únor 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
02: Pardubice
po 26.02. 17:00 - 23:00
JČL-K3: Veselí nad Lužnicí
so 03.03. 09:00 - 15:00
PLLM2: Praha
so 03.03. 13:00 - 19:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
RL3: Žlutice
so 10.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: Pelhřimov
ne 11.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 13.03. 18:00 - 00:00
únor 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
02: Pardubice
po 26.02. 17:00 - 23:00
PLLM2: Praha
so 03.03. 13:00 - 19:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
RL3: Žlutice
so 10.03. 09:00 - 15:00
PP3: Praha
út 13.03. 18:00 - 00:00
Major2: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 17.03. 09:00 - 16:00
RL4: Sokolov
so 24.03. 09:00 - 15:00

 

únor 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
02: Pardubice
po 26.02. 17:00 - 23:00
JČL-K3: Veselí nad Lužnicí
so 03.03. 09:00 - 15:00
PLLM2: Praha
so 03.03. 13:00 - 19:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
RL3: Žlutice
so 10.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: Pelhřimov
ne 11.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 13.03. 18:00 - 00:00
únor 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
02: Pardubice
po 26.02. 17:00 - 23:00
PLLM2: Praha
so 03.03. 13:00 - 19:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
RL3: Žlutice
so 10.03. 09:00 - 15:00
PP3: Praha
út 13.03. 18:00 - 00:00
Major2: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 17.03. 09:00 - 16:00
RL4: Sokolov
so 24.03. 09:00 - 15:00

 

 

#HráčZBPBSBB
1Srb Michael84392476135
2Biel Hilmar166344510127
3Hošek Martin50287337117
4Burian Richard114217331116
5Liška Zdeněk126307433115
6Štola Vladimír104219323115
7Semorád Jan107209316115
8Kuc Radek35259294114
9Růžek Jaroslav62337399113
10Richtr Jaroslav1315316111
#HráčZBPBSBB
1Honda Česká Lípa373892126542
2Falešní sobi A329783111236
3KPžE Budislavice24773398028
4GOLDSERVIS Pelhřimov15673188726
5Plnotuční4166270323
6MK Licita Kladruby9465474823
7Vajgar-2676573921
8Labská Mělník B5369574821
9Alda team H.Jelení-960059121
10Jizeran Doubrava14256570720
#HráčZBPBSBB
1Srb Michael84392476135
2Biel Hilmar166344510127
3Hošek Martin50287337117
4Burian Richard114217331116
5Liška Zdeněk126307433115
6Štola Vladimír104219323115
7Semorád Jan107209316115
8Kuc Radek35259294114
9Růžek Jaroslav62337399113
10Richtr Jaroslav1315316111
#HráčZBPBSBB
1Honda Česká Lípa373892126542
2Falešní sobi A329783111236
3KPžE Budislavice24773398028
4GOLDSERVIS Pelhřimov15673188726
5Plnotuční4166270323
6MK Licita Kladruby9465474823
7Vajgar-2676573921
8Labská Mělník B5369574821
9Alda team H.Jelení-960059121
10Jizeran Doubrava14256570720
#HráčZBPBSBB
1Srb Michael84392476135
2Biel Hilmar166344510127
3Hošek Martin50287337117
4Burian Richard114217331116
5Liška Zdeněk126307433115
6Štola Vladimír104219323115
7Semorád Jan107209316115
8Kuc Radek35259294114
9Růžek Jaroslav62337399113
10Richtr Jaroslav1315316111
#HráčZBPBSBB
1Honda Česká Lípa373892126542
2Falešní sobi A329783111236
3KPžE Budislavice24773398028
4GOLDSERVIS Pelhřimov15673188726
5Plnotuční4166270323
6MK Licita Kladruby9465474823
7Vajgar-2676573921
8Labská Mělník B5369574821
9Alda team H.Jelení-960059121
10Jizeran Doubrava14256570720
#HráčZBPBSBB
1Srb Michael84392476135
2Biel Hilmar166344510127
3Hošek Martin50287337117
4Burian Richard114217331116
5Liška Zdeněk126307433115
6Štola Vladimír104219323115
7Semorád Jan107209316115
8Kuc Radek35259294114
9Růžek Jaroslav62337399113
10Richtr Jaroslav1315316111
#HráčZBPBSBB
1Honda Česká Lípa373892126542
2Falešní sobi A329783111236
3KPžE Budislavice24773398028
4GOLDSERVIS Pelhřimov15673188726
5Plnotuční4166270323
6MK Licita Kladruby9465474823
7Vajgar-2676573921
8Labská Mělník B5369574821
9Alda team H.Jelení-960059121
10Jizeran Doubrava14256570720

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (1)40811552383
2Vávrovský Jan (1)23024947971
3Koranda Vlastimil (17)26111137270
4Vlk Stanislav (1)22721544268
5David Pavel (26)27413641068
6Neruda Vladimír (57)17210127361
7Kubiska Jiří (26)8321830158
8Mácha Jan (6)20010230257
9Jedlička František (17)3127030155
10Uher Stanislav (57)1923222454
TAB3
#HráčZBPBSBB
2Šenold Vojtěch2493027966
1Pánek Jindřich15415430866
3Koutová Eva2367030665
4Hošek Martin2278230964
5Jirkovský Tomáš19111030163
6Hes Ivan1934023362
7Kučera Miloš-891708160
8Mejsnar Jan-3734386560
9Plucar Pavel-17430613259
10Jedlička David-201028256
#HráčZBPBSBB
1Nečas Jan (22)14411125517
2Tomek Václav (22)7214621816
3Hrbáček Aleš (31)9911321215
4Kučera Miloš (10)-5421315914
5Slabý Aleš (31)456210713
6Čejka Zdeněk (31)-25755011
7Šotek Jan (31)138710010
8Lukášek Jiří (31)21769710
9Bříza Vladimír (31)-31544-2714
#HráčZBPBSBB
1Hošek Martin (4)34027961953
2Šenold Vojtěch (4)22927450351
3Batík Jiří (15)1496921840
4Průša Martin (26)-4721016338
5Munia Kamil (17)8419928337
6Štola Vladimír (21)7911419337
7Kotva Pavel (13)-4733628936
8Polka Marek (6)1117618736
9Jirkovský Tomáš (9)2219621835
10Novák Petr (57)845814234
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2017

RL10-2017: Újezd nad Lesy (28.10.)

Dne 28.10.2017 se od 09:00 konal 10. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2017 (Místo konání: Újezd nad Lesy - Praha, restaurace Na Blatově, pořadatel: 724875893).

Poslední říjnovou sobotu se v Praze Řepích v restaurace „Tankárna“ sešlo 61 hráčů z 13 družstev na posledním desátém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Josef Houdek před Janem Semorádem a třetí byl Miloš Kučera. V družstvech zvítězilo družstvo Mariášová sešlost před družstvem Alda team H.Jelení a na třetím místě bylo družstvo Mariášová Perleť. Ve druhém kole zvítězil Milan Mareček před Alešem Slabým a na třetím místě skončil Alois Valín. V družstvech zvítězilo družstvo Plnotuční před Vajgarem a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi A. Ve třetím kole vyhrál Aleš Slabý před Jaroslavem Růžkem a třetí skončil Václav Souček. V družstvech zvítězilo družstvo Plnotuční před družstvem Alda team H.Jelení a na třetím místě skončilo družstvo Labská Mělník. Celkovým vítězem turnaje se stal Aleš Slabý. Na druhém místě v turnaji skončil Milan Mareček, který na turnaji vyhrál produktivitu. Třetí skončil Jan Tislický. Aktivitu vyhrál Jaroslav Richtr. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Plnotuční před družstvem Alda team H.Jelení a na třetím místě skončilo družstvo Labská Mělník.
Celkové pořadí celé ligy se v jednotlivcích skončilo:1. Jiří Turek, 2. Miloš Kučera, 3. Jiří David, 4. Břetislav Picek, 5. Martin Hošek.
Celkovým vítězem celé ligy se v družstvech stalo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov. Na druhém místě skončilo družstvo Plnotuční a na třetím místě skončilo družstvo Alda team H.Jelení.

CELÁ TABULKA RL10: Újezd nad Lesy 28.10.2017
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Slabý AlešAlda team H.Jelení86620901103855152207599222531762167467634159
2Mareček MilanMariášová Perlet61915088238496720327062619515644278386664155
3Tislický JanLabská Mělník585-19125106372711013748671582255475393468139
4Richtr JaroslavPlnotuční321-523422942913314245651201854969487556136
5Kučera MilošAlda team H.Jelení8326711318056-221321103901581584045403448135
6Vojtěch AntonínJizeran Doubrava8514988137451883101405811016846125281406131
7Hošek MartinFalešní sobi B9754710315048418412544854813338173235408130
8Fanta TomášFalešní sobi A3194611616250-421621203473871604577365442129
9Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov79748153201597210918154-5161101069323392123
10Bučil Petr*Alda team H.Jelení2499418112267910017952109210233183210393111
11Kuc Radek*Jizeran Doubrava947444589323899229441431874791277368108
12Růžek JaroslavMariášová sešlost803-7989131-25654014622072695930370400104
13Valín AloisLabská Mělník50361969882711510722256-28724419106248354102
14Souček VáclavPlnotuční1507-569-470548213646471932405645284329102
15Mašek RobertMariášová Perlet690467011639-23997624151101253938279317102
16Hlas FrantišekMK Licita Kladruby164623294334810515349-4495512066232298102
17Hnojský RomanMK Licita Kladruby262438913243-4777301083961794879262341101
18Škaloud MiroslavPlnotuční12186010916954-131008731-446421543255298100
19Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-121018928-6928628-1622020441-3441337997
20Bartyzal MilošFalešní sobi A821247296353390123471081896717023791
21Straka PavelMariášová sešlost14083215418652-3950117336295282626629287
22Houdek JosefMariášová sešlost5029901192096224618525-839-7403118922087
23Patočka Frantisek*Jizeran Doubrava85318456319256489322577102346818625485
24Srb Michael*Honda Česká Lípa1475325587308515918-15141126362524727284
25Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení13862013715746-1742258702494267320327680
26Hinterholzinger PetrMK Licita Kladruby1491-9534-610228811042397010937-3419215879
27Čerňanský Vladimír*Vajgar1452-76136602320446421-4417112732-10035125176
28Mejsnar AntonínSebranka859426410636-4251953473107353418822276
29Mejsnar JanSebranka858-7320613329-2613410838-6558-77-16439823474
30Herink Ladislav*Labská Mělník332-26-5-311859618150354277239413322774
31Richter JosefJizeran Doubrava85483543141737541735105140426017723773
32Picek BřetislavPlnotuční85712263811-938291199931925010215725972
33Pražan JosefVajgar614-10032-68091031124317708729-7420513172
34Rataj RichardFalešní sobi A536-8393112176784274258100315116421570
35Černý MilošLabská Mělník147820315116-3410-24171114185525715521269
36Kosek ZdeněkJizeran Doubrava852188410234-13766320-30633312-2522319866
37Dufek ZdeněkVajgar1404-3028-2532629437-8776924-616716166
38Chaluš VladimírVajgar1401-3923-162277910641-27865922-3918814965
39Špaček Václav ml.Vajgar6842813015847-52984615-6516-490-8924415562
40David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov5062610112741-2826-24-29633414-3119015959
41Chlupáč JosefSebranka876-65107422211829335-365-310-9019410457
42Štola VladimírFalešní sobi B429-14837-1110-4715510826-3716813130-23236012856
43Reich JaroslavJizeran Doubrava1505-7670-68-91009136-23462311-10821610855
44Čapla Jiří*nezávislí9267379243333612123749172114316453
45Tomáš PetrLabská Mělník584926215440-544-500-34542133511114653
46Hašek JaroslavGOLDSERVIS Pelhřimov140518224091137481661329325909118150
47Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa862-1696821101727133994816489514350
48Bříza VladimírAlda team H.Jelení326-72962417-8669-176-4617012427-20433513150
49Trojan ŠtěpánMariášová Perlet659577913644-5424-300-2717-104-241209648
50Horna PavelHonda Česká Lípa949-5529-263-4817-310517818343-9822412646
51Průša MartinFalešní sobi A1102-37602310-3715011333-8531-540-1592418243
52Janko RudolfHonda Česká Lípa86471623632548630-7660-165-371309341
53Čunát JaroslavMK Licita Kladruby141-137103-341552207223-11219-930-197142-5538
54Kubát MilanMariášová Perlet687-34663213-5939-202-1001787821-1932839036
55Šáda PetrHonda Česká Lípa33731437425-168-83-6250-126-471015434
56Liška Zdeněk*MK Licita Kladruby6269495818-4166259-208-123-521237130
57Šturm DanielFalešní sobi B973-31387733265922-8025-550-78891129
58Doležal VladislavSebranka1460-8224-5809546319-213118-75911627
59Ševčík TomášMariášová sešlost500-2522-34-338-250-18614318-76911522
60Houžvička Vlastimil*Labská Mělník365-19745520-5114-370-7935-441-149123-2621
61Jedlička DavidFalešní sobi B824-5726-311-9511-840-7441-332-22678-1483
CELÁ TABULKA RL10: Újezd nad Lesy 28.10.2017
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1PlnotučníRichtr J, Souček V, Škaloud M, Picek B967369910750315161222114061615532810904138441
2Alda team H.JeleníSlabý A, Kučera M, Čejka Z, Bříza V710734014140163269106465531412916912193737537
3Labská MělníkTislický J, Valín A, Černý M, Tomáš P39225681041082278105110344121253108272833428
4Mariášová sešlostRůžek J, Straka P, Houdek J, Ševčík T3511537116145-4017624677330101051528772829628
5Falešní sobi AFanta T, Bartyzal M, Rataj R, Průša M1362227797-46402121141251536851417822529625
6MK Licita KladrubyHlas F, Hnojský R, Hinterholzinger P, Čunát J5-32224591122213101147826191051686982431024
7Mariášová PerletMareček M, Mašek R, Trojan Š, Kubát M425323712132-15341388-2438381042149612332423
8GOLDSERVIS PelhřimovSemorád J, Plucar P, David J, Hašek J1623551012877238798163155801559082230622
9VajgarPražan J, Dufek Z, Chaluš V, Špaček V40-411812546824414121-1823347596582025020
10Jizeran DoubravaVojtěch A, Richter J, Kosek Z, Reich J1075207693-42596966327871001347441928919
11Falešní sobi BHošek M, Štola V, Šturm D, Jedlička D15-4116735627265592-26257370-406891121811
12SebrankaMejsnar A, Mejsnar J, Chlupáč J, Doležal V42-96377487-6270492-33144150-13579192299
13Honda Česká LípaPokorný J, Horna P, Janko R, Šáda P8371281522679146-182372654544441634
Začátek:
sobota 28.10.2017 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Újezd nad Lesy - Praha, restaurace Na Blatově (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: