listopad 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
JČL-K10-2021: Pelhřimov
ne 05.12. 09:00 - 15:00
PP8: Praha
út 07.12. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 08.12. 18:10 - 00:10
TM-2021: Praha
so 11.12. 09:00 - 16:00
JČL-V8-2021: Kolence
so 11.12. 09:00 - 15:00
JČL-V9-2021: Častrov
ne 19.12. 09:00 - 15:00
JČL-V10-2021: Počátky
so 25.12. 09:00 - 15:00
POLLM6: Pardubice
pá 31.12. 00:00 - 06:00
listopad 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
PP8: Praha
út 07.12. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 08.12. 18:10 - 00:10
TM-2021: Praha
so 11.12. 09:00 - 16:00
POLLM5: Pardubice
pá 31.12. 00:00 - 06:00
POLLM6: Pardubice
pá 31.12. 00:00 - 06:00

 

listopad 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
JČL-K10-2021: Pelhřimov
ne 05.12. 09:00 - 15:00
PP8: Praha
út 07.12. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 08.12. 18:10 - 00:10
TM-2021: Praha
so 11.12. 09:00 - 16:00
JČL-V8-2021: Kolence
so 11.12. 09:00 - 15:00
JČL-V9-2021: Častrov
ne 19.12. 09:00 - 15:00
JČL-V10-2021: Počátky
so 25.12. 09:00 - 15:00
POLLM6: Pardubice
pá 31.12. 00:00 - 06:00
listopad 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
PP8: Praha
út 07.12. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 08.12. 18:10 - 00:10
TM-2021: Praha
so 11.12. 09:00 - 16:00
POLLM5: Pardubice
pá 31.12. 00:00 - 06:00
POLLM6: Pardubice
pá 31.12. 00:00 - 06:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš23897920652
2Nocar Richard75510161771607
3Šenold Vojtěch11455601705587
4Průša Martin45410361490586
5Zdychynec Josef36111051466541
6Froněk Roman62910731702537
7Batík Jiří611349960535
8Dubanská Edita4915331024535
9Munia Kamil-71899828532
10Hrbáček Aleš68311041787528
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí212642266352102
2GRINGOS26462884553095
3Limit Pardubice6353732436792
4Betlodurch4392769320872
5Vaněks Sharks-12584297303964
6POD-BABA TEAM1012189229059
7MK EUTIT M. Lázně-6222930230854
8ALDA TEAM Pardubice-12953252195754
#HráčZBPBSB
1NML Zdice-20139453744102
2KPŽE Budislavice-3893222283379
3NEVYZPYTATELNÍ-18194935311679
4Staroplzeňáci17472208395571
5Mariášoví nadšenci-1671261194061
6Plnotuční2171757197447
7Staroplzeňáci B510531104112
8Plzeň1515426939
9Tučnáci-445555117
10MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš22299330151019
2David Jiří1208176629741014
3Mareček Milan81120922903987
4Škaloud Miroslav63524713106985
5Poláček Josef39720452442941
6Pavlíková Helena86315392402931
7Turek Jiří19623032499907
8Liška Zdeněk42522352660902
9Hnojský Roman47817812259893
10Plucar Pavel-55622071651889
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet293869389876259
2GOLDSERVIS Pelhřimov3833684210675251
4Plnotuční282763909217217
3MK Licita Kladruby253765029039220
5Alda team H.Jelení163970438682211
7Falešní sobi200063098309175
8Vajgar167965728251171
6Honda Česká Lípa196952487217180
10KPžE Budislavice164251246766148
9Labská Mělník-7253875315153
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš22299330151019
2David Jiří1208176629741014
3Mareček Milan81120922903987
4Škaloud Miroslav63524713106985
5Poláček Josef39720452442941
6Pavlíková Helena86315392402931
7Turek Jiří19623032499907
8Liška Zdeněk42522352660902
9Hnojský Roman47817812259893
10Plucar Pavel-55622071651889
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet293869389876259
2GOLDSERVIS Pelhřimov3833684210675251
4Plnotuční282763909217217
3MK Licita Kladruby253765029039220
5Alda team H.Jelení163970438682211
7Falešní sobi200063098309175
8Vajgar167965728251171
6Honda Česká Lípa196952487217180
10KPžE Budislavice164251246766148
9Labská Mělník-7253875315153
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš22299330151019
2David Jiří1208176629741014
3Mareček Milan81120922903987
4Škaloud Miroslav63524713106985
5Poláček Josef39720452442941
6Pavlíková Helena86315392402931
7Turek Jiří19623032499907
8Liška Zdeněk42522352660902
9Hnojský Roman47817812259893
10Plucar Pavel-55622071651889
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet293869389876259
2GOLDSERVIS Pelhřimov3833684210675251
4Plnotuční282763909217217
3MK Licita Kladruby253765029039220
5Alda team H.Jelení163970438682211
7Falešní sobi200063098309175
8Vajgar167965728251171
6Honda Česká Lípa196952487217180
10KPžE Budislavice164251246766148
9Labská Mělník-7253875315153
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš22299330151019
2David Jiří1208176629741014
3Mareček Milan81120922903987
4Škaloud Miroslav63524713106985
5Poláček Josef39720452442941
6Pavlíková Helena86315392402931
7Turek Jiří19623032499907
8Liška Zdeněk42522352660902
9Hnojský Roman47817812259893
10Plucar Pavel-55622071651889
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet293869389876259
2GOLDSERVIS Pelhřimov3833684210675251
4Plnotuční282763909217217
3MK Licita Kladruby253765029039220
5Alda team H.Jelení163970438682211
7Falešní sobi200063098309175
8Vajgar167965728251171
6Honda Česká Lípa196952487217180
10KPžE Budislavice164251246766148
9Labská Mělník-7253875315153

 

#HráčZBPBSBB
1Vávrovský Jan (70)7679251692292
2Kubiska Jiří (95)7927641556278
3Vondráčková Šárka (82)4468661312268
4Jedlička František (65)12210251147264
5David Pavel (92)121870991260
6Straka František (70)10813771485259
7Neruda Vladimír (95)8212241045258
8Dufek Zdeněk (112)2729081180215
9Korbel Jiří (91)189941012211
10Chaluš Vladimír (79)-5421326784199
#HráčZBPBSBB
1Hanisch Martin (80)67211231795134
2Bouše Miroslav (63)55111831734134
3Sedlecký Pavel (112)211821184121
4Šiška Libor (108)35212441596117
5Kříž Lubomír (25)3919251316117
6Šampalík Václav st. (51)4698702107
7Mádle Čestmír (111)14156470579
8Hanzlík Václav (101)-48361513275
9Kocík František (148)-24537913468
10Burian Richard (104)-28270141953
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš103914992538405
2Dubanská Edita9507621712386
3Batík Jiří6783581036372
4Jančík Luděk5635271090363
5Hošek Martin-1615169075353
6Jedlička David5415171058302
7Janda Jiří486119605241
8Hes Ivan363286649238
9Zachar Miroslav17422439237
10Koutová Eva-64345281230
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)8767311607130
2Hrbáček Aleš (10)355627982124
3Nečas Jan (46)102644746112
4Kuneš Daniel (123)342268610108
5Pírko Libor (62)5585590106
6Dubanská Edita (8)-53372319102
7Lukášek Jiří (44)23422846293
8Bříza Vladimír (37)-771762-993
9Slabý Aleš (28)-803558-24592
10Čejka Zdeněk (40)26016442458
#HráčZBPBSBB
1Batík Jiří (7)10814341515202
2Kučera Miloš (1)38612241610193
3Šenold Vojtěch (3)531224755183
4Novák Petr (47)8044601264176
5Munia Kamil (9)-108652544165
6Průša Martin (4)-1621023861164
7Polka Marek (23)337646983152
8Baxa Josef (18)-182840658151
9Dubanská Edita (8)232598830146
10Jedlička David (19)-69511442136
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2020

RL7-2020: Nová Ves u Bakova (10.10.)

Dne 10.10.2020 se od 09:00 konal 7. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2020 (Místo konání: Nová Ves u Bakova - restaurace Na Veselce, pořadatel: 0).

Druhou říjnovou sobotu se v restauraci Na Veselce sešlo 42 hráčů z 9 družstev na sedmém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Daniel Svoboda před Jiřím Turkem a třetí byl Jan Mejsnar. V družstvech zvítězilo družstvo Honda Č. Lípa před družstvem Falešní Sobi a na třetím místě bylo družstvo Goldservis Pelhřimov. Ve druhém kole zvítězil Vladimír Chaluš před Petrem Bučilem a na třetím místě skončil Martin Průša. V družstvech zvítězilo družstvo Vajgar před družstvem Plnotuční a na třetím místě skončilo družstvo Labská Mělník. Ve třetím kole vyhrál Antonín Křapka před Josefem Chlupáčem a třetí skončil Zdeněk Liška. V družstvech zvítězilo družstvo Honda Č. Lípa před družstvem MK Licita Kladruby a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová perleť. Celkovým vítězem turnaje se stal, který vyhrál i produktivitu. Na druhém místě skončil Josef Chlupáč a třetí byl Jan Mejsnar. Aktivitu na turnaj vyhrál Josef Baxa. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Honda Č. Lípa před družstvem Labská Mělník a na třetím místě skončilo družstvo Goldservis Pelhřimov.

CELÁ TABULKA RL7: Nová Ves u Bakova 10.10.2020
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Křapka AntonínHonda Česká Lípa1476957717249150562065016411227662409245654161
2Chlupáč Josef*Plnotuční876598314246-36116803810711221959130311441143
3Mejsnar JanHonda Česká Lípa85854153207568535120361006016046239248487138
4Studnička JaroslavVajgar50603214017248177491431016416547150278428138
5Tislický JanLabská Mělník585659415950155368325412017450134267401132
6Tomáš PetrLabská Mělník5841447321752208582665214354926366166532130
7Průša MartinFalešní sobi1102-811254438849618056-150135-1533-147356209127
8Baxa JosefHonda Česká Lípa11172814317147-12562-63254523127654-52436384126
9Nováček JosefMK Licita Kladruby1525626712942173754281348221652213186399122
10Ševčík Tomáš*KPžE Budislavice500313970224411415854695712644144210354120
11Kučera MilošAlda team H.Jelení832-236110-12629156681394516220749-176338162117
12David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506964414041-241027841-3297653440243283116
13Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov121991651564560157527438412743194164358115
14Bučil PetrAlda team H.Jelení24987280349410920359-419152298200298115
15Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov87115511627159-1139282615425729159197356114
16Liška ZdeněkMK Licita Kladruby62649257423-13077-533186121207565223228110
17Chaluš VladimírVajgar1401-650442617822540362-9542-532077317394108
18Hnojský RomanMK Licita Kladruby2624853101354052923549469538137151288108
19Pokorný ZdeněkVajgar506145459030136511874517456231198141339106
20David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov505-175134251044915342654511039152145297106
21Strobachová IngridHonda Česká Lípa464825213440-28653734056563254173227106
22Mareček MilanMariášová Perlet619-17281119-20132112470939340-37253216106
23Pavlíková HelenaPlnotuční1528-14039214569114495043933594152246105
24Poláček JosefMK Licita Kladruby63351821334303232241366793664180244103
25Hošek MartinFalešní sobi97592411333925638840-374252380146226102
26Picek BřetislavPlnotuční857-11352-612062621244850237330-113713698
27Svoboda DanielFalešní sobi5359517527062-6338-2522-22410-21414-1922233198
28Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-741144036466411046-30031-26915-328209-11997
29Bartyzal MiloslavMariášová Perlet821-11041-6918542680297283155481615016695
30Trojan ŠtěpánMariášová Perlet6591293816737-13645-9121315586372413816295
31Richtr JaroslavLabská Mělník321-43652227-48762833-8554728-991969788
32Slabý AlešAlda team H.Jelení8666211617854-5025-2518-9620-7616-841617788
33Škaloud MiroslavPlnotuční121811607133-35895437-1712-517-4116112087
34Kubát MilanMariášová Perlet687-8288632-14533930-9950-4925-195191-487
35Valín AloisLabská Mělník1513-18541-1441565581234422365827-981353786
36Pírko LiborAlda team H.Jelení868-250100-15028-10322-8117-112212141-354244-11086
37Jedlička DavidFalešní sobi824-3915-2417-3333023667914545-612712185
38Vondrová Jana*Alda team H.Jelení1527657313844-14538-10719-5032-1818-1301431381
39Horna PavelPlnotuční949-10122-7914-15032-11816-517617142-256230-2672
40Bříza Vladimír*Alda team H.Jelení326-21982-13724-2872-28515-10047-5324-606131-47563
41Davídek JosefVajgar651-306-2417-10635-7120-10744-6319-24385-15856
42Dubanská Edita*Alda team H.Jelení749-45793431-----8738-4921-132117-1552
id=" id="
CELÁ TABULKA RL7: Nová Ves u Bakova 10.10.2020
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Honda Česká LípaKřapka A, Mejsnar J, Baxa J, Strobachová I8177373141522071567120309403141626939323543435
2Labská MělníkTislický J, Tomáš P, Richtr J, Valín A31662328129225192101296821161054596352436324
3GOLDSERVIS PelhřimovDavid J, Turek J, David P, Plucar P11772741013612621581294818451023516732336723
4MK Licita KladrubyNováček J, Liška Z, Hnojský R, Poláček J51612027120-73166394269249121463576172236022
5Falešní sobiPrůša M, Hošek M, Svoboda D, Jedlička D1310634112139761926119-1212564101617892235922
6VajgarStudnička J, Chaluš V, Pokorný Z, Davídek J4071235510433135014150231513984257362235222
7PlnotučníPavlíková H, Picek B, Škaloud M, Horna P9-1031523747222012134952427107646142231522
8Alda team H.JeleníKučera M, Bučil P, Slabý A, Pírko L7-1662986117592005116403038112-678011934519
9Mariášová PerletMareček M, Bartyzal M, Trojan Š, Kubát M430154488202114106103231101251535961831918
Začátek:
sobota 10.10.2020 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Nová Ves u Bakova - restaurace Na Veselce (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)