září 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
JČL-N8: Tábor
so 03.10. 13:00 - 19:00
JČL-K+EXT6: Mrač
ne 04.10. 09:00 - 15:00
KLLM7: Klatovy
út 06.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 06.10. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 07.10. 18:10 - 00:10
RL7: místo neurčeno
so 10.10. 09:00 - 15:00
PKLM8 2020: Praha
so 10.10. 11:00 - 17:00
JČL-M8: Tábor
ne 11.10. 13:00 - 19:00
září 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
JČL-N8: Tábor
so 03.10. 13:00 - 19:00
KLLM7: Klatovy
út 06.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 06.10. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 07.10. 18:10 - 00:10
RL7: místo neurčeno
so 10.10. 09:00 - 15:00
POLLM8: Pardubice
po 12.10. 17:00 - 23:00
JČL9: Hořepník
ne 18.10. 13:00 - 19:00
KLLM8: Budislavice
út 20.10. 17:00 - 23:00

 

září 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
JČL-N8: Tábor
so 03.10. 13:00 - 19:00
JČL-K+EXT6: Mrač
ne 04.10. 09:00 - 15:00
KLLM7: Klatovy
út 06.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 06.10. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 07.10. 18:10 - 00:10
RL7: místo neurčeno
so 10.10. 09:00 - 15:00
PKLM8 2020: Praha
so 10.10. 11:00 - 17:00
JČL-M8: Tábor
ne 11.10. 13:00 - 19:00
září 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
JČL-N8: Tábor
so 03.10. 13:00 - 19:00
KLLM7: Klatovy
út 06.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 06.10. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 07.10. 18:10 - 00:10
RL7: místo neurčeno
so 10.10. 09:00 - 15:00
POLLM8: Pardubice
po 12.10. 17:00 - 23:00
JČL9: Hořepník
ne 18.10. 13:00 - 19:00
KLLM8: Budislavice
út 20.10. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš27422449369
2Nocar Richard5944621056316
3Pánek Jindřich461355816302
4Průša Martin297333630292
5Dubanská Edita423322745292
6Šenold Vojtěch456304760289
7Gruner David136678814283
8Kotva Pavel20738758281
9Plucar Pavel-399716317273
10Hrbáček Aleš366495861269
#HráčZBPBSB
1GRINGOS12711562283350
2Limit Pardubice5161772228848
3Betlodurch5301464199441
4Plzeňácí1711922209338
5Vaněks Sharks-522170211836
6POD-BABA TEAM1661289145530
7ALDA TEAM Pardubice-7351862112727
8MK EUTIT M. Lázně-1491516136726
#HráčZBPBSB
1NML Zdice-2021765156351
2NEVYZPYTATELNÍ-6972415171841
3KPŽE Budislavice41547155139
4Mariášoví nadšenci-1157150735038
5Staroplzeňáci990756174622
6Staroplzeňáci B510531104112
7Plzeň1515426939
8Tučnáci-445555117
9MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
10RETRO Kozolupy1592343931
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří89810981996567
2Kučera Miloš7716741751556
3Škaloud Miroslav30614181724534
4Chaluš Vladimír27612901566499
5Mareček Milan31911871506494
6Semorád Jan52012611781476
7Horna Pavel52811241652470
8Poláček Josef512391244469
9Straka Pavel-9213671275462
10Plucar Pavel-22314531230462
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov228642896575135
2Mariášová Perlet156440725636130
3KPžE Budislavice120437904994109
4Plnotuční147536225097109
5Alda team H.Jelení110141775278103
6Falešní sobi149535435038101
7Vajgar6963908460498
8MK Licita Kladruby11223507462997
9Honda Česká Lípa18412660450190
10Labská Mělník-6102784217456
#HráčZBPBSBB
1David Jiří89810981996567
2Kučera Miloš7716741751556
3Škaloud Miroslav30614181724534
4Chaluš Vladimír27612901566499
5Mareček Milan31911871506494
6Semorád Jan52012611781476
7Horna Pavel52811241652470
8Poláček Josef512391244469
9Straka Pavel-9213671275462
10Plucar Pavel-22314531230462
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov228642896575135
2Mariášová Perlet156440725636130
3KPžE Budislavice120437904994109
4Plnotuční147536225097109
5Alda team H.Jelení110141775278103
6Falešní sobi149535435038101
7Vajgar6963908460498
8MK Licita Kladruby11223507462997
9Honda Česká Lípa18412660450190
10Labská Mělník-6102784217456
#HráčZBPBSBB
1David Jiří89810981996567
2Kučera Miloš7716741751556
3Škaloud Miroslav30614181724534
4Chaluš Vladimír27612901566499
5Mareček Milan31911871506494
6Semorád Jan52012611781476
7Horna Pavel52811241652470
8Poláček Josef512391244469
9Straka Pavel-9213671275462
10Plucar Pavel-22314531230462
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov228642896575135
2Mariášová Perlet156440725636130
3KPžE Budislavice120437904994109
4Plnotuční147536225097109
5Alda team H.Jelení110141775278103
6Falešní sobi149535435038101
7Vajgar6963908460498
8MK Licita Kladruby11223507462997
9Honda Česká Lípa18412660450190
10Labská Mělník-6102784217456
#HráčZBPBSBB
1David Jiří89810981996567
2Kučera Miloš7716741751556
3Škaloud Miroslav30614181724534
4Chaluš Vladimír27612901566499
5Mareček Milan31911871506494
6Semorád Jan52012611781476
7Horna Pavel52811241652470
8Poláček Josef512391244469
9Straka Pavel-9213671275462
10Plucar Pavel-22314531230462
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov228642896575135
2Mariášová Perlet156440725636130
3KPžE Budislavice120437904994109
4Plnotuční147536225097109
5Alda team H.Jelení110141775278103
6Falešní sobi149535435038101
7Vajgar6963908460498
8MK Licita Kladruby11223507462997
9Honda Česká Lípa18412660450190
10Labská Mělník-6102784217456

 

#HráčZBPBSBB
1Vávrovský Jan (82)473521994151
2Korbel Jiří (76)152701853142
3David Pavel (72)91652743138
4Vondráčková Šárka (66)218604822137
5Kubiska Jiří (103)299396695134
6Straka František (66)193803996133
7Chaluš Vladimír (63)-225874649132
8Jedlička František (65)110662772131
9Vlk Stanislav (99)150514664131
10Dufek Zdeněk (91)126659785130
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš6677721439200
2Dubanská Edita5395031042198
3Jančík Luděk303302605183
4Batík Jiří227157384181
5Pánek Jindřich164196360178
6Koutová Eva122268390175
7Hošek Martin-1209954-255168
8Jedlička David628267895137
9Janda Jiří24247289118
10Zachar Miroslav-50221171116
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)730393112383
2Nečas Jan (19)27743270974
3Lukášek Jiří (79)23320844170
4Dubanská Edita (5)-3830026267
5Hrbáček Aleš (10)9639449064
6Kuneš Daniel (103)27716744464
7Čejka Zdeněk (54)26016442458
8Pírko Libor (90)-13126413350
9Slabý Aleš (22)-541243-29844
10Bříza Vladimír (36)-715420-29542
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)3228771199129
2Novák Petr (48)7173071024118
3Munia Kamil (14)0492492109
4Batík Jiří (16)508326834106
5Kotva Pavel (8)24538763294
6Šenold Vojtěch (6)2110612791
7Baxa Josef (26)-19957938088
8Průša Martin (4)7452660085
9Jedlička David (11)9434944385
10Hošek Martin (28)-1142841785
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2020

RL4-2020: Holice (6.6.)

Dne 6.6.2020 se od 09:00 konal 4. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2020 (Místo konání: Holice - restaurace Brusel Černý Kůň, pořadatel: 603433202).

První červnovou sobotu se v Holicích v restauraci Černý Kůň (Brusel) sešlo 55 hráčů z 11 družstev na čtvrtém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Josef Pražan před Danielem Šturmem a třetí byl Josef Baxa. V družstvech zvítězilo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Vajgar a na třetím místě bylo družstvo Mariášová perleť. Ve druhém kole zvítězil Miroslav Škaloud před Romanem Hnojským a na třetím místě skončil Martin Hošek. V družstvech zvítězilo družstvo Plnotuční před družstvem Falešní sobi a na třetím místě skončilo družstvo Vajgar. Ve třetím kole vyhrál Jan Semorád před Petrem Bučilem a třetí skončil Aleš Slabý. V družstvech zvítězilo družstvo Alda team H. Jelení před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Plnotuční. Celkovým vítězem turnaje se stal Jaroslav Hašek, který na turnaji vyhrál i produktivitu. Na druhém místě skončil Miroslav Škaloud a na třetím místě byl Josef Baxa. Aktivitu na turnaji vyhrál Jiří Turek. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Plnotuční před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Vajgar.

CELÁ TABULKA RL4: Holice 6.6.2020
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Hašek JaroslavGOLDSERVIS Pelhřimov1405691041735493291223317511128652337244581139
2Škaloud MiroslavPlnotuční1218114461604814411626062-31461520227208435130
3Baxa JosefHonda Česká Lípa111795104199561412416534199111039255219474129
4Šturm DanielFalešní sobi97312090210593912516450-3038817129253382126
5Pavlíková HelenaPlnotuční15281978973674501243912710723449220235455124
6Davídek JosefVajgar6518746133403778115421554920442279173452124
7Horna PavelPlnotuční949713510633668014649836915240220184404122
8Slabý AlešAlda team H.Jelení866447511942-1247352118311429756215236451119
9Hošek MartinFalešní sobi9751292113107921995610112122248220222442117
10Kučera MilošAlda team H.Jelení83221739435-7710629281181622805462341403117
11Munia KamilFAMOSEA Holice7313511414949-2266442431831144144263307114
12Chaluš VladimírVajgar140116338201436111918052-5655-118168212380113
13David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506839517850685612440-38511321113202315111
14Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-20572-133161238420759-391026334-121258137109
15Pražan JosefVajgar6142698235162535811137-17118-1535151158309104
16Straka Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov1408-14899-492229699838-4019115144-159359200104
17Strobachová IngridHonda Česká Lípa464-204525236635101321519524647197175372102
18Turek Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov871-35147112372014916948-7769-816-92365273101
19Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897925815047-247753294533782311316828199
20Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa862107231303253501033512123144302819637797
21Čejka Zdeněk*Alda team H.Jelení1386-616-554130641944682791614315114930093
22Picek BřetislavPlnotuční857433371798341323683661493818513331891
23Mareček MilanMariášová Perlet6194911116052-43712825-2624-214-2020618691
24Bučil PetrAlda team H.Jelení249-262-246402868221571513085917118135287
25Čerňanský VladimírVajgar1452-2814711938-14566-791316819735-15729413786
26Kadlec RadekHonda Česká Lípa809-5329-241059661254398421403210413724185
27Přenosil Karel ml.FAMOSEA Holice1524-8052-281836538931-351026736-7920712885
28Cidlinský VáclavFAMOSEA Holice1163675412139-2138171885291142713112125284
29David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov50549297826413374261818189312717034183
30Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797-6933-3611-11638-7893032415446211831243082
31Petřík DanKPžE Budislavice8194184915799417354-8154-27113915619580
32Nováček JosefMK Licita Kladruby1525962512131-44945030-6262019-1018117180
33Poláček JosefMK Licita Kladruby633-1157-1082-2367442711013124150-2820517779
34Kubát MilanMariášová Perlet687-7524817334-1025151020709033-6534327877
35Tislický JanLabská Mělník585568514146-31623120-4814-348-2316113874
36Jedlička DavidFalešní sobi824-15122-1293781593231414015446-5917711872
37Pírko LiborAlda team H.Jelení86835346925-9866-3217-181162-1929-2442621871
38Dubanská Edita*nezávislí7491074114841-10618-883824012225839918269
39Bartyzal MiloslavMariášová Perlet8212810513345-27467-20712-7449-2512-320221-9969
40Vondrová Jana*Walkers152744368029-4343014-39743524-3815311567
41Růžek JaroslavKPžE Budislavice803-4946-319-512512044-23827-2114-292198-9467
42Václavík Alois*MK Licita Kladruby6904913944-1512-3826430131016516665
43Bříza Vladimír*Alda team H.Jelení326-36043-31782313315647-16855-1139-505231-27464
44Trojan ŠtěpánMariášová Perlet659-11646-7014-18331511367110737-981505262
45Valín AloisLabská Mělník1513-21614030-19937-1626-43834026-263181-8262
46Kříž LubomírKPžE Budislavice235-7234-3812-5816-4242711013745-1031605761
47Mašek Robert*Mariášová Perlet690-13728-1095329512745-6646-2010-171169-260
48Průša MartinFalešní sobi1102-1259-1161-511611141-28686-20015-416211-20557
49Liška ZdeněkMK Licita Kladruby6265354020-5618-385-66983228-1171513453
50Tomáš PetrLabská Mělník584-761002428-13402719-2613-2581-350143-20748
51Šáda PetrFAMOSEA Holice337-3316-17918203815-15463122-30825246
52Čunát Jaroslav*MK Licita Kladruby14104646276283416-18216-1663-17690-8646
53Paseková JanaLabská Mělník15145414624-5028-227-1333-1302-17872-10633
54Ševčík TomášKPžE Budislavice50022315321-1583-1551-7517-587-21151-16029
55Dufek Zdeněk*Vajgar1404-4415-297-1483-1452-6812-566-26030-23015
id=" id="
CELÁ TABULKA RL4: Holice 6.6.2020
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1PlnotučníŠkaloud M, Pavlíková H, Horna P, Picek B9204159811728424614150293242101277816473239432
2GOLDSERVIS PelhřimovHašek J, David J, Plucar P, Semorád J1244257141511371626102523385121379048043239032
3VajgarDavídek J, Chaluš V, Pražan J, Čerňanský V4051916612145151255101311151854957856062637126
4Honda Česká LípaBaxa J, Strobachová I, Pokorný J, Kadlec R81821727111253140711226822881187035402234122
5Alda team H.JeleníSlabý A, Kučera M, Bučil P, Pírko L71001824102-49181371458427141695097902134221
6Falešní sobiŠturm D, Hošek M, Jedlička D, Průša M13-19121375141333121478529961112077532133321
7MK Licita KladrubyHnojský R, Nováček J, Poláček J, Liška Z5-10413226756245811653317112-437081729517
8FAMOSEA HoliceMunia K, Přenosil K, Cidlinský V, Šáda P49222206106-7157473812145104965911528315
9Mariášová PerletMareček M, Kubát M, Bartyzal M, Trojan Š4246410131-33517124830165384-3038001526315
10KPžE BudislavicePetřík D, Růžek J, Kříž L, Ševčík T111485155162355102-129181263-9950182208
11Labská MělníkTislický J, Valín A, Tomáš P, Paseková J3-412465104-94130146-224100136-35947671867
Začátek:
sobota 6.6.2020 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Holice - restaurace Brusel Černý Kůň (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: