prosinec 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Vánoční turnaj 2017: Doubrava
pá 15.12. 17:00 - 23:30
JČL-K13: Veselí nad Lužnicí
so 16.12. 09:00 - 15:00
Vánoční turnaj PLLM 2017: Praha
čt 21.12. 18:00 - 23:30
Vánoční turnaj POLLM 2017: Pardubice
pá 29.12. 17:00 - 00:00
PP1: Praha
út 02.01. 18:00 - 00:00
Zimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
čt 04.01. 20:00 - 22:00
Zimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
pá 05.01. 20:00 - 22:00
Zimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
so 06.01. 20:00 - 22:00
prosinec 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
PP1: Praha
út 02.01. 18:00 - 00:00
JČL1: Jindřichův Hradec
ne 07.01. 13:00 - 19:00
RL1: Mělník
so 13.01. 09:00 - 15:00
POLLM1: Pardubice
po 29.01. 17:30 - 23:30
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 06.02. 18:00 - 00:00
Major1: Plzeň
so 17.02. 09:00 - 16:00

 

prosinec 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
PP1: Praha
út 02.01. 18:00 - 00:00
JČL1: Jindřichův Hradec
ne 07.01. 13:00 - 19:00
RL1: Mělník
so 13.01. 09:00 - 15:00
POLLM1: Pardubice
po 29.01. 17:30 - 23:30
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 06.02. 18:00 - 00:00
Major1: Plzeň
so 17.02. 09:00 - 16:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-2251131906533
2Hošek Martin5669051471469
3Šenold Vojtěch9625401502450
4Kotva Pavel8529441796434
5Batík Jiří8884251313427
6Mejsnar Jan-77617921016403
7Nečas Jan19710401237396
8Jedlička David3797821161385
9Polka Marek177727904369
10Štola Vladimír-1831830349
#HráčZBPBSB
1Gringos29742283525774
2Vaněk Sharks5823547412968
3Limit Pardubice-8993352245358
4Krákora Pub3062754306052
5Plzeňácí-2502137188752
6MK EUTIT Mariánské Lázně A1992557275647
7Myšoci-742454238046
8Staroplzeňáci-1747194219542
#HráčZBPBSB
1Vaněk Sharks B8272613344054
2Nevyzpytatelní-5663205263952
3Alda Team Horní Jelení-4723105263345
4KPŽE Budislavice6842096278039
5NML Zdice-7013046234538
6MK EUTIT Mariánské Lázně B-331060102721
7Plzeň II U Levých-596103744118
8Sebranka20931352210
9Plzeňácí B4082836919
10AC Šárka Notors-158220626
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří848322940771105
2Kučera Miloš347392542721074
3David Jiří81624283244971
4Picek Břetislav87421763050925
5Hošek Martin64826853333918
6Chaluš Vladimír-14034233283915
7Hnojský Roman36426463010875
8Štola Vladimír38127113092857
9Špaček Václav ml.-23631562920855
10Tislický Jan-21531102895854
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3050964212692338
2Plnotuční1771895410725305
3Alda team H.Jelení14551021111666291
4Vajgar752992910681245
5Mariášová Perlet1545862610171241
6MK Licita Kladruby139774798876241
7Falešní sobi B152576379162212
8Jizeran Doubrava143168488279201
9Honda Česká Lípa152265838105201
10Labská Mělník88575248409186
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří848322940771105
2Kučera Miloš347392542721074
3David Jiří81624283244971
4Picek Břetislav87421763050925
5Hošek Martin64826853333918
6Chaluš Vladimír-14034233283915
7Hnojský Roman36426463010875
8Štola Vladimír38127113092857
9Špaček Václav ml.-23631562920855
10Tislický Jan-21531102895854
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3050964212692338
2Plnotuční1771895410725305
3Alda team H.Jelení14551021111666291
4Vajgar752992910681245
5Mariášová Perlet1545862610171241
6MK Licita Kladruby139774798876241
7Falešní sobi B152576379162212
8Jizeran Doubrava143168488279201
9Honda Česká Lípa152265838105201
10Labská Mělník88575248409186
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří848322940771105
2Kučera Miloš347392542721074
3David Jiří81624283244971
4Picek Břetislav87421763050925
5Hošek Martin64826853333918
6Chaluš Vladimír-14034233283915
7Hnojský Roman36426463010875
8Štola Vladimír38127113092857
9Špaček Václav ml.-23631562920855
10Tislický Jan-21531102895854
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3050964212692338
2Plnotuční1771895410725305
3Alda team H.Jelení14551021111666291
4Vajgar752992910681245
5Mariášová Perlet1545862610171241
6MK Licita Kladruby139774798876241
7Falešní sobi B152576379162212
8Jizeran Doubrava143168488279201
9Honda Česká Lípa152265838105201
10Labská Mělník88575248409186
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří848322940771105
2Kučera Miloš347392542721074
3David Jiří81624283244971
4Picek Břetislav87421763050925
5Hošek Martin64826853333918
6Chaluš Vladimír-14034233283915
7Hnojský Roman36426463010875
8Štola Vladimír38127113092857
9Špaček Václav ml.-23631562920855
10Tislický Jan-21531102895854
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3050964212692338
2Plnotuční1771895410725305
3Alda team H.Jelení14551021111666291
4Vajgar752992910681245
5Mariášová Perlet1545862610171241
6MK Licita Kladruby139774798876241
7Falešní sobi B152576379162212
8Jizeran Doubrava143168488279201
9Honda Česká Lípa152265838105201
10Labská Mělník88575248409186

 

#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)41821022520340
2Maceška Vladimír (24)23115141745316
3David Pavel (96)8577131570313
4Vlk Stanislav (91)3398141153277
5Musil František (101)154751905265
6Chaluš Vladimír (82)32811051433257
7Kubiska Jiří (152)291385676245
8Susko Ladislav (84)-35934899243
9Vondráčková Šárka (90)511424935238
10Hrubeš Bohumil (113)-10357347233
#HráčZBPBSBB
1Bouše Miroslav (30)34417102054134
2Kříž Lubomír (34)7113991470121
3Šampalík Václav (53)13311711304113
4Sedlecký Pavel (69)50511711676110
5Hanisch Martin (26)4215461588104
6Kocík František (110)29262491699
7Šiška Libor (122)-364115979589
8Maceška Vladimír (24)-859105519644
9Křížová Marie (147)-2072999238
10Kříž Miroslav (118)7737745429
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš10722972404538
2Batík Jiří13976011998516
3Jančík Luděk7337211454504
4Jedlička David42312271650496
5Zachar Miroslav8417781619491
6Hošek Martin-3061299993484
7Štola Vladimír-12211911069479
8Rataj Richard3237371060470
9Šenold Vojtěch481311792458
10Mejsnar Jan-14682188720421
#HráčZBPBSBB
1Nečas Jan (7)38710581445125
2Hrbáček Aleš (91)4708351305119
3Slabý Aleš (68)-347781434103
4Kučera Miloš (1)-6211441082102
5Čejka Zdeněk (12)19160879994
6Tomek Václav (65)-69480210887
7Lukášek Jiří (21)905466137185
8Bříza Vladimír (63)-62886623879
9Maceška Vladimír (24)5360766067
10Kuneš Daniel (150)-303202-10157
#HráčZBPBSBB
1Šenold Vojtěch (3)12434661709201
2Kotva Pavel (4)71710871804198
3Batík Jiří (5)6597731432191
4Polka Marek (9)5255811106169
5Štola Vladimír (10)-621013951159
6Kučera Miloš (1)-2071179972153
7Čapla Jiří (23)4585681026143
8Jedlička David (8)-31823792138
9Baxa Josef (31)-13881241-147133
10Munia Kamil (51)3348211155129
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2017

RL10-2017: Újezd nad Lesy (28.10.)

Dne 28.10.2017 se od 09:00 konal 10. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2017 (Místo konání: Újezd nad Lesy - Praha, restaurace Na Blatově, pořadatel: 724875893).

Poslední říjnovou sobotu se v Praze Řepích v restaurace „Tankárna“ sešlo 61 hráčů z 13 družstev na posledním desátém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Josef Houdek před Janem Semorádem a třetí byl Miloš Kučera. V družstvech zvítězilo družstvo Mariášová sešlost před družstvem Alda team H.Jelení a na třetím místě bylo družstvo Mariášová Perleť. Ve druhém kole zvítězil Milan Mareček před Alešem Slabým a na třetím místě skončil Alois Valín. V družstvech zvítězilo družstvo Plnotuční před Vajgarem a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi A. Ve třetím kole vyhrál Aleš Slabý před Jaroslavem Růžkem a třetí skončil Václav Souček. V družstvech zvítězilo družstvo Plnotuční před družstvem Alda team H.Jelení a na třetím místě skončilo družstvo Labská Mělník. Celkovým vítězem turnaje se stal Aleš Slabý. Na druhém místě v turnaji skončil Milan Mareček, který na turnaji vyhrál produktivitu. Třetí skončil Jan Tislický. Aktivitu vyhrál Jaroslav Richtr. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Plnotuční před družstvem Alda team H.Jelení a na třetím místě skončilo družstvo Labská Mělník.
Celkové pořadí celé ligy se v jednotlivcích skončilo:1. Jiří Turek, 2. Miloš Kučera, 3. Jiří David, 4. Břetislav Picek, 5. Martin Hošek.
Celkovým vítězem celé ligy se v družstvech stalo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov. Na druhém místě skončilo družstvo Plnotuční a na třetím místě skončilo družstvo Alda team H.Jelení.

CELÁ TABULKA RL10: Újezd nad Lesy 28.10.2017
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Slabý AlešAlda team H.Jelení86620901103855152207599222531762167467634159
2Mareček MilanMariášová Perlet61915088238496720327062619515644278386664155
3Tislický JanLabská Mělník585-19125106372711013748671582255475393468139
4Richtr JaroslavPlnotuční321-523422942913314245651201854969487556136
5Kučera MilošAlda team H.Jelení8326711318056-221321103901581584045403448135
6Vojtěch AntonínJizeran Doubrava8514988137451883101405811016846125281406131
7Hošek MartinFalešní sobi B9754710315048418412544854813338173235408130
8Fanta TomášFalešní sobi A3194611616250-421621203473871604577365442129
9Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov79748153201597210918154-5161101069323392123
10Bučil Petr*Alda team H.Jelení2499418112267910017952109210233183210393111
11Kuc Radek*Jizeran Doubrava947444589323899229441431874791277368108
12Růžek JaroslavMariášová sešlost803-7989131-25654014622072695930370400104
13Valín AloisLabská Mělník50361969882711510722256-28724419106248354102
14Souček VáclavPlnotuční1507-569-470548213646471932405645284329102
15Mašek RobertMariášová Perlet690467011639-23997624151101253938279317102
16Hlas FrantišekMK Licita Kladruby164623294334810515349-4495512066232298102
17Hnojský RomanMK Licita Kladruby262438913243-4777301083961794879262341101
18Škaloud MiroslavPlnotuční12186010916954-131008731-446421543255298100
19Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-121018928-6928628-1622020441-3441337997
20Bartyzal MilošFalešní sobi A821247296353390123471081896717023791
21Straka PavelMariášová sešlost14083215418652-3950117336295282626629287
22Houdek JosefMariášová sešlost5029901192096224618525-839-7403118922087
23Patočka Frantisek*Jizeran Doubrava85318456319256489322577102346818625485
24Srb Michael*Honda Česká Lípa1475325587308515918-15141126362524727284
25Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení13862013715746-1742258702494267320327680
26Hinterholzinger PetrMK Licita Kladruby1491-9534-610228811042397010937-3419215879
27Čerňanský Vladimír*Vajgar1452-76136602320446421-4417112732-10035125176
28Mejsnar AntonínSebranka859426410636-4251953473107353418822276
29Mejsnar JanSebranka858-7320613329-2613410838-6558-77-16439823474
30Herink Ladislav*Labská Mělník332-26-5-311859618150354277239413322774
31Richter JosefJizeran Doubrava85483543141737541735105140426017723773
32Picek BřetislavPlnotuční85712263811-938291199931925010215725972
33Pražan JosefVajgar614-10032-68091031124317708729-7420513172
34Rataj RichardFalešní sobi A536-8393112176784274258100315116421570
35Černý MilošLabská Mělník147820315116-3410-24171114185525715521269
36Kosek ZdeněkJizeran Doubrava852188410234-13766320-30633312-2522319866
37Dufek ZdeněkVajgar1404-3028-2532629437-8776924-616716166
38Chaluš VladimírVajgar1401-3923-162277910641-27865922-3918814965
39Špaček Václav ml.Vajgar6842813015847-52984615-6516-490-8924415562
40David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov5062610112741-2826-24-29633414-3119015959
41Chlupáč JosefSebranka876-65107422211829335-365-310-9019410457
42Štola VladimírFalešní sobi B429-14837-1110-4715510826-3716813130-23236012856
43Reich JaroslavJizeran Doubrava1505-7670-68-91009136-23462311-10821610855
44Čapla Jiří*nezávislí9267379243333612123749172114316453
45Tomáš PetrLabská Mělník584926215440-544-500-34542133511114653
46Hašek JaroslavGOLDSERVIS Pelhřimov140518224091137481661329325909118150
47Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa862-1696821101727133994816489514350
48Bříza VladimírAlda team H.Jelení326-72962417-8669-176-4617012427-20433513150
49Trojan ŠtěpánMariášová Perlet659577913644-5424-300-2717-104-241209648
50Horna PavelHonda Česká Lípa949-5529-263-4817-310517818343-9822412646
51Průša MartinFalešní sobi A1102-37602310-3715011333-8531-540-1592418243
52Janko RudolfHonda Česká Lípa86471623632548630-7660-165-371309341
53Čunát JaroslavMK Licita Kladruby141-137103-341552207223-11219-930-197142-5538
54Kubát MilanMariášová Perlet687-34663213-5939-202-1001787821-1932839036
55Šáda PetrHonda Česká Lípa33731437425-168-83-6250-126-471015434
56Liška Zdeněk*MK Licita Kladruby6269495818-4166259-208-123-521237130
57Šturm DanielFalešní sobi B973-31387733265922-8025-550-78891129
58Doležal VladislavSebranka1460-8224-5809546319-213118-75911627
59Ševčík TomášMariášová sešlost500-2522-34-338-250-18614318-76911522
60Houžvička Vlastimil*Labská Mělník365-19745520-5114-370-7935-441-149123-2621
61Jedlička DavidFalešní sobi B824-5726-311-9511-840-7441-332-22678-1483
CELÁ TABULKA RL10: Újezd nad Lesy 28.10.2017
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1PlnotučníRichtr J, Souček V, Škaloud M, Picek B967369910750315161222114061615532810904138441
2Alda team H.JeleníSlabý A, Kučera M, Čejka Z, Bříza V710734014140163269106465531412916912193737537
3Labská MělníkTislický J, Valín A, Černý M, Tomáš P39225681041082278105110344121253108272833428
4Mariášová sešlostRůžek J, Straka P, Houdek J, Ševčík T3511537116145-4017624677330101051528772829628
5Falešní sobi AFanta T, Bartyzal M, Rataj R, Průša M1362227797-46402121141251536851417822529625
6MK Licita KladrubyHlas F, Hnojský R, Hinterholzinger P, Čunát J5-32224591122213101147826191051686982431024
7Mariášová PerletMareček M, Mašek R, Trojan Š, Kubát M425323712132-15341388-2438381042149612332423
8GOLDSERVIS PelhřimovSemorád J, Plucar P, David J, Hašek J1623551012877238798163155801559082230622
9VajgarPražan J, Dufek Z, Chaluš V, Špaček V40-411812546824414121-1823347596582025020
10Jizeran DoubravaVojtěch A, Richter J, Kosek Z, Reich J1075207693-42596966327871001347441928919
11Falešní sobi BHošek M, Štola V, Šturm D, Jedlička D15-4116735627265592-26257370-406891121811
12SebrankaMejsnar A, Mejsnar J, Chlupáč J, Doležal V42-96377487-6270492-33144150-13579192299
13Honda Česká LípaPokorný J, Horna P, Janko R, Šáda P8371281522679146-182372654544441634
Začátek:
sobota 28.10.2017 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Újezd nad Lesy - Praha, restaurace Na Blatově (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: