březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
POLLM3: Pardubice
po 25.03. 17:00 - 23:00
KLLM4: Budislavice
út 26.03. 17:00 - 23:00
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
PLLM4: Praha
so 30.03. 13:00 - 19:00
JČL-N4: Svatkovice
ne 31.03. 13:00 - 19:00
PP4: Praha
út 02.04. 18:10 - 00:10
PP4: Praha
st 03.04. 18:10 - 00:10
JČL-V3: Bednáreček
so 06.04. 09:00 - 15:00
březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
POLLM3: Pardubice
po 25.03. 17:00 - 23:00
KLLM4: Budislavice
út 26.03. 17:00 - 23:00
PLLM4: Praha
so 30.03. 13:00 - 19:00
JČL-N4: Svatkovice
ne 31.03. 13:00 - 19:00
PP4: Praha
út 02.04. 18:10 - 00:10
PP4: Praha
st 03.04. 18:10 - 00:10
RL5: Nová Ves u Bakova
so 13.04. 09:00 - 15:00
KLLM5: Klatovy
út 23.04. 17:00 - 23:00

 

březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
POLLM3: Pardubice
po 25.03. 17:00 - 23:00
KLLM4: Budislavice
út 26.03. 17:00 - 23:00
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
PLLM4: Praha
so 30.03. 13:00 - 19:00
JČL-N4: Svatkovice
ne 31.03. 13:00 - 19:00
PP4: Praha
út 02.04. 18:10 - 00:10
PP4: Praha
st 03.04. 18:10 - 00:10
JČL-V3: Bednáreček
so 06.04. 09:00 - 15:00
březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
POLLM3: Pardubice
po 25.03. 17:00 - 23:00
KLLM4: Budislavice
út 26.03. 17:00 - 23:00
PLLM4: Praha
so 30.03. 13:00 - 19:00
JČL-N4: Svatkovice
ne 31.03. 13:00 - 19:00
PP4: Praha
út 02.04. 18:10 - 00:10
PP4: Praha
st 03.04. 18:10 - 00:10
RL5: Nová Ves u Bakova
so 13.04. 09:00 - 15:00
KLLM5: Klatovy
út 23.04. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Nocar Richard204183387106
2Růžek Jaroslav351112463104
3Plucar Pavel195160355100
4Šenold Vojtěch177124301100
5Kubát Milan23220343598
6Průša Martin2824727597
7Maceška Vladimír6934941896
8Zdychynec Josef7521929487
9Mareček Milan18111930079
10Kučera Miloš-1812510779
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí4954559419
2Vaněks Sharks21156477514
3NML Zdice-337316-2114
4Betlodurch11039250213
5GRINGOS24436560912
6NEVYZPYTATELNÍ-852351510
7Limit Pardubice-953582636
8ALDA TEAM Pardubice-174240664
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně577521109816
2KPŽE Budislavice60537998416
3M Y Š O C I13739853511
4Staroplzeňáci-1413642238
5Šárka Plzeň-181249687
6PODBABA TEAM-435368-677
7Moty-512291-2217
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír819851066333
2David Jiří4847241208331
3Tislický Jan109691800308
4Škaloud Miroslav1818311012298
5Plucar Pavel310221025291
6Semorád Jan511484995290
7Kučera Miloš191776967287
8Turek Jiří10754764285
9Picek Břetislav287610897284
10Václavík Alois470472942283
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov17602326408683
2KPžE Budislavice9402238317874
3Alda team H.Jelení11361915305174
4Plnotuční3352389272468
5Vajgar852699278464
6MK Licita Kladruby9171819273660
7Mariášová Perlet6072065267258
8Falešní sobi3842251263556
9Honda Česká Lípa2911721201243
10Labská Mělník-6141825121131
#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír819851066333
2David Jiří4847241208331
3Tislický Jan109691800308
4Škaloud Miroslav1818311012298
5Plucar Pavel310221025291
6Semorád Jan511484995290
7Kučera Miloš191776967287
8Turek Jiří10754764285
9Picek Břetislav287610897284
10Václavík Alois470472942283
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov17602326408683
2KPžE Budislavice9402238317874
3Alda team H.Jelení11361915305174
4Plnotuční3352389272468
5Vajgar852699278464
6MK Licita Kladruby9171819273660
7Mariášová Perlet6072065267258
8Falešní sobi3842251263556
9Honda Česká Lípa2911721201243
10Labská Mělník-6141825121131
#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír819851066333
2David Jiří4847241208331
3Tislický Jan109691800308
4Škaloud Miroslav1818311012298
5Plucar Pavel310221025291
6Semorád Jan511484995290
7Kučera Miloš191776967287
8Turek Jiří10754764285
9Picek Břetislav287610897284
10Václavík Alois470472942283
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov17602326408683
2KPžE Budislavice9402238317874
3Alda team H.Jelení11361915305174
4Plnotuční3352389272468
5Vajgar852699278464
6MK Licita Kladruby9171819273660
7Mariášová Perlet6072065267258
8Falešní sobi3842251263556
9Honda Česká Lípa2911721201243
10Labská Mělník-6141825121131
#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír819851066333
2David Jiří4847241208331
3Tislický Jan109691800308
4Škaloud Miroslav1818311012298
5Plucar Pavel310221025291
6Semorád Jan511484995290
7Kučera Miloš191776967287
8Turek Jiří10754764285
9Picek Břetislav287610897284
10Václavík Alois470472942283
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov17602326408683
2KPžE Budislavice9402238317874
3Alda team H.Jelení11361915305174
4Plnotuční3352389272468
5Vajgar852699278464
6MK Licita Kladruby9171819273660
7Mariášová Perlet6072065267258
8Falešní sobi3842251263556
9Honda Česká Lípa2911721201243
10Labská Mělník-6141825121131

 

TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš3929271319209
2Batík Jiří72390813196
3Pánek Jindřich226213439189
4Jančík Luděk247346593184
5Jedlička David189166355178
6Koutová Eva-149127-22164
7Zachar Miroslav19216235163
8Hošek Martin-619516-103161
9Baxa Josef20319339117
10Hes Ivan-15517621115
#HráčZBPBSBB
1Čejka Zdeněk (30)22125847929
2Nečas Jan (24)19823042829
3Lukášek Jiří (25)3225829026
4Hrbáček Aleš (66)32113845924
5Pírko Libor (85)12015527523
6Tomek Václav (109)-322156-16616
7Munia Kamil (109)-4817714
8Bříza Vladimír (47)-22370-15314
9Slabý Aleš (79)837015313
10Kučera Miloš (10)-1561772113
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (16)27812740553
2Novák Petr (121)18219637846
3Šenold Vojtěch (4)2368031642
4Podskalský Jiří (28)9817927742
5Batík Jiří (17)1783521340
6Průša Martin (6)3829132939
7Kotva Pavel (53)-3024221237
8Jedlička David (33)-2917915036
9Hošek Martin (20)-26242015835
10Kučera Miloš (10)-15334619331
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2018

RL10-2018: Hostivař (3.11.)

Dne 3.11.2018 se od 09:00 konal 10. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2018 (Místo konání: Hostivař - Praha, restaurace Pod Hrází, pořadatel: 724875893).

První listopadovou sobotu se v Praze Hostivařích v restaurace Pod Hrází 66 hráčů z 13 družstev na posledním desátém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Vladimír Bříza před Jaroslavem Richtrem a třetí byl Jaroslav Růžkem. V družstvech zvítězilo družstvo Labská Mělník před družstvem Falešní Sobi B a na třetím místě bylo družstvo Plnotuční. Ve druhém kole zvítězil Josef Pražan před Vladimírem Štolou a na třetím místě skončil Milan Kubát. V družstvech zvítězilo družstvo Vajgar před Mariášovou Perletí a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi. Ve třetím kole vyhrál Miloš Kučera před Jaroslavem Richtrem a třetí skončil Jaroslav Reich. V družstvech zvítězilo družstvo Alda team H. Jelení před družstvem KPŽE Budislavice a na třetím místě skončilo družstvo Honda Č. Lípa. Celkovým vítězem turnaje se stal Jaroslav Richtr, který vyhrál i produktivitu. Na druhém místě v turnaji skončil Milan Kubát a třetí skončil Petr Novák. Aktivitu na turnaji vyhrál Miloš Kučera. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Plnotuční před družstvem Mariášová Perleť a na třetím místě skončilo družstvo Alda team H. Jelení.
Celkové pořadí celé ligy se v jednotlivcích skončilo:1. Zdeněk Liška, 2. Jaroslav Růžek, 3. Radek Kuc, 4. Martin Hošek, 5. Jiří David
Celkové pořadí celé ligy po seškrtání nejhoršího turnaje v jednotlivcích skončilo: 1. Zdeněk Liška, 2. Jiří David, 3. Jaroslav Růžek, 4. Martin Hošek, 5. Radek Kuc
Celkovým vítězem celé ligy se v družstvech stalo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov. Na druhém místě skončilo družstvo Plnotuční a na třetím místě skončilo družstvo Alda team H.Jelení.

CELÁ TABULKA RL10: Hostivař 3.11.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Richtr JaroslavPlnotuční321891442335954114168495813319159201391592167
2Kubát MilanMariášová Perlet6879010719754532422955619517028162400562138
3Novák PetrFalešní sobi B1016010316350605611637496811748169227396135
4David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov5065269121423990129421310211543104261365127
5Bříza VladimírFC ČŮZY32611118629762277510233-381319326100392492121
6Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov1219645612039-31134103276911318254102303405120
7Hošek MartinFalešní sobi9753988127431611713339267692957272329111
8Souček Václav*Plnotuční15072645712040941344671091164473248321110
9Liška ZdeněkMK Licita Kladruby626665412038327010233186873699210309107
10Pražan JosefVajgar61411121132406622028662-658419312425437105
11Kučera MilošAlda team H.Jelení832-9120-710-4193189418535343862-10566556103
12Reich JaroslavJizeran Doubrava1505-4610458261368812137227264564399403103
13Slabý AlešAlda team H.Jelení866-255126122712515245-1014413441-832031298
14Růžek JaroslavKPžE Budislavice8036915522456-547427-31246215343344848197
15Mašek RobertMariášová Perlet690519714844366610233-299061205825331197
16Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov140514688228335487193895133508521730297
17Svoboda DanielFalešní sobi B5354910415346358411940-13938108322731096
18Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení1386315081274440842271641354514615430094
19Šampalík VáclavKPžE Budislavice1212-5257510721402125294151093111421232693
20Pírko Libor*Alda team H.Jelení86832548629-23775414-317617347630731390
21Tislický JanLabská Mělník5852817220047-8655716-311239225-1136034988
22Ševčík TomášKPžE Budislavice500717915048-3739200105105403422325788
23Dufek ZdeněkVajgar1404-41733219436210534206585332220022286
24Mareček MilanMariášová Perlet619-151069132772710425373370289916626585
25Valín AloisLabská Mělník1513-7871-71313941073612839535-5324819584
26Biel Hilmar*Alda team H.Jelení744297610534-6518-470418412549517818383
27Picek BřetislavPlnotuční857309712741-2575511215172304920525482
28Mejsnar Antonín*Plnotuční859534395229211438465298387317825181
29Kříž LubomírKPžE Budislavice235-6517-480-40179139294510515052-6030124181
30Mejsnar JanPlnotuční858-10512116212618020647-40864611-11938726879
31Srb MichaelHonda Česká Lípa1475-6158-38481421905017274417422723175
32Škaloud MiroslavPlnotuční1218-371289130-1912110226-5666115-6131525471
33Chaluš VladimírVajgar1401-16463232113815943-5481275-3428324971
34Munia KamilFalešní sobi73119335214248310735-178568222620122771
35Čunát JaroslavMK Licita Kladruby141237910233-3520-150-1714212537-2924121270
36Patočka Frantisek*Jizeran Doubrava85340387825-12342234955104427712720470
37Štola VladimírFalešní sobi429-1313007815823659-85103189-829228468
38Bartyzal MilošMariášová Perlet8214475115599815748-47672021621222865
39Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov8714394396516322854-2937804023927963
40Šturm DanielFalešní sobi B973-78931517468312944-458-370-7718410761
41Černý MilošLabská Mělník14783116019152-3756194147214822323160
42Křapka AntonínHonda Česká Lípa1476-555504-6084249-113613546-11627515959
43Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa862142337240549423365288329012921957
44Průša MartinFalešní sobi B110251611123711698020-23341103916420357
45Janko RudolfHonda Česká Lípa864-6922-470433679187544119394910215157
46Kuc RadekJizeran Doubrava947506211237-7945-3404495318-2515613155
47Chlupáč Josef*Plnotuční876579715449-11727-900-422186-641468255
48Jedlička DavidFalešní sobi82435559031-11645310172441134114318454
49Poláček JosefMK Licita Kladruby633-243612015748928-5716623-1418116751
50Semorád Jan*GOLDSERVIS Pelhřimov797-25512612-5635815-6847824-3619816251
51Čerňanský VladimírVajgar1452-28825424-4568236-28926421-10124214151
52Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov8978505816-261229624-4679337-6425118747
53Bučil PetrAlda team H.Jelení249638915245-1530151-1422803414117546
54Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-6433-310188410233-1753368-6317010741
55Kosek ZdeněkJizeran Doubrava8524566022-1736192271239121410411836
56Novotný PetrLabská Mělník1461-515314835-12760-670-21080-1342238935
57Trojan Štěpán*Mariášová Perlet659-4342-10-1161508-591276816-11323011724
58Vojtěch AntonínJizeran Doubrava851-9038-520-15402554895719-57873024
59Tomáš Petr*Labská Mělník58429376618-8839-490-1424101-731002719
60David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov5052019393-7756-21035215614-22967417
61Procházková LibušeFC ČŮZY1519-9350-430-2626017-519140-1001313117
62Hlas František*MK Licita Kladruby164-10768-391-10645413-2620-60-143152914
63Doležal Vladislav*Plnotuční1460-43632035336812-4822-260-17917412
64Herink Ladislav*Labská Mělník332-3552177-6813-550-3512-230-13877-617
65Krýbl MiroslavFC ČŮZY15201826446-7310-630-1076-1010-16242-1206
66Severýn VáclavFC ČŮZY1385-14924-1250-16751-1160-1008-920-41683-3330
CELÁ TABULKA RL10: Hostivař 3.11.2018
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1PlnotučníRichtr J, Picek B, Mejsnar J, Škaloud M9823691013061415812274250810421710342635626
2Mariášová PerletKubát M, Mašek R, Mareček M, Bartyzal M4126310813014840612137271745763018902534325
3Alda team H.JeleníKučera M, Slabý A, Čejka Z, Bučil P7691903846735851081465611414828211092234022
4KPžE BudislaviceRůžek J, Šampalík V, Ševčík T, Kříž L1188291711427366288144561212612911132132821
5VajgarPražan J, Dufek Z, Chaluš V, Čerňanský V40-1826758713042014139-62238159509252028520
6Falešní sobi BNovák P, Svoboda D, Šturm D, Průša M15160268121331412237121251410583266321931219
7Labská MělníkTislický J, Valín A, Černý M, Novotný P35448514134-32215156-5213464179131925419
8Falešní sobiHošek M, Munia K, Štola V, Jedlička D13931766881183581013321762642137101828518
9MK Licita KladrubyLiška Z, Čunát J, Poláček J, Hnojský R56516927165228494-212997961096961326113
10Honda Česká LípaSrb M, Křapka A, Pokorný J, Janko R8-102136014131232391110232101171396001322213
11Jizeran DoubravaReich J, Kuc R, Kosek Z, Vojtěch A108222485-1914402889285693786511020610
12GOLDSERVIS PelhřimovDavid J, Turek J, Plucar P, David P164158067783756120220236414473592519
13FC ČŮZYBříza V, Procházková L, Krýbl M, Severýn V4636262168-48147050-143158026-15556711441
Začátek:
sobota 3.11.2018 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Hostivař - Praha, restaurace Pod Hrází (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: