srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
JČL-V7: Počátky
so 31.08. 09:00 - 15:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 03.09. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 04.09. 18:10 - 00:10
JČL-M7: Jindřichův Hradec
ne 08.09. 13:00 - 19:00
Major4: Chodová Planá
so 14.09. 09:00 - 16:00
Major4: Chodová Planá
ne 15.09. 09:00 - 16:00
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00
srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 03.09. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 04.09. 18:10 - 00:10
Major4: Chodová Planá
so 14.09. 09:00 - 16:00
Major4: Chodová Planá
ne 15.09. 09:00 - 16:00
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
POLLM7: Pardubice
po 23.09. 17:00 - 23:00

 

srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
JČL-V7: Počátky
so 31.08. 09:00 - 15:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 03.09. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 04.09. 18:10 - 00:10
JČL-M7: Jindřichův Hradec
ne 08.09. 13:00 - 19:00
Major4: Chodová Planá
so 14.09. 09:00 - 16:00
Major4: Chodová Planá
ne 15.09. 09:00 - 16:00
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00
srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 03.09. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 04.09. 18:10 - 00:10
Major4: Chodová Planá
so 14.09. 09:00 - 16:00
Major4: Chodová Planá
ne 15.09. 09:00 - 16:00
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
POLLM7: Pardubice
po 23.09. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-170496326257
2Kubát Milan6408541494254
3Nocar Richard510294804243
4Froněk Roman465483948240
5Zdychynec Josef219556775235
6Gruner David203241444224
7Plucar Pavel65661726222
8Šenold Vojtěch367241608219
9Maceška Vladimír67488555207
10Polka Marek217279496200
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí12011858305947
2GRINGOS1151940209138
3Vaněks Sharks-4521934148234
4Betlodurch221863108426
5ALDA TEAM Pardubice-298122893021
6NEVYZPYTATELNÍ-906163873221
7NML Zdice-968121925118
8Limit Pardubice-301132110217
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně11921873306542
2KPŽE Budislavice11121077218940
3PODBABA TEAM-361174113834
4M Y Š O C I-191335131631
5Staroplzeňáci-21065444416
6Plzeňácí B46739986613
7ALDA TEAM Pardubice B17830748512
8Šárka Plzeň-181249687
9Moty-512291-2217
10Síla Jihu-905748-1574
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří118318022985805
2Kučera Miloš50021122612772
3Chaluš Vladimír-18224102228741
4Špaček Václav ml.19423162510721
5Mašek Robert87415862460714
6Škaloud Miroslav22820012229696
7Liška Zdeněk45316892142678
8Trojan Štěpán-8817751687661
9Semorád Jan41513331748633
10Plucar Pavel-32520751750631
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov357058349404195
2Vajgar108766217708180
3Alda team H.Jelení278352338016170
4Mariášová Perlet219951827381159
5Plnotuční179354737266148
6MK Licita Kladruby271843227040141
7Falešní sobi115851946352134
8KPžE Budislavice84648685714132
9Honda Česká Lípa95239764928107
10Labská Mělník-13723839246764
#HráčZBPBSBB
1David Jiří118318022985805
2Kučera Miloš50021122612772
3Chaluš Vladimír-18224102228741
4Špaček Václav ml.19423162510721
5Mašek Robert87415862460714
6Škaloud Miroslav22820012229696
7Liška Zdeněk45316892142678
8Trojan Štěpán-8817751687661
9Semorád Jan41513331748633
10Plucar Pavel-32520751750631
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov357058349404195
2Vajgar108766217708180
3Alda team H.Jelení278352338016170
4Mariášová Perlet219951827381159
5Plnotuční179354737266148
6MK Licita Kladruby271843227040141
7Falešní sobi115851946352134
8KPžE Budislavice84648685714132
9Honda Česká Lípa95239764928107
10Labská Mělník-13723839246764
#HráčZBPBSBB
1David Jiří118318022985805
2Kučera Miloš50021122612772
3Chaluš Vladimír-18224102228741
4Špaček Václav ml.19423162510721
5Mašek Robert87415862460714
6Škaloud Miroslav22820012229696
7Liška Zdeněk45316892142678
8Trojan Štěpán-8817751687661
9Semorád Jan41513331748633
10Plucar Pavel-32520751750631
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov357058349404195
2Vajgar108766217708180
3Alda team H.Jelení278352338016170
4Mariášová Perlet219951827381159
5Plnotuční179354737266148
6MK Licita Kladruby271843227040141
7Falešní sobi115851946352134
8KPžE Budislavice84648685714132
9Honda Česká Lípa95239764928107
10Labská Mělník-13723839246764
#HráčZBPBSBB
1David Jiří118318022985805
2Kučera Miloš50021122612772
3Chaluš Vladimír-18224102228741
4Špaček Václav ml.19423162510721
5Mašek Robert87415862460714
6Škaloud Miroslav22820012229696
7Liška Zdeněk45316892142678
8Trojan Štěpán-8817751687661
9Semorád Jan41513331748633
10Plucar Pavel-32520751750631
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov357058349404195
2Vajgar108766217708180
3Alda team H.Jelení278352338016170
4Mariášová Perlet219951827381159
5Plnotuční179354737266148
6MK Licita Kladruby271843227040141
7Falešní sobi115851946352134
8KPžE Budislavice84648685714132
9Honda Česká Lípa95239764928107
10Labská Mělník-13723839246764

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (79)92792884155
2Vávrovský Jan (63)267665932150
3Chaluš Vladimír (44)111131114139
4Kubiska Jiří (87)362407769134
5Skala Otakar (89)82399481133
6Vondráčková Šárka (72)442385827126
7David Pavel (100)248199447118
8Čerňanský Vladimír (86)111780891111
9Korbel Jiří (83)79579658111
10Musil František (92)-318745427106
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš92813772305359
2Batík Jiří11862571443329
3Pánek Jindřich364574938317
4Jančík Luděk198516714291
5Hošek Martin-548770222281
6Zachar Miroslav5325330280
7Koutová Eva-18720215275
8Jedlička David-30836052274
9Průša Martin-644557-87215
10Gruner David6855861271203
#HráčZBPBSBB
1Hrbáček Aleš (15)591589118079
2Tomek Václav (92)6056562572
3Čejka Zdeněk (25)20543363864
4Munia Kamil (26)5040945962
5Lukášek Jiří (23)-17353235961
6Kučera Miloš (1)6463569959
7Bříza Vladimír (50)-28447719358
8Nečas Jan (21)-16651534954
9Slabý Aleš (20)7324732052
10Pírko Libor (106)-7028021036
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (6)8144211235156
2Batík Jiří (12)8082341042130
3Kučera Miloš (1)-17312161043128
4Šenold Vojtěch (8)737228965124
5Kotva Pavel (13)286567853121
6Podskalský Jiří (24)-8578570114
7Hošek Martin (18)-193977784113
8Munia Kamil (26)244514758108
9Jedlička David (41)176457633107
10Polka Marek (10)-16638521998
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2019

RL7-2019: Nebákov (15.6.)

Dne 15.6.2019 se od 09:00 konal 7. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2019 (Místo konání: Nebákov - chata u Troskovic, pořadatel: 602451115).

Třetí červnovou sobotu se v chatě Nebákov sešlo 58 hráčů z 11 družstev na sedmém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Miroslav Krýbl před Liborem Pírkem a třetí byl Miloš Kučera. V družstvech zvítězilo družstvo Falešní Sobi před družstvem Goldservis Pelhřimov a na třetím místě bylo družstvo Vajgar. Ve druhém kole zvítězil Václav Špaček ml. před Milošem Kučerou a na třetím místě skončil Roman Hnojský. V družstvech zvítězilo družstvo Vajgar před družstvem Alda team H. Jelení a na třetím místě skončilo družstvo Goldservis Pelhřimov. Ve třetím kole vyhrál Alois Valín před Zdeňkem Dufkem a třetí skončil Tomáš Ševčík. V družstvech zvítězilo družstvo Vajgar před družstvem Mariášovou Perletí a na třetím místě skončilo družstvo KPŽE Budislavice. Celkovým vítězem turnaje se stal Václav Špaček ml., který vyhrál i aktivitu. Na druhém místě skončil Miloš Kučera a třetí byl Jiří David, který vyhrál produktivitu. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Vajgar před družstvem Goldservis Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová perleť.

CELÁ TABULKA RL7: Nebákov 15.6.2019
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Špaček Václav ml.Vajgar6842125127249158187345621319821147192636828158
2Kučera MilošAlda team H.Jelení832117902075614424739159-7777019184414598134
3David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506108731814657369330727614848237185422124
4Dufek ZdeněkVajgar1404-124129247544119381559925459218184402121
5Pírko LiborFalešní sobi8681218820959-6642-2476412218654119252371120
6Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797154672215211768737-23815828142224366117
7Mareček MilanMariášová Perlet6199057147419516031745713145173165338117
8Mašek RobertMariášová Perlet690-41261224015688335096964011290301115
9Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-344915211471252725650459535163219382112
10Poláček Josef*MK Licita Kladruby633-8559-26161289021848321061384475255330108
11Kříž LubomírKPžE Budislavice23513486127151751904656441003484267351107
12Valín AloisLabská Mělník1513-10040-606-5613983396916723662-87346259107
13Svoboda DanielFalešní sobi535714912039408212241-6190292550221271105
14Ševčík TomášKPžE Budislavice500-6151-1020-61923127203872905681230311103
15Škaloud Miroslav*Plnotuční12183016319350-80941424-73881524-12334522298
16Pavlíková Helena*Plnotuční15281092113035284775336034942919710229997
17Čunát Jaroslav*MK Licita Kladruby141-12717-11027391164434513217752-924023197
18Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení138633841191697424347-59111523014319333696
19Trojan ŠtěpánMariášová Perlet659-810698378810419252-4227-1563823727595
20Bartyzal Miloslav*Mariášová Perlet821-6446-181216768329572167503218521794
21Šáda PetrHonda Česká Lípa337144101543436286421485098372288831692
22Mejsnar AntonínPlnotuční859641251895446388429-2332998719528292
23Liška ZdeněkMK Licita Kladruby6264412316747-887-811-1012311341-5425319989
24Štola VladimírFalešní sobi4295684140421044514940-8745-4257317424787
25Richtr Jaroslav*Plnotuční3211422724145-8614-722-4415711339-11639828286
26Chaluš VladimírVajgar140110461165431413114542-7323-5004521526085
27Krýbl MiroslavWalkers1520163742376235346923-756-69012311423785
28Václavík AloisMK Licita Kladruby618133113-129684365745102366315421785
29Čerňanský VladimírVajgar1452-711174631-11251-6184010914946-14327713485
30Bučil PetrAlda team H.Jelení249-142398-114938257975154495414720182
31Hošek MartinFalešní sobi97575239833-31754428-104102-221-6020014082
32Kubát MilanMariášová Perlet6874545828-6946-2311724812042714815581
33Hašek JaroslavGOLDSERVIS Pelhřimov140596301263683240164038782614410024478
34Šampalík VáclavKPžE Budislavice121226228107587162443834722313912326277
35Straka Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov1408-8267-15237411619050-2817-114-3620016477
36Tomek Václav*Walkers1281-259105-15422-190104-862061359633-388244-14475
37Holan Vladimír*nezávislí1888384626-6058-219152101622710010620672
38Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-15632-12441251212465428154313-316816571
39Picek BřetislavPlnotuční85722931186410316745-1317475314920270
40Růžek JaroslavKPžE Budislavice80366269232-7737-406-651256032-7618811270
41Nováček JosefMK Licita Kladruby15251186818648-5231810-225231111111622769
42Reich Jaroslav*Jizeran Doubrava150519809938-6459-518-14281410-5916710866
43Janko Rudolf*nezávislí8648328525-14534-1113456010538-17967966
44Severýn VáclavWalkers1385-1059-9601009419449-5145-614-561489263
45Kůt MilanWalkers748-70912129-1733-170029507931-214144-7060
46Bříza Vladimír*Alda team H.Jelení326-1341663230-118124626-5227-253-3043171359
47Procházková LibušeWalkers1519-476-4118283614884813643498213158
48Slabý AlešAlda team H.Jelení8662311714044-1016-950-9960-3912-177183656
49Souček VáclavPlnotuční150712223417-3035512-8075-517-981323446
50Tislický JanLabská Mělník585-21197-4040015-30882-22616-350133-21738
51Černý MilošLabská Mělník1478248321450237322-12434-900-50651536
52Král Jaroslav*nezávislí715-16616-15001021311323365922-13373-6035
53Paseková JanaLabská Mělník1514-18392115-274-234226288-23492627
54Kadlec RadekHonda Česká Lípa809-9415-793-4121-2055496318-8145-3626
55Novák KarelPlnotuční229-17373-10011-4135-69-19837-1612-412145-26722
56Vondrová Jana*Walkers1527-1817-15-13817-1210-5282315-16162-9920
57Doležal Vladislav*Plnotuční1460-1467-1390-5648-817-4910-391-25165-18618
58Sýkora Milan
5247---0000
id=" id="
CELÁ TABULKA RL7: Nebákov 15.6.2019
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1VajgarŠpaček V, Dufek Z, Chaluš V, Čerňanský V405442910123247362141422084061415250911973841738
2GOLDSERVIS PelhřimovDavid J, Semorád J, Hašek J, Plucar P135817012134193233101218919571026405982935729
3Mariášová PerletMareček M, Mašek R, Trojan Š, Kubát M47828971181122238118146201121273367132736327
4Falešní sobiPírko L, Svoboda D, Štola V, Hošek M13248221141401132026109-10131461002607372634926
5Alda team H.JeleníKučera M, Čejka Z, Bučil P, Slabý A7173215811930237012131-572635984188482534825
6KPžE BudislaviceKříž L, Ševčík T, Šampalík V, Růžek J1118125379293547117194256101222417352031820
7MK Licita KladrubyHnojský R, Liška Z, Václavík A, Nováček J5128240611613024451029721381123556971933019
8WalkersKrýbl M, Severýn V, Kůt M, Procházková L4746171592143156486661434882554701326613
9PlnotučníMejsnar A, Picek B, Souček V, Novák K97817648980176386-1161241334247682088
10Labská MělníkValín A, Tislický J, Černý M, Paseková J3458136-46202276-217255386-25951561986
11Honda Česká LípaŠáda P, Kadlec R85025237-5491261025925514713351185
Začátek:
sobota 15.6.2019 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Nebákov - chata u Troskovic (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)