prosinec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
KM 2020: Osek
so 05.12. 00:00 - 06:00
JČL-K9: Deštná
so 05.12. 09:00 - 15:00
TM2020: Praha
so 12.12. 09:00 - 15:30
PKLM10 2020: Praha
ne 13.12. 11:00 - 17:00
Vánoční turnaj míchaný 2020: Doubrava
pá 18.12. 17:00 - 23:30
JČL-V8: Častrov
so 19.12. 09:00 - 15:00
Bubovice10 2020: Bubovice
ne 20.12. 00:00 - 06:00
KM 2020: Zbelítov u Milevska
po 21.12. 00:00 - 06:00
prosinec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
KLLM9: Klatovy
čt 31.12. 17:00 - 23:00
KLLM10: Budislavice
čt 31.12. 17:00 - 23:00
PP10: Praha
čt 31.12. 18:10 - 00:10
PP10: Praha
pá 01.01. 18:10 - 00:10

 

prosinec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
KM 2020: Osek
so 05.12. 00:00 - 06:00
JČL-K9: Deštná
so 05.12. 09:00 - 15:00
TM2020: Praha
so 12.12. 09:00 - 15:30
PKLM10 2020: Praha
ne 13.12. 11:00 - 17:00
Vánoční turnaj míchaný 2020: Doubrava
pá 18.12. 17:00 - 23:30
JČL-V8: Častrov
so 19.12. 09:00 - 15:00
Bubovice10 2020: Bubovice
ne 20.12. 00:00 - 06:00
KM 2020: Zbelítov u Milevska
po 21.12. 00:00 - 06:00
prosinec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
KLLM9: Klatovy
čt 31.12. 17:00 - 23:00
KLLM10: Budislavice
čt 31.12. 17:00 - 23:00
PP10: Praha
čt 31.12. 18:10 - 00:10
PP10: Praha
pá 01.01. 18:10 - 00:10

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš27422449373
2Nocar Richard5944621056316
3Dubanská Edita423322745304
4Pánek Jindřich461355816302
5Šenold Vojtěch456304760301
6Průša Martin297333630300
7Kotva Pavel20738758285
8Gruner David136678814283
9Jedlička David-107526419280
10Plucar Pavel-399716317273
#HráčZBPBSB
1GRINGOS12711562283350
2Limit Pardubice5161772228848
3Betlodurch5301464199441
4Plzeňácí1711922209338
5Vaněks Sharks-522170211836
6POD-BABA TEAM1661289145530
7ALDA TEAM Pardubice-7351862112727
8MK EUTIT M. Lázně-1491516136726
#HráčZBPBSB
1NML Zdice-2021765156351
2NEVYZPYTATELNÍ-6972415171841
3KPŽE Budislavice41547155139
4Mariášoví nadšenci-1157150735038
5Staroplzeňáci990756174622
6Staroplzeňáci B510531104112
7Plzeň1515426939
8Tučnáci-445555117
9MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
10RETRO Kozolupy1592343931
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-14524102265790
2David Jiří101415382552789
3Škaloud Miroslav57418302404766
4Mareček Milan47916502129713
5Chaluš Vladimír10719242031709
6Bartyzal Miloslav63613692005689
7Poláček Josef12616621788688
8Plucar Pavel-46419861522684
9Liška Zdeněk25617692025682
10Pavlíková Helena80612722078669
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov305557848839186
2Mariášová Perlet208954967585175
3Plnotuční240949697378165
4MK Licita Kladruby172951116840151
5Vajgar155952976856143
6Honda Česká Lípa197142336204134
7Falešní sobi151848656383133
8Alda team H.Jelení34556395984130
9KPžE Budislavice134244675809126
10Labská Mělník-3053874356987
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-14524102265790
2David Jiří101415382552789
3Škaloud Miroslav57418302404766
4Mareček Milan47916502129713
5Chaluš Vladimír10719242031709
6Bartyzal Miloslav63613692005689
7Poláček Josef12616621788688
8Plucar Pavel-46419861522684
9Liška Zdeněk25617692025682
10Pavlíková Helena80612722078669
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov305557848839186
2Mariášová Perlet208954967585175
3Plnotuční240949697378165
4MK Licita Kladruby172951116840151
5Vajgar155952976856143
6Honda Česká Lípa197142336204134
7Falešní sobi151848656383133
8Alda team H.Jelení34556395984130
9KPžE Budislavice134244675809126
10Labská Mělník-3053874356987
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-14524102265790
2David Jiří101415382552789
3Škaloud Miroslav57418302404766
4Mareček Milan47916502129713
5Chaluš Vladimír10719242031709
6Bartyzal Miloslav63613692005689
7Poláček Josef12616621788688
8Plucar Pavel-46419861522684
9Liška Zdeněk25617692025682
10Pavlíková Helena80612722078669
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov305557848839186
2Mariášová Perlet208954967585175
3Plnotuční240949697378165
4MK Licita Kladruby172951116840151
5Vajgar155952976856143
6Honda Česká Lípa197142336204134
7Falešní sobi151848656383133
8Alda team H.Jelení34556395984130
9KPžE Budislavice134244675809126
10Labská Mělník-3053874356987
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-14524102265790
2David Jiří101415382552789
3Škaloud Miroslav57418302404766
4Mareček Milan47916502129713
5Chaluš Vladimír10719242031709
6Bartyzal Miloslav63613692005689
7Poláček Josef12616621788688
8Plucar Pavel-46419861522684
9Liška Zdeněk25617692025682
10Pavlíková Helena80612722078669
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov305557848839186
2Mariášová Perlet208954967585175
3Plnotuční240949697378165
4MK Licita Kladruby172951116840151
5Vajgar155952976856143
6Honda Česká Lípa197142336204134
7Falešní sobi151848656383133
8Alda team H.Jelení34556395984130
9KPžE Budislavice134244675809126
10Labská Mělník-3053874356987

 

#HráčZBPBSBB
1Vávrovský Jan (65)5837291312193
2Kubiska Jiří (84)7875121299190
3Jedlička František (68)2148601074179
4Vondráčková Šárka (65)3087241032175
5David Pavel (75)123710833172
6Straka František (59)17111471318169
7Korbel Jiří (77)24873897168
8Dufek Zdeněk (96)226719945166
9Neruda Vladimír (83)548180728166
10Vlk Stanislav (102)50602652159
#HráčZBPBSBB
1Hanisch Martin (62)81010261836119
2Bouše Miroslav (50)2439901233105
3Šiška Libor (90)374896127097
4Sedlecký Pavel (94)-5587281795
5Šampalík Václav st. (53)1757158886
6Kříž Lubomír (30)6377784085
7Mádle Čestmír (94)14156470579
8Kocík František (132)-24537913468
9Hanzlík Václav (130)-2602993958
10Burian Richard (92)-28270141953
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš6677721439200
2Dubanská Edita5395031042198
3Jančík Luděk303302605183
4Batík Jiří227157384181
5Pánek Jindřich164196360178
6Koutová Eva122268390175
7Hošek Martin-1209954-255168
8Jedlička David628267895137
9Janda Jiří24247289118
10Zachar Miroslav-50221171116
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)9345211455110
2Nečas Jan (19)24451175593
3Kuneš Daniel (104)38218756985
4Dubanská Edita (3)-7834827085
5Hrbáček Aleš (12)12141353482
6Pírko Libor (89)-4940835973
7Lukášek Jiří (80)23320844170
8Bříza Vladimír (35)-810583-22762
9Čejka Zdeněk (54)26016442458
10Slabý Aleš (22)-789318-47157
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)20310191222155
2Batík Jiří (16)8143361150154
3Novák Petr (48)7173871104150
4Šenold Vojtěch (5)264130394134
5Průša Martin (6)74847921130
6Munia Kamil (14)-10520510125
7Baxa Josef (25)-127626499121
8Kotva Pavel (7)355466821118
9Hošek Martin (28)6490496118
10Polka Marek (11)344504848117
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2020

RL6-2020: Kladruby u Stříbra (19.9.)

Dne 19.9.2020 se od 09:00 konal 6. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2020 (Místo konání: Kladruby u Stříbra - restaurace U Koruny, pořadatel: 724038495).

Třetí zářiovou sobotu se v restauraci U Koruny v Kladrubech sešlo 45 hráčů z 11 družstev na šestém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Martin Průša před Robertem Maškem a třetí byl Milan Kubát. V družstvech zvítězilo družstvo Mariášová perleť před družstvem Plnotuční a na třetím místě bylo družstvo MK Licita Kladruby. Ve druhém kole zvítězil Zdeněk Liška před Miroslavem Škalodem a na třetím místě skončil Břetislav Picek. V družstvech zvítězilo družstvo Plnotuční před družstvem Goldservis Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová perleť. Ve třetím kole vyhrál Tomáš Ševčík před Pavlem Plucarem a třetí skončil Roman Hnojský. V družstvech zvítězilo družstvo MK Licita Kladruby před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Vajgar. Celkovým vítězem turnaje se stal Zdeněk Liška, který vyhrál i aktivitu. Na druhém místě skončil Miroslav Škaloud, který vyhrál produktivitu. Na třetím místě byl Miloslav Bartyzal. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Plnotuční před družstvem MK Licita Kladruby a na třetím místě skončilo družstvo Goldservis Pelhřimov.

CELÁ TABULKA RL6: Kladruby u Stříbra 19.9.2020
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Liška ZdeněkMK Licita Kladruby6262512114654110177287621318419747148482630163
2Škaloud MiroslavPlnotuční1218643610041118158276591275718445309251560145
3Bartyzal MiloslavMariášová Perlet82191481394710014124154-27643733164253417134
4Ševčík TomášKPžE Budislavice500-716515848-11858-6022126197323621420421132
5Pavlíková HelenaPlnotuční1528540453110372175448812621454196238434129
6Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov87126668377412019446558113644131267398127
7Hošek MartinFalešní sobi975453479358262144401337020350260166426125
8Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-10037-63191098819747781992775987324411125
9Picek BřetislavPlnotuční85722678942171932645622335527215193408125
10Kubát MilanMariášová Perlet6871148019456447011437-167139-2832-9289280125
11Nováček JosefMK Licita Kladruby B152558792461348221650-4256142697225322122
12Dufek ZdeněkVajgar1404-3333026-2713510841126822085296250346119
13Kučera MilošAlda team H.Jelení832-20182162447216924154-9847-5119-46398352117
14Poláček JosefMK Licita Kladruby6331610912549-3422-1221751121874657243300116
15Průša MartinFalešní sobi110214918533462-10672-3428-7252-2025-29309280115
16Mareček MilanMariášová Perlet619128211494065161226494283224197210407113
17Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-4125-162295362341011632645669241310112
18Trojan ŠtěpánVajgar659886915752-8628-5812781262044880223303112
19Hinterholzinger PetrMK Licita Kladruby B149137397639-4767236912011135124135259110
20Petřík Dan*KPžE Budislavice81949641134528679535-4464203033195228110
21Mašek RobertMariášová Perlet6901489724559-10392933-14748-9918-9184175110
22Král JaroslavMK Licita Kladruby B7151371014733-163418271137819149234122356109
23David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov50661581194310110320448-8636-501576197273106
24Horna PavelPlnotuční949916615752-6815-5311865814443109139248106
25Černý MilošLabská Mělník1478-171812342100142433658943961176237105
26Hašek JaroslavVajgar14053137683624174125144331774219987286103
27Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797-6923-4618601151754538701084029208237103
28Chaluš VladimírVajgar1401-9182-929657213742-220163-5731-24631771102
29Valín AloisLabská Mělník1513-511237238-21557-15817783411236-1882142691
30Růžek JaroslavKPžE Budislavice8036485434-4620-261944368034410410887
31Křapka AntonínHonda Česká Lípa1476-25633828-2711-1616-3116913841-8324316085
32Šampalík VáclavKPžE Budislavice121217173427267810439-2320-3162011513582
33Biel HilmarHonda Česká Lípa744-43813832-4935-14236222823-861385278
34Čunát JaroslavMK Licita Kladruby141-9817-8114-5843-1526-26714538-182131-5178
35Strobachová IngridHonda Česká Lípa464-57812430-6528-37154434729-1181523474
36David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov505-9714-8313-13671-652443458837-190130-6074
37Baxa JosefHonda Česká Lípa1117-10273-2925-9039-5118-245119-12628-437231-20671
38Paseková JanaLabská Mělník1514-11020-253611302082820-6453970
39Vondrová JanaAlda team H.Jelení1527-11241324-11482-3231-7211-6113-197117-8068
40Kříž LubomírKPžE Budislavice235-15215-137121313716838-8741-4617-10893-1567
41Bříza VladimírAlda team H.Jelení326-12545-8021-10240-6220-21961-15822-446146-30063
42Novák PetrFalešní sobi101-1083-10511-5646-1029-1059-9612-26958-21152
43Tislický JanLabská Mělník585-4112-2916-7635-4114-1282721-11875-4351
44Dubanská EditaAlda team H.Jelení749-349-2517-7332-4113-----10741-6630
45Balíček Petr
5178---0000
id=" id="
CELÁ TABULKA RL6: Kladruby u Stříbra 19.9.2020
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1PlnotučníŠkaloud M, Pavlíková H, Picek B, Horna P9177169121353923231415930124181428707333443634
2MK Licita KladrubyLiška Z, Poláček J, Hnojský R, Čunát J5025510125612738122189459141492509873239632
3GOLDSERVIS PelhřimovTurek J, Plucar P, David J, Semorád J1-3716149928431112141171350121434188222838328
4Mariášová PerletBartyzal M, Kubát M, Mareček M, Mašek R43532251416220937210140-1902313893728282739127
5VajgarDufek Z, Trojan Š, Hašek J, Chaluš V40281887117622246108348241101424386532336723
6MK Licita Kladruby BNováček J, Hinterholzinger P, Král J371791368118114192711316215461104554822134121
7KPžE BudislaviceŠevčík T, Růžek J, Šampalík V, Kříž L11162306109391734998327471131386771732117
8Falešní sobiHošek M, Průša M, Novák P13862225108-80180397-44131287-385331029210
9Honda Česká LípaKřapka A, Biel H, Strobachová I, Baxa J8-125225390-16685157-272331598-56364192459
10Alda team H.JeleníKučera M, Vondrová J, Bříza V, Dubanská E7-156251289-1442915105-389119154-68966182488
11Labská MělníkČerný M, Valín A, Paseková J, Tislický J3-69142181-198193290113120496-15445572677
Začátek:
sobota 19.9.2020 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Kladruby u Stříbra - restaurace U Koruny (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)