březen 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
KM-HB 2020: Havlíčkův Brod
so 04.04. 00:00 - 06:00
KM-MU 2020: Vrdy
pá 10.04. 00:00 - 06:00
KM 2020: Žďár nad Sázavou
so 11.04. 00:00 - 06:00
EXT3: Panenský Týnec
so 11.04. 09:00 - 15:00
KM-MU 2020: Labské Chrčice
so 18.04. 00:00 - 06:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
PKLM4 2020: Praha
ne 19.04. 00:00 - 08:00
březen 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
KLLM5: Klatovy
út 21.04. 17:00 - 23:00
PLLM4: Praha
so 25.04. 13:00 - 19:00
POLLM4: Pardubice
po 27.04. 17:00 - 23:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00
KLLM6: Budislavice
út 19.05. 17:00 - 23:00

 

březen 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
KM-HB 2020: Havlíčkův Brod
so 04.04. 00:00 - 06:00
KM-MU 2020: Vrdy
pá 10.04. 00:00 - 06:00
KM 2020: Žďár nad Sázavou
so 11.04. 00:00 - 06:00
EXT3: Panenský Týnec
so 11.04. 09:00 - 15:00
KM-MU 2020: Labské Chrčice
so 18.04. 00:00 - 06:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
PKLM4 2020: Praha
ne 19.04. 00:00 - 08:00
březen 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
KLLM5: Klatovy
út 21.04. 17:00 - 23:00
PLLM4: Praha
so 25.04. 13:00 - 19:00
POLLM4: Pardubice
po 27.04. 17:00 - 23:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00
KLLM6: Budislavice
út 19.05. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-239159-80103
2Nocar Richard307186493101
3Bouše Miroslav29617046696
4Mattas Josef30120450586
5Podskalský Jiří25715641384
6Munia Kamil-218162-5683
7Pánek Jindřich20010830881
8Kotva Pavel7919627580
9Mejsnarová Šárka22212434679
10Mareček Milan2534830178
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí-5259254020
2MK EUTIT M. Lázně-7119612515
3GRINGOS30240871013
4Vaněks Sharks13664177711
5Betlodurch26641868411
6ALDA TEAM Pardubice-15154339210
7POD-BABA TEAM741211958
8Limit Pardubice-504342-1624
#HráčZBPBSB
1NML Zdice13660674213
2Staroplzeňáci B510531104112
3NEVYZPYTATELNÍ-3286623349
4Plzeň1515426939
5Tučnáci-445555117
6Staroplzeňáci2374006376
7Mariášoví nadšenci-2784691916
8KPŽE Budislavice1913665575
9MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
10RETRO Kozolupy1592343931
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446
#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446
#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446
#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446

 

TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš429426855138
2Jedlička David628267895137
3Dubanská Edita299267566137
4Batík Jiří372147519128
5Jančík Luděk128250378121
6Pánek Jindřich127103230121
7Koutová Eva215162377119
8Janda Jiří24247289118
9Zachar Miroslav-50221171116
10Munia Kamil-163416253114
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil (6)44828072877
2Batík Jiří (21)62021983975
3Kučera Miloš (1)3343246564
4Kotva Pavel (8)17421538959
5Gruner David (16)18722240951
6Novák Petr (28)17615032645
7Hošek Martin (11)7121828945
8Baxa Josef (20)-2119517443
9Jedlička David (31)1020321341
10Syrovátka Jan (125)-991899038
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2020

RL3-2020: Putimov u Pelhřimova (7.3.)

Dne 7.3.2020 se od 09:00 konal 3. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2020 (Místo konání: Putimov u Pelhřimova - kulturní dům, pořadatel: 603528758).

První březnovou sobotu se v Putimově v kulturním domě sešlo 61 hráčů z 10 družstev na třetím turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Robert Mašek před Liborem Pírkem a třetí byl Václav Šampalík. V družstvech zvítězilo družstvo Alda team H.Jelení před družstvem KPŽE Budislavice a na třetím místě bylo družstvo Vajgar. Ve druhém kole zvítězil Robert Mašek před Petrem Pokorným a na třetím místě skončila Jana Vondrová. V družstvech zvítězilo družstvo Mariášová Perleť před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo MK Licita Kladruby. Ve třetím kole vyhrál Petr Bučil před Vladimírem Chalušem a třetí skončil Zdeněk Dufek. V družstvech zvítězilo družstvo Falešní Sobi před družstvem Vajgar a na třetím místě skončilo družstvo Alda team H.Jelení. Celkovým vítězem turnaje se stal Robert Mašek na druhém místě skončil Petr Bučil, který vyhrál aktivitu i produktivitu. Na třetí místě skončil Vladimír Chaluš. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Alda team H.Jelení před družstvem Falešní Sobi a na třetím místě skončilo družstvo Vajgar.

CELÁ TABULKA RL3: Putimov u Pelhřimova 7.3.2020
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Mašek Robert*Mariášová Perlet6901371062436211915327262604910933316308624157
2Bučil PetrAlda team H.Jelení249786214042134862205221925447362431402833156
3Chaluš VladimírVajgar14014505422151791944521111933059230348578126
4Poláček JosefMK Licita Kladruby6332193114451039820150-153108-4522-29299270117
5David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506327710939781021804769158424179194373110
6Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov1405607413444-5534822619315443116220336109
7Kučera MilošAlda team H.Jelení832714611733-76861265013418446114248362105
8Jedlička DavidFalešní sobi824668214847-4623-2359317727052113282395104
9Šampalík VáclavKPžE Budislavice12128910419356596651728497728176159335101
10Pokorný Petr*nezávislí1515-3145141024311135459-35956031177251428100
11Dufek Zdeněk*Vajgar1404-13639-9703499133441291352645627273300100
12David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov505-3510-2519612722354100681684216120536697
13Ševčík TomášKPžE Budislavice500407211241-881122424-851445932-13332819597
14Čunát Jaroslav*MK Licita Kladruby1411339122454-4118013936-7042-2862231333596
15Mareček MilanMariášová Perlet6196828837-5340-138183742575013619633295
16Pírko LiborAlda team H.Jelení8688617526159-125132723-12060-6012-15936720894
17Kříž LubomírKPžE Budislavice235-10083-1720347210635497512438-1723021393
18Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-26926631184282123190301203024815039892
19Kubát MilanMariášová Perlet687-9580-15163115218346-971212429-16135319291
20Růžek JaroslavKPžE Budislavice803-3810668325811817648-12160-6111-10128418391
21Svoboda DanielFalešní sobi535-971622758399728103341373515214429690
22Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-21777-1409747314742-517116639-14832117390
23Vondrová Jana*Walkers1527-1230187119128247561345582512020332388
24Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797-6739-282-16166150379493187481129830987
25Čerňanský VladimírVajgar1452407211241-316916641-5327-265-1626825287
26Špaček Václav ml.Vajgar684749717152-9372-2114-194106-8819-2132756285
27Liška ZdeněkMK Licita Kladruby62617516826-5528-274122143265548422230684
28Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa8621723720938256311012728155343247139582
29Bartyzal MiloslavMariášová Perlet821-426624151099120049-51587181621523182
30Štola VladimírFalešní sobi4291375018743-1115614539-2865-2810-1602115182
31Davídek JosefVajgar651-651367130-6741-2662715918645-10533623181
32Hošek MartinFalešní sobi975-11367-4662974103343711214941-4725320681
33Škaloud MiroslavPlnotuční1218-118473362065426043-12414-11007115222379
34Dubanská Edita*nezávislí749-561125629966516140281074218522776
35Horna PavelPlnotuční949-8814052281847652548307823-2221719576
36Bříza Vladimír*Alda team H.Jelení32610765172463687129-13936-1030-2916914075
37Šáda Petr*Alda team H.Jelení337997917849-8379-420-34150-2912-325208-11771
38Picek BřetislavPlnotuční8573816119950-22634118-73-40922723668
39Paseková JanaLabská Mělník1514-9261785212641972751474011511322867
40Pavlíková HelenaPlnotuční1528-24563217-829-73013670206473013516564
41Slabý AlešAlda team H.Jelení8662050702525457027-6444-209-1913912061
42Kadlec RadekHonda Česká Lípa80939317021-7857-2112-1616027-4014910960
43Musil František*nezávislí14074310514848-14342-10122563110-751537860
44Kubiska JiříGOLDSERVIS Pelhřimov1219734511834-903-870-61791826-781274960
45Koranda Vlastimil*nezávislí531-1913-631354317838-9864-34161812013857
46Trojan ŠtěpánMariášová Perlet6596016762320739332-11427-870-341168255
47Hrubeš Bohumil*nezávislí1406-1148-1060-1232211758516044-401167655
48Tislický JanLabská Mělník585-5341-125-1937-18601847025449-621185654
49Petřík Dan*KPžE Budislavice819-723-690-1450361612048168373410113553
50Matějka Josef*nezávislí14098640126351816341381941125716952
51Pražan Josef*Vajgar614-9271-2112-15248-1043615311436-183172-1151
52Nováček JosefMK Licita Kladruby1525-2124343270102331271982310112445
53Černý MilošLabská Mělník1478-5016-340-1001121221-10504020-1601781841
54Kejval Miroslav*nezávislí15265145514-18257724153914574410135
55Houdek Josef*nezávislí150826325819-878-790-1323115-62721034
56Křapka AntonínHonda Česká Lípa147621133411-5315-381-1484721-33764333
57Straka Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov1408-17392213-17836-1420-6568317-260143-11730
58Čejka Zdeněk*Alda team H.Jelení1386-1989-189022577930-25223-2290-42889-33930
59Strobachová IngridHonda Česká Lípa464-1021-1010-7413415-18371913-12779-4828
60Valín AloisLabská Mělník1513-27653818-33431-3030-5820-381-419116-30319
61Kurak Josef
5015---0000
id=" id="
CELÁ TABULKA RL3: Putimov u Pelhřimova 7.3.2020
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Alda team H.JeleníBučil P, Kučera M, Pírko L, Slabý A7235283151341521998105149448111205369303435934
2Falešní sobiJedlička D, Svoboda D, Štola V, Hošek M131942039117762697101233323151285037953134631
3VajgarChaluš V, Čerňanský V, Špaček V, Davídek J404930511123-81420610044384131231211093034630
4KPžE BudislaviceŠampalík V, Ševčík T, Kříž L, Růžek J11912821312943029107-8268698878522833428
5GOLDSERVIS PelhřimovDavid J, Plucar P, Semorád J, Kubiska J1-11219968213634113126283439113528832832128
6MK Licita KladrubyPoláček J, Hnojský R, Liška Z, Nováček J5122367102319196111145928171063907132532225
7Mariášová PerletMareček M, Kubát M, Bartyzal M, Trojan Š4-2917857616031615127352535971667472530025
8PlnotučníŠkaloud M, Horna P, Picek B, Pavlíková H9-6138581142021645861771033703186521627016
9Labská MělníkPaseková J, Tislický J, Černý M, Valín A3-89132331-2411314402461958109-844581518015
10Honda Česká LípaPokorný J, Kadlec R, Křapka A, Strobachová I823281470-601043371251374822973221118911
Začátek:
sobota 7.3.2020 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Putimov u Pelhřimova - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)