červenec 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PP7: Praha
út 06.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 07.08. 18:10 - 00:10
JČL-V7: Počátky
so 31.08. 09:00 - 15:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 03.09. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 04.09. 18:10 - 00:10
JČL-M7: Jindřichův Hradec
ne 08.09. 13:00 - 19:00
Major4: Chodová Planá
so 14.09. 09:00 - 16:00
červenec 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PP7: Praha
út 06.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 07.08. 18:10 - 00:10
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 03.09. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 04.09. 18:10 - 00:10
Major4: Chodová Planá
so 14.09. 09:00 - 16:00
Major4: Chodová Planá
ne 15.09. 09:00 - 16:00
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00

 

červenec 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PP7: Praha
út 06.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 07.08. 18:10 - 00:10
JČL-V7: Počátky
so 31.08. 09:00 - 15:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 03.09. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 04.09. 18:10 - 00:10
JČL-M7: Jindřichův Hradec
ne 08.09. 13:00 - 19:00
Major4: Chodová Planá
so 14.09. 09:00 - 16:00
červenec 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PP7: Praha
út 06.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 07.08. 18:10 - 00:10
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 03.09. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 04.09. 18:10 - 00:10
Major4: Chodová Planá
so 14.09. 09:00 - 16:00
Major4: Chodová Planá
ne 15.09. 09:00 - 16:00
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-170496326257
2Kubát Milan6408541494254
3Nocar Richard510294804243
4Froněk Roman465483948240
5Zdychynec Josef219556775235
6Gruner David203241444224
7Plucar Pavel65661726222
8Šenold Vojtěch367241608219
9Maceška Vladimír67488555207
10Polka Marek217279496200
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí12011858305947
2GRINGOS1151940209138
3Vaněks Sharks-4521934148234
4Betlodurch221863108426
5ALDA TEAM Pardubice-298122893021
6NEVYZPYTATELNÍ-906163873221
7NML Zdice-968121925118
8Limit Pardubice-301132110217
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně11921873306542
2KPŽE Budislavice11121077218940
3PODBABA TEAM-361174113834
4M Y Š O C I-191335131631
5Staroplzeňáci-21065444416
6Plzeňácí B46739986613
7ALDA TEAM Pardubice B17830748512
8Šárka Plzeň-181249687
9Moty-512291-2217
10Síla Jihu-905748-1574
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří118318022985805
2Kučera Miloš50021122612772
3Chaluš Vladimír-18224102228741
4Špaček Václav ml.19423162510721
5Mašek Robert87415862460714
6Škaloud Miroslav22820012229696
7Liška Zdeněk45316892142678
8Trojan Štěpán-8817751687661
9Semorád Jan41513331748633
10Plucar Pavel-32520751750631
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov357058349404195
2Vajgar108766217708180
3Alda team H.Jelení278352338016170
4Mariášová Perlet219951827381159
5Plnotuční179354737266148
6MK Licita Kladruby271843227040141
7Falešní sobi115851946352134
8KPžE Budislavice84648685714132
9Honda Česká Lípa95239764928107
10Labská Mělník-13723839246764
#HráčZBPBSBB
1David Jiří118318022985805
2Kučera Miloš50021122612772
3Chaluš Vladimír-18224102228741
4Špaček Václav ml.19423162510721
5Mašek Robert87415862460714
6Škaloud Miroslav22820012229696
7Liška Zdeněk45316892142678
8Trojan Štěpán-8817751687661
9Semorád Jan41513331748633
10Plucar Pavel-32520751750631
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov357058349404195
2Vajgar108766217708180
3Alda team H.Jelení278352338016170
4Mariášová Perlet219951827381159
5Plnotuční179354737266148
6MK Licita Kladruby271843227040141
7Falešní sobi115851946352134
8KPžE Budislavice84648685714132
9Honda Česká Lípa95239764928107
10Labská Mělník-13723839246764
#HráčZBPBSBB
1David Jiří118318022985805
2Kučera Miloš50021122612772
3Chaluš Vladimír-18224102228741
4Špaček Václav ml.19423162510721
5Mašek Robert87415862460714
6Škaloud Miroslav22820012229696
7Liška Zdeněk45316892142678
8Trojan Štěpán-8817751687661
9Semorád Jan41513331748633
10Plucar Pavel-32520751750631
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov357058349404195
2Vajgar108766217708180
3Alda team H.Jelení278352338016170
4Mariášová Perlet219951827381159
5Plnotuční179354737266148
6MK Licita Kladruby271843227040141
7Falešní sobi115851946352134
8KPžE Budislavice84648685714132
9Honda Česká Lípa95239764928107
10Labská Mělník-13723839246764
#HráčZBPBSBB
1David Jiří118318022985805
2Kučera Miloš50021122612772
3Chaluš Vladimír-18224102228741
4Špaček Václav ml.19423162510721
5Mašek Robert87415862460714
6Škaloud Miroslav22820012229696
7Liška Zdeněk45316892142678
8Trojan Štěpán-8817751687661
9Semorád Jan41513331748633
10Plucar Pavel-32520751750631
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov357058349404195
2Vajgar108766217708180
3Alda team H.Jelení278352338016170
4Mariášová Perlet219951827381159
5Plnotuční179354737266148
6MK Licita Kladruby271843227040141
7Falešní sobi115851946352134
8KPžE Budislavice84648685714132
9Honda Česká Lípa95239764928107
10Labská Mělník-13723839246764

