červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-M6: Hadravova Rosička
ne 05.07. 13:00 - 19:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
ne 12.07. 09:00 - 15:00
PP6: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10
JČL-K5: Košetice
so 08.08. 09:00 - 15:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
PP6: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 07.09. 17:00 - 23:00

 

červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-M6: Hadravova Rosička
ne 05.07. 13:00 - 19:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
ne 12.07. 09:00 - 15:00
PP6: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10
JČL-K5: Košetice
so 08.08. 09:00 - 15:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
PP6: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 07.09. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-239159-80127
2Nocar Richard307186493101
3Bouše Miroslav296170466100
4Plucar Pavel-322822587
5Munia Kamil-218162-5687
6Mattas Josef30120450586
7Podskalský Jiří25715641384
8Průša Martin14311625982
9Pánek Jindřich20010830881
10Hošek Martin17913631581
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí-5259254020
2MK EUTIT M. Lázně-7119612515
3GRINGOS30240871013
4Vaněks Sharks13664177711
5Betlodurch26641868411
6ALDA TEAM Pardubice-15154339210
7POD-BABA TEAM741211958
8Limit Pardubice-504342-1624
#HráčZBPBSB
1NML Zdice13660674213
2Staroplzeňáci B510531104112
3NEVYZPYTATELNÍ-3286623349
4Plzeň1515426939
5Tučnáci-445555117
6Staroplzeňáci2374006376
7Mariášoví nadšenci-2784691916
8KPŽE Budislavice1913665575
9MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
10RETRO Kozolupy1592343931
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146

 

#HráčZBPBSBB
1Vávrovský Jan (67)473521994151
2Korbel Jiří (58)152701853142
3David Pavel (51)91652743138
4Vondráčková Šárka (44)218604822137
5Kubiska Jiří (95)299396695134
6Straka František (44)193803996133
7Chaluš Vladimír (30)-225874649132
8Jedlička František (40)110662772131
9Vlk Stanislav (88)150514664131
10Dufek Zdeněk (78)126659785130
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš429426855138
2Jedlička David628267895137
3Dubanská Edita299267566137
4Batík Jiří372147519128
5Jančík Luděk128250378121
6Pánek Jindřich127103230121
7Koutová Eva215162377119
8Janda Jiří24247289118
9Zachar Miroslav-50221171116
10Munia Kamil-163416253114
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)652349100172
2Hrbáček Aleš (79)25133458563
3Nečas Jan (93)21831953761
4Dubanská Edita (14)9723833559
5Kuneš Daniel (93)24516741257
6Lukášek Jiří (68)10119829956
7Pírko Libor (74)-3622919346
8Čejka Zdeněk (34)20911532444
9Bříza Vladimír (35)-729337-39233
10Slabý Aleš (63)-606154-45229
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil (5)43834378190
2Batík Jiří (22)62422985387
3Kučera Miloš (1)10955766686
4Kotva Pavel (11)27725152878
5Gruner David (16)30429660072
6Novák Petr (19)35624760371
7Průša Martin (8)13231144358
8Šenold Vojtěch (39)-45641958
9Baxa Josef (21)-8327819556
10Hošek Martin (10)-1625523952
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2020

RL3-2020: Putimov u Pelhřimova (7.3.)

Dne 7.3.2020 se od 09:00 konal 3. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2020 (Místo konání: Putimov u Pelhřimova - kulturní dům, pořadatel: 603528758).

První březnovou sobotu se v Putimově v kulturním domě sešlo 61 hráčů z 10 družstev na třetím turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Robert Mašek před Liborem Pírkem a třetí byl Václav Šampalík. V družstvech zvítězilo družstvo Alda team H.Jelení před družstvem KPŽE Budislavice a na třetím místě bylo družstvo Vajgar. Ve druhém kole zvítězil Robert Mašek před Petrem Pokorným a na třetím místě skončila Jana Vondrová. V družstvech zvítězilo družstvo Mariášová Perleť před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo MK Licita Kladruby. Ve třetím kole vyhrál Petr Bučil před Vladimírem Chalušem a třetí skončil Zdeněk Dufek. V družstvech zvítězilo družstvo Falešní Sobi před družstvem Vajgar a na třetím místě skončilo družstvo Alda team H.Jelení. Celkovým vítězem turnaje se stal Robert Mašek na druhém místě skončil Petr Bučil, který vyhrál aktivitu i produktivitu. Na třetí místě skončil Vladimír Chaluš. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Alda team H.Jelení před družstvem Falešní Sobi a na třetím místě skončilo družstvo Vajgar.

CELÁ TABULKA RL3: Putimov u Pelhřimova 7.3.2020
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Mašek Robert*Mariášová Perlet6901371062436211915327262604910933316308624157
2Bučil PetrAlda team H.Jelení249786214042134862205221925447362431402833156
3Chaluš VladimírVajgar14014505422151791944521111933059230348578126
4Poláček JosefMK Licita Kladruby6332193114451039820150-153108-4522-29299270117
5David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506327710939781021804769158424179194373110
6Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov1405607413444-5534822619315443116220336109
7Kučera MilošAlda team H.Jelení832714611733-76861265013418446114248362105
8Jedlička DavidFalešní sobi824668214847-4623-2359317727052113282395104
9Šampalík VáclavKPžE Budislavice12128910419356596651728497728176159335101
10Pokorný Petr*nezávislí1515-3145141024311135459-35956031177251428100
11Dufek Zdeněk*Vajgar1404-13639-9703499133441291352645627273300100
12David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov505-3510-2519612722354100681684216120536697
13Ševčík TomášKPžE Budislavice500407211241-881122424-851445932-13332819597
14Čunát Jaroslav*MK Licita Kladruby1411339122454-4118013936-7042-2862231333596
15Mareček MilanMariášová Perlet6196828837-5340-138183742575013619633295
16Pírko LiborAlda team H.Jelení8688617526159-125132723-12060-6012-15936720894
17Kříž LubomírKPžE Budislavice235-10083-1720347210635497512438-1723021393
18Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-26926631184282123190301203024815039892
19Kubát MilanMariášová Perlet687-9580-15163115218346-971212429-16135319291
20Růžek JaroslavKPžE Budislavice803-3810668325811817648-12160-6111-10128418391
21Svoboda DanielFalešní sobi535-971622758399728103341373515214429690
22Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-21777-1409747314742-517116639-14832117390
23Vondrová Jana*Walkers1527-1230187119128247561345582512020332388
24Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797-6739-282-16166150379493187481129830987
25Čerňanský VladimírVajgar1452407211241-316916641-5327-265-1626825287
26Špaček Václav ml.Vajgar684749717152-9372-2114-194106-8819-2132756285
27Liška ZdeněkMK Licita Kladruby62617516826-5528-274122143265548422230684
28Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa8621723720938256311012728155343247139582
29Bartyzal MiloslavMariášová Perlet821-426624151099120049-51587181621523182
30Štola VladimírFalešní sobi4291375018743-1115614539-2865-2810-1602115182
31Davídek JosefVajgar651-651367130-6741-2662715918645-10533623181
32Hošek MartinFalešní sobi975-11367-4662974103343711214941-4725320681
33Škaloud MiroslavPlnotuční1218-118473362065426043-12414-11007115222379
34Dubanská Edita*nezávislí749-561125629966516140281074218522776
35Horna PavelPlnotuční949-8814052281847652548307823-2221719576
36Bříza Vladimír*Alda team H.Jelení32610765172463687129-13936-1030-2916914075
37Šáda Petr*Alda team H.Jelení337997917849-8379-420-34150-2912-325208-11771
38Picek BřetislavPlnotuční8573816119950-22634118-73-40922723668
39Paseková JanaLabská Mělník1514-9261785212641972751474011511322867
40Pavlíková HelenaPlnotuční1528-24563217-829-73013670206473013516564
41Slabý AlešAlda team H.Jelení8662050702525457027-6444-209-1913912061
42Kadlec RadekHonda Česká Lípa80939317021-7857-2112-1616027-4014910960
43Musil František*nezávislí14074310514848-14342-10122563110-751537860
44Kubiska JiříGOLDSERVIS Pelhřimov1219734511834-903-870-61791826-781274960
45Koranda Vlastimil*nezávislí531-1913-631354317838-9864-34161812013857
46Trojan ŠtěpánMariášová Perlet6596016762320739332-11427-870-341168255
47Hrubeš Bohumil*nezávislí1406-1148-1060-1232211758516044-401167655
48Tislický JanLabská Mělník585-5341-125-1937-18601847025449-621185654
49Petřík Dan*KPžE Budislavice819-723-690-1450361612048168373410113553
50Matějka Josef*nezávislí14098640126351816341381941125716952
51Pražan Josef*Vajgar614-9271-2112-15248-1043615311436-183172-1151
52Nováček JosefMK Licita Kladruby1525-2124343270102331271982310112445
53Černý MilošLabská Mělník1478-5016-340-1001121221-10504020-1601781841
54Kejval Miroslav*nezávislí15265145514-18257724153914574410135
55Houdek Josef*nezávislí150826325819-878-790-1323115-62721034
56Křapka AntonínHonda Česká Lípa147621133411-5315-381-1484721-33764333
57Straka Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov1408-17392213-17836-1420-6568317-260143-11730
58Čejka Zdeněk*Alda team H.Jelení1386-1989-189022577930-25223-2290-42889-33930
59Strobachová IngridHonda Česká Lípa464-1021-1010-7413415-18371913-12779-4828
60Valín AloisLabská Mělník1513-27653818-33431-3030-5820-381-419116-30319
61Kurak Josef
5015---0000
id=" id="
CELÁ TABULKA RL3: Putimov u Pelhřimova 7.3.2020
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Alda team H.JeleníBučil P, Kučera M, Pírko L, Slabý A7235283141341521997105149448101205369303135931
2Falešní sobiJedlička D, Svoboda D, Štola V, Hošek M131942038117762696101233323141285037952834628
3VajgarChaluš V, Čerňanský V, Špaček V, Davídek J404930510123-81420510044384121231211092734627
4KPžE BudislaviceŠampalík V, Ševčík T, Kříž L, Růžek J11912821212943028107-8268598878522533425
5GOLDSERVIS PelhřimovDavid J, Plucar P, Semorád J, Kubiska J1-11219958213634112126283438113528832532125
6MK Licita KladrubyPoláček J, Hnojský R, Liška Z, Nováček J5122366102319196101145928161063907132232222
7Mariášová PerletMareček M, Kubát M, Bartyzal M, Trojan Š4-2917847616031614127352534971667472230022
8PlnotučníŠkaloud M, Horna P, Picek B, Pavlíková H9-6138571142021644861771032703186521327013
9Labská MělníkPaseková J, Tislický J, Černý M, Valín A3-89132231-2411313402461957109-844581218012
10Honda Česká LípaPokorný J, Kadlec R, Křapka A, Strobachová I823281370-6010423712513738229732281898
Začátek:
sobota 7.3.2020 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Putimov u Pelhřimova - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)