říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
RL10: Liberec
so 26.10. 09:00 - 15:00
JČL-M9: Hořepník
ne 27.10. 13:00 - 19:00
JČL-K8: Pelhřimov
so 02.11. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 02.11. 13:00 - 19:00
JČL10: Deštná
ne 03.11. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 04.11. 17:00 - 23:00
PP10: Praha
út 05.11. 18:10 - 00:10
PP10: Praha
st 06.11. 18:10 - 00:10
říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
RL10: Liberec
so 26.10. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 02.11. 13:00 - 19:00
JČL10: Deštná
ne 03.11. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 04.11. 17:00 - 23:00
PP10: Praha
út 05.11. 18:10 - 00:10
PP10: Praha
st 06.11. 18:10 - 00:10
Major5: Praha
so 16.11. 09:00 - 16:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00

 

říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
RL10: Liberec
so 26.10. 09:00 - 15:00
JČL-M9: Hořepník
ne 27.10. 13:00 - 19:00
JČL-K8: Pelhřimov
so 02.11. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 02.11. 13:00 - 19:00
JČL10: Deštná
ne 03.11. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 04.11. 17:00 - 23:00
PP10: Praha
út 05.11. 18:10 - 00:10
PP10: Praha
st 06.11. 18:10 - 00:10
říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
RL10: Liberec
so 26.10. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 02.11. 13:00 - 19:00
JČL10: Deštná
ne 03.11. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 04.11. 17:00 - 23:00
PP10: Praha
út 05.11. 18:10 - 00:10
PP10: Praha
st 06.11. 18:10 - 00:10
Major5: Praha
so 16.11. 09:00 - 16:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kubát Milan104116442685453
2Polka Marek3799611340403
3Kotva Pavel5596491208384
4Kučera Miloš9643652384
5Nocar Richard7824741256375
6Šenold Vojtěch6823941076364
7Gruner David274532806359
8Froněk Roman5089041412356
9Hošek Martin-2071098891313
10Pánek Jindřich5864461032305
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí13172848416568
2GRINGOS19771570354762
3Vaněks Sharks-7252944221950
4Betlodurch982181227945
5Limit Pardubice5341893242741
6NML Zdice-1189216197237
7ALDA TEAM Pardubice-5431947140435
8NEVYZPYTATELNÍ-15502775122532
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně16423472511463
2KPŽE Budislavice13071889319659
3PODBABA TEAM6371874251159
4M Y Š O C I3872210259749
5Staroplzeňáci-1591562140331
6ALDA TEAM Pardubice B1221729185131
7MK Licita Kladruby-43197154016
8Plzeňácí B46739986613
9Nalezenci-6367381028
10Divočáci-4536131607
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří1442221436561019
2Kučera Miloš58727873374981
3Chaluš Vladimír15630243180955
4Liška Zdeněk95723083265935
5Trojan Štěpán-2124252404905
6Špaček Václav ml.30027183018867
7Hošek Martin5824692527849
8Škaloud Miroslav7323532426845
9Hnojský Roman31316611974805
10Mašek Robert56118012362787
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3962699910961228
2Vajgar1894812910023218
3Alda team H.Jelení304969189967212
4Mariášová Perlet288966369525201
5Falešní sobi232864708798187
6Plnotuční245166689119185
7MK Licita Kladruby349556439138183
8KPžE Budislavice98959996988159
9Honda Česká Lípa117047615931125
10Labská Mělník-19865306332088
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1442221436561019
2Kučera Miloš58727873374981
3Chaluš Vladimír15630243180955
4Liška Zdeněk95723083265935
5Trojan Štěpán-2124252404905
6Špaček Václav ml.30027183018867
7Hošek Martin5824692527849
8Škaloud Miroslav7323532426845
9Hnojský Roman31316611974805
10Mašek Robert56118012362787
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3962699910961228
2Vajgar1894812910023218
3Alda team H.Jelení304969189967212
4Mariášová Perlet288966369525201
5Falešní sobi232864708798187
6Plnotuční245166689119185
7MK Licita Kladruby349556439138183
8KPžE Budislavice98959996988159
9Honda Česká Lípa117047615931125
10Labská Mělník-19865306332088
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1442221436561019
2Kučera Miloš58727873374981
3Chaluš Vladimír15630243180955
4Liška Zdeněk95723083265935
5Trojan Štěpán-2124252404905
6Špaček Václav ml.30027183018867
7Hošek Martin5824692527849
8Škaloud Miroslav7323532426845
9Hnojský Roman31316611974805
10Mašek Robert56118012362787
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3962699910961228
2Vajgar1894812910023218
3Alda team H.Jelení304969189967212
4Mariášová Perlet288966369525201
5Falešní sobi232864708798187
6Plnotuční245166689119185
7MK Licita Kladruby349556439138183
8KPžE Budislavice98959996988159
9Honda Česká Lípa117047615931125
10Labská Mělník-19865306332088
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1442221436561019
2Kučera Miloš58727873374981
3Chaluš Vladimír15630243180955
4Liška Zdeněk95723083265935
5Trojan Štěpán-2124252404905
6Špaček Václav ml.30027183018867
7Hošek Martin5824692527849
8Škaloud Miroslav7323532426845
9Hnojský Roman31316611974805
10Mašek Robert56118012362787
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3962699910961228
2Vajgar1894812910023218
3Alda team H.Jelení304969189967212
4Mariášová Perlet288966369525201
5Falešní sobi232864708798187
6Plnotuční245166689119185
7MK Licita Kladruby349556439138183
8KPžE Budislavice98959996988159
9Honda Česká Lípa117047615931125
10Labská Mělník-19865306332088

 

#HráčZBPBSBB
1Korbel Jiří (82)23410831317558
2Chaluš Vladimír (64)-46115961135505
3David Pavel (95)431433864468
4Susko Ladislav (102)-752664-88380
5Neruda Vladimír (104)51452566355
6Vávrovský Jan (71)2859011186341
7Matějka Josef (115)12327339320
8Straka František (88)-19950931315
9Musil František (106)-425934509276
10Vondráčková Šárka (91)3616651026248
#HráčZBPBSBB
1Sedlecký Pavel (59)9813721470120
2Mádle Čestmír (67)5919741565111
3Kocík František (106)14367882199
4Hanisch Martin (68)5561102165896
5Bouše Miroslav (66)-358111976185
6Kříž Lubomír (34)69939100882
7Šampalík Václav st. (12)-780103825880
8Hanzlík Václav (150)-24187863768
9Šiška Libor (121)-6263257051
10Křížová Marie (149)-10634523940
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš92813772305359
2Batík Jiří11862571443329
3Pánek Jindřich364574938317
4Jančík Luděk198516714291
5Hošek Martin-548770222281
6Zachar Miroslav5325330280
7Koutová Eva-18720215275
8Jedlička David-30836052274
9Průša Martin-644557-87215
10Gruner David6855861271203
#HráčZBPBSBB
1Hrbáček Aleš (11)7089031611108
2Nečas Jan (19)45660705100
3Kučera Miloš (4)2231064128794
4Munia Kamil (33)-456956593
5Tomek Václav (111)-18172554491
6Čejka Zdeněk (26)34548382890
7Lukášek Jiří (18)-13674460889
8Bříza Vladimír (30)-836836078
9Slabý Aleš (27)5935741673
10Kuneš Daniel (119)-294291-355
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (7)9286001528203
2Kučera Miloš (4)5312941347187
3Kotva Pavel (3)5099041413183
4Šenold Vojtěch (6)9063691275182
5Munia Kamil (33)3357151050161
6Polka Marek (2)95740835160
7Batík Jiří (20)528309837146
8Hošek Martin (9)-8201275455144
9Jirkovský Tomáš (25)-244723479142
10Jedlička David (37)239610849137
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2017

RL6-2017: Nebákov (17.6.)

Dne 17.6.2017 se od 09:00 konal 6. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2017 (Místo konání: Nebákov - chata u Troskovic, pořadatel: 602451115).

Třetí červnovou sobotu se v Nebákově 60 hráčů z 11 družstev na šestém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Václav Špaček ml. před Janem Petrovajem a třetí byl Jiří Turek. V družstvech zvítězilo družstvo Alda team H. Jelení. Na druhém místě skončilo družstvo Mariášová perleť a na třetím místě bylo družstvo MK Licita Kladruby. Ve druhém kole zvítězil Zdeněk Dufek před Josefem Poláčkem a na třetím místě skončil Pavel Horna. V družstvech zvítězilo družstvo Honda Č. Lípa před družstvem Goldservis Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Vajgar. Ve třetím kole vyhrál Břetislav Picek před Vladimírem Štolou a třetí skončil Josef Pražan. V družstvech zvítězilo družstvo Plnotuční před družstvem Alda team H. Jelení a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi B. Celkovým vítězem turnaje se stal Josef Poláček, který vyhrál i produktivitu. Na druhém místě skončil Václav Špaček ml., který vyhrál aktivitu. Na třetím místě skončil Vladimír Štola. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Alda team H. Jelení před družstvem Plnotuční a na třetím místě skončilo družstvo Goldservis Pelhřimov.

