prosinec 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-K10-2021: Pelhřimov
ne 05.12. 09:00 - 15:00
PP8: Praha
út 07.12. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 08.12. 18:10 - 00:10
TM-2021: Praha
so 11.12. 09:00 - 16:00
JČL-V8-2021: Kolence
so 11.12. 09:00 - 15:00
JČL-V9-2021: Častrov
ne 19.12. 09:00 - 15:00
JČL-V10-2021: Počátky
so 25.12. 09:00 - 15:00
POLLM6: Pardubice
pá 31.12. 00:00 - 06:00
prosinec 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
PP8: Praha
út 07.12. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 08.12. 18:10 - 00:10
TM-2021: Praha
so 11.12. 09:00 - 16:00
POLLM5: Pardubice
pá 31.12. 00:00 - 06:00
POLLM6: Pardubice
pá 31.12. 00:00 - 06:00

 

prosinec 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-K10-2021: Pelhřimov
ne 05.12. 09:00 - 15:00
PP8: Praha
út 07.12. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 08.12. 18:10 - 00:10
TM-2021: Praha
so 11.12. 09:00 - 16:00
JČL-V8-2021: Kolence
so 11.12. 09:00 - 15:00
JČL-V9-2021: Častrov
ne 19.12. 09:00 - 15:00
JČL-V10-2021: Počátky
so 25.12. 09:00 - 15:00
POLLM6: Pardubice
pá 31.12. 00:00 - 06:00
prosinec 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
PP8: Praha
út 07.12. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 08.12. 18:10 - 00:10
TM-2021: Praha
so 11.12. 09:00 - 16:00
POLLM5: Pardubice
pá 31.12. 00:00 - 06:00
POLLM6: Pardubice
pá 31.12. 00:00 - 06:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš23897920652
2Nocar Richard75510161771607
3Šenold Vojtěch11455601705587
4Průša Martin45410361490586
5Zdychynec Josef36111051466541
6Froněk Roman62910731702537
7Batík Jiří611349960535
8Dubanská Edita4915331024535
9Munia Kamil-71899828532
10Hrbáček Aleš68311041787528
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí212642266352102
2GRINGOS26462884553095
3Limit Pardubice6353732436792
4Betlodurch4392769320872
5Vaněks Sharks-12584297303964
6POD-BABA TEAM1012189229059
7MK EUTIT M. Lázně-6222930230854
8ALDA TEAM Pardubice-12953252195754
#HráčZBPBSB
1NML Zdice-20139453744102
2KPŽE Budislavice-3893222283379
3NEVYZPYTATELNÍ-18194935311679
4Staroplzeňáci17472208395571
5Mariášoví nadšenci-1671261194061
6Plnotuční2171757197447
7Staroplzeňáci B510531104112
8Plzeň1515426939
9Tučnáci-445555117
10MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš22299330151019
2David Jiří1208176629741014
3Mareček Milan81120922903987
4Škaloud Miroslav63524713106985
5Poláček Josef39720452442941
6Pavlíková Helena86315392402931
7Turek Jiří19623032499907
8Liška Zdeněk42522352660902
9Hnojský Roman47817812259893
10Plucar Pavel-55622071651889
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet293869389876259
2GOLDSERVIS Pelhřimov3833684210675251
4Plnotuční282763909217217
3MK Licita Kladruby253765029039220
5Alda team H.Jelení163970438682211
7Falešní sobi200063098309175
8Vajgar167965728251171
6Honda Česká Lípa196952487217180
10KPžE Budislavice164251246766148
9Labská Mělník-7253875315153
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš22299330151019
2David Jiří1208176629741014
3Mareček Milan81120922903987
4Škaloud Miroslav63524713106985
5Poláček Josef39720452442941
6Pavlíková Helena86315392402931
7Turek Jiří19623032499907
8Liška Zdeněk42522352660902
9Hnojský Roman47817812259893
10Plucar Pavel-55622071651889
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet293869389876259
2GOLDSERVIS Pelhřimov3833684210675251
4Plnotuční282763909217217
3MK Licita Kladruby253765029039220
5Alda team H.Jelení163970438682211
7Falešní sobi200063098309175
8Vajgar167965728251171
6Honda Česká Lípa196952487217180
10KPžE Budislavice164251246766148
9Labská Mělník-7253875315153
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš22299330151019
2David Jiří1208176629741014
3Mareček Milan81120922903987
4Škaloud Miroslav63524713106985
5Poláček Josef39720452442941
6Pavlíková Helena86315392402931
7Turek Jiří19623032499907
8Liška Zdeněk42522352660902
9Hnojský Roman47817812259893
10Plucar Pavel-55622071651889
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet293869389876259
2GOLDSERVIS Pelhřimov3833684210675251
4Plnotuční282763909217217
3MK Licita Kladruby253765029039220
5Alda team H.Jelení163970438682211
7Falešní sobi200063098309175
8Vajgar167965728251171
6Honda Česká Lípa196952487217180
10KPžE Budislavice164251246766148
9Labská Mělník-7253875315153
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš22299330151019
2David Jiří1208176629741014
3Mareček Milan81120922903987
4Škaloud Miroslav63524713106985
5Poláček Josef39720452442941
6Pavlíková Helena86315392402931
7Turek Jiří19623032499907
8Liška Zdeněk42522352660902
9Hnojský Roman47817812259893
10Plucar Pavel-55622071651889
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet293869389876259
2GOLDSERVIS Pelhřimov3833684210675251
4Plnotuční282763909217217
3MK Licita Kladruby253765029039220
5Alda team H.Jelení163970438682211
7Falešní sobi200063098309175
8Vajgar167965728251171
6Honda Česká Lípa196952487217180
10KPžE Budislavice164251246766148
9Labská Mělník-7253875315153

 

#HráčZBPBSBB
1Vávrovský Jan (70)7679251692292
2Kubiska Jiří (95)7927641556278
3Vondráčková Šárka (82)4468661312268
4Jedlička František (65)12210251147264
5David Pavel (92)121870991260
6Straka František (70)10813771485259
7Neruda Vladimír (95)8212241045258
8Dufek Zdeněk (112)2729081180215
9Korbel Jiří (91)189941012211
10Chaluš Vladimír (79)-5421326784199
#HráčZBPBSBB
1Hanisch Martin (80)67211231795134
2Bouše Miroslav (63)55111831734134
3Sedlecký Pavel (112)211821184121
4Šiška Libor (108)35212441596117
5Kříž Lubomír (25)3919251316117
6Šampalík Václav st. (51)4698702107
7Mádle Čestmír (111)14156470579
8Hanzlík Václav (101)-48361513275
9Kocík František (148)-24537913468
10Burian Richard (104)-28270141953
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš103914992538405
2Dubanská Edita9507621712386
3Batík Jiří6783581036372
4Jančík Luděk5635271090363
5Hošek Martin-1615169075353
6Jedlička David5415171058302
7Janda Jiří486119605241
8Hes Ivan363286649238
9Zachar Miroslav17422439237
10Koutová Eva-64345281230
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)8767311607130
2Hrbáček Aleš (10)355627982124
3Nečas Jan (46)102644746112
4Kuneš Daniel (123)342268610108
5Pírko Libor (62)5585590106
6Dubanská Edita (8)-53372319102
7Lukášek Jiří (44)23422846293
8Bříza Vladimír (37)-771762-993
9Slabý Aleš (28)-803558-24592
10Čejka Zdeněk (40)26016442458
#HráčZBPBSBB
1Batík Jiří (7)10814341515202
2Kučera Miloš (1)38612241610193
3Šenold Vojtěch (3)531224755183
4Novák Petr (47)8044601264176
5Munia Kamil (9)-108652544165
6Průša Martin (4)-1621023861164
7Polka Marek (23)337646983152
8Baxa Josef (18)-182840658151
9Dubanská Edita (8)232598830146
10Jedlička David (19)-69511442136
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2019

RL3-2019: Putimov u Pelhřimova (9.3.)

Dne 9.3.2019 se od 09:00 konal 3. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2019 (Místo konání: Putimov u Pelhřimova - kulturní dům, pořadatel: 603528758).

Druhou březnovou sobotu se v Putimově v kulturním domě sešlo 59 hráčů z 10 družstev na třetím turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Libor Pírko před Václavem Špačkem ml. a třetí byl Petr Šáda. V družstvech zvítězilo družstvo Vajgar před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě bylo družstvo Plnotuční. Ve druhém kole zvítězil Vladimír Chaluš před Pavlem Davidem a na třetím místě skončil Zdeněk Liška. V družstvech zvítězilo družstvo MK Licita Kladruby před družstvem Plnotuční a na třetím místě skončilo družstvo Vajgar. Ve třetím kole vyhrál Milan Kubát před Martinem Hoškem a třetí skončil Pavel Plucar. V družstvech zvítězilo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Alda team H. Jelení a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi. Celkovým vítězem turnaje se stal Pavel Horna na druhém místě skončil Jiří Turek a třetí byl Václav Špaček ml. Aktivitu na turnaji vyhrál Vladimír Chaluš a produktivitu vyhrál Milan Mareček. Soutěž družstev vyhrálo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Vajgar a na třetím místě skončilo družstvo Plnotuční.

CELÁ TABULKA RL3: Putimov u Pelhřimova 9.3.2019
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Horna PavelHonda Česká Lípa94984611454011711423154999419344300269569138
2Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov87111880198473676112381799727649333253586134
3Špaček Václav ml.Vajgar68417115132259-268761261968327947341321662132
4Liška ZdeněkMK Licita Kladruby62681561373916011627656-3747131238246484126
5Pírko Libor*nezávislí868145247392621062012629-14867234237353590125
6Chaluš VladimírVajgar1401-10811683011820832662-39854630-29409380122
7Picek BřetislavPlnotuční857241131374491141052511213925152227266493121
8David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov5061013613734177491327221829050190328518116
9Mareček Milan*Mariášová Perlet6191478155281996726648716013138417135552114
10Růžek JaroslavKPžE Budislavice803-44894531-129482342210012241-34283249106
11Šampalík VáclavKPžE Budislavice1212-550452611117128442562873531229260105
12Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov14051389423250-888-80029410840254344210554104
13Pokorný Petr*nezávislí151519860258484164716297710640268143411104
14Trojan ŠtěpánMariášová Perlet65912710623352-6745-22151081913670232302103
15Slabý AlešAlda team H.Jelení866171936138673159451012313342113215328100
16Čerňanský VladimírVajgar145211311923249-901485827-34612724-11328317100
17Hošek MartinFalešní sobi97540418129-16870-981211321232559-15323308100
18Kučera MilošAlda team H.Jelení832899218146-7442-32136466130397920027998
19Šáda Petr*Honda Česká Lípa33714017531556-16956-113925608532-429128797
20Souček VáclavPlnotuční1507-15483-71222811414246-12675529-13826412697
21David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov505959683319613533159-4716-31415821036896
22Kubát MilanMariášová Perlet687-243412534771702634336217131048194
23Nováček Josef*MK Licita Kladruby1525-31865532921301810564169438317125493
24Kříž LubomírKPžE Budislavice2351016917045-8025-55881521333710214624890
25Musil František*nezávislí12389169160434110514647-20611-1950-7418511190
26Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-8725-624-105191862815014429456-4236031888
27Šturm DanielFalešní sobi97314284219-149139-1024819918045-5426621288
28Munia KamilFalešní sobi731255580351058819349-8417-6704616020684
29Václavík AloisMK Licita Kladruby6481260171063213839362763251907126181
30Kotva Pavel*nezávislí634-10443-6111781211995024153918-217917779
31Škaloud MiroslavPlnotuční1218-214614441-4908635-11638-783-12227415279
32Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov121915698437-4510-35630457528012412471
33Tislický JanLabská Mělník585-11983-3624-16331720-64963226-1992121370
34Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-26401415-26967031-4555123-5619113569
35Straka Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov1408-20534-17105814720552-5756-117-2042373369
36Strnad EduardHonda Česká Lípa46824578136-8378-519-21676-14014-275211-6469
37Richtr JaroslavPlnotuční321-26750-217613789136-801082827-334236-9869
38Vojtěch Antonín*Jizeran Doubrava85121274821-597-52177113190463914718668
39Nápravník Miloš*nezávislí148311014625654-12023-973-13356-779-1432258266
40Dufek ZdeněkVajgar1404912113042-2922-714-12254-687-1421975563
41Tomáš PetrLabská Mělník584-9953-4618965715342-5512-432-581226462
42Bříza VladimírAlda team H.Jelení326-24351114-18415-16907811319148-1301633362
43Strobachová IngridHonda Česká Lípa464-12214-10802002622641-65727201311212561
44Mašek RobertMariášová Perlet690-5429-259746814240-5349-412-3314611361
45Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov7971214216338-7132-3911-5744-1310-711811159
46Novák Pavel*Plnotuční162-6742-251260369633-3230-211-391086956
47Pilský Dušan*nezávislí1434412364232410341719143313844713153
48Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení1386-11271610558614143-12228-940-781416353
49Kůt Milan*Walkers74812210132277668221-21759-1585-19755653
50Čunát JaroslavMK Licita Kladruby141-11125-86038992377192616-1011333253
51Ševčík TomášKPžE Budislavice500-3746920-601307030-19738-1590-294214-8050
52Valín AloisLabská Mělník1513-30551-2547-28049-2315-581307234-643230-41346
53Pokorný Jaroslav*Honda Česká Lípa862573601645125722-44-5-49158106839
54Bartyzal MiloslavMariášová Perlet821-10929-80330295923-3748-8265-1734
55Kejval Miroslav*nezávislí1526-90-92055103115462122204233
56Černý MilošLabská Mělník1478-415118-575-52023295222-38491130
57Matějka Josef*nezávislí1409-18820-1680-1462-14407067619-26428-23619
58Jedlička DavidFalešní sobi824-6820-481-345-292-3037715-13262-7018
59Kadlec RadekHonda Česká Lípa809-17943-1365-407-334-13955-846-358105-25315
id=" id="
CELÁ TABULKA RL3: Putimov u Pelhřimova 9.3.2019
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1GOLDSERVIS PelhřimovTurek J, David J, Plucar P, Semorád J134015813119-52341698401459151556899583437234
2VajgarŠpaček V, Chaluš V, Čerňanský V, Dufek Z4029339115150244311115123229610141810633236632
3PlnotučníPicek B, Souček V, Škaloud M, Richtr J9-132342111073728213117203147108-759383133231
4KPžE BudislaviceRůžek J, Šampalík V, Kříž L, Ševčík T11522089102-61341810812821491131197632632326
5Alda team H.JeleníSlabý A, Kučera M, Bříza V, Čejka Z782146573672017101152302131293016492530325
6Falešní sobiHošek M, Šturm D, Munia K, Jedlička D1379124783-21229758516434811119317692328723
7MK Licita KladrubyLiška Z, Václavík A, Hnojský R, Čunát J510310847126923715132291564794015012328223
8Mariášová PerletTrojan Š, Kubát M, Mašek R, Bartyzal M4711788863714247812739381102357132027420
9Honda Česká LípaHorna P, Strnad E, Strobachová I, Kadlec R8-711616812342189114-182242378-196211827318
10Labská MělníkTislický J, Tomáš P, Valín A, Černý M3-222151350-200139367-99255582-5215451119911
Začátek:
sobota 9.3.2019 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Putimov u Pelhřimova - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: