září 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
JČL-K6: Mrač
so 29.09. 09:00 - 15:00
PP9: Praha
út 02.10. 18:00 - 00:00
RL9: Budislavice
so 06.10. 09:00 - 15:00
JČL8: Milevsko
ne 07.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 08.10. 17:00 - 23:00
MČR v křížovém mariáši 2018: Žatec
so 13.10. 08:30 - 16:30
JČL-K7: Čerčany
so 13.10. 09:00 - 15:00
PLLM8: Praha
so 13.10. 13:00 - 19:00
září 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
PP9: Praha
út 02.10. 18:00 - 00:00
RL9: Budislavice
so 06.10. 09:00 - 15:00
JČL8: Milevsko
ne 07.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 08.10. 17:00 - 23:00
PLLM8: Praha
so 13.10. 13:00 - 19:00
PLLM9: Praha
so 20.10. 13:00 - 19:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 22.10. 17:00 - 23:00

 

září 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
JČL-K6: Mrač
so 29.09. 09:00 - 15:00
PP9: Praha
út 02.10. 18:00 - 00:00
RL9: Budislavice
so 06.10. 09:00 - 15:00
JČL8: Milevsko
ne 07.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 08.10. 17:00 - 23:00
MČR v křížovém mariáši 2018: Žatec
so 13.10. 08:30 - 16:30
JČL-K7: Čerčany
so 13.10. 09:00 - 15:00
PLLM8: Praha
so 13.10. 13:00 - 19:00
září 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
PP9: Praha
út 02.10. 18:00 - 00:00
RL9: Budislavice
so 06.10. 09:00 - 15:00
JČL8: Milevsko
ne 07.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 08.10. 17:00 - 23:00
PLLM8: Praha
so 13.10. 13:00 - 19:00
PLLM9: Praha
so 20.10. 13:00 - 19:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 22.10. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-2741043769409
2Zdychynec Josef4129111323360
3Nocar Richard7126351347341
4Froněk Roman4867991285333
5Dubanská Edita546420966331
6Kotva Pavel414556970328
7Pánek Jindřich373341714308
8Hošek Martin-274799525308
9Polka Marek144567711304
10Koutová Eva292415707303
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí9292924385359
2Limit Pardubice942527262154
3Betlodurch7962088288450
4GRINGOS9541305225949
5MK EUTIT M. Lázně-2912126183543
6Vaněks Sharks-5392517197840
7Nevyzpytatelní-1877257069340
8Pražská pětka-661396133035
#HráčZBPBSB
1NML Zdice4482647309562
2ALDA TEAM Pardubice-7652981221655
3M Y Š O C I-6512043139250
4Staroplzeňáci5381741227946
5KPŽE Budislavice-2882303201544
6Sebranka-141638162427
7Plzeň II U Levých-1860658819
8Betlodurch B309698100718
9Plzeňácí B538820135816
10Plnotuční-15179063911
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav29021022392773
2Liška Zdeněk56219042466755
3Kuc Radek38618292215755
4David Jiří59119462537752
5Hošek Martin-7919961917740
6Semorád Jan42317382161734
7Chaluš Vladimír325542557733
8Mareček Milan25620462302718
9David Pavel74615022248717
10Munia Kamil40017592159716
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov203964588497209
2Jizeran Doubrava183357307563179
3Falešní sobi A136856587026174
4MK Licita Kladruby121358997112160
5Mariášová Perlet83165877418152
6Alda team H.Jelení-37575967221147
7KPžE Budislavice144953726821145
8Plnotuční70461756879144
9Labská Mělník14162556396124
10Honda Česká Lípa64954426091118
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav29021022392773
2Liška Zdeněk56219042466755
3Kuc Radek38618292215755
4David Jiří59119462537752
5Hošek Martin-7919961917740
6Semorád Jan42317382161734
7Chaluš Vladimír325542557733
8Mareček Milan25620462302718
9David Pavel74615022248717
10Munia Kamil40017592159716
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov203964588497209
2Jizeran Doubrava183357307563179
3Falešní sobi A136856587026174
4MK Licita Kladruby121358997112160
5Mariášová Perlet83165877418152
6Alda team H.Jelení-37575967221147
7KPžE Budislavice144953726821145
8Plnotuční70461756879144
9Labská Mělník14162556396124
10Honda Česká Lípa64954426091118
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav29021022392773
2Liška Zdeněk56219042466755
3Kuc Radek38618292215755
4David Jiří59119462537752
5Hošek Martin-7919961917740
6Semorád Jan42317382161734
7Chaluš Vladimír325542557733
8Mareček Milan25620462302718
9David Pavel74615022248717
10Munia Kamil40017592159716
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov203964588497209
2Jizeran Doubrava183357307563179
3Falešní sobi A136856587026174
4MK Licita Kladruby121358997112160
5Mariášová Perlet83165877418152
6Alda team H.Jelení-37575967221147
7KPžE Budislavice144953726821145
8Plnotuční70461756879144
9Labská Mělník14162556396124
10Honda Česká Lípa64954426091118
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav29021022392773
2Liška Zdeněk56219042466755
3Kuc Radek38618292215755
4David Jiří59119462537752
5Hošek Martin-7919961917740
6Semorád Jan42317382161734
7Chaluš Vladimír325542557733
8Mareček Milan25620462302718
9David Pavel74615022248717
10Munia Kamil40017592159716
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov203964588497209
2Jizeran Doubrava183357307563179
3Falešní sobi A136856587026174
4MK Licita Kladruby121358997112160
5Mariášová Perlet83165877418152
6Alda team H.Jelení-37575967221147
7KPžE Budislavice144953726821145
8Plnotuční70461756879144
9Labská Mělník14162556396124
10Honda Česká Lípa64954426091118

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (67)7457911536235
2Kubiska Jiří (87)5087841292205
3David Pavel (86)353560913188
4Jedlička František (92)54868922178
5Vlk Stanislav (70)346527873178
6Neruda Vladimír (104)551180731177
7Chaluš Vladimír (78)-3991195796172
8Susko Ladislav (82)-39675636161
9Vávrovský Jan (78)-79602523161
10Maceška Vladimír (11)-236979743156
#HráčZBPBSBB
1Bouše Miroslav (58)544981152595
2Hanisch Martin (37)537908144585
3Sedlecký Pavel (111)604876148081
4Šiška Libor (142)-19379560277
5Maceška Vladimír (11)971121121875
6Kříž Lubomír (30)-694105936549
7Kocík František (142)-381232-14938
8Křížová Marie (96)33120153236
9Šampalík Václav st. (59)-661477-18435
10Kříž Miroslav (113)14618332925
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Pánek Jindřich8679571824396
2Batík Jiří7916491440379
3Kučera Miloš8715321619378
4Jedlička David169636805369
5Hes Ivan-39591552350
6Koutová Eva123444567349
7Hošek Martin-269965696348
8Jančík Luděk-187494307343
9Zachar Miroslav-194511317289
10Rataj Richard-325663338253
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)108915102393
2Hrbáček Aleš (18)436591102790
3Tomek Václav (63)6363369690
4Nečas Jan (75)581492107385
5Lukášek Jiří (22)-1734632974
6Slabý Aleš (34)-2240738573
7Čejka Zdeněk (24)-8735126473
8Bříza Vladimír (44)-968595-37358
9Šotek Jan (110)15024439449
10Kuneš Daniel (142)-496195-30139
#HráčZBPBSBB
1Jirkovský Tomáš (36)2929641256154
2Šenold Vojtěch (15)4635991062152
3Hošek Martin (8)4737341207149
4Polka Marek (9)5087091217141
5Batík Jiří (26)593193786137
6Kučera Miloš (1)-155962807134
7Průša Martin (50)199651850126
8Jedlička David (31)177586763119
9Kotva Pavel (6)14560875396
10Novák Petr (40)20412733188
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2018

RL6-2018: Holice (12.5.)

Dne 12.5.2018 se od 09:00 konal 6. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2018 (Místo konání: Holice - restaurace Brusel Černý Kůň, pořadatel: 724038495).

Druhou květnovou sobotu se v Holicích sešlo 63 hráčů z 13 družstev na šestém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Jaroslav Richtr před Jiřím Turkem a třetí byl Václav Špaček ml. V družstvech zvítězilo družstvo Falešní Sobi B před družstvem Goldservis Pelhřimov a na třetím místě bylo družstvo Falešní Sobi. Ve druhém kole zvítězil Milan Kubát před Milanem Marečkem a na třetím místě skončil Martin Hošek. V družstvech zvítězilo družstvo Falešní Sobi před družstvem KPŽE Budislavice a na třetím místě skončilo družstvo Labská Mělník. Ve třetím kole vyhrál Petr Bučil před Milošem Černým a třetí skončil Radek Kuc. V družstvech zvítězilo družstvo Labská Mělník před družstvem MK Licita Kladruby a na třetím místě skončilo družstvo Sever. Celkovým vítězem turnaje se stal Jan Tislický před Jiřím Turkem a třetí byl Zdeněk Kosek. Produktivitu na turnaji vyhrál Pavel David a aktivitu vyhrál Václav Špaček ml. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Labská Mělník před družstvem Goldservis Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi.

CELÁ TABULKA RL6: Holice 12.5.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Tislický JanLabská Mělník5853413416847328111338311171484897332429133
2Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov871140159299593564993439710039178320498132
3Kosek ZdeněkJizeran Doubrava852771091865236417723714715447120297417122
4Špaček Václav ml.Vajgar6846320326656-1820318535274762947480527120
5Hlas FrantišekMK Licita Kladruby164-5093432162771394463901535475260335119
6David Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov5064610415044-231591363148651134171328399116
7Munia KamilFalešní sobi7316294156463010113145-1576612477271348115
8Herink LadislavLabská Mělník332735012337318011137188310140122213335114
9Křapka AntonínHonda Česká Lípa147673581313915971123630477730118202320105
10Kubát Milan*Mariášová Perlet687-16516-14904320624962407511543-82297215105
11Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-1018517538-2788611573761495036349385103
12Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797177996335290142471444582383213296103
13David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov50514181222503028582042388032213147360102
14Šturm DanielFalešní sobi B97355118173491712914643-8148-336-929528698
15Škaloud MiroslavPlnotuční1218021921943-33693697065135453735339097
16Richter Josef*Jizeran Doubrava8547477151451359721977261033316416232697
17Hošek MartinFalešní sobi975324678294415219656-5040-10112623826496
18Růžek JaroslavKPžE Budislavice803-6201491815417246306999384224328593
19Mareček MilanMariášová Perlet61912273913421722145943741195823629491
20Jedlička DavidFalešní sobi824935214540579915650-7618-5807416924390
21Černý MilošLabská Mělník1478-16957930-9346-470928717959-1722821189
22Richtr JaroslavPlnotuční32114722136862-4516-290-7513762252737440187
23Chaluš VladimírVajgar1401-3422218835-916733512115649-835935187
24Reich JaroslavJizeran Doubrava1505-498536201524626148-5353015-3936632783
25Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov121942307222902611630364278311689826683
26Kuc RadekJizeran Doubrava947-6343-206165975217184155562418621083
27Pírko LiborFalešní sobi B8685910616548-1214713533-11524-910-6827720981
28Kučera MilošAlda team H.Jelení832-411066525123623742-6053-713-10039529580
29Bučil PetrAlda team H.Jelení24912324417-8916-7307020827862-725624979
30Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-261259932-4327-1601313514846-5628723178
31Slabý Aleš*Alda team H.Jelení866-5233-1954838722507412444219019271
32Šampalík VáclavKPžE Budislavice121217607731-32915918-7575021-2220818670
33Mašek RobertMariášová Perlet69026477328-3467338245579341616918570
34Štola VladimírFalešní sobi429583290263259912962329149611421069
35Patočka FrantisekSever853-24351112-17311446585150522415117568
36Rataj RichardFalešní sobi B536691612305420244413-5111-4003819623467
37Valín AloisLabská Mělník15130717127-4421617227-3137612-7532424966
38Bříza VladimírAlda team H.Jelení326-10245-5711724225949-4451716-12933820966
39Petrovaj Jan*Alda team H.Jelení867279312036-33814812-6975618-7524917466
40Kříž LubomírKPžE Budislavice235-7848-30718355317228811042-3817113366
41Severýn VáclavSever1385-1444301623143711118192372013915964
42Strnad EduardHonda Česká Lípa468-641417724-1612510928-142395-9428919557
43Tomáš Petr*Labská Mělník584-9431-6306010916954-101331-4415310955
44Dufek ZdeněkVajgar140410919810889826541266207410918354
45Liška ZdeněkMK Licita Kladruby626-14453119109410432-41282-815114353
46Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov1405-3914-2504711616352-6813-550-601438352
47Šiška LiborKPžE Budislavice740-5148-310766313941-157-801011812851
48Souček VáclavPlnotuční1507-3921-184527512740-4134-77-2813010251
49Trojan ŠtěpánMariášová Perlet659-1022621642-5145-60219218-5929023150
50Vojtěch AntonínJizeran Doubrava8511812214041-5932-270-5241-119-9319510250
51Strobachová IngridFalešní sobi B464-7437-373-494902439236222-3915411549
52Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení1386525610834-5748-92-12560-6510-1301643446
53Forman Václav*Mariášová Perlet685-445410148909826-142283-5016611643
54Bartyzal MilošMariášová Perlet821-27724523-901213114-3228-44-1492217241
55Pražan JosefVajgar614-18-7-250259111639-7728-490-701124239
56Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa862-44-1-45022426103837752816405638
57Janko RudolfHonda Česká Lípa864-22331112-805-75016456126-8683-338
58Picek BřetislavPlnotuční857-7531-440-103-8-11104788235-174101-7335
59Novák PavelSever162-1270-1270-7726516-32511917-166123-4333
60Čunát JaroslavMK Licita Kladruby141-6033-272-7358-151-1696827-1341602630
61Straka Pavel*nezávislí14081313215-2757306-5121-300-771093221
62Doležal Vladislav*Plnotuční1460-3417-1701219317-9630-660-11866-527
63Procházková Libuše
1519---0000
CELÁ TABULKA RL6: Holice 12.5.2018
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Labská MělníkTislický J, Herink L, Černý M, Valín A39127981141937710102141287141472519433236332
2GOLDSERVIS PelhřimovTurek J, Semorád J, David P, Plucar P12983191214211718281015827081174737712836028
3Falešní sobiMunia K, Hošek M, Jedlička D, Štola V131871921011513135214151-591390492596832431524
4Jizeran DoubravaKosek Z, Reich J, Kuc R, Vojtěch A104631671136734649273266101181869282132321
5Falešní sobi BŠturm D, Pírko L, Rataj R, Strobachová I151833851415113706100-9382028918372027920
6MK Licita KladrubyHlas F, Hnojský R, Liška Z, Čunát J5-7432337845259391135235121311068171830018
7KPžE BudislaviceRůžek J, Šampalík V, Kříž L, Šiška L11-401280506230812105452145101676501725617
8VajgarŠpaček V, Chaluš V, Dufek Z, Pražan J40394345991738271009120749814710231629716
9PlnotučníŠkaloud M, Richtr J, Souček V, Picek B91084616109-26160049-12806105819011226312
10Alda team H.JeleníKučera M, Bučil P, Bříza V, Čejka Z723194276-39526593-34312391-5010321026010
11Mariášová PerletMareček M, Mašek R, Trojan Š, Bartyzal M4-11345493-8236028130111161-6381672357
12SeverPatočka F, Severýn V, Novák P43-16579028-1117031442177106-12241371657
13Honda Česká LípaKřapka A, Strnad E, Pokorný J, Janko R8-1323217521226174841292849258742334
Začátek:
sobota 12.5.2018 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Holice - restaurace Brusel Černý Kůň (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: