listopad 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
JČL-K10-2021: Pelhřimov
ne 05.12. 09:00 - 15:00
PP8: Praha
út 07.12. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 08.12. 18:10 - 00:10
TM-2021: Praha
so 11.12. 09:00 - 16:00
JČL-V8-2021: Kolence
so 11.12. 09:00 - 15:00
JČL-V9-2021: Častrov
ne 19.12. 09:00 - 15:00
JČL-V10-2021: Počátky
so 25.12. 09:00 - 15:00
POLLM6: Pardubice
pá 31.12. 00:00 - 06:00
listopad 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
PP8: Praha
út 07.12. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 08.12. 18:10 - 00:10
TM-2021: Praha
so 11.12. 09:00 - 16:00
POLLM5: Pardubice
pá 31.12. 00:00 - 06:00
POLLM6: Pardubice
pá 31.12. 00:00 - 06:00

 

listopad 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
JČL-K10-2021: Pelhřimov
ne 05.12. 09:00 - 15:00
PP8: Praha
út 07.12. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 08.12. 18:10 - 00:10
TM-2021: Praha
so 11.12. 09:00 - 16:00
JČL-V8-2021: Kolence
so 11.12. 09:00 - 15:00
JČL-V9-2021: Častrov
ne 19.12. 09:00 - 15:00
JČL-V10-2021: Počátky
so 25.12. 09:00 - 15:00
POLLM6: Pardubice
pá 31.12. 00:00 - 06:00
listopad 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
PP8: Praha
út 07.12. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 08.12. 18:10 - 00:10
TM-2021: Praha
so 11.12. 09:00 - 16:00
POLLM5: Pardubice
pá 31.12. 00:00 - 06:00
POLLM6: Pardubice
pá 31.12. 00:00 - 06:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš23897920652
2Nocar Richard75510161771607
3Šenold Vojtěch11455601705587
4Průša Martin45410361490586
5Zdychynec Josef36111051466541
6Froněk Roman62910731702537
7Batík Jiří611349960535
8Dubanská Edita4915331024535
9Munia Kamil-71899828532
10Hrbáček Aleš68311041787528
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí212642266352102
2GRINGOS26462884553095
3Limit Pardubice6353732436792
4Betlodurch4392769320872
5Vaněks Sharks-12584297303964
6POD-BABA TEAM1012189229059
7MK EUTIT M. Lázně-6222930230854
8ALDA TEAM Pardubice-12953252195754
#HráčZBPBSB
1NML Zdice-20139453744102
2KPŽE Budislavice-3893222283379
3NEVYZPYTATELNÍ-18194935311679
4Staroplzeňáci17472208395571
5Mariášoví nadšenci-1671261194061
6Plnotuční2171757197447
7Staroplzeňáci B510531104112
8Plzeň1515426939
9Tučnáci-445555117
10MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš22299330151019
2David Jiří1208176629741014
3Mareček Milan81120922903987
4Škaloud Miroslav63524713106985
5Poláček Josef39720452442941
6Pavlíková Helena86315392402931
7Turek Jiří19623032499907
8Liška Zdeněk42522352660902
9Hnojský Roman47817812259893
10Plucar Pavel-55622071651889
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet293869389876259
2GOLDSERVIS Pelhřimov3833684210675251
4Plnotuční282763909217217
3MK Licita Kladruby253765029039220
5Alda team H.Jelení163970438682211
7Falešní sobi200063098309175
8Vajgar167965728251171
6Honda Česká Lípa196952487217180
10KPžE Budislavice164251246766148
9Labská Mělník-7253875315153
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš22299330151019
2David Jiří1208176629741014
3Mareček Milan81120922903987
4Škaloud Miroslav63524713106985
5Poláček Josef39720452442941
6Pavlíková Helena86315392402931
7Turek Jiří19623032499907
8Liška Zdeněk42522352660902
9Hnojský Roman47817812259893
10Plucar Pavel-55622071651889
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet293869389876259
2GOLDSERVIS Pelhřimov3833684210675251
4Plnotuční282763909217217
3MK Licita Kladruby253765029039220
5Alda team H.Jelení163970438682211
7Falešní sobi200063098309175
8Vajgar167965728251171
6Honda Česká Lípa196952487217180
10KPžE Budislavice164251246766148
9Labská Mělník-7253875315153
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš22299330151019
2David Jiří1208176629741014
3Mareček Milan81120922903987
4Škaloud Miroslav63524713106985
5Poláček Josef39720452442941
6Pavlíková Helena86315392402931
7Turek Jiří19623032499907
8Liška Zdeněk42522352660902
9Hnojský Roman47817812259893
10Plucar Pavel-55622071651889
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet293869389876259
2GOLDSERVIS Pelhřimov3833684210675251
4Plnotuční282763909217217
3MK Licita Kladruby253765029039220
5Alda team H.Jelení163970438682211
7Falešní sobi200063098309175
8Vajgar167965728251171
6Honda Česká Lípa196952487217180
10KPžE Budislavice164251246766148
9Labská Mělník-7253875315153
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš22299330151019
2David Jiří1208176629741014
3Mareček Milan81120922903987
4Škaloud Miroslav63524713106985
5Poláček Josef39720452442941
6Pavlíková Helena86315392402931
7Turek Jiří19623032499907
8Liška Zdeněk42522352660902
9Hnojský Roman47817812259893
10Plucar Pavel-55622071651889
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet293869389876259
2GOLDSERVIS Pelhřimov3833684210675251
4Plnotuční282763909217217
3MK Licita Kladruby253765029039220
5Alda team H.Jelení163970438682211
7Falešní sobi200063098309175
8Vajgar167965728251171
6Honda Česká Lípa196952487217180
10KPžE Budislavice164251246766148
9Labská Mělník-7253875315153

 

#HráčZBPBSBB
1Vávrovský Jan (70)7679251692292
2Kubiska Jiří (95)7927641556278
3Vondráčková Šárka (82)4468661312268
4Jedlička František (65)12210251147264
5David Pavel (92)121870991260
6Straka František (70)10813771485259
7Neruda Vladimír (95)8212241045258
8Dufek Zdeněk (112)2729081180215
9Korbel Jiří (91)189941012211
10Chaluš Vladimír (79)-5421326784199
#HráčZBPBSBB
1Hanisch Martin (80)67211231795134
2Bouše Miroslav (63)55111831734134
3Sedlecký Pavel (112)211821184121
4Šiška Libor (108)35212441596117
5Kříž Lubomír (25)3919251316117
6Šampalík Václav st. (51)4698702107
7Mádle Čestmír (111)14156470579
8Hanzlík Václav (101)-48361513275
9Kocík František (148)-24537913468
10Burian Richard (104)-28270141953
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš103914992538405
2Dubanská Edita9507621712386
3Batík Jiří6783581036372
4Jančík Luděk5635271090363
5Hošek Martin-1615169075353
6Jedlička David5415171058302
7Janda Jiří486119605241
8Hes Ivan363286649238
9Zachar Miroslav17422439237
10Koutová Eva-64345281230
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)8767311607130
2Hrbáček Aleš (10)355627982124
3Nečas Jan (46)102644746112
4Kuneš Daniel (123)342268610108
5Pírko Libor (62)5585590106
6Dubanská Edita (8)-53372319102
7Lukášek Jiří (44)23422846293
8Bříza Vladimír (37)-771762-993
9Slabý Aleš (28)-803558-24592
10Čejka Zdeněk (40)26016442458
#HráčZBPBSBB
1Batík Jiří (7)10814341515202
2Kučera Miloš (1)38612241610193
3Šenold Vojtěch (3)531224755183
4Novák Petr (47)8044601264176
5Munia Kamil (9)-108652544165
6Průša Martin (4)-1621023861164
7Polka Marek (23)337646983152
8Baxa Josef (18)-182840658151
9Dubanská Edita (8)232598830146
10Jedlička David (19)-69511442136
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2020

RL9-2021: Nepomuk (2.10.)

Dne 2.10.2021 se od 09:00 konal 9. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2020 (Místo konání: Nepomuk - KD Dvorec, pořadatel: 0).

První říjnovou sobotu se v Nepomuku v restauraci KD Dvorec sešlo 53 hráčů z 10 družstev na devátém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Zdeněk Dufek před Milošem Kučerou a třetí byl Petr Bučil. V družstvech zvítězilo družstvo Alda team H. Jelení před družstvem Plnotuční a na třetím místě bylo družstvo Vajgar. Ve druhém kole zvítězil Robert Mašek před Zdeňkem Dufkem a na třetím místě skončil Miloš Kučera. V družstvech zvítězilo družstvo Mariášová perleť před družstvem Goldservis Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Alda team H.Jelení. Ve třetím kole vyhrál Roman Hnojský před Václavem Hanzlíke a třetí skončil Josef Poláček. V družstvech zvítězilo družstvo MK Licita Kladruby před družstvem Alda team H.Jelení a na třetím místě skončilo družstvo KPŽE Budislavice. Celkovým vítězem turnaje se stal Zdeněk Čejka, který na turnaji zvítězil i v produktivitě. Na druhém místě skončil Zdeněk Liška a třetí skončil Zdeněk Dufek, který na turnaji vyhrál aktivitu. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Alda team H.Jelení před družstvem MK Licita Kladruby a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová perleť.

CELÁ TABULKA RL9: Nepomuk 2.10.2021
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení138657991564519411030454749416850325303628149
2Liška ZdeněkMK Licita Kladruby626551381934764137201481608924952279364643147
3Dufek ZdeněkVajgar14041501713216211317028359-37551821226396622142
4Ševčík TomášKPžE Budislavice500241081324136114150424510815348105330435131
5Kučera MilošAlda team H.Jelení832163105268597217724956-19351612216317533127
6Mašek RobertMariášová Perlet690-11839-7911220135355628812321154190297487127
7Hanzlík Václav*nezávislí717834913235-267448329114423559148267415126
8Bučil PetrAlda team H.Jelení2491311082395663369929953913439289183472124
9Davídek JosefVajgar6512267730350261021283855389330307217524118
10Růžek JaroslavKPžE Budislavice80310010020048-325220261195717643187209396117
11Tomáš PetrLabská Mělník5846118124424145863037941314584257341117
12Mareček MilanMariášová Perlet61916295257525313819147-27421516188275463115
13Tislický JanLabská Mělník5851168520146-355116248941024489230319114
14Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov871841172014912410522950-18371914190259449113
15Hnojský Roman*MK Licita Kladruby262-7145-2614137331703719110429562257182439113
16Křapka AntonínHonda Česká Lípa147612475932963513136278611342135168303110
17Sedlecký Pavel*nezávislí6212628542274661404693331263119312732099
18Pavlíková HelenaPlnotuční15289930129333338712585501354021711833598
19Picek BřetislavPlnotuční857799217143-393901717475384120524698
20Budka David*nezávislí1535-10820-8885574129416696162491319020398
21Bouše MiroslavMariášová Perlet29-6514479371532217535-546814253423426897
22Václavík AloisMK Licita Kladruby6-8721-66911857175442876104415915421394
23David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506-93223216575140466030902611613725393
24Poláček JosefMK Licita Kladruby633-46561026-6728-39912699225561318319691
25David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov50545378230-2822-613216722884723313136490
26Šturm DanielFalešní sobi973-14731-116727639034221622834610115625787
27Nováček JosefMK Licita Kladruby1525-13887-51255148153434885619-8524315887
28Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-5061112813311424752-17546-1297-9222112987
29Burian Richard*nezávislí1363-34101673633568933-20879-12918-2092362787
30Škaloud MiroslavPlnotuční1218505910939-4025221240-5431-236-4434229885
31Vobořil Milan*Mariášník.cz506457177424-3615511939-17883-9522-1572559885
32Valín AloisLabská Mělník1513-24583431-7940-3915-158129-2933-261227-3479
33Baxa JosefHonda Česká Lípa1117-1516112703210228-851112635-3015912975
34Hašek JaroslavHonda Česká Lípa1405965014640-12640-8611-6873524-981636575
35Bartyzal MiloslavMariášová Perlet821-469-37102276529249301040152118429574
36Kříž LubomírKPžE Budislavice235-5745-1216601070215636834811812671
37Horna PavelPlnotuční9499614223854-41434-3806-4942-711-367218-14971
38Dubanská Edita*Alda team H.Jelení7491003613634----570753610510621170
39Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa8623761983845267122-8049-3110213613870
40Vondrová Jana*Plnotuční C1527-15311617-10486-1823-3585529-1221755369
41Jedlička DavidFalešní sobi824-12467-572346146019-27633627-1051443969
42Chaluš VladimírVajgar1401-6950-1919-41884727-21491-12323-324229-9569
43Hošek MartinFalešní sobi9751275818544-12434-908-11060-5013-1071524565
44Černý MilošLabská Mělník1478-35562129-5645-1116-28451717-1191462762
45Slabý AlešAlda team H.Jelení866-14063-7720-1456-13951003813837-185107-7862
46Straka PavelVajgar1408-4536-915-3331-21434397328-441066257
47Balíček Petr*MK Licita Kladruby1556-22432-1926-454-417-42793732-311115-19645
48Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov7974444827-37542-33310-2413-118-39599-29645
49Čunát Jaroslav*MK Licita Kladruby141-7855-2318-20095-10520-11238-745-390188-20243
50Bříza Vladimír*Alda team H.Jelení326-1914-1873-9962-3718-14474-7020-434140-29441
51Průša MartinFalešní sobi1102-14026-1145-951384331-6024-364-295188-10740
52Jaklín Jiří*nezávislí5065-613713-194-15120339-2520-534
53Šampalík VáclavKPžE Budislavice1212-1036-974-1253-1224-13412-1223-36221-34111
id=" id="
CELÁ TABULKA RL9: Nepomuk 2.10.2021
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Alda team H.JeleníČejka Z, Kučera M, Bučil P, Slabý A73513121416032932310139269171121269498063642536
2MK Licita KladrubyLiška Z, Václavík A, Poláček J, Nováček J5-1292813981873428135314264141493728872538225
3Mariášová PerletMašek R, Mareček M, Bouše M, Bartyzal M4-2127841005003381415872336954868492435324
4KPžE BudislaviceŠevčík T, Růžek J, Kříž L, Šampalík V1167253610564176689169228101253006572231922
5VajgarDufek Z, Davídek J, Chaluš V, Straka P4030729810131983607124-1251683812808262033620
6PlnotučníPavlíková H, Picek B, Škaloud M, Horna P922529312136-46329382371665892167882030720
7GOLDSERVIS PelhřimovTurek J, David J, Plucar P, Semorád J13822251043222941214818802483785961930019
8Honda Česká LípaKřapka A, Baxa J, Hašek J, Pokorný J8145158711021193586-12627071012305211929719
9Labská MělníkTomáš P, Tislický J, Valín A, Černý M3982618119-50141270-1133178122-657191831118
10Falešní sobiŠturm D, Jedlička D, Hošek M, Průša M13-144156274-2221548484185486-825561024410
Začátek:
sobota 2.10.2021 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Nepomuk - KD Dvorec (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: