listopad 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
POLLM10: Pardubice
po 12.11. 17:00 - 23:00
Major5: Praha
so 17.11. 09:00 - 16:00
KM-HB 2018: Vepříkov
so 17.11. 09:00 - 17:00
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2018: Doksy u Kladna
so 24.11. 09:00 - 16:00
JČL-V9: Veselí nad Lužnicí
so 01.12. 09:00 - 15:00
KM-HB 2018: Studnice u Hlinska
so 01.12. 09:00 - 17:00
VM 2018: Horní Krnsko
so 01.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 08.12. 09:00 - 16:00
listopad 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
POLLM10: Pardubice
po 12.11. 17:00 - 23:00
Major5: Praha
so 17.11. 09:00 - 16:00
TM: Praha
so 08.12. 09:00 - 16:00

 

listopad 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
POLLM10: Pardubice
po 12.11. 17:00 - 23:00
Major5: Praha
so 17.11. 09:00 - 16:00
KM-HB 2018: Vepříkov
so 17.11. 09:00 - 17:00
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2018: Doksy u Kladna
so 24.11. 09:00 - 16:00
JČL-V9: Veselí nad Lužnicí
so 01.12. 09:00 - 15:00
KM-HB 2018: Studnice u Hlinska
so 01.12. 09:00 - 17:00
VM 2018: Horní Krnsko
so 01.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 08.12. 09:00 - 16:00
listopad 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
POLLM10: Pardubice
po 12.11. 17:00 - 23:00
Major5: Praha
so 17.11. 09:00 - 16:00
TM: Praha
so 08.12. 09:00 - 16:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-2741043769437
2Zdychynec Josef4129111323360
3Nocar Richard7126351347341
4Kotva Pavel414556970340
5Froněk Roman4867991285333
6Dubanská Edita546420966331
7Polka Marek144567711316
8Hošek Martin-274799525316
9Munia Kamil91622713310
10Pánek Jindřich373341714308
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí9292924385359
2Limit Pardubice942527262154
3Betlodurch7962088288450
4GRINGOS9541305225949
5MK EUTIT M. Lázně-2912126183543
6Vaněks Sharks-5392517197840
7Nevyzpytatelní-1877257069340
8Pražská pětka-661396133035
#HráčZBPBSB
1NML Zdice4482647309562
2ALDA TEAM Pardubice-7652981221655
3M Y Š O C I-6512043139250
4Staroplzeňáci5381741227946
5KPŽE Budislavice-2882303201544
6Sebranka-141638162427
7Plzeň II U Levých-1860658819
8Betlodurch B309698100718
9Plzeňácí B538820135816
10Plnotuční-15179063911
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Liška Zdeněk822237131931003
2Růžek Jaroslav39928263225978
3Kuc Radek49222922784955
4Hošek Martin-3425982564945
5David Jiří63124053036936
6Mareček Milan38625252911927
7Chaluš Vladimír-531783173920
8Kučera Miloš-87039993129885
9Munia Kamil40221572559872
10Semorád Jan42720842511857
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov2337780710144232
2Jizeran Doubrava216873039471223
3MK Licita Kladruby173272859017207
4Falešní sobi A161270718683207
5Alda team H.Jelení-397689765196
6Mariášová Perlet123682019437193
7Plnotuční109479028996188
8KPžE Budislavice161171218732181
9Labská Mělník38777038090156
10Vajgar28286578939148
#HráčZBPBSBB
1Liška Zdeněk822237131931003
2Růžek Jaroslav39928263225978
3Kuc Radek49222922784955
4Hošek Martin-3425982564945
5David Jiří63124053036936
6Mareček Milan38625252911927
7Chaluš Vladimír-531783173920
8Kučera Miloš-87039993129885
9Munia Kamil40221572559872
10Semorád Jan42720842511857
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov2337780710144232
2Jizeran Doubrava216873039471223
3MK Licita Kladruby173272859017207
4Falešní sobi A161270718683207
5Alda team H.Jelení-397689765196
6Mariášová Perlet123682019437193
7Plnotuční109479028996188
8KPžE Budislavice161171218732181
9Labská Mělník38777038090156
10Vajgar28286578939148
#HráčZBPBSBB
1Liška Zdeněk822237131931003
2Růžek Jaroslav39928263225978
3Kuc Radek49222922784955
4Hošek Martin-3425982564945
5David Jiří63124053036936
6Mareček Milan38625252911927
7Chaluš Vladimír-531783173920
8Kučera Miloš-87039993129885
9Munia Kamil40221572559872
10Semorád Jan42720842511857
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov2337780710144232
2Jizeran Doubrava216873039471223
3MK Licita Kladruby173272859017207
4Falešní sobi A161270718683207
5Alda team H.Jelení-397689765196
6Mariášová Perlet123682019437193
7Plnotuční109479028996188
8KPžE Budislavice161171218732181
9Labská Mělník38777038090156
10Vajgar28286578939148
#HráčZBPBSBB
1Liška Zdeněk822237131931003
2Růžek Jaroslav39928263225978
3Kuc Radek49222922784955
4Hošek Martin-3425982564945
5David Jiří63124053036936
6Mareček Milan38625252911927
7Chaluš Vladimír-531783173920
8Kučera Miloš-87039993129885
9Munia Kamil40221572559872
10Semorád Jan42720842511857
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov2337780710144232
2Jizeran Doubrava216873039471223
3MK Licita Kladruby173272859017207
4Falešní sobi A161270718683207
5Alda team H.Jelení-397689765196
6Mariášová Perlet123682019437193
7Plnotuční109479028996188
8KPžE Budislavice161171218732181
9Labská Mělník38777038090156
10Vajgar28286578939148

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (68)74211961938299
2Kubiska Jiří (82)6399491588263
3Vlk Stanislav (65)7147731487261
4David Pavel (84)4238491272251
5Chaluš Vladimír (68)-62619811355236
6Vávrovský Jan (74)419691010227
7Jedlička František (96)9010611151225
8Neruda Vladimír (106)493255748225
9Susko Ladislav (82)-170997827216
10Vondráčková Šárka (99)170553723207
#HráčZBPBSBB
1Bouše Miroslav (58)51715772094134
2Hanisch Martin (37)59312411834122
3Maceška Vladimír (11)5016571707114
4Sedlecký Pavel (105)33112611592112
5Šiška Libor (152)-5491354805104
6Kříž Lubomír (31)-41915181099100
7Kocík František (152)-12152240173
8Šampalík Václav st. (59)-6076908361
9Křížová Marie (95)64132096158
10Mádle Čestmír (113)-15650935338
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Pánek Jindřich95310992052509
2Batík Jiří11297341863505
3Kučera Miloš-32019211601489
4Jedlička David16948964485
5Hes Ivan168813981477
6Hošek Martin-24313081065470
7Jančík Luděk-82574492457
8Koutová Eva56650706403
9Zachar Miroslav-335623288344
10Štola Vladimír69598667296
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)40410261430122
2Hrbáček Aleš (18)7788511629121
3Tomek Václav (63)1418731014116
4Nečas Jan (71)7017021403111
5Slabý Aleš (35)-6749642992
6Lukášek Jiří (23)-2444442090
7Čejka Zdeněk (26)-5185483085
8Bříza Vladimír (44)-1642783-85966
9Kuneš Daniel (151)-451211-24053
10Šotek Jan (116)15024439449
#HráčZBPBSBB
1Batík Jiří (21)10823511433211
2Šenold Vojtěch (12)7817541535210
3Jirkovský Tomáš (34)2612601286204
4Kučera Miloš (1)3313461379200
5Hošek Martin (8)6678641531196
6Polka Marek (7)4669781444183
7Průša Martin (48)4963967148
8Jedlička David (32)-13849836148
9Munia Kamil (9)-141682541138
10Kotva Pavel (4)1779311108133
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2018

RL7-2018: Nebákov (2.6.)

Dne 2.6.2018 se od 09:00 konal 7. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2018 (Místo konání: Nebákov - chata u Troskovic, pořadatel: 602451115).

První červnovou sobotu se v chatě Nebákov sešlo 58 hráčů z 11 družstev na sedmém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Milan Kůt před Jaroslavem Čunátem a třetí byl Milan Kubát. V družstvech zvítězilo družstvo MK Licita Kladruby před družstvem Jizeran Doubrava a na třetím místě bylo družstvo Goldservis Pelhřimov. Ve druhém kole zvítězil Jaroslav Richtr před Davidem Jedličkou a na třetím místě skončil Josef Poláček. V družstvech zvítězilo družstvo Labská Mělník před družstvem Falešní Sobi a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová perleť. Ve třetím kole vyhrál Josef Poláček před Vladimírem Chalušem a třetí skončil Jaroslav Richtr. V družstvech zvítězilo družstvo Plnotuční před družstvem Falešní Sobi a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová perleť. Celkovým vítězem turnaje se stal Josef Poláček před Janem Semorádem a třetí byl Miloš Bartyzal. Produktivitu na turnaji vyhrál Antonín Vojtěch a aktivitu vyhrál Miloš Kučera. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Mariášová perleť před družstvem Goldservis Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi.

CELÁ TABULKA RL7: Nebákov 2.6.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Poláček Josef*MK Licita Kladruby63371551624749151200567115322462127459586165
2Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797615215845467612246141201344766348414138
3Bartyzal MilošMariášová Perlet82124941184246911374841041083874289363128
4Chaluš VladimírVajgar1401-18907224020020043861292155968419487126
5Kubát MilanMariášová Perlet68750257307561910512445-821082619-13470457120
6Richtr JaroslavPlnotuční321-6027-3308914022962341531875663320383118
7Čunát JaroslavMK Licita Kladruby1411031812845951021073619244320127307434115
8Picek BřetislavPlnotuční8571712914646152035151047317752136222358113
9David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506-812812035-41231193227771044215328343109
10Kučera MilošAlda team H.Jelení832-62175113293212315549-5521816327-85516431105
11Vojtěch Antonín*Jizeran Doubrava851641121765013405320943913334171191362104
12Jedlička DavidFalešní sobi82454954207214621859745522484240324103
13Růžek JaroslavKPžE Budislavice803665211837-35541912201301505451236287103
14David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov505477612339288611442046462275208283103
15Richter JosefJizeran Doubrava8543778115401326391443801234893184277102
16Štola VladimírFalešní sobi429-89121321314859939607613649-15282267101
17Valín AloisLabská Mělník1513-16065-9553917121052-114114044-122377255101
18Kuc RadekJizeran Doubrava94730123153486596525205171265623328999
19Horna PavelHonda Česká Lípa9498582167493512015547-6534-3125523629198
20Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa862957316843144660233552873114417131597
21Novák Karel*nezávislí229-3613296307810518354-21311124025029096
22Hošek MartinFalešní sobi9750767626-711427127149510940-5731325693
23Patočka FrantisekJizeran Doubrava8533080110365596422137285304821125988
24Strobachová Ingrid*Falešní sobi B464-2314-91698104375979138504219123388
25Černý Miloš*Labská Mělník147881104185525636826-2212-1086417924386
26Kůt MilanLabská Mělník74810921832762-6844-248-294011141230231484
27Herink LadislavLabská Mělník33230811113840539338-2917-1274115119283
28Trojan ŠtěpánMariášová Perlet65924345817-17978294063103366317623982
29Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-815714941-2878530-2123211-3126723682
30Loužil MiroslavKPžE Budislavice501-112615667371043547651124110312823182
31Novák Pavel*nezávislí162-3915611733-6614-521249912346-8126918880
32Mareček MilanMariášová Perlet6190535318-8807224-1012511537-1825824079
33Chlupáč Josef*Plnotuční876-46137912820153513109210235-1624422876
34Bříza VladimírAlda team H.Jelení326165662514839734-37673017-2221519376
35Šturm Daniel*Falešní sobi B973-5037-132496111044-3814010228-3923819974
36Hlas FrantišekMK Licita Kladruby1643586122-3722-157388111945416116574
37Tislický JanLabská Mělník585-137158153912116050-4530-156-1922220371
38Kubiska JiříVajgar121924477127-8143-3858539124322812915764
39Tomáš Petr*Labská Mělník584-241391068107828501767251166818463
40Paseková Jana*nezávislí151416365216-402-380258811343112612759
41Bučil PetrAlda team H.Jelení249-442389-16543817-221028029-4219815655
42Liška ZdeněkMK Licita Kladruby626127789329435219-4629-174-2514912455
43Slabý AlešAlda team H.Jelení866-661255919-376-312-181169833-12124712654
44Janko RudolfHonda Česká Lípa864-1545308-3722-157179010739-3515712254
45Hašek JaroslavVajgar1405498313244-6550-1510-569-470-721427054
46Souček VáclavPlnotuční15073629652145307531-8820-680-7797252
47Munia KamilFalešní sobi731-141117-241127194618-21664523-1352026752
48Škaloud MiroslavPlnotuční1218-1434212-38905221-27623518-6619512951
49Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-611210631-13131-1003-42622015-1792052649
50Pražan JosefVajgar614-4319815534-4035-59-5034-165-13326713448
51Strnad Eduard*Honda Česká Lípa468-7127-440-2318516240-5421-330-1482338540
52Doležal Vladislav*Plnotuční1460-3329-44-37471011-23684521-931445136
53Kosek ZdeněkJizeran Doubrava852-1512-3331114216-585919-42824028
54Křapka AntonínHonda Česká Lípa1476-45843914-7616-600-3645913-157145-1227
55Ševčík TomášKPžE Budislavice500-3837-17-6626-404-610410-11073-3721
56Mejsnar Antonín*Plnotuční859-4631-150-12020-1000-10352516-17686-9016
57Procházková Libuše
0
1519---0000
58Krýbl Miroslav
0
1520---0000
CELÁ TABULKA RL7: Nebákov 2.6.2018
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Mariášová PerletBartyzal M, Kubát M, Trojan Š, Mareček M4744048116642751012234292101111729712834928
2GOLDSERVIS PelhřimovSemorád J, David J, David P, Plucar P145356101197028581204124381111568842635026
3Falešní sobiJedlička D, Štola V, Hošek M, Munia K13-8424625915373121258121612113128352629726
4PlnotučníRichtr J, Picek B, Souček V, Škaloud M952201479962607114111288141262597492531925
5Labská MělníkValín A, Kůt M, Herink L, Tislický J3126370711511834514140-591981651859132232022
6MK Licita KladrubyČunát J, Hnojský R, Hlas F, Liška Z51074151413212232585361282761557752129321
7Jizeran DoubravaRichter J, Kuc R, Patočka F, Kosek Z109728112124421293637620361042156132129121
8Honda Česká LípaHorna P, Pokorný J, Janko R, Křapka A8135239610612188477161873831636141326613
9Alda team H.JeleníKučera M, Bříza V, Bučil P, Slabý A7-127365373302606100-95436489-19210611326213
10VajgarChaluš V, Kubiska J, Hašek J, Pražan J40303285105-105285262121202596468151226312
11KPžE BudislaviceRůžek J, Loužil M, Ševčík T1117115150-341171516120571054443792069
Začátek:
sobota 2.6.2018 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Nebákov - chata u Troskovic (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)