srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
JČL-K5: Košetice
so 08.08. 09:00 - 15:00
Major2: Praha
so 22.08. 09:00 - 16:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
JČL-V6: Počátky
so 05.09. 09:00 - 15:00
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Major2: Praha
so 22.08. 09:00 - 16:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 07.09. 17:00 - 23:00
KLLM6: Budislavice
út 08.09. 17:00 - 23:00

 

srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
JČL-K5: Košetice
so 08.08. 09:00 - 15:00
Major2: Praha
so 22.08. 09:00 - 16:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
JČL-V6: Počátky
so 05.09. 09:00 - 15:00
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Major2: Praha
so 22.08. 09:00 - 16:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 07.09. 17:00 - 23:00
KLLM6: Budislavice
út 08.09. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-239159-80127
2Nocar Richard307186493101
3Bouše Miroslav296170466100
4Plucar Pavel-322822587
5Munia Kamil-218162-5687
6Mattas Josef30120450586
7Podskalský Jiří25715641384
8Průša Martin14311625982
9Pánek Jindřich20010830881
10Hošek Martin17913631581
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí-5259254020
2MK EUTIT M. Lázně-7119612515
3GRINGOS30240871013
4Vaněks Sharks13664177711
5Betlodurch26641868411
6ALDA TEAM Pardubice-15154339210
7POD-BABA TEAM741211958
8Limit Pardubice-504342-1624
#HráčZBPBSB
1NML Zdice13660674213
2Staroplzeňáci B510531104112
3NEVYZPYTATELNÍ-3286623349
4Plzeň1515426939
5Tučnáci-445555117
6Staroplzeňáci2374006376
7Mariášoví nadšenci-2784691916
8KPŽE Budislavice1913665575
9MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
10RETRO Kozolupy1592343931
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146

 

#HráčZBPBSBB
1Vávrovský Jan (67)473521994151
2Korbel Jiří (58)152701853142
3David Pavel (51)91652743138
4Vondráčková Šárka (44)218604822137
5Kubiska Jiří (95)299396695134
6Straka František (44)193803996133
7Chaluš Vladimír (30)-225874649132
8Jedlička František (40)110662772131
9Vlk Stanislav (88)150514664131
10Dufek Zdeněk (78)126659785130
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš429426855138
2Jedlička David628267895137
3Dubanská Edita299267566137
4Batík Jiří372147519128
5Jančík Luděk128250378121
6Pánek Jindřich127103230121
7Koutová Eva215162377119
8Janda Jiří24247289118
9Zachar Miroslav-50221171116
10Munia Kamil-163416253114
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)652349100172
2Hrbáček Aleš (79)25133458563
3Nečas Jan (93)21831953761
4Dubanská Edita (14)9723833559
5Kuneš Daniel (93)24516741257
6Lukášek Jiří (68)10119829956
7Pírko Libor (74)-3622919346
8Čejka Zdeněk (34)20911532444
9Bříza Vladimír (35)-729337-39233
10Slabý Aleš (63)-606154-45229
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil (5)43834378190
2Batík Jiří (22)62422985387
3Kučera Miloš (1)10955766686
4Kotva Pavel (11)27725152878
5Gruner David (16)30429660072
6Novák Petr (19)35624760371
7Průša Martin (8)13231144358
8Šenold Vojtěch (39)-45641958
9Baxa Josef (21)-8327819556
10Hošek Martin (10)-1625523952
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2019

RL3-2019: Putimov u Pelhřimova (9.3.)

Dne 9.3.2019 se od 09:00 konal 3. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2019 (Místo konání: Putimov u Pelhřimova - kulturní dům, pořadatel: 603528758).

Druhou březnovou sobotu se v Putimově v kulturním domě sešlo 59 hráčů z 10 družstev na třetím turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Libor Pírko před Václavem Špačkem ml. a třetí byl Petr Šáda. V družstvech zvítězilo družstvo Vajgar před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě bylo družstvo Plnotuční. Ve druhém kole zvítězil Vladimír Chaluš před Pavlem Davidem a na třetím místě skončil Zdeněk Liška. V družstvech zvítězilo družstvo MK Licita Kladruby před družstvem Plnotuční a na třetím místě skončilo družstvo Vajgar. Ve třetím kole vyhrál Milan Kubát před Martinem Hoškem a třetí skončil Pavel Plucar. V družstvech zvítězilo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Alda team H. Jelení a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi. Celkovým vítězem turnaje se stal Pavel Horna na druhém místě skončil Jiří Turek a třetí byl Václav Špaček ml. Aktivitu na turnaji vyhrál Vladimír Chaluš a produktivitu vyhrál Milan Mareček. Soutěž družstev vyhrálo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Vajgar a na třetím místě skončilo družstvo Plnotuční.

CELÁ TABULKA RL3: Putimov u Pelhřimova 9.3.2019
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Horna PavelHonda Česká Lípa94984611454011711423154999419344300269569138
2Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov87111880198473676112381799727649333253586134
3Špaček Václav ml.Vajgar68417115132259-268761261968327947341321662132
4Liška ZdeněkMK Licita Kladruby62681561373916011627656-3747131238246484126
5Pírko Libor*nezávislí868145247392621062012629-14867234237353590125
6Chaluš VladimírVajgar1401-10811683011820832662-39854630-29409380122
7Picek BřetislavPlnotuční857241131374491141052511213925152227266493121
8David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov5061013613734177491327221829050190328518116
9Mareček Milan*Mariášová Perlet6191478155281996726648716013138417135552114
10Růžek JaroslavKPžE Budislavice803-44894531-129482342210012241-34283249106
11Šampalík VáclavKPžE Budislavice1212-550452611117128442562873531229260105
12Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov14051389423250-888-80029410840254344210554104
13Pokorný Petr*nezávislí151519860258484164716297710640268143411104
14Trojan ŠtěpánMariášová Perlet65912710623352-6745-22151081913670232302103
15Slabý AlešAlda team H.Jelení866171936138673159451012313342113215328100
16Čerňanský VladimírVajgar145211311923249-901485827-34612724-11328317100
17Hošek MartinFalešní sobi97540418129-16870-981211321232559-15323308100
18Kučera MilošAlda team H.Jelení832899218146-7442-32136466130397920027998
19Šáda Petr*Honda Česká Lípa33714017531556-16956-113925608532-429128797
20Souček VáclavPlnotuční1507-15483-71222811414246-12675529-13826412697
21David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov505959683319613533159-4716-31415821036896
22Kubát MilanMariášová Perlet687-243412534771702634336217131048194
23Nováček Josef*MK Licita Kladruby1525-31865532921301810564169438317125493
24Kříž LubomírKPžE Budislavice2351016917045-8025-55881521333710214624890
25Musil František*nezávislí12389169160434110514647-20611-1950-7418511190
26Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-8725-624-105191862815014429456-4236031888
27Šturm DanielFalešní sobi97314284219-149139-1024819918045-5426621288
28Munia KamilFalešní sobi731255580351058819349-8417-6704616020684
29Václavík AloisMK Licita Kladruby6481260171063213839362763251907126181
30Kotva Pavel*nezávislí634-10443-6111781211995024153918-217917779
31Škaloud MiroslavPlnotuční1218-214614441-4908635-11638-783-12227415279
32Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov121915698437-4510-35630457528012412471
33Tislický JanLabská Mělník585-11983-3624-16331720-64963226-1992121370
34Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-26401415-26967031-4555123-5619113569
35Straka Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov1408-20534-17105814720552-5756-117-2042373369
36Strnad EduardHonda Česká Lípa46824578136-8378-519-21676-14014-275211-6469
37Richtr JaroslavPlnotuční321-26750-217613789136-801082827-334236-9869
38Vojtěch Antonín*Jizeran Doubrava85121274821-597-52177113190463914718668
39Nápravník Miloš*nezávislí148311014625654-12023-973-13356-779-1432258266
40Dufek ZdeněkVajgar1404912113042-2922-714-12254-687-1421975563
41Tomáš PetrLabská Mělník584-9953-4618965715342-5512-432-581226462
42Bříza VladimírAlda team H.Jelení326-24351114-18415-16907811319148-1301633362
43Strobachová IngridHonda Česká Lípa464-12214-10802002622641-65727201311212561
44Mašek RobertMariášová Perlet690-5429-259746814240-5349-412-3314611361
45Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov7971214216338-7132-3911-5744-1310-711811159
46Novák Pavel*Plnotuční162-6742-251260369633-3230-211-391086956
47Pilský Dušan*nezávislí1434412364232410341719143313844713153
48Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení1386-11271610558614143-12228-940-781416353
49Kůt Milan*Walkers74812210132277668221-21759-1585-19755653
50Čunát JaroslavMK Licita Kladruby141-11125-86038992377192616-1011333253
51Ševčík TomášKPžE Budislavice500-3746920-601307030-19738-1590-294214-8050
52Valín AloisLabská Mělník1513-30551-2547-28049-2315-581307234-643230-41346
53Pokorný Jaroslav*Honda Česká Lípa862573601645125722-44-5-49158106839
54Bartyzal MiloslavMariášová Perlet821-10929-80330295923-3748-8265-1734
55Kejval Miroslav*nezávislí1526-90-92055103115462122204233
56Černý MilošLabská Mělník1478-415118-575-52023295222-38491130
57Matějka Josef*nezávislí1409-18820-1680-1462-14407067619-26428-23619
58Jedlička DavidFalešní sobi824-6820-481-345-292-3037715-13262-7018
59Kadlec RadekHonda Česká Lípa809-17943-1365-407-334-13955-846-358105-25315
id=" id="
CELÁ TABULKA RL3: Putimov u Pelhřimova 9.3.2019
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1GOLDSERVIS PelhřimovTurek J, David J, Plucar P, Semorád J134015813119-52341698401459151556899583437234
2VajgarŠpaček V, Chaluš V, Čerňanský V, Dufek Z4029339115150244311115123229610141810633236632
3PlnotučníPicek B, Souček V, Škaloud M, Richtr J9-132342111073728213117203147108-759383133231
4KPžE BudislaviceRůžek J, Šampalík V, Kříž L, Ševčík T11522089102-61341810812821491131197632632326
5Alda team H.JeleníSlabý A, Kučera M, Bříza V, Čejka Z782146573672017101152302131293016492530325
6Falešní sobiHošek M, Šturm D, Munia K, Jedlička D1379124783-21229758516434811119317692328723
7MK Licita KladrubyLiška Z, Václavík A, Hnojský R, Čunát J510310847126923715132291564794015012328223
8Mariášová PerletTrojan Š, Kubát M, Mašek R, Bartyzal M4711788863714247812739381102357132027420
9Honda Česká LípaHorna P, Strnad E, Strobachová I, Kadlec R8-711616812342189114-182242378-196211827318
10Labská MělníkTislický J, Tomáš P, Valín A, Černý M3-222151350-200139367-99255582-5215451119911
Začátek:
sobota 9.3.2019 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Putimov u Pelhřimova - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: