listopad 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
KM-HB 2018: Vepříkov
so 17.11. 09:00 - 17:00
Major5: Praha
so 17.11. 09:00 - 16:00
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2018: Doksy u Kladna
so 24.11. 09:00 - 16:00
KM-HB 2018: Studnice u Hlinska
so 01.12. 09:00 - 17:00
JČL-V9: Veselí nad Lužnicí
so 01.12. 09:00 - 15:00
VM 2018: Horní Krnsko
so 01.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 08.12. 09:00 - 16:00
TM2018: Praha
so 08.12. 09:00 - 15:30
listopad 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Major5: Praha
so 17.11. 09:00 - 16:00
TM: Praha
so 08.12. 09:00 - 16:00

 

listopad 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
KM-HB 2018: Vepříkov
so 17.11. 09:00 - 17:00
Major5: Praha
so 17.11. 09:00 - 16:00
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2018: Doksy u Kladna
so 24.11. 09:00 - 16:00
KM-HB 2018: Studnice u Hlinska
so 01.12. 09:00 - 17:00
JČL-V9: Veselí nad Lužnicí
so 01.12. 09:00 - 15:00
VM 2018: Horní Krnsko
so 01.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 08.12. 09:00 - 16:00
TM2018: Praha
so 08.12. 09:00 - 15:30
listopad 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Major5: Praha
so 17.11. 09:00 - 16:00
TM: Praha
so 08.12. 09:00 - 16:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-2741043769437
2Zdychynec Josef4129111323360
3Nocar Richard7126351347341
4Kotva Pavel414556970340
5Froněk Roman4867991285333
6Dubanská Edita546420966331
7Polka Marek144567711316
8Hošek Martin-274799525316
9Munia Kamil91622713310
10Pánek Jindřich373341714308
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí9292924385359
2Limit Pardubice942527262154
3Betlodurch7962088288450
4GRINGOS9541305225949
5MK EUTIT M. Lázně-2912126183543
6Vaněks Sharks-5392517197840
7Nevyzpytatelní-1877257069340
8Pražská pětka-661396133035
#HráčZBPBSB
1NML Zdice4482647309562
2ALDA TEAM Pardubice-7652981221655
3M Y Š O C I-6512043139250
4Staroplzeňáci5381741227946
5KPŽE Budislavice-2882303201544
6Sebranka-141638162427
7Plzeň II U Levých-1860658819
8Betlodurch B309698100718
9Plzeňácí B538820135816
10Plnotuční-15179063911
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Liška Zdeněk822237131931003
2Růžek Jaroslav39928263225978
3Kuc Radek49222922784955
4Hošek Martin-3425982564945
5David Jiří63124053036936
6Mareček Milan38625252911927
7Chaluš Vladimír-531783173920
8Kučera Miloš-87039993129885
9Munia Kamil40221572559872
10Semorád Jan42720842511857
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov2337780710144232
2Jizeran Doubrava216873039471223
3MK Licita Kladruby173272859017207
4Falešní sobi A161270718683207
5Alda team H.Jelení-397689765196
6Mariášová Perlet123682019437193
7Plnotuční109479028996188
8KPžE Budislavice161171218732181
9Labská Mělník38777038090156
10Vajgar28286578939148
#HráčZBPBSBB
1Liška Zdeněk822237131931003
2Růžek Jaroslav39928263225978
3Kuc Radek49222922784955
4Hošek Martin-3425982564945
5David Jiří63124053036936
6Mareček Milan38625252911927
7Chaluš Vladimír-531783173920
8Kučera Miloš-87039993129885
9Munia Kamil40221572559872
10Semorád Jan42720842511857
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov2337780710144232
2Jizeran Doubrava216873039471223
3MK Licita Kladruby173272859017207
4Falešní sobi A161270718683207
5Alda team H.Jelení-397689765196
6Mariášová Perlet123682019437193
7Plnotuční109479028996188
8KPžE Budislavice161171218732181
9Labská Mělník38777038090156
10Vajgar28286578939148
#HráčZBPBSBB
1Liška Zdeněk822237131931003
2Růžek Jaroslav39928263225978
3Kuc Radek49222922784955
4Hošek Martin-3425982564945
5David Jiří63124053036936
6Mareček Milan38625252911927
7Chaluš Vladimír-531783173920
8Kučera Miloš-87039993129885
9Munia Kamil40221572559872
10Semorád Jan42720842511857
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov2337780710144232
2Jizeran Doubrava216873039471223
3MK Licita Kladruby173272859017207
4Falešní sobi A161270718683207
5Alda team H.Jelení-397689765196
6Mariášová Perlet123682019437193
7Plnotuční109479028996188
8KPžE Budislavice161171218732181
9Labská Mělník38777038090156
10Vajgar28286578939148
#HráčZBPBSBB
1Liška Zdeněk822237131931003
2Růžek Jaroslav39928263225978
3Kuc Radek49222922784955
4Hošek Martin-3425982564945
5David Jiří63124053036936
6Mareček Milan38625252911927
7Chaluš Vladimír-531783173920
8Kučera Miloš-87039993129885
9Munia Kamil40221572559872
10Semorád Jan42720842511857
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov2337780710144232
2Jizeran Doubrava216873039471223
3MK Licita Kladruby173272859017207
4Falešní sobi A161270718683207
5Alda team H.Jelení-397689765196
6Mariášová Perlet123682019437193
7Plnotuční109479028996188
8KPžE Budislavice161171218732181
9Labská Mělník38777038090156
10Vajgar28286578939148

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (68)74211961938299
2Kubiska Jiří (82)6399491588263
3Vlk Stanislav (65)7147731487261
4David Pavel (84)4238491272251
5Chaluš Vladimír (68)-62619811355236
6Vávrovský Jan (74)419691010227
7Jedlička František (96)9010611151225
8Neruda Vladimír (106)493255748225
9Susko Ladislav (82)-170997827216
10Vondráčková Šárka (99)170553723207
#HráčZBPBSBB
1Bouše Miroslav (58)51715772094134
2Hanisch Martin (37)59312411834122
3Maceška Vladimír (11)5016571707114
4Sedlecký Pavel (105)33112611592112
5Šiška Libor (152)-5491354805104
6Kříž Lubomír (31)-41915181099100
7Kocík František (152)-12152240173
8Šampalík Václav st. (59)-6076908361
9Křížová Marie (95)64132096158
10Mádle Čestmír (113)-15650935338
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Pánek Jindřich95310992052509
2Batík Jiří11297341863505
3Kučera Miloš-32019211601489
4Jedlička David16948964485
5Hes Ivan168813981477
6Hošek Martin-24313081065470
7Jančík Luděk-82574492457
8Koutová Eva56650706403
9Zachar Miroslav-335623288344
10Štola Vladimír69598667296
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)40410261430122
2Hrbáček Aleš (18)7788511629121
3Tomek Václav (63)1418731014116
4Nečas Jan (71)7017021403111
5Slabý Aleš (35)-6749642992
6Lukášek Jiří (23)-2444442090
7Čejka Zdeněk (26)-5185483085
8Bříza Vladimír (44)-1642783-85966
9Kuneš Daniel (151)-451211-24053
10Šotek Jan (116)15024439449
#HráčZBPBSBB
1Batík Jiří (21)10823511433211
2Šenold Vojtěch (12)7817541535210
3Jirkovský Tomáš (34)2612601286204
4Kučera Miloš (1)3313461379200
5Hošek Martin (8)6678641531196
6Polka Marek (7)4669781444183
7Průša Martin (48)4963967148
8Jedlička David (32)-13849836148
9Munia Kamil (9)-141682541138
10Kotva Pavel (4)1779311108133
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2018

RL9-2018: Budislavice (6.10.)

Dne 6.10.2018 se od 09:00 konal 9. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2018 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: 723489412).

První říjnovou sobotu se v Budislavicích restauraci sešlo 60 hráčů z 13 družstev na devátém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Miroslav Škaloud před Petrem Bučilem a třetí byl Jaroslav Reich. V družstvech zvítězilo družstvo Jizeran Doubrava před družstvem KPŽE Budislavice a na třetím místě bylo družstvo MK Licita Kladruby. Ve druhém kole zvítězil Miloš Kučera před Lubuší Procházkovou a na třetím místě skončil Jaroslav Čunát. V družstvech zvítězilo družstvo Alda team H. Jelení před družstvem FC Čůzy a na třetím místě skončilo družstvo MK Licita Kladruby. Ve třetím kole vyhrál Radek Kuc před Jaroslavem Haškem a třetí skončil Jaroslav Růžek. V družstvech zvítězilo družstvo Jizeran Doubrava před družstvem MK Licita Kladruby a na třetím místě skončilo družstvo Plnotuční. Celkovým vítězem turnaje se stal Radek Kuc na druhém místě skončil Zdeněk Liška a třetí skončil Petr Bučil. Aktivitu na turnaji vyhrál Miloš Kučera a produktivitu vyhrála Libuše Procházková . Soutěž družstev vyhrálo družstvo Jizeran Doubrava před družstvem MK Licita Kladruby a na třetím místě skončilo družstvo Alda team H. Jelení.

CELÁ TABULKA RL9: Budislavice 6.10.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Kuc RadekJizeran Doubrava947236790384879127456016122162131307438145
2Liška ZdeněkMK Licita Kladruby6269868166522011713746437211543161257418141
3Bučil PetrAlda team H.Jelení24924137161592110012143784913852321373140
4Škaloud MiroslavPlnotuční121846132178626373136478546224117259376133
5Mareček MilanMariášová Perlet61929108137541212914141-1076662931313344124
6Chaluš VladimírVajgar14011512814345-21664517321471795426341367116
7Vojtěch AntonínJizeran Doubrava85127103130494846943233548733108203311114
8Kučera MilošAlda team H.Jelení832-398647225319524862-7920412526-65485420110
9Reich JaroslavFC ČŮZY15054311415756409313344-6455-9919262281109
10Růžek JaroslavKPžE Budislavice80310273712813013840581191775676276352108
11Kubát Milan*Mariášová Perlet687-4863151012200212491813014848-18393375107
12Poláček JosefMK Licita Kladruby63381671484714253916178310040112175287103
13Pražan JosefVajgar614-11134123370919130-3418915534-45414369101
14Čunát JaroslavMK Licita Kladruby141-14241189012621656-287850256124630799
15Tomáš PetrLabská Mělník5844323613731181915269311003214618132797
16Picek BřetislavPlnotuční8572362853452328125377130498116224395
17Hošek MartinFalešní sobi97523386125-3714310628214915141-1233031894
18Trojan ŠtěpánMariášová Perlet65923487128112212338354277285921227194
19Křapka AntonínHonda Česká Lípa1476-45641914-1410490273214617852-2731428793
20Strobachová IngridFalešní sobi B464-333638100671674876261023114312927287
21Biel HilmarAlda team H.Jelení744-5318-35082108190506442106379316826187
22Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-1911910032416410536-114837191123124287
23Munia KamilFalešní sobi73145741194814819537-8342-410-2419717385
24Kosek ZdeněkJizeran Doubrava85223345721164258237106113394618222883
25Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa86224588231781088243143742713311124482
26Novotný PetrLabská Mělník1461-3815-23095461413955601154211212123381
27Dufek Zdeněk*Vajgar1404992011929477712442-4542-3710113924078
28Bříza VladimírAlda team H.Jelení326-431076426-110510433-5966715-10327817574
29Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797614210336-6524618-155439184014818872
30Strnad EduardHonda Česká Lípa46815147162504555922-5515-400-3621718172
31Bartyzal MilošMariášová Perlet821-475147-25684319408012046-3219916772
32Mejsnar AntonínPlnotuční859-67725111647632645499435-616816272
33Hnojský Roman*MK Licita Kladruby262039391718527029174663233513717269
34Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov1405-4528-171-3534-188810118959816317168
35Richter Josef*Jizeran Doubrava854-147662271351811165874301513915468
36Tislický JanLabská Mělník585228010240-8548-377-14554121-7718310668
37Janko RudolfHonda Česká Lípa86425547933-597011149354420-2515913467
38Šampalík VáclavKPžE Budislavice1212515810941-7613-63025325722010310363
39Richtr JaroslavPlnotuční321-4725-220-296031152312114447-5320615362
40Ševčík Tomáš*KPžE Budislavice5001213915146-2015-53-45551012-5320915661
41Novák PetrFalešní sobi B101-4827-210-8716325-1311810536-6921614761
42Souček Václav*Plnotuční150713931063910182813-2222082113315460
43Štola VladimírFalešní sobi42929184720356710235-3931-832511614158
44Šiška LiborKPžE Budislavice7401012913944-489-390-5559414-9319710458
45David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506-4030-1035015220254-7416-580-6419813457
46Hlas FrantišekMK Licita Kladruby164-6340-232-252835489013850-4015811857
47David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov505-720135-81136606312344459413955
48Čerňanský VladimírVajgar1452-8163-186-15138123342252710-9422613250
49Špaček Václav ml.Vajgar684-22714923-1121221020-6546-196-1992394049
50Patočka FrantisekJizeran Doubrava853-526425943-8810-780-172034-11029418447
51Kříž LubomírKPžE Budislavice23519698835-3531-44-3127-45-471278044
52Šturm DanielFalešní sobi973169511142-12836-920-2825-32-1401561644
53Průša Martin*nezávislí1102-331097630-16630-1360-7268-413-271207-6443
54Valín AloisLabská Mělník1513-33612816-42521010-10433316-851567142
55Strobachová AlenaFalešní sobi B5889344315-223412930215117178910641
56Novák PavelFC ČŮZY162-506313917597631-2617-90-591398040
57Mašek RobertMariášová Perlet690-1515019-3630-62-12868-6011-165149-1632
58Severýn VáclavFC ČŮZY1385-366-30014425621-2118-31-43662322
59Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov1219-416124-7839-391-5420-340-13675-615
60Procházková Libuše
0
1519---0000
CELÁ TABULKA RL9: Budislavice 6.10.2018
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1MK Licita KladrubyLiška Z, Poláček J, Čunát J, Hlas F51781771011712426812118108245121334106903436834
2Jizeran DoubravaKuc R, Vojtěch A, Kosek Z, Patočka F1045434141301121676100100321141342579223436434
3Alda team H.JeleníBučil P, Kučera M, Biel H, Bříza V7-58330610715640314155-833071019010632736327
4PlnotučníŠkaloud M, Picek B, Mejsnar A, Richtr J92266510750180388121247101311736931832618
5Mariášová PerletMareček M, Trojan Š, Bartyzal M, Mašek R4512073101-123195986519881031047241630216
6Falešní sobiHošek M, Munia K, Štola V, Šturm D13842078115122917100-65205046317031526115
7KPžE BudislaviceRůžek J, Šampalík V, Šiška L, Kříž L118025612120-7517004428210392336361525615
8Honda Česká LípaKřapka A, Pokorný J, Strnad E, Janko R864259711468169073722246992046521328613
9Labská MělníkTomáš P, Novotný P, Tislický J, Valín A3-717316912621681011101464952295351326513
10GOLDSERVIS PelhřimovPlucar P, Semorád J, David J, David P1351812738526810108341651811546141326213
11VajgarChaluš V, Pražan J, Čerňanský V, Špaček V40-183334105-1273512840361598-14510451128711
12FC ČŮZYReich J, Novák P, Severýn V46-4318306571194496-11190010-8346741714
13Falešní sobi BStrobachová I, Novák P, Strobachová A15-729702370172182931652849143431893
Začátek:
sobota 6.10.2018 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Budislavice - hostinec U Křížů (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)