květen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
JČL-K5: Borovany u Bernartic
so 26.05. 09:00 - 15:00
POLLM5: Pardubice
po 28.05. 17:00 - 23:00
RL7: Nebákov
so 02.06. 09:00 - 15:00
JČL6: Hospříz
ne 03.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
út 05.06. 18:00 - 00:00
JČL-M6: Hospříz
ne 10.06. 13:00 - 19:00
PLLM6: Praha
so 16.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 18.06. 17:00 - 23:00
květen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
POLLM5: Pardubice
po 28.05. 17:00 - 23:00
RL7: Nebákov
so 02.06. 09:00 - 15:00
JČL6: Hospříz
ne 03.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
út 05.06. 18:00 - 00:00
PLLM6: Praha
so 16.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 18.06. 17:00 - 23:00

 

květen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
JČL-K5: Borovany u Bernartic
so 26.05. 09:00 - 15:00
POLLM5: Pardubice
po 28.05. 17:00 - 23:00
RL7: Nebákov
so 02.06. 09:00 - 15:00
JČL6: Hospříz
ne 03.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
út 05.06. 18:00 - 00:00
JČL-M6: Hospříz
ne 10.06. 13:00 - 19:00
PLLM6: Praha
so 16.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 18.06. 17:00 - 23:00
květen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
POLLM5: Pardubice
po 28.05. 17:00 - 23:00
RL7: Nebákov
so 02.06. 09:00 - 15:00
JČL6: Hospříz
ne 03.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
út 05.06. 18:00 - 00:00
PLLM6: Praha
so 16.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 18.06. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš15634649270
2Nocar Richard7863461132249
3Hošek Martin18648666230
4Munia Kamil401390791227
5Boháč Petr241464705224
6Polka Marek188311499217
7Horek Martin304436740212
8Zdychynec Josef176585761211
9Kotva Pavel351337688209
10Hrbáček Aleš367359726208
#HráčZBPBSB
1Limit Pardubice6031579218240
2Plzeňácí3111689200033
3Nevyzpytatelní-653163297930
4Betlodurch3191220153928
5Vaněks Sharks-2721728145627
6MK EUTIT M. Lázně-2011310110925
7GRINGOS58341099324
8Pražská pětka-52263211013
#HráčZBPBSB
1ALDA TEAM Pardubice-8181902108429
3NML Zdice-71522151524
2Staroplzeňáci4801050153025
4M Y Š O C I-682135867616
5KPŽE Budislavice4431550199315
6Plzeň II U Levých-1860658815
7Plzeňácí B53882013588
8MK EUTIT M. Lázně B2784827608
9Plnotuční-1517906395
10Sebranka1614536143
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov149747636260148
2Jizeran Doubrava143944675906142
3Falešní sobi A106542415306135
5Alda team H.Jelení26155355796116
4MK Licita Kladruby98142455226117
6KPžE Budislavice120140845285112
7Plnotuční26147615022102
8Honda Česká Lípa3724305467797
9Mariášová Perlet3844588497292
10Vajgar-115162515191
#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov149747636260148
2Jizeran Doubrava143944675906142
3Falešní sobi A106542415306135
5Alda team H.Jelení26155355796116
4MK Licita Kladruby98142455226117
6KPžE Budislavice120140845285112
7Plnotuční26147615022102
8Honda Česká Lípa3724305467797
9Mariášová Perlet3844588497292
10Vajgar-115162515191
#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov149747636260148
2Jizeran Doubrava143944675906142
3Falešní sobi A106542415306135
5Alda team H.Jelení26155355796116
4MK Licita Kladruby98142455226117
6KPžE Budislavice120140845285112
7Plnotuční26147615022102
8Honda Česká Lípa3724305467797
9Mariášová Perlet3844588497292
10Vajgar-115162515191
#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov149747636260148
2Jizeran Doubrava143944675906142
3Falešní sobi A106542415306135
5Alda team H.Jelení26155355796116
4MK Licita Kladruby98142455226117
6KPžE Budislavice120140845285112
7Plnotuční26147615022102
8Honda Česká Lípa3724305467797
9Mariášová Perlet3844588497292
10Vajgar-115162515191

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (56)6225061128187
2Maceška Vladimír (13)71765836149
3David Pavel (74)250462712144
4Kubiska Jiří (95)326341667144
5Neruda Vladimír (95)553126679143
6Chaluš Vladimír (70)-105845740138
7Jedlička František (88)68627695137
8Vondráčková Šárka (88)223354577136
9Vlk Stanislav (69)302238540128
10Vávrovský Jan (74)56367423121
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Pánek Jindřich245571816191
2Kučera Miloš-192753561191
3Koutová Eva376354730190
4Hošek Martin75411486176
5Batík Jiří275184459175
6Jedlička David60196256174
7Hes Ivan69260329171
8Zachar Miroslav-46291245171
9Jančík Luděk-267224-43161
10Šenold Vojtěch377191568159
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)25161686760
2Hrbáček Aleš (10)43638782357
3Tomek Václav (51)7440147556
4Nečas Jan (66)23823547348
5Lukášek Jiří (23)5822528341
6Slabý Aleš (41)822022841
7Čejka Zdeněk (15)-981818337
8Šotek Jan (85)9015624636
9Bříza Vladimír (42)-765257-50826
10Kuneš Daniel (129)-195145-5022
#HráčZBPBSBB
1Polka Marek (6)5456821227130
2Šenold Vojtěch (18)367454821121
3Hošek Martin (3)255599854105
4Batík Jiří (38)392156548103
5Jirkovský Tomáš (37)97460557101
6Kučera Miloš (1)-18464145795
7Jedlička David (20)19438157592
8Průša Martin (59)-8134526473
9Ellinger Vladimír (39)6726733469
10Novák Petr (48)8212720969
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2018

RL5-2018: Nová Ves u Bakova (14.4.)

Dne 14.4.2018 se od 09:00 konal 5. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2018 (Místo konání: Nová Ves u Bakova - restaurace Na Veselce, pořadatel: 777751438).

Fotogalerie

Třetí dubnovou sobotu se v restauraci Na Veselce v Nové Vsi u Bakova sešlo 72 hráčů z 12 družstev na pátém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Vladimír Bříza před Pavlem Strakou a třetí byl Josef Pražan. V družstvech zvítězilo družstvo Goldservis Pelhřimov před družstvem Plnotuční a na třetím místě bylo družstvo Vajgar. Ve druhém kole zvítězil Libor Šiška před Pavlem Plucarem a na třetím místě skončil Jan Mejsnar. V družstvech zvítězilo družstvo KPŽE Budislavice před družstvem Goldservis Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Alda team H. Jelení. Ve třetím kole vyhrál Josef Pražan před Milošem Bartyzalem a třetí skončil Břetislav Picek. V družstvech zvítězilo družstvo Goldservis Pelhřimov před družstvem Plnotuční a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová Perleť. Celkovým vítězem turnaje se stal Vladimír Bříza, který na turnaji také vyhrál v aktivitě. Na druhém místě skončil Břetislav Picek a na třetím místě skončil Pavel Plucar. Produktivitu vyhrál Jiří David. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Goldservis Pelhřimov před družstvem Plnotuční a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová Perleť.

CELÁ TABULKA RL5: Nová Ves u Bakova 14.4.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Bříza Vladimír*Alda team H.Jelení326771542316231166197541928730650127607734166
2Picek BřetislavPlnotuční85747691164233134167497311018356153313466147
3Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov89735135170474516521059-21261243878426504144
4Pražan JosefVajgar6143917020956463884246813119962153339492142
5Čejka Zdeněk*Alda team H.Jelení13866795162502013115143369813444123324447137
6Trojan ŠtěpánMariášová Perlet6592816719549191171364150811314297365462132
7David Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov506557412945686413240716113241194199393126
8Mejsnar JanPlnotuční858-8116180193921325256613514143-36509473118
9Kříž LubomírKPžE Budislavice235-1781641836751113912010222254139258397111
10Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797180812642671093853971504796244340111
11Bartyzal MilošMariášová Perlet82121497025772299205016821859148239387104
12Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov12197195166521931508288911740118215333100
13Houžvička Vlastimil*Labská Mělník365-31290481051535235105140468022230298
14Liška ZdeněkMK Licita Kladruby626404888301034614934-16113973012720733494
15Hlas FrantišekMK Licita Kladruby164395190339108117376132932310919130093
16Jedlička DavidFalešní sobi8245552107391899026375289289319328693
17Slabý AlešAlda team H.Jelení866111141254124658925-28583253326429791
18Vojtěch AntonínJizeran Doubrava851534810136-275326130173203525627433089
19Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov140536101137461483973053742105522127686
20Kučera MilošAlda team H.Jelení832-3120117382715318047-8142-390-5731525885
21Chaluš VladimírVajgar1401-23158135358313941213915145-332832584
22David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov505728615848426510736-4714-3306716523284
23Richtr JaroslavPlnotuční3215812818654-2108028284265822027880
24Bučil PetrAlda team H.Jelení249-29653694910115050-511146318-3128024977
25Růžek JaroslavKPžE Budislavice803-2310784221206918946-50661624724228970
26Šiška LiborKPžE Budislavice7406333989115724862-397-3205819725570
27Kosek ZdeněkJizeran Doubrava8525606520-5654-206294156491120821969
28Petrovaj JanAlda team H.Jelení867-3959228-2726423732-6389267-9344835567
29Škaloud Miroslav*Plnotuční1218496211140-6736-310424789272414516967
30Strnad Eduard*nezávislí468-5023718734-5016-340-3115212132-13140527466
31Novák Pavel*nezávislí16215678229-16907418-371077019-3826422666
32Reich Jaroslav*Jizeran Doubrava150517981154310718123-1620401118920066
33Kuc RadekJizeran Doubrava94729538231198310233-5671151-820719965
34Straka Pavel*nezávislí14087514822359-125242-38602233623326964
35Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-677365-9958622149911337-6226720564
36Valín AloisLabská Mělník1513-218-130419513644-19977820120020164
37Patočka FrantisekJizeran Doubrava853-6589241130132162451614306-1923521662
38Křapka AntonínHonda Česká Lípa1476123345124510314848-18448-1360-1271845760
39Srb MichaelHonda Česká Lípa1475576912644-22133-1880-531115816-217213-460
40Kubát Milan*Mariášová Perlet68759329127-4314910621-7484111922923859
41Strobachová IngridFalešní sobi B4646186917448212642-34441007113420559
42Svoboda DanielFalešní sobi B535-7117310224-162370188210033-6927820957
43Špaček Václav ml.Vajgar68426426821-1115914835-3848100-2324922656
44Strobachová AlenaFalešní sobi B588-1535216-6014888173798222-5828022255
45Čerňanský Vladimír*Vajgar1452-12293-29421396012447311739-5720514855
46Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov871-12871-570-6551-1402613215848-1672548748
47Černý MilošLabská Mělník1478-1214213037-2742150-2657318-6524117645
48Novotný Petr*Labská Mělník1461-542373410510931-3267359-3321418143
49Novák PetrFalešní sobi B101-496-430-2569449605211234-1412711343
50Mejsnar Antonín*Plnotuční859-8836-520-1358457510210736-9619610043
51Hošek MartinFalešní sobi975-36683210-1311910628-7520-550-1242078338
52Tomáš Petr*Labská Mělník584-1932130-9512-830386910736-761133736
53Šturm DanielFalešní sobi973524290-587012611809129-4217413235
54Mašek RobertMariášová Perlet690-2859316-371066916-5514612-7021614634
55Mareček MilanMariášová Perlet619-851314615-636963-9615214-15726110432
56Doležal Vladislav*Plnotuční146020638332-7034-360-8419-650-134116-1832
57Horna PavelHonda Česká Lípa949-1937180-9057-330624310531-471379031
58Šampalík VáclavKPžE Budislavice12128202809576614322557154910215129
59Pokorný Jaroslav*Honda Česká Lípa862-5125-26033659829-141730-321077529
60Richter Josef*Jizeran Doubrava8542113347-21190821193211013513628
61Čunát JaroslavMK Licita Kladruby141-5727-30037569327-920110-291037427
62Dufek ZdeněkVajgar14041734511311546513-312902510012526
63Ševčík Tomáš*KPžE Budislavice500-1130190-4021-19020587824-311097824
64Paseková Jana*nezávislí151412576923016160-385-330-26785223
65Herink Ladislav*Labská Mělník33203030111556615228306339312622
66Souček VáclavPlnotuční1507-7125-460-36642855556017-1021444222
67Tislický JanLabská Mělník585-6638-28037458219-1433190-431167319
68Holan Vladimír*nezávislí188811190-2615910-942334-311411114
69Forman Václav*Mariášová Perlet6855676314-5317-360-333520-30592914
70Kůt MilanLabská Mělník748-112110-1433190-32814913-471267913
71Munia KamilFalešní sobi731-335322-18765811-5930-290-801416113
72Janko RudolfHonda Česká Lípa864-5540-150-3612-240-1230180-10382-210
CELÁ TABULKA RL5: Nová Ves u Bakova 14.4.2018
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1GOLDSERVIS PelhřimovPlucar P, Semorád J, David P, Turek J1108301141211292971213377355141333149534038740
2PlnotučníPicek B, Mejsnar J, Richtr J, Souček V92435812115364118110813271212514110963235032
3Mariášová PerletTrojan Š, Bartyzal M, Mašek R, Mareček M4-363477895924557791310101151149022228122
4VajgarPražan J, Chaluš V, Špaček V, Dufek Z404237010112462514724231871071309392129121
5Alda team H.JeleníSlabý A, Kučera M, Bučil P, Petrovaj J7532981074951810129-116288250-6211352028620
6Jizeran DoubravaVojtěch A, Kosek Z, Kuc R, Patočka F10871616872226867910828181072177102027320
7KPžE BudislaviceKříž L, Růžek J, Šiška L, Šampalík V11-34221148247301141471021934713157151926619
8MK Licita KladrubyLiška Z, Hlas F, Hnojský R, Čunát J512172568149210798592446902206261825618
9Falešní sobi BStrobachová I, Svoboda D, Strobachová A, Novák P15-11234457-4129936881213589297461221412
10Falešní sobiJedlička D, Hošek M, Šturm D, Munia K1316155251-30284265-11162357-2560171737
11Honda Česká LípaKřapka A, Srb M, Horna P, Janko R850139356-81172048-3184147-3449541514
12Labská MělníkValín A, Černý M, Tislický J, Kůt M3-3416203764173163-77235041-4757011411
Začátek:
sobota 14.4.2018 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Nová Ves u Bakova - restaurace Na Veselce (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: