J 1 129 330 15 142 96 273 13 109 -117 288 4 79 108 891 32 330 32 2 Plnotuční B Picek B , Souček V , Doležal V 16 97 231 8 113 -28 383 15 115 85 281 6 102 154 895 29 330 29 3 Mariášová Perlet Trojan Š , Mareček M , Kubát M , Mašek R 4 -57 211 4 67 37 305 8 105 166 449 15 148 146 965 27 320 27 4 Plnotuční Mejsnar A , Richtr J , Mejsnar J , Škaloud M 9 91 316 9 122 45 421 6 91 109 277 9 119 245 1014 24 332 24 5 Alda team H.Jelení Kučera M , Slabý A , Petrovaj J , Čejka Z 7 44 306 5 95 165 204 11 107 120 452 8 104 329 962 24 306 24 6 Falešní sobi A Fanta T , Kotva P , Rataj R , Svoboda D 13 53 244 6 105 92 199 4 87 117 293 11 124 262 736 21 316 21 7 KPžE Budislavice Kříž L , Kříž L , Šiška L , Šampalík V 11 112 255 11 125 92 210 5 88 2 176 3 77 206 641 19 290 19 8 Falešní sobi B Munia K , Jedlička D , Hošek M , Šturm D 15 -9 170 3 64 136 185 7 94 79 199 7 103 206 554 17 261 17 9 Mariášová sešlost Štola V , Růžek J , Strobachová A , Strobachová I 35 108 348 13 141 -22 218 2 57 34 86 0 33 120 652 15 231 15 10 Labská Mělník B Tomáš P , Kůt M , Tislický J , Houžvička V 33 -193 133 0 16 -1 181 1 54 65 417 13 126 -129 731 14 196 14 11 MK Licita Kladruby Hnojský R , Liška Z , Poláček J , Hinterholzinger P 5 160 209 7 112 -72 269 3 59 114 130 2 76 202 608 12 247 12 12 Honda Česká Lípa Janko R , Horna P , Křapka A , Šáda P 8 -10 170 1 61 24 358 9 106 -100 109 0 41 -86 637 10 208 10 13 Jizeran Doubrava Reich J , Patočka F , Vojtěch A , Kuc R 10 -21 98 0 21 -37 160 0 37 138 151 5 100 80 409 5 158 5 14 GOLDSERVIS Pelhřimov B Plucar P , Matějka J , Kubiska J 38 -42 195 2 63 -19 176 0 47 35 134 1 58 -26 505 3 168 3
Začátek:
sobota 5.11.2016 9:00:00
Startovné:
Ve startovném 200,-Kč je zahrnut oběd.
Na hojnou účast se těší celé družstvo GOLD Service Pelhřimov
Jan Semorád , Jiří Turek , Jiří David, Pavel David, Jiří Kubiska, Pavel Plucar, Jaroslav Hašek
Info : 724 302 974 , 608 300 408
Průběh turnaje:
9,00 - 9,30 Presentace účastníků a losování turnaje
9,30 - 11,30 Sehrávka 1. kola
11,30 - 12,30 Oběd
12,30 - 14,30 Sehrávka 2. kola
14,40 - 16,40 Sehrávka 3. kola
17,00 - 17,30 Vyhlášení výsledků
Turnaj bude sehrán v 10-ti haléřovém mariáši a bude hrán podle pravidel ČSM pro sportovně-soutěžní licitovaný míchaný mariáš.
Podmínkou účasti je respektování pravidel a výroků rozhodčích.
Putimov u Pelhřimova - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka:
Putimov u Pelhřimova 5.11.
1 Picek Břetislav Plnotuční B 857 47 99 146 46 31 112 143 46 87 176 263 56 165 387 552 148 2 Kučera Miloš Alda team H.Jelení 832 104 118 222 56 -58 105 47 13 120 307 427 62 166 530 696 131 3 Fanta Tomáš Falešní sobi A 319 37 121 158 48 66 53 119 38 44 107 151 45 147 281 428 131 4 Bartyzal Miloš *Mariášová Perlet 821 38 81 119 43 29 118 147 47 34 44 78 28 101 243 344 118 5 Kříž Lubomír ml. KPžE Budislavice 998 72 106 178 54 59 127 186 56 -105 67 -38 8 26 300 326 118 6 Trojan Štěpán Mariášová Perlet 659 -19 52 33 15 -2 142 140 42 122 159 281 59 101 353 454 116 7 Turek Jiří GOLDSERVIS Pelhřimov 871 62 151 213 59 7 107 114 35 -86 109 23 22 -17 367 350 116 8 Mareček Milan Mariášová Perlet 619 -14 94 80 32 19 81 100 29 59 141 200 54 64 316 380 115 9 Semorád Jan GOLDSERVIS Pelhřimov 797 11 119 130 42 42 154 196 54 -64 65 1 13 -11 338 327 109 10 Souček Václav Plnotuční B 5204 22 86 108 39 -103 168 65 24 58 92 150 46 -23 346 323 109 11 Kříž Lubomír KPžE Budislavice 235 2 82 84 33 37 42 79 25 81 79 160 48 120 203 323 106 12 Munia Kamil Falešní sobi B 731 57 56 113 40 85 44 129 31 21 77 98 34 163 177 340 105 13 David Pavel GOLDSERVIS Pelhřimov 505 56 60 116 41 47 12 59 20 33 114 147 44 136 186 322 105 14 Plucar Pavel GOLDSERVIS Pelhřimov B 897 -41 115 74 28 19 121 140 44 23 58 81 33 1 294 295 105 15 Rataj Michal *Falešní sobi B 1368 55 47 102 36 83 108 191 50 22 35 57 16 160 190 350 102 16 Kotva Pavel Falešní sobi A 634 41 50 91 34 11 111 122 37 25 48 73 29 77 209 286 100 17 Mejsnar Antonín Plnotuční 859 90 142 232 62 -18 49 31 9 11 56 67 27 83 247 330 98 18 Baxa Josef *nezávislí 1117 -27 101 74 29 40 96 136 43 -100 176 76 26 -87 373 286 98 19 Hnojský Roman MK Licita Kladruby 262 92 64 156 45 12 100 112 33 -19 56 37 17 85 220 305 95 20 Richtr Jaroslav Plnotuční 321 47 112 159 52 -23 25 2 0 24 109 133 40 48 246 294 92 21 Mejsnar Jan Plnotuční 858 -46 62 16 8 109 267 376 62 -99 91 -8 15 -36 420 384 85 22 Slabý Aleš Alda team H.Jelení 866 -90 41 -49 0 104 51 155 39 34 107 141 42 48 199 247 81 23 Bučil Petr *Alda team H.Jelení 249 -28 75 47 22 62 136 198 59 -68 48 -20 0 -34 259 225 81 24 Liška Zdeněk MK Licita Kladruby 626 29 130 159 49 -27 82 55 18 -18 46 28 11 -16 258 242 78 25 Jedlička David Falešní sobi B 824 -39 22 -17 0 57 79 136 41 47 57 104 37 65 158 223 78 26 Škaloud Miroslav Plnotuční 1218 -11 26 15 5 -46 105 59 20 74 112 186 52 17 243 260 77 27 Štola Vladimír Mariášová sešlost 429 31 125 156 47 -28 80 52 15 30 15 45 14 33 220 253 76 28 Růžek Jaroslav Mariášová sešlost 803 37 137 174 50 3 45 48 14 11 32 43 10 51 214 265 74 29 Janko Rudolf Honda Česká Lípa 864 10 56 66 26 -12 71 59 17 52 37 89 31 50 164 214 74 30 Petrovaj Jan Alda team H.Jelení 867 -23 153 130 37 35 80 115 36 -26 24 -2 0 -14 257 243 73 31 Doležal Vladislav Plnotuční B 1460 28 46 74 28 44 103 147 45 -60 13 -47 0 12 162 174 73 32 Hošek Martin Falešní sobi B 975 -33 67 34 17 -6 62 56 22 11 65 76 32 -28 194 166 71 33 Kubát Milan Mariášová Perlet 687 -63 30 -33 0 20 82 102 34 -15 149 134 35 -58 261 203 69 34 Horna Pavel Honda Česká Lípa 949 -35 80 45 21 14 114 128 40 -171 70 -101 7 -192 264 72 68 35 Chaluš Vladimír *nezávislí 1401 17 32 49 14 51 122 173 52 -64 39 -25 0 4 193 197 66 36 Tomáš Petr Labská Mělník B 584 -62 2 -60 0 -5 108 103 30 -1 139 138 36 -68 249 181 66 37 Reich Jaroslav Jizeran Doubrava 1505 -41 36 -5 0 21 47 68 26 62 54 116 39 42 137 179 65 38 Kůt Milan Labská Mělník B 748 -70 103 33 16 -36 47 11 1 22 184 206 47 -84 334 250 64 39 Rataj Richard Falešní sobi A 536 -12 2 -10 1 15 35 50 12 48 138 186 50 51 175 226 63 40 Pokorný Jaroslav *Honda Česká Lípa 862 4 40 44 12 -128 121 -7 21 10 66 76 30 -114 227 113 63 41 Hlas František *MK Licita Kladruby 164 44 42 86 31 -7 92 85 27 -7 36 29 4 30 170 200 62 42 Šiška Libor KPžE Budislavice 740 38 67 105 38 -22 28 6 0 26 30 56 21 42 125 167 59 43 Matějka Josef GOLDSERVIS Pelhřimov B 1409 22 69 91 35 -8 38 30 3 -1 50 49 19 13 157 170 57 44 Bříza Vladimír *Labská Mělník B 326 -20 30 10 4 -143 93 -50 4 51 110 161 49 -112 233 121 57 45 Křapka Antonín Honda Česká Lípa 1476 -43 55 12 6 22 173 195 49 -74 51 -23 1 -95 279 184 56 46 Mašek Robert Mariášová Perlet 690 -24 65 41 20 -10 50 40 10 -24 85 61 25 -58 200 142 55 47 Patočka Frantisek Jizeran Doubrava 853 28 25 53 11 -54 47 -7 0 59 52 111 38 33 124 157 49 48 Poláček Josef MK Licita Kladruby 633 -81 50 -31 0 -57 87 30 8 95 54 149 41 -43 191 148 49 49 Richter Josef *Jizeran Doubrava 854 14 18 32 9 -10 60 50 16 3 51 54 24 7 129 136 49 50 Kosek Zdeněk *Jizeran Doubrava 852 -28 12 -16 0 14 169 183 48 -33 30 -3 0 -47 211 164 48 51 Musil František *nezávislí 1407 -16 66 50 24 -38 41 3 0 14 42 56 21 -40 149 109 45 52 Vojtěch Antonín Jizeran Doubrava 851 -8 37 29 10 -25 68 43 11 17 45 62 23 -16 150 134 44 53 Strobachová Alena Mariášová sešlost 588 40 86 126 44 -54 17 -37 0 -44 -6 -50 0 -58 97 39 44 54 Tislický Jan Labská Mělník B 585 -61 28 -33 0 -45 46 1 0 44 94 138 43 -62 168 106 43 55 Šampalík Václav KPžE Budislavice 1212 61 28 89 30 -4 41 37 7 -18 41 23 5 39 110 149 42 56 Strobachová Ingrid Mariášová sešlost 464 -75 51 -24 3 3 93 96 28 -7 39 32 9 -79 183 104 40 57 Hinterholzinger Petr MK Licita Kladruby 1491 39 15 54 18 -8 36 28 2 38 20 58 18 69 71 140 38 58 Čejka Zdeněk Alda team H.Jelení 1386 -37 35 -2 2 26 73 99 32 -34 38 4 0 -45 146 101 34 59 Burian Richard *nezávislí 1363 11 46 57 19 -137 33 -104 0 -9 47 38 12 -135 126 -9 31 60 Svoboda Daniel Falešní sobi A 535 -25 73 48 23 11 27 38 5 -230 50 -180 0 -244 150 -94 28 61 David Jiří GOLDSERVIS Pelhřimov 506 8 55 63 25 -30 45 15 0 -3 30 27 2 -25 130 105 27 62 Šáda Petr Honda Česká Lípa 337 15 34 49 14 16 14 30 6 19 2 21 3 50 50 100 23 63 Houžvička Vlastimil Labská Mělník B 365 -134 4 -130 0 40 26 66 23 -68 2 -66 0 -162 32 -130 23 64 Šturm Daniel Falešní sobi B 973 -33 47 14 7 -47 49 2 0 -37 29 -8 0 -117 125 8 7 65 Kubiska Jiří GOLDSERVIS Pelhřimov B 1219 -23 11 -12 0 -30 17 -13 0 13 26 39 6 -40 54 14 6 66 Kuc Radek Jizeran Doubrava 947 -47 7 -40 0 -33 45 12 0 -59 24 -35 0 -139 76 -63 0
Putimov u Pelhřimova 5.11.
1 GOLDSERVIS Pelhřimov Turek J , Semorád J , David P , David J 1 129 330 15 142 96 273 13 109 -117 288 4 79 108 891 32 330 32 2 Plnotuční B Picek B , Souček V , Doležal V 16 97 231 8 113 -28 383 15 115 85 281 6 102 154 895 29 330 29 3 Mariášová Perlet Trojan Š , Mareček M , Kubát M , Mašek R 4 -57 211 4 67 37 305 8 105 166 449 15 148 146 965 27 320 27 4 Plnotuční Mejsnar A , Richtr J , Mejsnar J , Škaloud M 9 91 316 9 122 45 421 6 91 109 277 9 119 245 1014 24 332 24 5 Alda team H.Jelení Kučera M , Slabý A , Petrovaj J , Čejka Z 7 44 306 5 95 165 204 11 107 120 452 8 104 329 962 24 306 24 6 Falešní sobi A Fanta T , Kotva P , Rataj R , Svoboda D 13 53 244 6 105 92 199 4 87 117 293 11 124 262 736 21 316 21 7 KPžE Budislavice Kříž L , Kříž L , Šiška L , Šampalík V 11 112 255 11 125 92 210 5 88 2 176 3 77 206 641 19 290 19 8 Falešní sobi B Munia K , Jedlička D , Hošek M , Šturm D 15 -9 170 3 64 136 185 7 94 79 199 7 103 206 554 17 261 17 9 Mariášová sešlost Štola V , Růžek J , Strobachová A , Strobachová I 35 108 348 13 141 -22 218 2 57 34 86 0 33 120 652 15 231 15 10 Labská Mělník B Tomáš P , Kůt M , Tislický J , Houžvička V 33 -193 133 0 16 -1 181 1 54 65 417 13 126 -129 731 14 196 14 11 MK Licita Kladruby Hnojský R , Liška Z , Poláček J , Hinterholzinger P 5 160 209 7 112 -72 269 3 59 114 130 2 76 202 608 12 247 12 12 Honda Česká Lípa Janko R , Horna P , Křapka A , Šáda P 8 -10 170 1 61 24 358 9 106 -100 109 0 41 -86 637 10 208 10 13 Jizeran Doubrava Reich J , Patočka F , Vojtěch A , Kuc R 10 -21 98 0 21 -37 160 0 37 138 151 5 100 80 409 5 158 5 14 GOLDSERVIS Pelhřimov B Plucar P , Matějka J , Kubiska J 38 -42 195 2 63 -19 176 0 47 35 134 1 58 -26 505 3 168 3