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (79)92792884155
2Vávrovský Jan (63)267665932150
3Chaluš Vladimír (44)111131114139
4Kubiska Jiří (87)362407769134
5Skala Otakar (89)82399481133
6Vondráčková Šárka (72)442385827126
7David Pavel (100)248199447118
8Čerňanský Vladimír (86)111780891111
9Korbel Jiří (83)79579658111
10Musil František (92)-318745427106
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš92813772305359
2Batík Jiří11862571443329
3Pánek Jindřich364574938317
4Jančík Luděk198516714291
5Hošek Martin-548770222281
6Zachar Miroslav5325330280
7Koutová Eva-18720215275
8Jedlička David-30836052274
9Průša Martin-644557-87215
10Gruner David6855861271203
#HráčZBPBSBB
1Hrbáček Aleš (15)591589118079
2Tomek Václav (92)6056562572
3Čejka Zdeněk (25)20543363864
4Munia Kamil (26)5040945962
5Lukášek Jiří (23)-17353235961
6Kučera Miloš (1)6463569959
7Bříza Vladimír (50)-28447719358
8Nečas Jan (21)-16651534954
9Slabý Aleš (20)7324732052
10Pírko Libor (106)-7028021036
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (6)8144211235156
2Batík Jiří (12)8082341042130
3Kučera Miloš (1)-17312161043128
4Šenold Vojtěch (8)737228965124
5Kotva Pavel (13)286567853121
6Podskalský Jiří (24)-8578570114
7Hošek Martin (18)-193977784113
8Munia Kamil (26)244514758108
9Jedlička David (41)176457633107
10Polka Marek (10)-16638521998
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2018

RL6-2018: Holice (12.5.)

Dne 12.5.2018 se od 09:00 konal 6. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2018 (Místo konání: Holice - restaurace Brusel Černý Kůň, pořadatel: 724038495).

Druhou květnovou sobotu se v Holicích sešlo 63 hráčů z 13 družstev na šestém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Jaroslav Richtr před Jiřím Turkem a třetí byl Václav Špaček ml. V družstvech zvítězilo družstvo Falešní Sobi B před družstvem Goldservis Pelhřimov a na třetím místě bylo družstvo Falešní Sobi. Ve druhém kole zvítězil Milan Kubát před Milanem Marečkem a na třetím místě skončil Martin Hošek. V družstvech zvítězilo družstvo Falešní Sobi před družstvem KPŽE Budislavice a na třetím místě skončilo družstvo Labská Mělník. Ve třetím kole vyhrál Petr Bučil před Milošem Černým a třetí skončil Radek Kuc. V družstvech zvítězilo družstvo Labská Mělník před družstvem MK Licita Kladruby a na třetím místě skončilo družstvo Sever. Celkovým vítězem turnaje se stal Jan Tislický před Jiřím Turkem a třetí byl Zdeněk Kosek. Produktivitu na turnaji vyhrál Pavel David a aktivitu vyhrál Václav Špaček ml. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Labská Mělník před družstvem Goldservis Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi.

CELÁ TABULKA RL6: Holice 12.5.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Tislický JanLabská Mělník5853413416847328111338311171484897332429133
2Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov871140159299593564993439710039178320498132
3Kosek ZdeněkJizeran Doubrava852771091865236417723714715447120297417122
4Špaček Václav ml.Vajgar6846320326656-1820318535274762947480527120
5Hlas FrantišekMK Licita Kladruby164-5093432162771394463901535475260335119
6David Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov5064610415044-231591363148651134171328399116
7Munia KamilFalešní sobi7316294156463010113145-1576612477271348115
8Herink LadislavLabská Mělník332735012337318011137188310140122213335114
9Křapka AntonínHonda Česká Lípa147673581313915971123630477730118202320105
10Kubát Milan*Mariášová Perlet687-16516-14904320624962407511543-82297215105
11Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-1018517538-2788611573761495036349385103
12Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797177996335290142471444582383213296103
13David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov50514181222503028582042388032213147360102
14Šturm DanielFalešní sobi B97355118173491712914643-8148-336-929528698
15Škaloud MiroslavPlnotuční1218021921943-33693697065135453735339097
16Richter Josef*Jizeran Doubrava8547477151451359721977261033316416232697
17Hošek MartinFalešní sobi975324678294415219656-5040-10112623826496
18Růžek JaroslavKPžE Budislavice803-6201491815417246306999384224328593
19Mareček MilanMariášová Perlet61912273913421722145943741195823629491
20Jedlička DavidFalešní sobi824935214540579915650-7618-5807416924390
21Černý MilošLabská Mělník1478-16957930-9346-470928717959-1722821189
22Richtr JaroslavPlnotuční32114722136862-4516-290-7513762252737440187
23Chaluš VladimírVajgar1401-3422218835-916733512115649-835935187
24Reich JaroslavJizeran Doubrava1505-498536201524626148-5353015-3936632783
25Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov121942307222902611630364278311689826683
26Kuc RadekJizeran Doubrava947-6343-206165975217184155562418621083
27Pírko LiborFalešní sobi B8685910616548-1214713533-11524-910-6827720981
28Kučera MilošAlda team H.Jelení832-411066525123623742-6053-713-10039529580
29Bučil PetrAlda team H.Jelení24912324417-8916-7307020827862-725624979
30Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-261259932-4327-1601313514846-5628723178
31Slabý Aleš*Alda team H.Jelení866-5233-1954838722507412444219019271
32Šampalík VáclavKPžE Budislavice121217607731-32915918-7575021-2220818670
33Mašek RobertMariášová Perlet69026477328-3467338245579341616918570
34Štola VladimírFalešní sobi429583290263259912962329149611421069
35Patočka FrantisekSever853-24351112-17311446585150522415117568
36Rataj RichardFalešní sobi B536691612305420244413-5111-4003819623467
37Valín AloisLabská Mělník15130717127-4421617227-3137612-7532424966
38Bříza VladimírAlda team H.Jelení326-10245-5711724225949-4451716-12933820966
39Petrovaj Jan*Alda team H.Jelení867279312036-33814812-6975618-7524917466
40Kříž LubomírKPžE Budislavice235-7848-30718355317228811042-3817113366
41Severýn VáclavSever1385-1444301623143711118192372013915964
42Strnad EduardHonda Česká Lípa468-641417724-1612510928-142395-9428919557
43Tomáš Petr*Labská Mělník584-9431-6306010916954-101331-4415310955
44Dufek ZdeněkVajgar140410919810889826541266207410918354
45Liška ZdeněkMK Licita Kladruby626-14453119109410432-41282-815114353
46Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov1405-3914-2504711616352-6813-550-601438352
47Šiška LiborKPžE Budislavice740-5148-310766313941-157-801011812851
48Souček VáclavPlnotuční1507-3921-184527512740-4134-77-2813010251
49Trojan ŠtěpánMariášová Perlet659-1022621642-5145-60219218-5929023150
50Vojtěch AntonínJizeran Doubrava8511812214041-5932-270-5241-119-9319510250
51Strobachová IngridFalešní sobi B464-7437-373-494902439236222-3915411549
52Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení1386525610834-5748-92-12560-6510-1301643446
53Forman Václav*Mariášová Perlet685-445410148909826-142283-5016611643
54Bartyzal MilošMariášová Perlet821-27724523-901213114-3228-44-1492217241
55Pražan JosefVajgar614-18-7-250259111639-7728-490-701124239
56Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa862-44-1-45022426103837752816405638
57Janko RudolfHonda Česká Lípa864-22331112-805-75016456126-8683-338
58Picek BřetislavPlnotuční857-7531-440-103-8-11104788235-174101-7335
59Novák PavelSever162-1270-1270-7726516-32511917-166123-4333
60Čunát JaroslavMK Licita Kladruby141-6033-272-7358-151-1696827-1341602630
61Straka Pavel*nezávislí14081313215-2757306-5121-300-771093221
62Doležal Vladislav*Plnotuční1460-3417-1701219317-9630-660-11866-527
63Procházková Libuše
0
1519---0000
CELÁ TABULKA RL6: Holice 12.5.2018
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Labská MělníkTislický J, Herink L, Černý M, Valín A39127981141937710102141287141472519433236332
2GOLDSERVIS PelhřimovTurek J, Semorád J, David P, Plucar P12983191214211718281015827081174737712836028
3Falešní sobiMunia K, Hošek M, Jedlička D, Štola V131871921011513135214151-591390492596832431524
4Jizeran DoubravaKosek Z, Reich J, Kuc R, Vojtěch A104631671136734649273266101181869282132321
5Falešní sobi BŠturm D, Pírko L, Rataj R, Strobachová I151833851415113706100-9382028918372027920
6MK Licita KladrubyHlas F, Hnojský R, Liška Z, Čunát J5-7432337845259391135235121311068171830018
7KPžE BudislaviceRůžek J, Šampalík V, Kříž L, Šiška L11-401280506230812105452145101676501725617
8VajgarŠpaček V, Chaluš V, Dufek Z, Pražan J40394345991738271009120749814710231629716
9PlnotučníŠkaloud M, Richtr J, Souček V, Picek B91084616109-26160049-12806105819011226312
10Alda team H.JeleníKučera M, Bučil P, Bříza V, Čejka Z723194276-39526593-34312391-5010321026010
11Mariášová PerletMareček M, Mašek R, Trojan Š, Bartyzal M4-11345493-8236028130111161-6381672357
12SeverPatočka F, Severýn V, Novák P43-16579028-1117031442177106-12241371657
13Honda Česká LípaKřapka A, Strnad E, Pokorný J, Janko R8-1323217521226174841292849258742334
Začátek:
sobota 12.5.2018 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Holice - restaurace Brusel Černý Kůň (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: