prosinec 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
TM2019: Praha
so 14.12. 09:00 - 15:30
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
JČL-K10: Jindřichův Hradec
so 28.12. 09:00 - 15:00
PLLM9-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
PLLM10-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
prosinec 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
PLLM9-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
PLLM10-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00

 

prosinec 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
TM2019: Praha
so 14.12. 09:00 - 15:30
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
JČL-K10: Jindřichův Hradec
so 28.12. 09:00 - 15:00
PLLM9-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
PLLM10-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
prosinec 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
PLLM9-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
PLLM10-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kubát Milan121619103126552
2Kotva Pavel7897961585484
3Nocar Richard10556501705473
4Kučera Miloš-73878805447
5Gruner David361622983421
6Polka Marek20110471248418
7Šenold Vojtěch6233941017395
8Plucar Pavel-24312551012388
9Zdychynec Josef1559371092367
10Maceška Vladimír-2231202979357
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí18903517540784
2GRINGOS19141685359965
3Vaněks Sharks-4873672318562
4Limit Pardubice5472431297853
5Betlodurch152568258352
6ALDA TEAM Pardubice-4512330187946
7NEVYZPYTATELNÍ-15633287172442
8NML Zdice-1946258063440
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně20584249630779
2PODBABA TEAM11302379350975
3KPŽE Budislavice9182415333365
4M Y Š O C I2212803302459
5ALDA TEAM Pardubice B1392247238640
6Staroplzeňáci-3751998162336
7Nalezenci-795126747218
8MK Licita Kladruby-43197154016
9Plzeňácí B46739986613
10Divočáci-4536131607
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (92)-1710801063232
2Kubiska Jiří (86)6486681316218
3Vávrovský Jan (73)2369971233218
4Chaluš Vladimír (67)-50516911186200
5Korbel Jiří (84)24711131360199
6Vlk Stanislav (90)4735711044189
7Vondráčková Šárka (96)278718996187
8David Pavel (99)294566860179
9Matějka Josef (76)94337431179
10Musil František (101)-2721060788172
#HráčZBPBSBB
1Sedlecký Pavel (65)16114961657135
2Mádle Čestmír (69)54810821630121
3Kocík František (113)2398191058109
4Hanisch Martin (70)73011911921106
5Bouše Miroslav (68)-17813531175105
6Šampalík Václav st. (24)-698118348590
7Kříž Lubomír (32)-24195471387
8Hanzlík Václav (155)-24187863768
9Šiška Libor (127)-30476946555
10Křížová Marie (154)-10634523940
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš92016932613426
2Batík Jiří13313391670390
3Pánek Jindřich4647151179379
4Jančík Luděk3497141063360
5Hošek Martin-792990198342
6Zachar Miroslav-35392357334
7Koutová Eva-193394201334
8Jedlička David-36339734326
9Hes Ivan-103327224227
10Průša Martin-644557-87215
#HráčZBPBSBB
1Nečas Jan (18)168713881114
2Hrbáček Aleš (15)5779921569108
3Kučera Miloš (4)2281218144698
4Lukášek Jiří (16)-6089283297
5Čejka Zdeněk (20)42248390596
6Munia Kamil (26)-3063760795
7Tomek Václav (118)-40175435391
8Bříza Vladimír (35)-80995214385
9Slabý Aleš (31)1440441875
10Kuneš Daniel (125)-2523156363
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (5)9586121570215
2Šenold Vojtěch (7)10394461485210
3Kučera Miloš (4)7313431416202
4Kotva Pavel (2)5419591500197
5Munia Kamil (26)4327811213185
6Polka Marek (6)39811850175
7Jirkovský Tomáš (27)-164809645167
8Hošek Martin (13)-7431337594163
9Batík Jiří (25)582349931160
10Jedlička David (45)292671963157
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2019

RL3-2019: Putimov u Pelhřimova (9.3.)

Dne 9.3.2019 se od 09:00 konal 3. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2019 (Místo konání: Putimov u Pelhřimova - kulturní dům, pořadatel: 603528758).

Druhou březnovou sobotu se v Putimově v kulturním domě sešlo 59 hráčů z 10 družstev na třetím turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Libor Pírko před Václavem Špačkem ml. a třetí byl Petr Šáda. V družstvech zvítězilo družstvo Vajgar před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě bylo družstvo Plnotuční. Ve druhém kole zvítězil Vladimír Chaluš před Pavlem Davidem a na třetím místě skončil Zdeněk Liška. V družstvech zvítězilo družstvo MK Licita Kladruby před družstvem Plnotuční a na třetím místě skončilo družstvo Vajgar. Ve třetím kole vyhrál Milan Kubát před Martinem Hoškem a třetí skončil Pavel Plucar. V družstvech zvítězilo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Alda team H. Jelení a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi. Celkovým vítězem turnaje se stal Pavel Horna na druhém místě skončil Jiří Turek a třetí byl Václav Špaček ml. Aktivitu na turnaji vyhrál Vladimír Chaluš a produktivitu vyhrál Milan Mareček. Soutěž družstev vyhrálo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Vajgar a na třetím místě skončilo družstvo Plnotuční.

CELÁ TABULKA RL3: Putimov u Pelhřimova 9.3.2019
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Horna PavelHonda Česká Lípa94984611454011711423154999419344300269569138
2Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov87111880198473676112381799727649333253586134
3Špaček Václav ml.Vajgar68417115132259-268761261968327947341321662132
4Liška ZdeněkMK Licita Kladruby62681561373916011627656-3747131238246484126
5Pírko Libor*nezávislí868145247392621062012629-14867234237353590125
6Chaluš VladimírVajgar1401-10811683011820832662-39854630-29409380122
7Picek BřetislavPlnotuční857241131374491141052511213925152227266493121
8David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov5061013613734177491327221829050190328518116
9Mareček Milan*Mariášová Perlet6191478155281996726648716013138417135552114
10Růžek JaroslavKPžE Budislavice803-44894531-129482342210012241-34283249106
11Šampalík VáclavKPžE Budislavice1212-550452611117128442562873531229260105
12Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov14051389423250-888-80029410840254344210554104
13Pokorný Petr*nezávislí151519860258484164716297710640268143411104
14Trojan ŠtěpánMariášová Perlet65912710623352-6745-22151081913670232302103
15Slabý AlešAlda team H.Jelení866171936138673159451012313342113215328100
16Čerňanský VladimírVajgar145211311923249-901485827-34612724-11328317100
17Hošek MartinFalešní sobi97540418129-16870-981211321232559-15323308100
18Kučera MilošAlda team H.Jelení832899218146-7442-32136466130397920027998
19Šáda Petr*Honda Česká Lípa33714017531556-16956-113925608532-429128797
20Souček VáclavPlnotuční1507-15483-71222811414246-12675529-13826412697
21David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov505959683319613533159-4716-31415821036896
22Kubát MilanMariášová Perlet687-243412534771702634336217131048194
23Nováček Josef*MK Licita Kladruby1525-31865532921301810564169438317125493
24Kříž LubomírKPžE Budislavice2351016917045-8025-55881521333710214624890
25Musil František*nezávislí12389169160434110514647-20611-1950-7418511190
26Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-8725-624-105191862815014429456-4236031888
27Šturm DanielFalešní sobi97314284219-149139-1024819918045-5426621288
28Munia KamilFalešní sobi731255580351058819349-8417-6704616020684
29Václavík AloisMK Licita Kladruby6481260171063213839362763251907126181
30Kotva Pavel*nezávislí634-10443-6111781211995024153918-217917779
31Škaloud MiroslavPlnotuční1218-214614441-4908635-11638-783-12227415279
32Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov121915698437-4510-35630457528012412471
33Tislický JanLabská Mělník585-11983-3624-16331720-64963226-1992121370
34Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-26401415-26967031-4555123-5619113569
35Straka Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov1408-20534-17105814720552-5756-117-2042373369
36Strnad EduardHonda Česká Lípa46824578136-8378-519-21676-14014-275211-6469
37Richtr JaroslavPlnotuční321-26750-217613789136-801082827-334236-9869
38Vojtěch Antonín*Jizeran Doubrava85121274821-597-52177113190463914718668
39Nápravník Miloš*nezávislí148311014625654-12023-973-13356-779-1432258266
40Dufek ZdeněkVajgar1404912113042-2922-714-12254-687-1421975563
41Tomáš PetrLabská Mělník584-9953-4618965715342-5512-432-581226462
42Bříza VladimírAlda team H.Jelení326-24351114-18415-16907811319148-1301633362
43Strobachová IngridHonda Česká Lípa464-12214-10802002622641-65727201311212561
44Mašek RobertMariášová Perlet690-5429-259746814240-5349-412-3314611361
45Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov7971214216338-7132-3911-5744-1310-711811159
46Novák Pavel*Plnotuční162-6742-251260369633-3230-211-391086956
47Pilský Dušan*nezávislí1434412364232410341719143313844713153
48Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení1386-11271610558614143-12228-940-781416353
49Kůt Milan*Walkers74812210132277668221-21759-1585-19755653
50Čunát JaroslavMK Licita Kladruby141-11125-86038992377192616-1011333253
51Ševčík TomášKPžE Budislavice500-3746920-601307030-19738-1590-294214-8050
52Valín AloisLabská Mělník1513-30551-2547-28049-2315-581307234-643230-41346
53Pokorný Jaroslav*Honda Česká Lípa862573601645125722-44-5-49158106839
54Bartyzal MiloslavMariášová Perlet821-10929-80330295923-3748-8265-1734
55Kejval Miroslav*nezávislí1526-90-92055103115462122204233
56Černý MilošLabská Mělník1478-415118-575-52023295222-38491130
57Matějka Josef*nezávislí1409-18820-1680-1462-14407067619-26428-23619
58Jedlička DavidFalešní sobi824-6820-481-345-292-3037715-13262-7018
59Kadlec RadekHonda Česká Lípa809-17943-1365-407-334-13955-846-358105-25315
id=" id="
CELÁ TABULKA RL3: Putimov u Pelhřimova 9.3.2019
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1GOLDSERVIS PelhřimovTurek J, David J, Plucar P, Semorád J134015812119-52341598401459141556899583137231
2VajgarŠpaček V, Chaluš V, Čerňanský V, Dufek Z4029339114150244310115123229510141810632936629
3PlnotučníPicek B, Souček V, Škaloud M, Richtr J9-132342101073728212117203146108-759382833228
4KPžE BudislaviceRůžek J, Šampalík V, Kříž L, Ševčík T11522088102-61341710812821481131197632332323
5Alda team H.JeleníSlabý A, Kučera M, Bříza V, Čejka Z782146473672016101152302121293016492230322
6Falešní sobiHošek M, Šturm D, Munia K, Jedlička D1379124683-21229748516434810119317692028720
7MK Licita KladrubyLiška Z, Václavík A, Hnojský R, Čunát J510310837126923714132291563794015012028220
8Mariášová PerletTrojan Š, Kubát M, Mašek R, Bartyzal M4711787863714237812739371102357131727417
9Honda Česká LípaHorna P, Strnad E, Strobachová I, Kadlec R8-711615812342188114-182242278-196211527315
10Labská MělníkTislický J, Tomáš P, Valín A, Černý M3-222151250-200139267-99255482-52154581998
Začátek:
sobota 9.3.2019 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Putimov u Pelhřimova - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: