srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL7: Lovětín
ne 02.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 04.09. 18:00 - 00:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 08.09. 09:00 - 15:00
JČL-M7: Lovětín
ne 09.09. 13:00 - 19:00
POLLM7: Pardubice
po 10.09. 17:00 - 23:00
Major4: Mariánské Lázně
so 15.09. 09:00 - 16:00
JČL-V7: Počátky
so 15.09. 09:00 - 15:00
Major4: Mariánské Lázně
ne 16.09. 09:00 - 16:00
srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL7: Lovětín
ne 02.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 04.09. 18:00 - 00:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 08.09. 09:00 - 15:00
POLLM7: Pardubice
po 10.09. 17:00 - 23:00
Major4: Mariánské Lázně
so 15.09. 09:00 - 16:00
Major4: Mariánské Lázně
ne 16.09. 09:00 - 16:00
PLLM7: Praha
so 22.09. 13:00 - 19:00
PP9: Praha
út 02.10. 18:00 - 00:00

 

srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL7: Lovětín
ne 02.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 04.09. 18:00 - 00:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 08.09. 09:00 - 15:00
JČL-M7: Lovětín
ne 09.09. 13:00 - 19:00
POLLM7: Pardubice
po 10.09. 17:00 - 23:00
Major4: Mariánské Lázně
so 15.09. 09:00 - 16:00
JČL-V7: Počátky
so 15.09. 09:00 - 15:00
Major4: Mariánské Lázně
ne 16.09. 09:00 - 16:00
srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL7: Lovětín
ne 02.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 04.09. 18:00 - 00:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 08.09. 09:00 - 15:00
POLLM7: Pardubice
po 10.09. 17:00 - 23:00
Major4: Mariánské Lázně
so 15.09. 09:00 - 16:00
Major4: Mariánské Lázně
ne 16.09. 09:00 - 16:00
PLLM7: Praha
so 22.09. 13:00 - 19:00
PP9: Praha
út 02.10. 18:00 - 00:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš15634649290
2Nocar Richard7863461132249
3Hošek Martin18648666242
4Munia Kamil401390791239
5Boháč Petr241464705224
6Polka Marek188311499217
7Horek Martin304436740212
8Zdychynec Josef176585761211
9Kotva Pavel351337688209
10Dubanská Edita273259532203
#HráčZBPBSB
1Limit Pardubice6031579218240
2Plzeňácí3111689200032
3Nevyzpytatelní-653163297929
4Betlodurch3191220153928
5GRINGOS488640112828
6Vaněks Sharks-2721728145626
7MK EUTIT M. Lázně-2011310110924
8Pražská pětka-59579219715
#HráčZBPBSB
1ALDA TEAM Pardubice-8181902108429
2Staroplzeňáci4801050153025
3NML Zdice-71522151524
4M Y Š O C I-682135867616
5KPŽE Budislavice4431550199315
6Plzeň II U Levých-1860658815
7Plzeňácí B53882013588
8MK EUTIT M. Lázně B2784827608
9Plnotuční-1517906395
10Sebranka1614536143
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav28517752060666
2Hošek Martin-12118231702663
3Kuc Radek36415641928658
4Semorád Jan34015751915651
5Chaluš Vladimír-14023722232649
6Liška Zdeněk54415352079638
7Munia Kamil34515861931631
8Kučera Miloš-32625922266624
9David Jiří44515481993602
10David Pavel58413181902601
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov165356477300175
2Jizeran Doubrava165450806734165
3Falešní sobi A107750766153161
4MK Licita Kladruby113650206156138
5Alda team H.Jelení6965966665129
6Plnotuční52055106030127
8Mariášová Perlet55655596115120
7KPžE Budislavice124545215766121
9Honda Česká Lípa53549195454110
10Labská Mělník27852595537109
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav28517752060666
2Hošek Martin-12118231702663
3Kuc Radek36415641928658
4Semorád Jan34015751915651
5Chaluš Vladimír-14023722232649
6Liška Zdeněk54415352079638
7Munia Kamil34515861931631
8Kučera Miloš-32625922266624
9David Jiří44515481993602
10David Pavel58413181902601
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov165356477300175
2Jizeran Doubrava165450806734165
3Falešní sobi A107750766153161
4MK Licita Kladruby113650206156138
5Alda team H.Jelení6965966665129
6Plnotuční52055106030127
8Mariášová Perlet55655596115120
7KPžE Budislavice124545215766121
9Honda Česká Lípa53549195454110
10Labská Mělník27852595537109
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav28517752060666
2Hošek Martin-12118231702663
3Kuc Radek36415641928658
4Semorád Jan34015751915651
5Chaluš Vladimír-14023722232649
6Liška Zdeněk54415352079638
7Munia Kamil34515861931631
8Kučera Miloš-32625922266624
9David Jiří44515481993602
10David Pavel58413181902601
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov165356477300175
2Jizeran Doubrava165450806734165
3Falešní sobi A107750766153161
4MK Licita Kladruby113650206156138
5Alda team H.Jelení6965966665129
6Plnotuční52055106030127
8Mariášová Perlet55655596115120
7KPžE Budislavice124545215766121
9Honda Česká Lípa53549195454110
10Labská Mělník27852595537109
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav28517752060666
2Hošek Martin-12118231702663
3Kuc Radek36415641928658
4Semorád Jan34015751915651
5Chaluš Vladimír-14023722232649
6Liška Zdeněk54415352079638
7Munia Kamil34515861931631
8Kučera Miloš-32625922266624
9David Jiří44515481993602
10David Pavel58413181902601
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov165356477300175
2Jizeran Doubrava165450806734165
3Falešní sobi A107750766153161
4MK Licita Kladruby113650206156138
5Alda team H.Jelení6965966665129
6Plnotuční52055106030127
8Mariášová Perlet55655596115120
7KPžE Budislavice124545215766121
9Honda Česká Lípa53549195454110
10Labská Mělník27852595537109

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (57)5656201185205
2Kubiska Jiří (78)409535944175
3David Pavel (75)316478794165
4Neruda Vladimír (96)571180751165
5Jedlička František (84)33732765158
6Maceška Vladimír (13)-236979743156
7Chaluš Vladimír (71)-204988784154
8Vlk Stanislav (63)188443631151
9Vávrovský Jan (68)90530620148
10Mácha Jan (84)262277539144
#HráčZBPBSBB
1Bouše Miroslav (39)544981152595
2Hanisch Martin (32)537908144585
3Sedlecký Pavel (103)604876148081
4Šiška Libor (135)-19379560277
5Maceška Vladimír (13)971121121875
6Kříž Lubomír (15)-694105936549
7Kocík František (135)-381232-14938
8Křížová Marie (88)33120153236
9Šampalík Václav st. (52)-661477-18435
10Kříž Miroslav (106)14618332925
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Pánek Jindřich8679571824396
2Batík Jiří7916491440379
3Kučera Miloš8715321619378
4Jedlička David169636805369
5Hes Ivan-39591552350
6Koutová Eva123444567349
7Hošek Martin-269965696348
8Jančík Luděk-187494307343
9Zachar Miroslav-194511317289
10Rataj Richard-325663338253
#HráčZBPBSBB
1Nečas Jan (64)581492107385
2Kučera Miloš (1)160880104081
3Hrbáček Aleš (11)566536110280
4Tomek Václav (51)-6856349575
5Slabý Aleš (41)4540745263
6Lukášek Jiří (23)-4033029058
7Čejka Zdeněk (18)-2292633455
8Šotek Jan (102)15024439449
9Bříza Vladimír (43)-1056530-52641
10Kuneš Daniel (133)-361150-21131
#HráčZBPBSBB
1Polka Marek (6)5456851230132
2Šenold Vojtěch (20)367454821121
3Hošek Martin (3)255599854105
4Batík Jiří (33)392156548103
5Jirkovský Tomáš (38)97460557101
6Kučera Miloš (1)-18464145795
7Jedlička David (14)19438157592
8Průša Martin (60)-8134526473
9Ellinger Vladimír (40)6726733469
10Novák Petr (48)8212720969
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2018

RL4-2018: Sokolov (24.3.)

Dne 24.3.2018 se od 09:00 konal 4. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2018 (Místo konání: Sokolov - restaurace Na Golfu, pořadatel: 603433202).

Fotogalerie

Čtvrtou březnovou sobotu se v Sokolově v restauraci Na Golfu sešlo 60 hráčů z 11 družstev na čtvrtém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. Kromě cen od sponzora pivovaru Rohozec pořadatelé vypláceli finanční hotovost pro nejlepší hráče na turnaji a další ceny. První kolo vyhrál Jiří Turek před Aloisem Václavíkem a třetí byl Jaroslav Richtr. V družstvech zvítězilo družstvo Plnotuční před družstvem Falešní Sobi a na třetím místě bylo družstvo MK Licita Kladruby. Ve druhém kole zvítězil Zdeněk Čejka před Milošem Kučerou a na třetím místě skončil Zdeněk Liška. V družstvech zvítězilo družstvo Alda team H.Jelení před GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi. Ve třetím kole vyhrál Jan Tislický před Hilmarem Bielem a třetí skončil Antonín Vojtěch. V družstvech zvítězilo družstvo Jizeran Doubrava před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo KPŽE Budislavice. Celkovým vítězem turnaje se stal Jan Tislický před Milošem Kučerou, který na turnaji vyhrál aktivitu. Na třetím místě skončil Kamil Munia. Produktivitu na turnaji vyhrál Jiří Turek. Soutěž družstev vyhrálo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Jizeran Doubrava a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi.

CELÁ TABULKA RL4: Sokolov 24.3.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Tislický JanLabská Mělník5851197108402990119468017125162120358478148
2Kučera MilošAlda team H.Jelení832-1149148436823730559-241611373843547590140
3Munia KamilFalešní sobi731219511644537412750201221424294291385136
4Biel Hilmar*nezávislí744733811141353772298115924059189234423129
5Liška ZdeněkMK Licita Kladruby62647118165527113320456-18584016100309409124
6Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov871112184296627811118954530357195325520123
7Mareček MilanMariášová Perlet619229011242-131211084223791023432290322118
8Škaloud MiroslavPlnotuční12182911013946-238562318951033914290304116
9Vojtěch AntonínJizeran Doubrava85132831133876114458513822356126242368114
10David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov5057152283288120479512722254134230364109
11Hošek MartinFalešní sobi9754412016454574610344-828861119254273109
12Růžek JaroslavKPžE Budislavice8034677127-30926232491001494823259282107
13Patočka FrantisekJizeran Doubrava85365178223105868346810717549143182325106
14Houdek Josef*KPžE Budislavice15086974143474330733024456927136149285104
15David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506-921123516811948312322635273321394103
16Hnojský RomanMK Licita Kladruby26214567029-787803670431133777186263102
17Strobachová Ingrid*nezávislí464-2713-14053841375233134167475923129099
18Kříž LubomírKPžE Budislavice23561278828-226947274390133448218626899
19Jedlička DavidFalešní sobi82440509037386810640-811123121-323022798
20Trojan ŠtěpánMariášová Perlet659510911439-15205347130177503725929692
21Křapka AntonínHonda Česká Lípa1476536411745-561337728-21664519-2426323992
22Souček VáclavPlnotuční1507-4538-71-1222621449476110841-1032531591
23Čunát JaroslavMK Licita Kladruby1413612315950-4739-815449103404321125491
24Bučil PetrAlda team H.Jelení24959308930-481449635433578255420926390
25Václavík Alois*MK Licita Kladruby6141862275941286925-72013517513430989
26Bartyzal MilošMariášová Perlet821-1311610332152742104987136455123028187
27Šampalík VáclavKPžE Budislavice12122831592156419738561167261408322385
28Mašek RobertMariášová Perlet690-333855268411043474996334017121181
29Picek BřetislavPlnotuční8573153843617274413424991319012921980
30Kuc RadekJizeran Doubrava947-414327561369260156156431521222776
31Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení1386-130291211115726862-3711-2607319827174
32Kosek ZdeněkJizeran Doubrava8521716618348258339-35814617725526274
33Poláček Josef*MK Licita Kladruby633-2012410435-54115612423335615-5127222174
34Ševčík TomášKPžE Budislavice500-241128826-7010-600721522246-8733725072
35Pražan JosefVajgar614-3918214334-21816745438830424324771
36Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov140548378531485210037-524-480449313768
37Forman Václav*Mariášová Perlet6857281153495065615-46221189321166
38Chaluš VladimírVajgar1401-1372006324-361208433-3556219-20837616866
39Reich Jaroslav*Jizeran Doubrava1505-69952617-23684520-21997829-11326214966
40Petrovaj JanAlda team H.Jelení867-12043-770210110341-861425624-2042868265
41Halámek Zdeněk*nezávislí60-944351639246319205070285011816863
42Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-5660410-26633716376310036-4518614162
43Novák Pavel*nezávislí162-73730913314417-411110735217918161
44Janko RudolfHonda Česká Lípa86417627933-591216222-455386-8723614961
45Straka Pavel*nezávislí1408-512011538-18533518-1126154-3419916560
46Tomáš PetrLabská Mělník584-7327-460475410139412869181510912457
47Richtr JaroslavPlnotuční3213114017156-5036-140-14249-930-1612256456
48Srb MichaelHonda Česká Lípa1475-28754719-129135623-9693-312-2533035054
49Kubát Milan*Mariášová Perlet687-10544418-12952-770-4515110632-1842577350
50Průša Martin*nezávislí1102-28805220-39703114-64902614-13124010948
51Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa862-7867925-353948-1403913-4316512246
52Štola VladimírFalešní sobi42912273914-5910-4909475622-38844636
53Hlas FrantišekMK Licita Kladruby164-12446-7848293712-10594920-126134836
54Valín AloisLabská Mělník1513-7049-2164434721-636308-1291552635
55Dufek ZdeněkVajgar1404-192450-34562211-23815823-761618534
56Šáda Petr*Honda Česká Lípa33718385622-5854-44-8137-440-121129826
57Černý MilošLabská Mělník147821204115-212653-12639-870-12685-4118
58Špaček Václav ml.Vajgar684-21238-1740-2229768334110-226100-12616
59Kejval Miroslav*nezávislí50272072711-4729-180-91233-36481214
60Hinterholzinger Petr*MK Licita Kladruby1491-41172-303445-6738-291-10183-188
CELÁ TABULKA RL4: Sokolov 24.3.2018
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1GOLDSERVIS PelhřimovTurek J, David P, David J, Plucar P16325938016126712149163422121423879482737127
2Jizeran DoubravaVojtěch A, Patočka F, Kuc R, Kosek Z10852115841041477105153401141483427592633726
3Falešní sobiMunia K, Hošek M, Jedlička D, Štola V131052651213514818810134-522813852017342535425
4PlnotučníŠkaloud M, Souček V, Picek B, Richtr J99130314138-183383939720571111708462434224
5Alda team H.JeleníKučera M, Bučil P, Čejka Z, Petrovaj J75720968518149514162-6733848717110422433424
6MK Licita KladrubyLiška Z, Hnojský R, Čunát J, Hlas F597297101317224961041141516972836972233222
7Mariášová PerletMareček M, Trojan Š, Bartyzal M, Mašek R41431581132823249511929681291618432033720
8KPžE BudislaviceRůžek J, Kříž L, Šampalík V, Ševčík T1141206481420259799405101381448131931619
9Labská MělníkTislický J, Tomáš P, Valín A, Černý M3-38166261801878106582625881006151525515
10Honda Česká LípaKřapka A, Janko R, Srb M, Pokorný J8632127103-244389273-118199144-2998001022010
11VajgarPražan J, Chaluš V, Dufek Z, Špaček V40-195406158-7219415130157263-23775741724
Začátek:
sobota 24.3.2018 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Sokolov - restaurace Na Golfu (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: