únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
EXT2: Jirny
ne 23.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
Tradiční odpolední 2020: Hlízov
so 29.02. 12:00 - 18:00
Bubovice2 2020: Bubovice
ne 01.03. 00:00 - 08:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
KLLM3: Klatovy
út 10.03. 17:00 - 23:00
PLLM3: Praha
so 14.03. 13:00 - 19:00

 

únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
EXT2: Jirny
ne 23.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
Tradiční odpolední 2020: Hlízov
so 29.02. 12:00 - 18:00
Bubovice2 2020: Bubovice
ne 01.03. 00:00 - 08:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
KLLM3: Klatovy
út 10.03. 17:00 - 23:00
PLLM3: Praha
so 14.03. 13:00 - 19:00

 

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav151608759240
2David Jiří371514885239
3Škaloud Miroslav30699729230
4Trojan Štěpán-15687672225
5Bartyzal Miloslav438384822213
6Kubát Milan94643737211
7Kučera Miloš-122690568210
8Straka Pavel248522770208
9Semorád Jan353408761202
10Davídek Josef-146592446196
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet11691829299874
2KPžE Budislavice11561690284663
3GOLDSERVIS Pelhřimov8191780259953
4Falešní sobi5251654217953
5Plnotuční-161618160246
6Alda team H.Jelení2251566179142
7Vajgar881489157739
8Honda Česká Lípa4341011144535
9MK Licita Kladruby5301099162934
10Labská Mělník3771193157033
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav151608759240
2David Jiří371514885239
3Škaloud Miroslav30699729230
4Trojan Štěpán-15687672225
5Bartyzal Miloslav438384822213
6Kubát Milan94643737211
7Kučera Miloš-122690568210
8Straka Pavel248522770208
9Semorád Jan353408761202
10Davídek Josef-146592446196
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet11691829299874
2KPžE Budislavice11561690284663
3GOLDSERVIS Pelhřimov8191780259953
4Falešní sobi5251654217953
5Plnotuční-161618160246
6Alda team H.Jelení2251566179142
7Vajgar881489157739
8Honda Česká Lípa4341011144535
9MK Licita Kladruby5301099162934
10Labská Mělník3771193157033
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav151608759240
2David Jiří371514885239
3Škaloud Miroslav30699729230
4Trojan Štěpán-15687672225
5Bartyzal Miloslav438384822213
6Kubát Milan94643737211
7Kučera Miloš-122690568210
8Straka Pavel248522770208
9Semorád Jan353408761202
10Davídek Josef-146592446196
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet11691829299874
2KPžE Budislavice11561690284663
3GOLDSERVIS Pelhřimov8191780259953
4Falešní sobi5251654217953
5Plnotuční-161618160246
6Alda team H.Jelení2251566179142
7Vajgar881489157739
8Honda Česká Lípa4341011144535
9MK Licita Kladruby5301099162934
10Labská Mělník3771193157033
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav151608759240
2David Jiří371514885239
3Škaloud Miroslav30699729230
4Trojan Štěpán-15687672225
5Bartyzal Miloslav438384822213
6Kubát Milan94643737211
7Kučera Miloš-122690568210
8Straka Pavel248522770208
9Semorád Jan353408761202
10Davídek Josef-146592446196
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet11691829299874
2KPžE Budislavice11561690284663
3GOLDSERVIS Pelhřimov8191780259953
4Falešní sobi5251654217953
5Plnotuční-161618160246
6Alda team H.Jelení2251566179142
7Vajgar881489157739
8Honda Česká Lípa4341011144535
9MK Licita Kladruby5301099162934
10Labská Mělník3771193157033

 

TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš429426855138
2Jedlička David628267895137
3Dubanská Edita299267566137
4Batík Jiří372147519128
5Jančík Luděk128250378121
6Pánek Jindřich127103230121
7Koutová Eva215162377119
8Janda Jiří24247289118
9Zachar Miroslav-50221171116
10Munia Kamil-163416253114
#HráčZBPBSBB
1Batík Jiří (2)46217864048
2Munia Kamil (7)31717649347
3Kučera Miloš (1)13437350746
4Polka Marek (9)14421235633
5Baxa Josef (6)15519034533
6Kotva Pavel (19)8411720133
8Rataj Richard (26)1957426931
7Hošek Martin (24)12118130231
9Průša Martin (14)-931293628
10Novák Petr (34)9011620627
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2019

RL10-2019: Liberec (26.10.)

Dne 26.10.2019 se od 09:00 konal 10. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2019 (Místo konání: Liberec - restaurace U Košků, pořadatel: 724875893).

CELÁ TABULKA RL10: Liberec 26.10.2019
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Hošek MartinFalešní sobi975115771925222724246962-8716332334390724146
2David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov50697180432470944215317632959186317503144
3Kučera MilošAlda team H.Jelení8326316122456-147462318313932262245347592141
4Mejsnar JanPlnotuční8582116318450717414554-11134223133-19579560137
5Růžek JaroslavKPžE Budislavice803-231068339-2100984684861704959292351134
6Souček VáclavPlnotuční15074646837517312449361141504891251342134
7Škaloud Miroslav*Plnotuční12181546922349-657510266912219152158266424127
8Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení138614813027862376610343-14594521171255426126
9Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov89711614125759-7573-21638821204779296375122
10Bartyzal MiloslavKPžE Budislavice82111152611979719459988818650206200406120
11Mašek RobertMariášová Perlet6902697138455610140715612741118181299119
12Štola VladimírFalešní sobi42983571404662831455620214114165161326116
13Krýbl MiroslavWalkers1520-255126205633893317213230454203216419107
14Chlupáč JosefJizeran Doubrava876752610133-2098784450469630105170275107
15Chaluš VladimírVajgar14011565732-2316514247-52944227-74315241106
16David PavelVajgar50513084214544141810114371513524813538399
17Kubát MilanMariášová Perlet687-4341-23787215052-4136132443124928099
18Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-324816901211214825749942-724323699
19Slabý AlešAlda team H.Jelení866-415615244872911638-214928136223429695
20Hašek JaroslavVajgar1405724011240-4740-76155572124618013731792
21Křapka AntonínHonda Česká Lípa1476-246135-1112458409839-45894429-2332643192
22Bučil PetrAlda team H.Jelení249702797314121641641383025623817741591
23Tomáš Petr*Labská Mělník584-28441661223715945-810294408618326991
24Mareček MilanMariášová Perlet619-23884-1541882181003226618738-1301633388
25Pírko Libor*Falešní sobi868-444514-26876137713113845-6326320086
26Novotný PetrLabská Mělník1461622183273731682419014204312896635582
27Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov8712410613048-34673318-12781-4616-13725411782
28Mejsnar AntonínPlnotuční859-51681716-8988-12722678939-11822310582
29Černý MilošLabská Mělník1478-25654305419732535255235512718278
30Trojan ŠtěpánMariášová Perlet659-3247155-20745436-421288637-9424915578
31Poláček JosefMK Licita Kladruby633643610034-242738265379346611618276
32Václavík AloisMK Licita Kladruby621416229862411035-44495106311417774
33Kůt MilanWalkers748-8706235-15687-6915-28663824-1922233174
34Strnad EduardHonda Česká Lípa468-1912410542-153132-2130-30141-2601-473297-17673
35Vondrová Jana*Plnotuční1527-692-67094571515044650192910513469
36Tislický JanLabská Mělník585-1474603663127521-474709213313566
37Ševčík TomášKPžE Budislavice500387211045-7035-35117254218-1513211764
38Procházková LibušeWalkers1519612586285018682064569151754822363
39Picek Břetislav*Plnotuční85715183314-156552915051201512413963
40Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797714815547-2939109-4023-176-6221014862
41Stárek VladimírKPžE Budislavice1534-250482622557734-16022-1380-140127-1360
42Jedlička DavidFalešní sobi824-9524325-23603722-12392712-4415110759
43Pavlíková HelenaPlnotuční1528-28502215-13447-8701035515843-591529358
44Richtr Jaroslav*Plnotuční321-485248-18881-1071315647936-221197-2457
45Munia KamilFalešní sobi731-163822107727941-119-25-201199956
46Valín AloisLabská Mělník1513-9875-2319-35693419-12378-4517-256222-3455
47Kubiska JiříVajgar1219-3150191239135212772510228858817352
48Nováček Josef*MK Licita Kladruby1525-353-3207455228-44682422-721164450
49Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa86258167422134212516325717014149
50Nožička Vlastimil*nezávislí534419193817-24262368289626637313646
51Vojtěch AntonínJizeran Doubrava85121547541-11535-800-5115-363-145104-4144
52Šáda PetrHonda Česká Lípa337-6969013-124130631-1049-950-297208-8944
53Bříza Vladimír*Alda team H.Jelení326-133121-1223-9352-415-15365-8811-379238-14139
54Liška ZdeněkMK Licita Kladruby626125177-29613217-26164-1978-278130-14832
55Kosek ZdeněkJizeran Doubrava85251106121-3616-200-5616-402-4142123
56Severýn VáclavWalkers1385-6132-29134144811-5218-344-7964-1516
57Reich JaroslavJizeran Doubrava1505-5438-162-202117-9252-407-166111-5516
58Kadlec Radek*Honda Česká Lípa809-6534-3105776414-566-500-6447-1714
id=" id="
CELÁ TABULKA RL10: Liberec 26.10.2019
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Alda team H.JeleníKučera M, Čejka Z, Slabý A, Bučil P7207447151621231428104333336151396639253840538
2PlnotučníMejsnar J, Souček V, Mejsnar A, Pavlíková H9-2629571033323511130161236131301687663136331
3KPžE BudislaviceRůžek J, Bartyzal M, Ševčík T, Stárek V111322881101172521313919919981173296792936629
4GOLDSERVIS PelhřimovDavid J, Plucar P, Turek J, Semorád J114739513154-852105766433991221269442735227
5Falešní sobiHošek M, Štola V, Jedlička D, Munia K1318918691232963971515901313584857142734027
6Mariášová PerletMašek R, Kubát M, Mareček M, Trojan Š4-26820016110320291289325311123-726552131221
7VajgarChaluš V, David P, Hašek J, Kubiska J40203180111262019236934611971095694912130421
8MK Licita KladrubyHnojský R, Poláček J, Václavík A, Liška Z55312527257206710071765861175071425814
9Labská MělníkNovotný P, Černý M, Tislický J, Valín A34615159315462470701444712703571323413
10Honda Česká LípaKřapka A, Strnad E, Pokorný J, Šáda P8-207275488-2193026100-334181255-7607581224312
11WalkersKrýbl M, Kůt M, Procházková L, Severýn V4728146383-501382682082036931864871124411
12Jizeran DoubravaChlupáč J, Vojtěch A, Kosek Z, Reich J1014790695-76135151-93113140-2233881868
Začátek:
sobota 26.10.2019 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Liberec - restaurace U Košků (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)