říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-K8: Pelhřimov
so 20.10. 09:00 - 15:00
PLLM9: Praha
so 20.10. 13:00 - 19:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 22.10. 17:00 - 23:00
Podzimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
pá 26.10. 19:00 - 21:00
JČL-V8: Kolence
so 27.10. 09:00 - 15:00
Masarykův pohár v licitovaném 2018: Nebákov
so 27.10. 10:00 - 18:00
Podzimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
so 27.10. 19:00 - 21:00
říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PLLM9: Praha
so 20.10. 13:00 - 19:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 22.10. 17:00 - 23:00
RL10: Řepy
so 03.11. 09:00 - 15:00
JČL10: Deštná
ne 04.11. 13:00 - 19:00
PP10: Praha
út 06.11. 18:00 - 00:00
MČR v Licitované čtyřce 2018: Rakovník
so 10.11. 00:00 - 05:30
PLLM10: Praha
so 10.11. 13:00 - 19:00

 

říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-K8: Pelhřimov
so 20.10. 09:00 - 15:00
PLLM9: Praha
so 20.10. 13:00 - 19:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 22.10. 17:00 - 23:00
Podzimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
pá 26.10. 19:00 - 21:00
JČL-V8: Kolence
so 27.10. 09:00 - 15:00
Masarykův pohár v licitovaném 2018: Nebákov
so 27.10. 10:00 - 18:00
Podzimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
so 27.10. 19:00 - 21:00
říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PLLM9: Praha
so 20.10. 13:00 - 19:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 22.10. 17:00 - 23:00
RL10: Řepy
so 03.11. 09:00 - 15:00
JČL10: Deštná
ne 04.11. 13:00 - 19:00
PP10: Praha
út 06.11. 18:00 - 00:00
MČR v Licitované čtyřce 2018: Rakovník
so 10.11. 00:00 - 05:30
PLLM10: Praha
so 10.11. 13:00 - 19:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-2741043769429
2Zdychynec Josef4129111323360
3Nocar Richard7126351347341
4Kotva Pavel414556970340
5Froněk Roman4867991285333
6Dubanská Edita546420966331
7Hošek Martin-274799525312
8Pánek Jindřich373341714308
9Polka Marek144567711304
10Koutová Eva292415707303
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí9292924385359
2Limit Pardubice942527262154
3Betlodurch7962088288450
4GRINGOS9541305225949
5MK EUTIT M. Lázně-2912126183543
6Vaněk Sharks-5392517197840
7Nevyzpytatelní-1877257069340
8Pražská pětka-661396133035
#HráčZBPBSB
1NML Zdice4482647309562
2ALDA TEAM Pardubice-7652981221655
3M Y Š O C I-6512043139250
4Staroplzeňáci5381741227946
5KPŽE Budislavice-2882303201544
6Sebranka-141638162427
7Plzeň II U Levých-1860658819
8Betlodurch B309698100718
9Plzeňácí B538820135816
10Plnotuční-15179063911
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Kuc Radek51721362653900
2Liška Zdeněk72321612884896
3Růžek Jaroslav36623782744881
4Chaluš Vladimír2928952924849
5Mareček Milan28723592646842
6Hošek Martin-9123262235834
7David Jiří52721442671809
8Semorád Jan46318862349806
9Vojtěch Antonín45119032354803
10Munia Kamil37619562332801
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov219370729265222
2Jizeran Doubrava209066528742213
3MK Licita Kladruby162365898212194
4Falešní sobi A139963617760189
5Alda team H.Jelení-28586598374174
6Mariášová Perlet93573118246168
7Plnotuční87768687745162
8KPžE Budislavice148260087490160
9Labská Mělník37067907160137
10Honda Česká Lípa85360946947131
#HráčZBPBSBB
1Kuc Radek51721362653900
2Liška Zdeněk72321612884896
3Růžek Jaroslav36623782744881
4Chaluš Vladimír2928952924849
5Mareček Milan28723592646842
6Hošek Martin-9123262235834
7David Jiří52721442671809
8Semorád Jan46318862349806
9Vojtěch Antonín45119032354803
10Munia Kamil37619562332801
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov219370729265222
2Jizeran Doubrava209066528742213
3MK Licita Kladruby162365898212194
4Falešní sobi A139963617760189
5Alda team H.Jelení-28586598374174
6Mariášová Perlet93573118246168
7Plnotuční87768687745162
8KPžE Budislavice148260087490160
9Labská Mělník37067907160137
10Honda Česká Lípa85360946947131
#HráčZBPBSBB
1Kuc Radek51721362653900
2Liška Zdeněk72321612884896
3Růžek Jaroslav36623782744881
4Chaluš Vladimír2928952924849
5Mareček Milan28723592646842
6Hošek Martin-9123262235834
7David Jiří52721442671809
8Semorád Jan46318862349806
9Vojtěch Antonín45119032354803
10Munia Kamil37619562332801
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov219370729265222
2Jizeran Doubrava209066528742213
3MK Licita Kladruby162365898212194
4Falešní sobi A139963617760189
5Alda team H.Jelení-28586598374174
6Mariášová Perlet93573118246168
7Plnotuční87768687745162
8KPžE Budislavice148260087490160
9Labská Mělník37067907160137
10Honda Česká Lípa85360946947131
#HráčZBPBSBB
1Kuc Radek51721362653900
2Liška Zdeněk72321612884896
3Růžek Jaroslav36623782744881
4Chaluš Vladimír2928952924849
5Mareček Milan28723592646842
6Hošek Martin-9123262235834
7David Jiří52721442671809
8Semorád Jan46318862349806
9Vojtěch Antonín45119032354803
10Munia Kamil37619562332801
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov219370729265222
2Jizeran Doubrava209066528742213
3MK Licita Kladruby162365898212194
4Falešní sobi A139963617760189
5Alda team H.Jelení-28586598374174
6Mariášová Perlet93573118246168
7Plnotuční87768687745162
8KPžE Budislavice148260087490160
9Labská Mělník37067907160137
10Honda Česká Lípa85360946947131

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (67)8719711842265
2Kubiska Jiří (85)6288541482224
3David Pavel (87)3996291028205
4Vlk Stanislav (67)4365661002204
5Neruda Vladimír (104)643180823200
6Vávrovský Jan (73)27803830187
7Susko Ladislav (82)-52801749183
8Jedlička František (93)54868922178
9Chaluš Vladimír (79)-7011373672178
10Mácha Jan (94)251306557175
#HráčZBPBSBB
1Bouše Miroslav (58)78412502034119
2Hanisch Martin (37)552962151495
3Šiška Libor (146)-26595969488
4Maceška Vladimír (11)421295133786
5Sedlecký Pavel (114)326993131986
6Kříž Lubomír (31)-488120671869
7Křížová Marie (92)64132096158
8Kocík František (146)-309295-1449
9Šampalík Václav st. (59)-823527-29641
10Mádle Čestmír (109)-11033722729
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Pánek Jindřich82910601889452
2Kučera Miloš14817441892442
3Batík Jiří8286841512438
4Jedlička David2487861034433
5Hes Ivan21643664413
6Hošek Martin-2891193904412
7Jančík Luděk-142499357398
8Koutová Eva123444567349
9Zachar Miroslav-194511317289
10Pokorný Petr-381287-94268
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)3129621274108
2Hrbáček Aleš (18)5887131301102
3Tomek Václav (63)122692814100
4Nečas Jan (72)629617124697
5Čejka Zdeněk (25)-15653337784
6Slabý Aleš (34)-2344742483
7Lukášek Jiří (23)-3341638382
8Bříza Vladimír (44)-1606665-94158
9Šotek Jan (113)15024439449
10Kuneš Daniel (146)-493211-28245
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)811651173168
2Šenold Vojtěch (16)5146411155168
3Batík Jiří (22)8722811153166
4Jirkovský Tomáš (36)19010171207165
5Hošek Martin (7)5117761287162
6Polka Marek (9)3927291121143
7Průša Martin (50)-5895890138
8Kotva Pavel (4)154831985120
9Jedlička David (32)63649712119
10Munia Kamil (15)-155531376104
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2018

RL3-2018: Žlutice (10.3.)

Dne 10.3.2018 se od 09:00 konal 3. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2018 (Místo konání: Žlutice - restaurace Nad Hradbami, pořadatel: 603528758).

Fotogalerie

Druhou březnovou sobotu se ve Žluticích v restauraci Nad Hradbami sešlo 74 hráčů z 11 družstev na třetím turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Jiří Turek před Robertem Maškem a třetí byl Antonín Křapka. V družstvech zvítězilo družstvo Jizeran Doubrava před družstvem Mariášová perleť a na třetím místě bylo družstvo Alda team H. Jelení. Ve druhém kole zvítězil Aleš Slabý před Kamilem Muniou a na třetím místě skončil Pavel Straka. V družstvech zvítězilo družstvo Alda team H. Jelení před družstvem MK Licita Kladruby a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi. Ve třetím kole vyhrál Pavel Plucar před Antonínem Vojtěchem a třetí skončil Petr Tomáš. V družstvech zvítězilo družstvo Jizeran Doubrava před družstvem Falešní Sobi a na třetím místě skončilo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov. Celkovým vítězem turnaje se stal Jiří Turek na druhém místě skončil Kamil Munia. Na třetím místě skončil Radek Kuc. Aktivitu na turnaji vyhrál Vladimír Chaluš a produktivitu vyhrál František Patočka. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Jizeran Doubrava před družstvem Falešní Sobi a na třetím místě skončilo družstvo Alda team H. Jelení.

CELÁ TABULKA RL3: Žlutice 10.3.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Turek Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov87189152241627550125391614716346180349529147
2Munia KamilFalešní sobi731393877257513521059518213349165255420133
3Kuc RadekJizeran Doubrava9473913517454512071212417920354114334448129
4Hošek MartinFalešní sobi975-161149827728315554647614047120273393128
5Vojtěch AntonínJizeran Doubrava8512544692671101174067961635999250349125
6Chaluš VladimírVajgar1401-3817613830438913247131351484118400418118
7Strnad Eduard*nezávislí4683912316249509814852-1560451574281355116
8Patočka FrantisekJizeran Doubrava85368581264239498830956215742202169371114
9Mareček MilanMariášová Perlet619191932124749378627554710236123277400110
10Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797-14503613309712744391151545255262317109
11Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov8973510113643-4962132851382236271301372107
12Slabý AlešAlda team H.Jelení866-31151123812920233162-365216090369459100
13David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov5052219421650311142104572117399827737599
14Kurak Josef*nezávislí501536448032-15836822134611954315518834397
15Špaček Václav ml.Vajgar68428130158481111913043-5931-280-2028026091
16Hlas František*MK Licita Kladruby1642812014845-21351405268120445922328289
17Mašek RobertMariášová Perlet6906012818859-16917526-20351502425427885
18Bučil PetrAlda team H.Jelení249194463216353116362342652610513924483
19Čerňanský Vladimír*Vajgar1452169811440-416616242-12042-780-10830619882
20Anděl František*nezávislí818210118352-9049-410195675291120621781
21Kučera MilošAlda team H.Jelení832-28169141331911313246-2945160-3832728979
22Janko RudolfHonda Česká Lípa86420113143672108381191102376717424179
23Souček VáclavPlnotuční1507-45934812-1271461917469213850-12633120579
24Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-27966920-21391374114344813-1526925474
25Růžek JaroslavKPžE Budislavice8032012114144-6218-44010677730-3220617474
26Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa862-3333057419932335901254510614224873
27Kříž LubomírKPžE Budislavice235-13776423717314449-2415-903416519972
28Straka Pavel*nezávislí1408-5945-14057109166563434616119719872
29Čunát JaroslavMK Licita Kladruby141-667371686613445-14685424-1220719570
30Motyčka Jan*nezávislí1447-163923238589633484593347014221269
31Čokáš Josef*nezávislí604384583344856104347172419311821169
32Šampalík VáclavKPžE Budislavice1212-4516-29077701475047115819799717669
33Liška ZdeněkMK Licita Kladruby626-4242003810013848154156204916521468
34Pražan JosefVajgar614-6286248-4115911828-24947031-12733921267
35Tomáš Petr*Labská Mělník584-3463291034703416419856323123466
36Novák Pavel*nezávislí16242478939-204525624749182413916363
37Štola VladimírFalešní sobi429-13523917-10091-99-91069735-12224912761
38Hinterholzinger Petr*MK Licita Kladruby1491862511128-1034245483583271249421860
39Biel Hilmar*nezávislí744429413646-6844-24017335014-917116260
40Valín AloisLabská Mělník1513-511911437-34643012-5778218-9626116557
41Bartyzal MilošMariášová Perlet8212314379-2520217735-2434112-425925556
42Strobachová Ingrid*nezávislí4646631972915102542555723839617956
43Křapka AntonínHonda Česká Lípa14764015719756-5246-60-13329-1040-1452328756
44Šturm DanielFalešní sobi97315385315-5726-310248611038-1815013253
45Průša Martin*nezávislí1102-6545-2006828832-41935221-10022012053
46Reich JaroslavJizeran Doubrava1505-47116691917320029518033-117016952
47Čejka Zdeněk*Alda team H.Jelení1386-1027170-38672911713914640-4123319251
48Chlupáč Josef*Plnotuční876-5119-3205687329-13645122-591519251
49Bříza VladimírAlda team H.Jelení326-6687217-1191321314-3413610228-21935513649
50Halámek Zdeněk*nezávislí60-286-220-282910409213248-1612711148
51Picek BřetislavPlnotuční857-2138170188710537221537101914015947
52Kubiska JiříGOLDSERVIS Pelhřimov1219661672419476619-3363332214416646
53David Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov506542471438579531-4140-10213914145
54Srb MichaelHonda Česká Lípa147510435318-4617012425-3447130-7026019043
55Novotný PetrLabská Mělník146147418835-3118-130-3771347-2113010942
56Richter Josef*Jizeran Doubrava85441509141-101330-2413-1107768341
57Richtr JaroslavPlnotuční32117749136-9520-750-5273215-1301673741
58Stárek Vladimír*nezávislí504810697931-4165248-307-230-611418039
59Dufek ZdeněkVajgar1404-2054341178149224-142-120447011435
60Václavík Alois*MK Licita Kladruby648237122-4106029124112734511834
61Ševčík TomášKPžE Budislavice500423270-2137161-7888132-2414812433
62Kubát Milan*Mariášová Perlet687-7269-30-3759227-26845825-1352127732
63Tislický JanLabská Mělník585-3960217-12736120-718094-1222139131
64Hašek JaroslavGOLDSERVIS Pelhřimov1405-284719320335318-437333-1211710524
65Houdek Josef*KPžE Budislavice1508-9535-60011415216-3564296-1191402122
66Poláček JosefMK Licita Kladruby633-551135816-5064143-8064-160-1852415619
67Trojan ŠtěpánMariášová Perlet659-1932130-515980-35774217-1051686317
68Kosek Zdeněk*Jizeran Doubrava852-323200-7564915-2623-30-361026615
69Škaloud MiroslavPlnotuční1218-7329-44014233713-6145-160-12097-2313
70Kejval Miroslav*nezávislí50271414280112025103594025659
71Forman Václav*Mariášová Perlet685151160-2131101051502319420
72Černý MilošLabská Mělník1478-1939200-4113-280-252610-8578-70
73Čokášová Eva*nezávislí605-3631-50-334-290-3634-20-10569-360
74Paseková Jana*nezávislí1514-155-100-374-330-362-340-8811-770
CELÁ TABULKA RL3: Žlutice 10.3.2018
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Jizeran DoubravaKuc R, Vojtěch A, Patočka F, Reich J101322371412297179691186337141554157533436834
2Falešní sobiMunia K, Hošek M, Štola V, Šturm D13102044694730910122139244121341967572632526
3Alda team H.JeleníSlabý A, Bučil P, Kučera M, Bříza V7-12328109221136814144-402232541599192629026
4VajgarChaluš V, Špaček V, Pražan J, Dufek Z40-30360889133678118-25231672-429582227922
5Mariášová PerletMareček M, Mašek R, Bartyzal M, Trojan Š4102335121158330588181674651288322126821
6GOLDSERVIS PelhřimovSemorád J, Plucar P, Kubiska J, Hašek J12721278069177381121289101172176782027820
7Honda Česká LípaJanko R, Pokorný J, Křapka A, Srb M84723367964261486122288821237221824718
8KPžE BudislaviceRůžek J, Kříž L, Šampalík V, Ševčík T11112213671271807100501667811885671724817
9MK Licita KladrubyHnojský R, Čunát J, Liška Z, Poláček J5-1482821371043051213415143357-297301622816
10PlnotučníSouček V, Picek B, Richtr J, Škaloud M9-49205248-9525626716180565-12864191809
11Labská MělníkValín A, Novotný P, Tislický J, Černý M33220579-77155132-165229119-23960471307
Začátek:
sobota 10.3.2018 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Žlutice - restaurace Nad Hradbami (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: