srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Major2: Praha
so 22.08. 09:00 - 16:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
JČL-V6: Počátky
so 05.09. 09:00 - 15:00
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 07.09. 17:00 - 23:00
srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Major2: Praha
so 22.08. 09:00 - 16:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 07.09. 17:00 - 23:00
KLLM6: Budislavice
út 08.09. 17:00 - 23:00

 

srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Major2: Praha
so 22.08. 09:00 - 16:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
JČL-V6: Počátky
so 05.09. 09:00 - 15:00
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 07.09. 17:00 - 23:00
srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Major2: Praha
so 22.08. 09:00 - 16:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 07.09. 17:00 - 23:00
KLLM6: Budislavice
út 08.09. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-239159-80127
2Nocar Richard307186493101
3Bouše Miroslav296170466100
4Plucar Pavel-322822587
5Munia Kamil-218162-5687
6Mattas Josef30120450586
7Podskalský Jiří25715641384
8Průša Martin14311625982
9Pánek Jindřich20010830881
10Hošek Martin17913631581
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí-5259254020
2MK EUTIT M. Lázně-7119612515
3GRINGOS30240871013
4Vaněks Sharks13664177711
5Betlodurch26641868411
6ALDA TEAM Pardubice-15154339210
7POD-BABA TEAM741211958
8Limit Pardubice-504342-1624
#HráčZBPBSB
1NML Zdice13660674213
2Staroplzeňáci B510531104112
3NEVYZPYTATELNÍ-3286623349
4Plzeň1515426939
5Tučnáci-445555117
6Staroplzeňáci2374006376
7Mariášoví nadšenci-2784691916
8KPŽE Budislavice1913665575
9MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
10RETRO Kozolupy1592343931
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146

 

#HráčZBPBSBB
1Vávrovský Jan (67)473521994151
2Korbel Jiří (58)152701853142
3David Pavel (51)91652743138
4Vondráčková Šárka (44)218604822137
5Kubiska Jiří (95)299396695134
6Straka František (44)193803996133
7Chaluš Vladimír (30)-225874649132
8Jedlička František (40)110662772131
9Vlk Stanislav (88)150514664131
10Dufek Zdeněk (78)126659785130
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš429426855138
2Jedlička David628267895137
3Dubanská Edita299267566137
4Batík Jiří372147519128
5Jančík Luděk128250378121
6Pánek Jindřich127103230121
7Koutová Eva215162377119
8Janda Jiří24247289118
9Zachar Miroslav-50221171116
10Munia Kamil-163416253114
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)652349100172
2Hrbáček Aleš (79)25133458563
3Nečas Jan (93)21831953761
4Dubanská Edita (14)9723833559
5Kuneš Daniel (93)24516741257
6Lukášek Jiří (68)10119829956
7Pírko Libor (74)-3622919346
8Čejka Zdeněk (34)20911532444
9Bříza Vladimír (35)-729337-39233
10Slabý Aleš (63)-606154-45229
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil (5)43834378190
2Batík Jiří (22)62422985387
3Kučera Miloš (1)10955766686
4Kotva Pavel (11)27725152878
5Gruner David (16)30429660072
6Novák Petr (19)35624760371
7Průša Martin (8)13231144358
8Šenold Vojtěch (39)-45641958
9Baxa Josef (21)-8327819556
10Hošek Martin (10)-1625523952
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2018

RL2-2018: Putimov u Pelhřimova (24.2.)

Dne 24.2.2018 se od 09:00 konal 2. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2018 (Místo konání: Putimov u Pelhřimova - kulturní dům, pořadatel: 773940729).

Fotogalerie

Čtvrtou únorovou sobotu se v Putimově sešlo 67 hráčů z 11 družstev na druhém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Jan Tislický, druhý byl Richard Rataj a třetí byl Vladimír Chaluš. V družstvech zvítězilo družstvo Jizeran Doubrava před MK Licita Kladruby a na třetím místě bylo družstvo Alda team H. Jelení. Ve druhém kole zvítězil František Patočka před Janem Petrovajem a na třetím místě skončili Rudolf Janko a Robert Mašek. V družstvech zvítězilo družstvo Jizeran Doubrava před družstvem Falešní Sobi a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová perleť. Ve třetím kole vyhrál Milan Kůt před Pavlem Strakou a třetí skončili David Jedlička a Michael Srb. V družstvech zvítězilo družstvo Honda Č. Lípa před družstvem Labská Mělník a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi. Celkovým vítězem turnaje se stal David Jedlička, na druhém místě skončil Vladimír Chaluš a na třetím místě skončil Zdeněk Liška, který na turnaji vyhrál produktivitu. Aktivitu vyhrál Michael Srb. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Jizeran Doubrava před družstvem MK Licita Kladruby a na třetím místě skončilo družstvo Honda Č. Lípa.

CELÁ TABULKA RL2: Putimov u Pelhřimova 24.2.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Jedlička David*Falešní sobi824596812745-5202197425313318656107403510143
2Chaluš VladimírVajgar140111811022856139010338-311611335128316444129
3Liška ZdeněkMK Licita Kladruby6261009119150109610640656012539175247422129
4Mašek RobertMariášová Perlet690-1553382168991675681481564461300361121
5Slabý Aleš*Alda team H.Jelení86624254917271611885242212254555407462114
6Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa8623258903748489634617113242141177318113
7Srb MichaelHonda Česká Lípa1475-631518830-7014171235413218656-79424345109
8Růžek JaroslavKPžE Budislavice8034711416152-833257531051584792252344106
9Kříž LubomírKPžE Budislavice23549931424876531294110394917135185320106
10Trojan Štěpán*Mariášová Perlet659238911242-10736326885514337101217318105
11Straka Pavel*nezávislí1408-3213-1904593138459112421559104230334104
12David Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov5063012215247-245431562661284190233323103
13Petrovaj JanAlda team H.Jelení8676945114418011019059-57603392215307103
14Patočka FrantisekJizeran Doubrava853-28160132387316123462-3817-2107338345100
15Čunát JaroslavMK Licita Kladruby141-32481612-37152115318694180501729431193
16Štola VladimírFalešní sobi429-45631814291261554918567430224524793
17Kuc RadekJizeran Doubrava947274269278340123371851692812813326192
18Mareček MilanMariášová Perlet6197788535628414648-8473976120927090
19Škaloud MiroslavPlnotuční12180353515-1993742433116149481424425887
20Janko RudolfHonda Česká Lípa864-154025766101167565813712210915426385
21Munia KamilFalešní sobi73123163921857753350116166499118928084
22Hošek MartinFalešní sobi975-18224-15802611614246111111236-1552519682
23Černý MilošLabská Mělník147838468436-611510939-2323053019322380
24Bučil PetrAlda team H.Jelení24925749940-2926-30012812838-422822478
25Reich JaroslavJizeran Doubrava15054310514849-10776729-303000321221578
26Kučera MilošAlda team H.Jelení832-341077328-7360-1361212113343-9528819377
27Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov7977013520554-59994019-7865-132-6729923275
28Hnojský RomanMK Licita Kladruby26262811434647307728-4755806216622874
29Kůt MilanLabská Mělník748-5967810-148-606120426562-1227926772
30Vojtěch Antonín*Jizeran Doubrava85141216222559314850-6719-4802913316272
31Novák Pavel*nezávislí1622110512643-486-420-8857729-3519616172
32Bříza VladimírAlda team H.Jelení326-308252253010213247-15037-1130-1502217172
33Bartyzal MilošMariášová Perlet821-3344110383169228375158478815023869
34Pokorný Petr*nezávislí5040-1515024855514044-23108210919168
35Strobachová Ingrid*nezávislí464123749193155863524042144513217768
36Tislický JanLabská Mělník58510322132462-13664-724-7936-430-11232120966
37Poláček JosefMK Licita Kladruby6331030401315577232-46056202114716865
38Kosek ZdeněkJizeran Doubrava85213708334-9584921-2558339-2118616564
39Čejka Zdeněk*Alda team H.Jelení138642165820515310436-8473978511620163
40Valín AloisLabská Mělník1513-566269-1012203313817152-3321217961
41Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov121939337226-6113-48024608434210610860
42Rataj Richard*nezávislí5369515024559-172250----7817225059
43Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov871-7348-25085563260989833-6520113659
44Pražan Josef*Vajgar614-11081-296-4646030-421015923-1562469059
45Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov8970717131-10230-7200616126-1021626057
46David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov50536407632-3146153114556211613114756
47Richtr JaroslavPlnotuční321110410539-101330-671084116-7622514955
48Souček VáclavPlnotuční150755348933-61751412-13534010-1916214355
49Špaček Václav ml.Vajgar684-5725-320556612143-25593412-2715012355
50Novotný Petr*Labská Mělník1461-781072923-94031840226224-4716912255
51Hašek JaroslavGOLDSERVIS Pelhřimov1405-32481612-6617-490299812740-691639452
52Dufek ZdeněkVajgar140417506729271845141017278548513951
53Šampalík VáclavKPžE Budislavice1212324368296359-16116100314512617148
54Šáda PetrHonda Česká Lípa337-3016-14023739134677132-241209645
55Čerňanský VladimírVajgar1452-84100161810425216-8487311-1582297145
56Matějka Josef*nezávislí1409338812144-312-290-60-3-630-58872944
57Šiška LiborKPžE Budislavice740-335324-525535-22826025-771729534
58Picek BřetislavPlnotuční8577394616-3016-14017335018-6888234
59Richter Josef*Jizeran Doubrava854122436543176018-2855274279612327
60Ševčík Tomáš*KPžE Budislavice500-929200-8149-320-1636227-911415027
61Šturm DanielFalešní sobi973-152270-17917427-767-690-1081201227
62Houdek Josef*KPžE Budislavice1508-1933140-1349361123204315-91029326
63Hrubeš Bohumil*nezávislí1406-2220-2092736112916451316637924
64Chlupáč Josef*Plnotuční876-232301-10957-522-25714619-1361602422
65Hlas František*MK Licita Kladruby164-6643-2301545520-6153-80-1261502420
66Musil František*nezávislí1407-8414-70025356018-732251-66811519
67Kubát MilanMariášová Perlet687-10678-283-4644-21-5829-290-210151-594
CELÁ TABULKA RL2: Putimov u Pelhřimova 24.2.2018
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Jizeran DoubravaPatočka F, Kuc R, Reich J, Kosek Z10283351412114627814128-371391371377522928629
2MK Licita KladrubyLiška Z, Čunát J, Hnojský R, Poláček J517220212109-12305610314721481093077212632126
3Honda Česká LípaPokorný J, Srb M, Janko R, Šáda P8-46249374442908113119270141301178092531725
4Falešní sobiŠtola V, Munia K, Hošek M, Šturm D13-37101116732991212869283101151056832325923
5Labská MělníkČerný M, Kůt M, Tislický J, Valín A3823348108-1521912439237412119228992227022
6Alda team H.JeleníPetrovaj J, Bučil P, Kučera M, Bříza V76022610109372727112-45309484528072130521
7KPžE BudislaviceRůžek J, Kříž L, Šampalík V, Šiška L11128211710897924571530371032406061826818
8Mariášová PerletMašek R, Mareček M, Bartyzal M, Kubát M4-11420925916821410126832705981376931728317
9GOLDSERVIS PelhřimovSemorád J, Turek J, Plucar P, Hašek J138254597-11717134529257699-506821424114
10VajgarChaluš V, Špaček V, Dufek Z, Čerňanský V4051260610378198597-112262258177201325813
11PlnotučníŠkaloud M, Richtr J, Souček V, Picek B963177488-90181136-17257382-4461582068
Začátek:
sobota 24.2.2018 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Putimov u Pelhřimova - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: