září 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
JČL-K6: Mrač
so 29.09. 09:00 - 15:00
PP9: Praha
út 02.10. 18:00 - 00:00
RL9: Budislavice
so 06.10. 09:00 - 15:00
JČL8: Milevsko
ne 07.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 08.10. 17:00 - 23:00
MČR v křížovém mariáši 2018: Žatec
so 13.10. 08:30 - 16:30
JČL-K7: Čerčany
so 13.10. 09:00 - 15:00
PLLM8: Praha
so 13.10. 13:00 - 19:00
září 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
PP9: Praha
út 02.10. 18:00 - 00:00
RL9: Budislavice
so 06.10. 09:00 - 15:00
JČL8: Milevsko
ne 07.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 08.10. 17:00 - 23:00
PLLM8: Praha
so 13.10. 13:00 - 19:00
PLLM9: Praha
so 20.10. 13:00 - 19:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 22.10. 17:00 - 23:00

 

září 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
JČL-K6: Mrač
so 29.09. 09:00 - 15:00
PP9: Praha
út 02.10. 18:00 - 00:00
RL9: Budislavice
so 06.10. 09:00 - 15:00
JČL8: Milevsko
ne 07.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 08.10. 17:00 - 23:00
MČR v křížovém mariáši 2018: Žatec
so 13.10. 08:30 - 16:30
JČL-K7: Čerčany
so 13.10. 09:00 - 15:00
PLLM8: Praha
so 13.10. 13:00 - 19:00
září 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
PP9: Praha
út 02.10. 18:00 - 00:00
RL9: Budislavice
so 06.10. 09:00 - 15:00
JČL8: Milevsko
ne 07.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 08.10. 17:00 - 23:00
PLLM8: Praha
so 13.10. 13:00 - 19:00
PLLM9: Praha
so 20.10. 13:00 - 19:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 22.10. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-2741043769409
2Zdychynec Josef4129111323360
3Nocar Richard7126351347341
4Froněk Roman4867991285333
5Dubanská Edita546420966331
6Kotva Pavel414556970328
7Pánek Jindřich373341714308
8Hošek Martin-274799525308
9Polka Marek144567711304
10Koutová Eva292415707303
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí9292924385359
2Limit Pardubice942527262154
3Betlodurch7962088288450
4GRINGOS9541305225949
5MK EUTIT M. Lázně-2912126183543
6Vaněks Sharks-5392517197840
7Nevyzpytatelní-1877257069340
8Pražská pětka-661396133035
#HráčZBPBSB
1NML Zdice4482647309562
2ALDA TEAM Pardubice-7652981221655
3M Y Š O C I-6512043139250
4Staroplzeňáci5381741227946
5KPŽE Budislavice-2882303201544
6Sebranka-141638162427
7Plzeň II U Levých-1860658819
8Betlodurch B309698100718
9Plzeňácí B538820135816
10Plnotuční-15179063911
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav29021022392773
2Liška Zdeněk56219042466755
3Kuc Radek38618292215755
4David Jiří59119462537752
5Hošek Martin-7919961917740
6Semorád Jan42317382161734
7Chaluš Vladimír325542557733
8Mareček Milan25620462302718
9David Pavel74615022248717
10Munia Kamil40017592159716
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov203964588497209
2Jizeran Doubrava183357307563179
3Falešní sobi A136856587026174
4MK Licita Kladruby121358997112160
5Mariášová Perlet83165877418152
6Alda team H.Jelení-37575967221147
7KPžE Budislavice144953726821145
8Plnotuční70461756879144
9Labská Mělník14162556396124
10Honda Česká Lípa64954426091118
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav29021022392773
2Liška Zdeněk56219042466755
3Kuc Radek38618292215755
4David Jiří59119462537752
5Hošek Martin-7919961917740
6Semorád Jan42317382161734
7Chaluš Vladimír325542557733
8Mareček Milan25620462302718
9David Pavel74615022248717
10Munia Kamil40017592159716
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov203964588497209
2Jizeran Doubrava183357307563179
3Falešní sobi A136856587026174
4MK Licita Kladruby121358997112160
5Mariášová Perlet83165877418152
6Alda team H.Jelení-37575967221147
7KPžE Budislavice144953726821145
8Plnotuční70461756879144
9Labská Mělník14162556396124
10Honda Česká Lípa64954426091118
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav29021022392773
2Liška Zdeněk56219042466755
3Kuc Radek38618292215755
4David Jiří59119462537752
5Hošek Martin-7919961917740
6Semorád Jan42317382161734
7Chaluš Vladimír325542557733
8Mareček Milan25620462302718
9David Pavel74615022248717
10Munia Kamil40017592159716
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov203964588497209
2Jizeran Doubrava183357307563179
3Falešní sobi A136856587026174
4MK Licita Kladruby121358997112160
5Mariášová Perlet83165877418152
6Alda team H.Jelení-37575967221147
7KPžE Budislavice144953726821145
8Plnotuční70461756879144
9Labská Mělník14162556396124
10Honda Česká Lípa64954426091118
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav29021022392773
2Liška Zdeněk56219042466755
3Kuc Radek38618292215755
4David Jiří59119462537752
5Hošek Martin-7919961917740
6Semorád Jan42317382161734
7Chaluš Vladimír325542557733
8Mareček Milan25620462302718
9David Pavel74615022248717
10Munia Kamil40017592159716
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov203964588497209
2Jizeran Doubrava183357307563179
3Falešní sobi A136856587026174
4MK Licita Kladruby121358997112160
5Mariášová Perlet83165877418152
6Alda team H.Jelení-37575967221147
7KPžE Budislavice144953726821145
8Plnotuční70461756879144
9Labská Mělník14162556396124
10Honda Česká Lípa64954426091118

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (67)7457911536235
2Kubiska Jiří (87)5087841292205
3David Pavel (86)353560913188
4Jedlička František (92)54868922178
5Vlk Stanislav (70)346527873178
6Neruda Vladimír (104)551180731177
7Chaluš Vladimír (78)-3991195796172
8Susko Ladislav (82)-39675636161
9Vávrovský Jan (78)-79602523161
10Maceška Vladimír (11)-236979743156
#HráčZBPBSBB
1Bouše Miroslav (58)544981152595
2Hanisch Martin (37)537908144585
3Sedlecký Pavel (111)604876148081
4Šiška Libor (142)-19379560277
5Maceška Vladimír (11)971121121875
6Kříž Lubomír (30)-694105936549
7Kocík František (142)-381232-14938
8Křížová Marie (96)33120153236
9Šampalík Václav st. (59)-661477-18435
10Kříž Miroslav (113)14618332925
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Pánek Jindřich8679571824396
2Batík Jiří7916491440379
3Kučera Miloš8715321619378
4Jedlička David169636805369
5Hes Ivan-39591552350
6Koutová Eva123444567349
7Hošek Martin-269965696348
8Jančík Luděk-187494307343
9Zachar Miroslav-194511317289
10Rataj Richard-325663338253
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)108915102393
2Hrbáček Aleš (18)436591102790
3Tomek Václav (63)6363369690
4Nečas Jan (75)581492107385
5Lukášek Jiří (22)-1734632974
6Slabý Aleš (34)-2240738573
7Čejka Zdeněk (24)-8735126473
8Bříza Vladimír (44)-968595-37358
9Šotek Jan (110)15024439449
10Kuneš Daniel (142)-496195-30139
#HráčZBPBSBB
1Jirkovský Tomáš (36)2929641256154
2Šenold Vojtěch (15)4635991062152
3Hošek Martin (8)4737341207149
4Polka Marek (9)5087091217141
5Batík Jiří (26)593193786137
6Kučera Miloš (1)-155962807134
7Průša Martin (50)199651850126
8Jedlička David (31)177586763119
9Kotva Pavel (6)14560875396
10Novák Petr (40)20412733188
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2018

RL8-2018: Kladruby u Stříbra (8.9.)

Dne 8.9.2018 se od 09:00 konal 8. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2018 (Místo konání: Kladruby u Stříbra - restaurace U Koruny, pořadatel: 606814827).

První zářijovou sobotu se v restauraci U Koruny v Kladrubech u Stříbra sešlo 59 hráčů z 12 družstev na osmém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Jaroslav Růžek před Zdeňkem Čejkou a třetí byl Jiří David. V družstvech zvítězilo družstvo KPŽE Budislavice před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě bylo družstvo Alda team H. jelení. Ve druhém kole zvítězil Petr Hinterhorzinger před Zdeňkem Čejkou a na třetím místě skončil David Jedlička. V družstvech zvítězilo družstvo MK Licita Kladruby před družstvem Mariášová Perleť a na třetím místě skončilo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov. Ve třetím kole vyhrál Štěpán Trojan před Vladimírem Štolou a třetí skončil Antonín Vojtěch. V družstvech zvítězilo družstvo Mariášová Perleť před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi. Celkovým vítězem turnaje se stal Jiří David, který vyhrál i aktivitu. Na druhém místě skončil Vladimír Štola a na třetím místě skončil Josef Poláček. Produktivitu vyhrál Zdeněk Dufek. Soutěž družstev vyhrálo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Mariášová Perleť a na třetím místě skončilo družstvo KPŽE Budislavice.

CELÁ TABULKA RL8: Kladruby u Stříbra 8.9.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov50643147190561817619447857516047146398544150
2Štola Vladimír*Falešní sobi4292811814648464086327113620759145294439139
3Poláček JosefMK Licita Kladruby633448212647359112646161211374495294389137
4Tislický JanLabská Mělník5853915619554218110241-201511314040388428135
5Mašek RobertMariášová Perlet6904411015452-3858231371281655278323401135
6Mareček MilanMariášová Perlet61966451113033148181492018120149119374493128
7Trojan ŠtěpánMariášová Perlet659-2479552221901114410613223862103301404128
8Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení13867984163597111618759-1434207136234370125
9Ševčík TomášKPžE Budislavice500-16144128366899537531031565043336379123
10Liška ZdeněkMK Licita Kladruby6262169171466610917552-5091411918369387117
11David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov505585911735416010138636512843162184346116
12Picek BřetislavPlnotuční85740661063317739034628714948119226345115
13Růžek JaroslavKPžE Budislavice80370174244621710712445-8246-3605327332107
14Kříž LubomírKPžE Budislavice2358074154491360732634528632127186313107
15Škaloud MiroslavPlnotuční121828082313075105402665913358220278104
16Dufek ZdeněkVajgar1404-34946151878126848486110938232191423101
17Kuc RadekJizeran Doubrava947205979245211216450-509444232226528797
18Vojtěch AntonínJizeran Doubrava8514949839-9518-7707213220456-1924422595
19Mejsnar Antonín*Plnotuční859467111741-16776125146276284421025494
20Kůt MilanLabská Mělník748-3415211829-51102512414859936-7133926889
21Turek Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov871796114042-6013-47013137150463221124388
22Strnad EduardHonda Česká Lípa468-287244184687227-814914142-3228925787
23Kosek Zdeněk*Jizeran Doubrava852407811843-10776728301343166016822887
24Jedlička DavidFalešní sobi8242345681912410723156935441115618734386
25Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-7671-510-4949036-3621317739-11637826285
26Munia KamilFalešní sobi731816214345-288-2032103105375517322885
27Chaluš VladimírVajgar1401154441983731599033-4279371414318232584
28Bučil PetrAlda team H.Jelení24908080284013317354-1812-622222524784
29Hinterholzinger PetrMK Licita Kladruby B1491121224127412620062-708414101622223884
30Bartyzal MilošMariášová Perlet821-141848-281158735257910441-1721219584
31Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov7971563782712829116772139458316324683
32Patočka Frantisek*Jizeran Doubrava8534710715452-353836234770253519222783
33Hlas FrantišekMK Licita Kladruby B164775513238-21573615-47369275218523780
34Hošek MartinFalešní sobi97538428020-4424-20348107155544217321577
35Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa862665011634-3630-65395392346913320273
36Richtr JaroslavPlnotuční3218657326-50702013-8898131-5022417470
37Kubát Milan*Mariášová Perlet687-411086723-33966330-811072617-15531115670
38Strobachová Ingrid*Falešní sobi B464537112444-1434217-42571581017118169
39Reich JaroslavJizeran Doubrava1505-293015169110742601070224713117869
40Janko RudolfHonda Česká Lípa864-298-210684811639384583297710117868
41Čunát JaroslavMK Licita Kladruby141-606881125861114411374812-2419116767
42Pražan JosefVajgar614-2017315340-63771412-20674713-10331721465
43Šturm DanielFalešní sobi97317193614-1022127138699352012714756
44Valín AloisLabská Mělník1513-771174021-5262108-671286126-19630711155
45Čerňanský VladimírVajgar1452406510532-36814519-8750-370-8319611351
46Kučera MilošAlda team H.Jelení832-18987-10217-17038-1321-11023112130-469356-11348
47Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov1219115169-177255208485615-813512744
48Chlupáč JosefPlnotuční876-17381-92137657229-11061-491-276207-6943
49Paseková Jana*nezávislí1514-2212-102-11635218342054201959640
50Nováček JosefMK Licita Kladruby B5051-186-1202112331606363243818440
51Herink Ladislav*Labská Mělník332-51772616-5811-47033286121-761164037
52Bříza VladimírAlda team H.Jelení326-247198-4925-10427-770-9386-79-444311-13334
53Černý MilošLabská Mělník1478-3833-5438246223-21195-2686632
54Richter JosefJizeran Doubrava854-6148711445521-5212-400-47702328
55Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-8246-360-4361189-1626118-1261694327
56Hausner JosefMK Licita Kladruby B5050-5042-833283114-519146-52893723
57Šampalík VáclavKPžE Budislavice1212-532-510-16422610-5348-53-12292-3013
58Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov1405-3626-102-6745-224-1512-34-11883-3510
59Procházková Libuše
1519---0000
CELÁ TABULKA RL8: Kladruby u Stříbra 8.9.2018
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1GOLDSERVIS PelhřimovDavid J, David P, Plucar P, Semorád J1116269121185533010121215212121353868113437434
2Mariášová PerletMašek R, Mareček M, Trojan Š, Bartyzal M486234610426353121281634411416327510283239532
3KPžE BudislaviceŠevčík T, Růžek J, Kříž L, Šampalík V1113439214147362566108342034852048512434024
4MK Licita KladrubyPoláček J, Liška Z, Čunát J, Hnojský R5-14319510412628614142-35274381778792232722
5Alda team H.JeleníČejka Z, Bučil P, Kučera M, Bříza V7-16836210112-592878114-217351046-44410001827218
6PlnotučníPicek B, Škaloud M, Richtr J, Chlupáč J9502114905421351038024181121846651730517
7Labská MělníkTislický J, Kůt M, Valín A, Černý M3-7242571048207288-733646102-1379961529415
8Jizeran DoubravaKuc R, Vojtěch A, Reich J, Richter J10181672707924771138223651011796501428414
9VajgarDufek Z, Chaluš V, Pražan J, Čerňanský V4017428281091822214100-142072653427101427414
10Falešní sobiJedlička D, Munia K, Hošek M, Šturm D131421493848613706663296101262915821327613
11Honda Česká LípaStrnad E, Pokorný J, Janko R891300523614617169247710511452382288
12MK Licita Kladruby BHinterholzinger P, Hlas F, Nováček J, Hausner J373910915374195393-742201613952452075
Začátek:
sobota 8.9.2018 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Kladruby u Stříbra - restaurace U Koruny (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)