duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
KLLM5: Klatovy
út 23.04. 17:00 - 23:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
so 27.04. 09:00 - 15:00
POLLM4: Pardubice
po 29.04. 17:00 - 23:00
KM 2019: Dlouhoňovice
so 04.05. 13:30 - 21:30
JČL-N5: Deštná
ne 05.05. 13:00 - 19:00
PP5: Praha
út 07.05. 18:10 - 00:10
PP5: Praha
st 08.05. 18:10 - 00:10
duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
KLLM5: Klatovy
út 23.04. 17:00 - 23:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
POLLM4: Pardubice
po 29.04. 17:00 - 23:00
JČL-N5: Deštná
ne 05.05. 13:00 - 19:00
PP5: Praha
út 07.05. 18:10 - 00:10
PP5: Praha
st 08.05. 18:10 - 00:10
PLLM5: Praha
so 11.05. 13:00 - 19:00
RL6: Holice
so 18.05. 09:00 - 15:00

 

duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
KLLM5: Klatovy
út 23.04. 17:00 - 23:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
so 27.04. 09:00 - 15:00
POLLM4: Pardubice
po 29.04. 17:00 - 23:00
KM 2019: Dlouhoňovice
so 04.05. 13:30 - 21:30
JČL-N5: Deštná
ne 05.05. 13:00 - 19:00
PP5: Praha
út 07.05. 18:10 - 00:10
PP5: Praha
st 08.05. 18:10 - 00:10
duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
KLLM5: Klatovy
út 23.04. 17:00 - 23:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
POLLM4: Pardubice
po 29.04. 17:00 - 23:00
JČL-N5: Deštná
ne 05.05. 13:00 - 19:00
PP5: Praha
út 07.05. 18:10 - 00:10
PP5: Praha
st 08.05. 18:10 - 00:10
PLLM5: Praha
so 11.05. 13:00 - 19:00
RL6: Holice
so 18.05. 09:00 - 15:00

 

#HráčZBPBSBB
1Nocar Richard204183387106
2Růžek Jaroslav351112463104
3Šenold Vojtěch177124301104
4Plucar Pavel195160355100
5Kubát Milan23220343598
6Průša Martin2824727597
7Maceška Vladimír6934941896
8Polka Marek8413021490
9Zdychynec Josef7521929487
10Mareček Milan18111930079
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí4954559419
2Vaněk's Sharks21156477514
3NML Zdice-337316-2114
4Betlodurch11039250213
5GRINGOS24436560912
6NEVYZPYTATELNÍ-852351510
7Limit Pardubice-953582636
8ALDA TEAM Pardubice-174240664
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně577521109816
2KPŽE Budislavice60537998416
3M Y Š O C I13739853511
4Staroplzeňáci-1413642238
5Šárka Plzeň-181249687
6PODBABA TEAM-435368-677
7Moty-512291-2217
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří82411181942487
2Chaluš Vladimír-1915101491456
3Trojan Štěpán21810551273417
4Semorád Jan7357791514408
5Turek Jiří2011481168403
6Škaloud Miroslav16111561317401
7Václavík Alois6776711348399
8Kučera Miloš-4411011057382
9Jedlička David2578681125381
10Liška Zdeněk4818061287379
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov265634596115117
2KPžE Budislavice9132907382091
3Alda team H.Jelení8942791368589
4Vajgar223712373488
5Mariášová Perlet15022900440287
6MK Licita Kladruby14152487390286
7Plnotuční5053099360484
8Falešní sobi8033188399182
9Honda Česká Lípa6762332300863
10Labská Mělník-13582361100337
#HráčZBPBSBB
1David Jiří82411181942487
2Chaluš Vladimír-1915101491456
3Trojan Štěpán21810551273417
4Semorád Jan7357791514408
5Turek Jiří2011481168403
6Škaloud Miroslav16111561317401
7Václavík Alois6776711348399
8Kučera Miloš-4411011057382
9Jedlička David2578681125381
10Liška Zdeněk4818061287379
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov265634596115117
2KPžE Budislavice9132907382091
3Alda team H.Jelení8942791368589
4Vajgar223712373488
5Mariášová Perlet15022900440287
6MK Licita Kladruby14152487390286
7Plnotuční5053099360484
8Falešní sobi8033188399182
9Honda Česká Lípa6762332300863
10Labská Mělník-13582361100337
#HráčZBPBSBB
1David Jiří82411181942487
2Chaluš Vladimír-1915101491456
3Trojan Štěpán21810551273417
4Semorád Jan7357791514408
5Turek Jiří2011481168403
6Škaloud Miroslav16111561317401
7Václavík Alois6776711348399
8Kučera Miloš-4411011057382
9Jedlička David2578681125381
10Liška Zdeněk4818061287379
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov265634596115117
2KPžE Budislavice9132907382091
3Alda team H.Jelení8942791368589
4Vajgar223712373488
5Mariášová Perlet15022900440287
6MK Licita Kladruby14152487390286
7Plnotuční5053099360484
8Falešní sobi8033188399182
9Honda Česká Lípa6762332300863
10Labská Mělník-13582361100337
#HráčZBPBSBB
1David Jiří82411181942487
2Chaluš Vladimír-1915101491456
3Trojan Štěpán21810551273417
4Semorád Jan7357791514408
5Turek Jiří2011481168403
6Škaloud Miroslav16111561317401
7Václavík Alois6776711348399
8Kučera Miloš-4411011057382
9Jedlička David2578681125381
10Liška Zdeněk4818061287379
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov265634596115117
2KPžE Budislavice9132907382091
3Alda team H.Jelení8942791368589
4Vajgar223712373488
5Mariášová Perlet15022900440287
6MK Licita Kladruby14152487390286
7Plnotuční5053099360484
8Falešní sobi8033188399182
9Honda Česká Lípa6762332300863
10Labská Mělník-13582361100337

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír (15)3488571205122
2Straka František (60)171439610111
3Vondráčková Šárka (49)369315684104
4Skala Otakar (60)180355535104
5David Pavel (84)22016538597
6Kubiska Jiří (60)26028554596
7Čerňanský Vladimír (56)23858482294
8Vávrovský Jan (57)-2040338391
9Korbel Jiří (66)-7948540685
10Neruda Vladimír (88)3214036176
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš3929271319209
2Batík Jiří72390813196
3Pánek Jindřich226213439189
4Jančík Luděk247346593184
5Jedlička David189166355178
6Koutová Eva-149127-22164
7Zachar Miroslav19216235163
8Hošek Martin-619516-103161
9Baxa Josef20319339117
10Hes Ivan-15517621115
#HráčZBPBSBB
1Čejka Zdeněk (28)27331959239
2Munia Kamil (66)19121440536
3Lukášek Jiří (23)-7935427536
4Hrbáček Aleš (71)38717556235
5Pírko Libor (88)10424835232
6Nečas Jan (27)-6526219731
7Tomek Václav (119)-1822304831
8Slabý Aleš (83)288511322
9Kučera Miloš (11)-1592064721
10Bříza Vladimír (48)-322117-20520
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (12)39523963478
2Šenold Vojtěch (3)31413044468
3Kotva Pavel (44)5534139662
4Podskalský Jiří (22)2232134362
5Batík Jiří (18)2026426658
6Jedlička David (33)5620325958
7Hošek Martin (19)-17945427557
8Polka Marek (8)-1229027856
9Průša Martin (6)-10443733352
10Jirkovský Tomáš (29)-1492227347
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2018

RL8-2018: Kladruby u Stříbra (8.9.)

Dne 8.9.2018 se od 09:00 konal 8. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2018 (Místo konání: Kladruby u Stříbra - restaurace U Koruny, pořadatel: 606814827).

První zářijovou sobotu se v restauraci U Koruny v Kladrubech u Stříbra sešlo 59 hráčů z 12 družstev na osmém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Jaroslav Růžek před Zdeňkem Čejkou a třetí byl Jiří David. V družstvech zvítězilo družstvo KPŽE Budislavice před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě bylo družstvo Alda team H. jelení. Ve druhém kole zvítězil Petr Hinterhorzinger před Zdeňkem Čejkou a na třetím místě skončil David Jedlička. V družstvech zvítězilo družstvo MK Licita Kladruby před družstvem Mariášová Perleť a na třetím místě skončilo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov. Ve třetím kole vyhrál Štěpán Trojan před Vladimírem Štolou a třetí skončil Antonín Vojtěch. V družstvech zvítězilo družstvo Mariášová Perleť před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi. Celkovým vítězem turnaje se stal Jiří David, který vyhrál i aktivitu. Na druhém místě skončil Vladimír Štola a na třetím místě skončil Josef Poláček. Produktivitu vyhrál Zdeněk Dufek. Soutěž družstev vyhrálo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Mariášová Perleť a na třetím místě skončilo družstvo KPŽE Budislavice.

CELÁ TABULKA RL8: Kladruby u Stříbra 8.9.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov50643147190561817619447857516047146398544150
2Štola Vladimír*Falešní sobi4292811814648464086327113620759145294439139
3Poláček JosefMK Licita Kladruby633448212647359112646161211374495294389137
4Tislický JanLabská Mělník5853915619554218110241-201511314040388428135
5Mašek RobertMariášová Perlet6904411015452-3858231371281655278323401135
6Mareček MilanMariášová Perlet61966451113033148181492018120149119374493128
7Trojan ŠtěpánMariášová Perlet659-2479552221901114410613223862103301404128
8Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení13867984163597111618759-1434207136234370125
9Ševčík TomášKPžE Budislavice500-16144128366899537531031565043336379123
10Liška ZdeněkMK Licita Kladruby6262169171466610917552-5091411918369387117
11David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov505585911735416010138636512843162184346116
12Picek BřetislavPlnotuční85740661063317739034628714948119226345115
13Růžek JaroslavKPžE Budislavice80370174244621710712445-8246-3605327332107
14Kříž LubomírKPžE Budislavice2358074154491360732634528632127186313107
15Škaloud MiroslavPlnotuční121828082313075105402665913358220278104
16Dufek ZdeněkVajgar1404-34946151878126848486110938232191423101
17Kuc RadekJizeran Doubrava947205979245211216450-509444232226528797
18Vojtěch AntonínJizeran Doubrava8514949839-9518-7707213220456-1924422595
19Mejsnar Antonín*Plnotuční859467111741-16776125146276284421025494
20Kůt MilanLabská Mělník748-3415211829-51102512414859936-7133926889
21Turek Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov871796114042-6013-47013137150463221124388
22Strnad EduardHonda Česká Lípa468-287244184687227-814914142-3228925787
23Kosek Zdeněk*Jizeran Doubrava852407811843-10776728301343166016822887
24Jedlička DavidFalešní sobi8242345681912410723156935441115618734386
25Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-7671-510-4949036-3621317739-11637826285
26Munia KamilFalešní sobi731816214345-288-2032103105375517322885
27Chaluš VladimírVajgar1401154441983731599033-4279371414318232584
28Bučil PetrAlda team H.Jelení24908080284013317354-1812-622222524784
29Hinterholzinger PetrMK Licita Kladruby B1491121224127412620062-708414101622223884
30Bartyzal MilošMariášová Perlet821-141848-281158735257910441-1721219584
31Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov7971563782712829116772139458316324683
32Patočka Frantisek*Jizeran Doubrava8534710715452-353836234770253519222783
33Hlas FrantišekMK Licita Kladruby B164775513238-21573615-47369275218523780
34Hošek MartinFalešní sobi97538428020-4424-20348107155544217321577
35Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa862665011634-3630-65395392346913320273
36Richtr JaroslavPlnotuční3218657326-50702013-8898131-5022417470
37Kubát Milan*Mariášová Perlet687-411086723-33966330-811072617-15531115670
38Strobachová Ingrid*Falešní sobi B464537112444-1434217-42571581017118169
39Reich JaroslavJizeran Doubrava1505-293015169110742601070224713117869
40Janko RudolfHonda Česká Lípa864-298-210684811639384583297710117868
41Čunát JaroslavMK Licita Kladruby141-606881125861114411374812-2419116767
42Pražan JosefVajgar614-2017315340-63771412-20674713-10331721465
43Šturm DanielFalešní sobi97317193614-1022127138699352012714756
44Valín AloisLabská Mělník1513-771174021-5262108-671286126-19630711155
45Čerňanský VladimírVajgar1452406510532-36814519-8750-370-8319611351
46Kučera MilošAlda team H.Jelení832-18987-10217-17038-1321-11023112130-469356-11348
47Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov1219115169-177255208485615-813512744
48Chlupáč JosefPlnotuční876-17381-92137657229-11061-491-276207-6943
49Paseková Jana*nezávislí1514-2212-102-11635218342054201959640
50Nováček JosefMK Licita Kladruby B5051-186-1202112331606363243818440
51Herink Ladislav*Labská Mělník332-51772616-5811-47033286121-761164037
52Bříza VladimírAlda team H.Jelení326-247198-4925-10427-770-9386-79-444311-13334
53Černý MilošLabská Mělník1478-3833-5438246223-21195-2686632
54Richter JosefJizeran Doubrava854-6148711445521-5212-400-47702328
55Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-8246-360-4361189-1626118-1261694327
56Hausner JosefMK Licita Kladruby B5050-5042-833283114-519146-52893723
57Šampalík VáclavKPžE Budislavice1212-532-510-16422610-5348-53-12292-3013
58Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov1405-3626-102-6745-224-1512-34-11883-3510
59Procházková Libuše
0
1519---0000
CELÁ TABULKA RL8: Kladruby u Stříbra 8.9.2018
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1GOLDSERVIS PelhřimovDavid J, David P, Plucar P, Semorád J1116269121185533010121215212121353868113437434
2Mariášová PerletMašek R, Mareček M, Trojan Š, Bartyzal M486234610426353121281634411416327510283239532
3KPžE BudislaviceŠevčík T, Růžek J, Kříž L, Šampalík V1113439214147362566108342034852048512434024
4MK Licita KladrubyPoláček J, Liška Z, Čunát J, Hnojský R5-14319510412628614142-35274381778792232722
5Alda team H.JeleníČejka Z, Bučil P, Kučera M, Bříza V7-16836210112-592878114-217351046-44410001827218
6PlnotučníPicek B, Škaloud M, Richtr J, Chlupáč J9502114905421351038024181121846651730517
7Labská MělníkTislický J, Kůt M, Valín A, Černý M3-7242571048207288-733646102-1379961529415
8Jizeran DoubravaKuc R, Vojtěch A, Reich J, Richter J10181672707924771138223651011796501428414
9VajgarDufek Z, Chaluš V, Pražan J, Čerňanský V4017428281091822214100-142072653427101427414
10Falešní sobiJedlička D, Munia K, Hošek M, Šturm D131421493848613706663296101262915821327613
11Honda Česká LípaStrnad E, Pokorný J, Janko R891300523614617169247710511452382288
12MK Licita Kladruby BHinterholzinger P, Hlas F, Nováček J, Hausner J373910915374195393-742201613952452075
Začátek:
sobota 8.9.2018 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Kladruby u Stříbra - restaurace U Koruny (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)