CELÁ TABULKA RL6: Nebákov 17.6.2017
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Poláček JosefMK Licita Kladruby63314695241528015623659485210040274303577151
2Špaček Václav ml.Vajgar68443227270622222825047-15101863450556606143
3Štola VladimírFalešní sobi B429-2074542452128180549714424159129346475137
4Kučera MilošAlda team H.Jelení8322513716250406110140141361504779334413137
5Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov87197103200562498122430898936121290411135
6Pražan Josef*Vajgar614-310410138-2716928471191665642294336122
7Picek BřetislavPlnotuční857-15594421-2999736932363296276394470119
8Chlupáč Josef*Plnotuční876763702933579038331101435073230303117
9Souček VáclavPlnotuční1507319712847-2767402175631384579227306113
10Janko RudolfHonda Česká Lípa864113849276696162491441716135221151372111
11Houžvička Vlastimil*Labská Mělník3652213315548-2650241342731154238256294103
12Hašek JaroslavGOLDSERVIS Pelhřimov14051429432212378201482742692816414931398
13Mašek RobertMariášová Perlet6909738234-244421618130148482524727298
14Petrovaj JanAlda team H.Jelení8674813518359-8731-560-2814912137-6731524896
15Škaloud MiroslavPlnotuční121814637733123749202788115415318824194
16Vojtěch AntonínJizeran Doubrava851-5423-310918517650135501854317215833093
17Semorád Jan*GOLDSERVIS Pelhřimov797-6522-43031114145462111313446-1324923692
18Slabý AlešAlda team H.Jelení8660292918195675302889117444717422192
19Bartyzal Miloš*Mariášová Perlet8215707531518113244132740166917824791
20Hnojský RomanMK Licita Kladruby2625112417554-50681814-40935323-3928524691
21Kůt MilanLabská Mělník748-1320819539-13647-8921413715149-13539225790
22Tomek VáclavKPžE Budislavice1281-9931-681-5918631909918954-1422120786
23Patočka FrantisekJizeran Doubrava853286997400424219-97566271918620586
24Trojan ŠtěpánMariášová Perlet65968871554955449935-4725-2207615623284
25Horna PavelHonda Česká Lípa949-1522796813520356-44137184919824783
26David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov50517213817594110034473077321239221583
27Křapka AntonínHonda Česká Lípa1476429213446-75851018-8376-714-11625313778
28Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa8624639853719739237-3016-1413512816375
29Richtr JaroslavPlnotuční321-6510742233014917952-14036-1040-17529211775
30Chaluš VladimírVajgar1401-2221619435-728-640510210739-8932623774
31Pírko LiborKPžE Budislavice868-49671815-25115903228386627-4622017474
32Kubát MilanMariášová Perlet687-4450611188810639451661241915417374
33Marek Stanislav*nezávislí1247229912143-44985426-25553-2025-277250-2774
34Dufek ZdeněkVajgar1404-2126588023431462-87-135126731873
35Reich Jaroslav*Jizeran Doubrava1505-3628-862313615945-22664421-3523019572
36Novotný PetrLabská Mělník14616213752816284415363773291147819272
37Černý MilošLabská Mělník1478-31187614515142232245202617820469
38Bučil Petr*Alda team H.Jelení24911253619812012841-6554-119-4619915369
39Kuc RadekJizeran Doubrava947-2713310630-27704322-22401812-7624316764
40Hlas FrantišekMK Licita Kladruby164-3925-14229396829-301168633-4018014064
41Hošek MartinFalešní sobi B975-6262013-2953241330619138-514013564
42Bříza Vladimír*Alda team H.Jelení326-2694682610516127-11865-5311-1342107664
43Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení1386-195738206495524-5464119-1815213463
44Sviatko Josef*nezávislí5042-6838-3037132079786183523613717362
45Munia KamilFalešní sobi B731-5666125-373925-301128230-7221714560
46Kosek ZdeněkJizeran Doubrava852-20321212-657491718567431-671629560
47David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov50649328136-424536-16483215-912511657
48Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov121927396632-10645425-4016-240-231199657
49Doležal Vladislav*Plnotuční1460-10985-241428507833-113127-821486654
50Forman Václav*Mariášová Perlet685447411844-2416-83-211961810111953
51Šturm DanielFalešní sobi B973347210641-7510-6507121910-34946051
52Mareček MilanMariášová Perlet6192010712745-8425-590-5338-154-1171705349
53Čunát Jaroslav*MK Licita Kladruby141885013842-5238-141-958-870-59963743
54Beran Miroslav*nezávislí504421173817122238-204323132828438
55Čerňanský VladimírVajgar1452-8216-660-2238169-15806525-1191341534
56Hinterholzinger PetrMK Licita Kladruby1491010101028285623-4110-310-13483533
57Žižka Jaromír*nezávislí5043-48442463011349431754237732
58Pokorný Petr*nezávislí5040-11521-940-8517-68038155322-16253-10922
59Severýn VáclavKPžE Budislavice1385-81465-23391610-3117-142-6270817
60Tislický JanLabská Mělník585-50-4-540-313324-10959-508-19088-10212
CELÁ TABULKA RL6: Nebákov 17.6.2017
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Alda team H.JeleníKučera M, Petrovaj J, Slabý A, Čejka Z754329161296516689414374141281338693835138
2PlnotučníPicek B, Souček V, Škaloud M, Richtr J9-20267710313159109195387161481769693236032
3GOLDSERVIS PelhřimovTurek J, Hašek J, David P, David J11601641011420621714125741616964405423033530
4MK Licita KladrubyPoláček J, Hnojský R, Hlas F, Hinterholzinger P51972291211613722310111-222617963127132932329
5VajgarŠpaček V, Chaluš V, Dufek Z, Čerňanský V40046981058050012118-252838985512522832128
6Honda Česká LípaJanko R, Horna P, Křapka A, Pokorný J899169911015330416142571343673096072831928
7Mariášová PerletMašek R, Trojan Š, Kubát M, Mareček M4972671412871176690101844761786272429424
8Falešní sobi BŠtola V, Hošek M, Munia K, Šturm D159212690-142204729731712127927492228922
9Jizeran DoubravaVojtěch A, Patočka F, Kuc R, Kosek Z10-1923458264197791144181101011896122227422
10Labská MělníkKůt M, Novotný P, Černý M, Tislický J346232474-9206361731969981106341623316
11KPžE BudislaviceTomek V, Pírko L, Severýn V11-156112321-5324557387154583-1225111317713
Začátek:
sobota 17.6.2017 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Nebákov - chata u Troskovic (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka:

Nebákov 17.6.
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Poláček JosefMK Licita Kladruby63314695241528015623659485210040274303577151
2Špaček Václav ml.Vajgar68443227270622222825047-15101863450556606143
3Štola VladimírFalešní sobi B429-2074542452128180549714424159129346475137
4Kučera MilošAlda team H.Jelení8322513716250406110140141361504779334413137
5Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov87197103200562498122430898936121290411135
6Pražan Josef*Vajgar614-310410138-2716928471191665642294336122
7Picek BřetislavPlnotuční857-15594421-2999736932363296276394470119
8Chlupáč Josef*Plnotuční876763702933579038331101435073230303117
9Souček VáclavPlnotuční1507319712847-2767402175631384579227306113
10Janko RudolfHonda Česká Lípa864113849276696162491441716135221151372111
11Houžvička Vlastimil*Labská Mělník3652213315548-2650241342731154238256294103
12Hašek JaroslavGOLDSERVIS Pelhřimov14051429432212378201482742692816414931398
13Mašek RobertMariášová Perlet6909738234-244421618130148482524727298
14Petrovaj JanAlda team H.Jelení8674813518359-8731-560-2814912137-6731524896
15Škaloud MiroslavPlnotuční121814637733123749202788115415318824194
16Vojtěch AntonínJizeran Doubrava851-5423-310918517650135501854317215833093
17Semorád Jan*GOLDSERVIS Pelhřimov797-6522-43031114145462111313446-1324923692
18Slabý AlešAlda team H.Jelení8660292918195675302889117444717422192
19Bartyzal Miloš*Mariášová Perlet8215707531518113244132740166917824791
20Hnojský RomanMK Licita Kladruby2625112417554-50681814-40935323-3928524691
21Kůt MilanLabská Mělník748-1320819539-13647-8921413715149-13539225790
22Tomek VáclavKPžE Budislavice1281-9931-681-5918631909918954-1422120786
23Patočka FrantisekJizeran Doubrava853286997400424219-97566271918620586
24Trojan ŠtěpánMariášová Perlet65968871554955449935-4725-2207615623284
25Horna PavelHonda Česká Lípa949-1522796813520356-44137184919824783
26David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov50517213817594110034473077321239221583
27Křapka AntonínHonda Česká Lípa1476429213446-75851018-8376-714-11625313778
28Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa8624639853719739237-3016-1413512816375
29Richtr JaroslavPlnotuční321-6510742233014917952-14036-1040-17529211775
30Chaluš VladimírVajgar1401-2221619435-728-640510210739-8932623774
31Pírko LiborKPžE Budislavice868-49671815-25115903228386627-4622017474
32Kubát MilanMariášová Perlet687-4450611188810639451661241915417374
33Marek Stanislav*nezávislí1247229912143-44985426-25553-2025-277250-2774
34Dufek ZdeněkVajgar1404-2126588023431462-87-135126731873
35Reich Jaroslav*Jizeran Doubrava1505-3628-862313615945-22664421-3523019572
36Novotný PetrLabská Mělník14616213752816284415363773291147819272
37Černý MilošLabská Mělník1478-31187614515142232245202617820469
38Bučil Petr*Alda team H.Jelení24911253619812012841-6554-119-4619915369
39Kuc RadekJizeran Doubrava947-2713310630-27704322-22401812-7624316764
40Hlas FrantišekMK Licita Kladruby164-3925-14229396829-301168633-4018014064
41Hošek MartinFalešní sobi B975-6262013-2953241330619138-514013564
42Bříza Vladimír*Alda team H.Jelení326-2694682610516127-11865-5311-1342107664
43Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení1386-195738206495524-5464119-1815213463
44Sviatko Josef*nezávislí5042-6838-3037132079786183523613717362
45Munia KamilFalešní sobi B731-5666125-373925-301128230-7221714560
46Kosek ZdeněkJizeran Doubrava852-20321212-657491718567431-671629560
47David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov50649328136-424536-16483215-912511657
48Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov121927396632-10645425-4016-240-231199657
49Doležal Vladislav*Plnotuční1460-10985-241428507833-113127-821486654
50Forman Václav*Mariášová Perlet685447411844-2416-83-211961810111953
51Šturm DanielFalešní sobi B973347210641-7510-6507121910-34946051
52Mareček MilanMariášová Perlet6192010712745-8425-590-5338-154-1171705349
53Čunát Jaroslav*MK Licita Kladruby141885013842-5238-141-958-870-59963743
54Beran Miroslav*nezávislí504421173817122238-204323132828438
55Čerňanský VladimírVajgar1452-8216-660-2238169-15806525-1191341534
56Hinterholzinger PetrMK Licita Kladruby1491010101028285623-4110-310-13483533
57Žižka Jaromír*nezávislí5043-48442463011349431754237732
58Pokorný Petr*nezávislí5040-11521-940-8517-68038155322-16253-10922
59Severýn VáclavKPžE Budislavice1385-81465-23391610-3117-142-6270817
60Tislický JanLabská Mělník585-50-4-540-313324-10959-508-19088-10212

Nebákov 17.6.
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Alda team H.JeleníKučera M, Petrovaj J, Slabý A, Čejka Z754329161296516689414374141281338693835138
2PlnotučníPicek B, Souček V, Škaloud M, Richtr J9-20267710313159109195387161481769693236032
3GOLDSERVIS PelhřimovTurek J, Hašek J, David P, David J11601641011420621714125741616964405423033530
4MK Licita KladrubyPoláček J, Hnojský R, Hlas F, Hinterholzinger P51972291211613722310111-222617963127132932329
5VajgarŠpaček V, Chaluš V, Dufek Z, Čerňanský V40046981058050012118-252838985512522832128
6Honda Česká LípaJanko R, Horna P, Křapka A, Pokorný J899169911015330416142571343673096072831928
7Mariášová PerletMašek R, Trojan Š, Kubát M, Mareček M4972671412871176690101844761786272429424
8Falešní sobi BŠtola V, Hošek M, Munia K, Šturm D159212690-142204729731712127927492228922
9Jizeran DoubravaVojtěch A, Patočka F, Kuc R, Kosek Z10-1923458264197791144181101011896122227422
10Labská MělníkKůt M, Novotný P, Černý M, Tislický J346232474-9206361731969981106341623316
11KPžE BudislaviceTomek V, Pírko L, Severýn V11-156112321-5324557387154583-1225111317713