květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL-K1: Svatkovice
ne 29.05. 09:00 - 15:00
POLLM5: Pardubice
po 30.05. 17:30 - 23:30
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
po 06.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 07.06. 18:10 - 00:10
JČL-K2: Záblatí u Lomnice
so 11.06. 09:00 - 15:00
PLLM5: Praha
so 11.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 13.06. 17:30 - 23:30
květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
POLLM5: Pardubice
po 30.05. 17:30 - 23:30
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
po 06.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 07.06. 18:10 - 00:10
PLLM5: Praha
so 11.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 13.06. 17:30 - 23:30
KLLM6: Klatovy
út 14.06. 17:00 - 23:00
RL6: Kladruby u Stříbra
so 18.06. 09:00 - 16:00

 

květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL-K1: Svatkovice
ne 29.05. 09:00 - 15:00
POLLM5: Pardubice
po 30.05. 17:30 - 23:30
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
po 06.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 07.06. 18:10 - 00:10
JČL-K2: Záblatí u Lomnice
so 11.06. 09:00 - 15:00
PLLM5: Praha
so 11.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 13.06. 17:30 - 23:30
květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
POLLM5: Pardubice
po 30.05. 17:30 - 23:30
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
po 06.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 07.06. 18:10 - 00:10
PLLM5: Praha
so 11.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 13.06. 17:30 - 23:30
KLLM6: Klatovy
út 14.06. 17:00 - 23:00
RL6: Kladruby u Stříbra
so 18.06. 09:00 - 16:00

 

#HráčZBPBSBB
1Hrbáček Aleš338420758181
2Mejsnar Jan68669737175
3Hošek Martin222126348171
4Baxa Josef333248581168
5Jirkovský Tomáš238162400157
6Kučera Miloš-93305212148
7Ševčík Tomáš33551584146
8Průša Martin-19627175144
9Bouše Miroslav262258520137
10Dubanská Edita298184482137
#HráčZBPBSB
1NML Zdice399825122423
2GRINGOS661613127422
3Limit Pardubice-271255122821
4Plzeňácí6276582721
5Betlodurch11073084019
6POD-BABA TEAM-6431825415
7NEVYZPYTATELNÍ-569115158214
8Žraloci Praha-572108050813
#HráčZBPBSB
1ALDA TEAM Pardubice-1491304115522
2MK EUTIT M. Lázně-461334128822
3Plnotuční4731041151420
4KPŽE Budislavice81123113119
5Staroplzeňáci580797137718
6Mariášoví nadšenci-7585077518
7MOTY24126250310
8Skřivánci na niti1493324817
9Plzeň1603144746
10Dravci-958320-6384
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav76715032270583
2Kučera Miloš35615571913551
3Kotva Pavel13914841623510
4Pavlíková Helena75811451903493
5David Pavel9819671948487
6Mašek Robert7411861260487
7Bouše Miroslav8129541766486
8Dufek Zdeněk64911111760478
9Studnička Jaroslav6378051442459
10David Jiří38510101395445
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice201636155631104
2GOLDSERVIS Pelhřimov165538565511102
3Jidáš 3681594034419396
4Plnotuční15853761534694
5Alda team H.Jelení10104065507592
6Mariášová Perleť10783692477089
7Mariášník.cz10103024403487
8MK Licita Kladruby13913199459081
9Falešní sobi5323772430477
10Labská Mělník-6653438277350
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav76715032270583
2Kučera Miloš35615571913551
3Kotva Pavel13914841623510
4Pavlíková Helena75811451903493
5David Pavel9819671948487
6Mašek Robert7411861260487
7Bouše Miroslav8129541766486
8Dufek Zdeněk64911111760478
9Studnička Jaroslav6378051442459
10David Jiří38510101395445
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice201636155631104
2GOLDSERVIS Pelhřimov165538565511102
3Jidáš 3681594034419396
4Plnotuční15853761534694
5Alda team H.Jelení10104065507592
6Mariášová Perleť10783692477089
7Mariášník.cz10103024403487
8MK Licita Kladruby13913199459081
9Falešní sobi5323772430477
10Labská Mělník-6653438277350
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav76715032270583
2Kučera Miloš35615571913551
3Kotva Pavel13914841623510
4Pavlíková Helena75811451903493
5David Pavel9819671948487
6Mašek Robert7411861260487
7Bouše Miroslav8129541766486
8Dufek Zdeněk64911111760478
9Studnička Jaroslav6378051442459
10David Jiří38510101395445
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice201636155631104
2GOLDSERVIS Pelhřimov165538565511102
3Jidáš 3681594034419396
4Plnotuční15853761534694
5Alda team H.Jelení10104065507592
6Mariášová Perleť10783692477089
7Mariášník.cz10103024403487
8MK Licita Kladruby13913199459081
9Falešní sobi5323772430477
10Labská Mělník-6653438277350
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav76715032270583
2Kučera Miloš35615571913551
3Kotva Pavel13914841623510
4Pavlíková Helena75811451903493
5David Pavel9819671948487
6Mašek Robert7411861260487
7Bouše Miroslav8129541766486
8Dufek Zdeněk64911111760478
9Studnička Jaroslav6378051442459
10David Jiří38510101395445
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice201636155631104
2GOLDSERVIS Pelhřimov165538565511102
3Jidáš 3681594034419396
4Plnotuční15853761534694
5Alda team H.Jelení10104065507592
6Mariášová Perleť10783692477089
7Mariášník.cz10103024403487
8MK Licita Kladruby13913199459081
9Falešní sobi5323772430477
10Labská Mělník-6653438277350

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír1829711153123
2Vlk Stanislav7245471271120
3Straka František-107708601113
4Korbel Jiří-21175854798
5Vondráčková Šárka938339285
6Jedlička František-28860431683
7Kubiska Jiří6432538981
8Musil František-9435926578
9Neruda Vladimír1509624678
10Matějka Josef-7625317777
#HráčZBPBSBB
1Švejda Miroslav10371681971
2Hanisch Martin14940054966
3Šiška Libor2349651964
4Bouše Miroslav6935041962
5Sedlecký Pavel-8439330956
6Kříž Lubomír5335941251
7Hanzlík Václav3534638150
8Šampalík Václav st.-1251542938
9Válek Miloš-341302-3935
10Vladař Josef627013230
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš281715996198
2Hošek Martin-40610570196
3Batík Jiří422284706190
4Dubanská Edita237296533185
5Průša Martin144324468179
6Zachar Miroslav83222305175
7Hes Ivan-34179145171
8Jančík Luděk45182227166
9Koutová Eva-180179-1165
10Jedlička David19821541372
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš12825338138
2Lukášek Jiří2149330738
3Slabý Aleš-1524723235
4Nečas Jan2615518132
5Bříza Vladimír-214191-2326
6Kuneš Daniel25729724
7Čejka Zdeněk3011614623
8Hrbáček Aleš-2520317821
9Pírko Libor-22275-14715
10Dubanská Edita536111413
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil40226766992
2Batík Jiří47322069391
3Hošek Martin10650461088
4Kučera Miloš36544581087
5Průša Martin17644161787
6Šenold Vojtěch20927248179
7Kotva Pavel29413242675
8Jirkovský Tomáš-9431722370
9Maňák Jakub-831330569
10Slabý Aleš-10938227365
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2022

RL2-2022: Sloup u České Lípy (5.2.)

Dne 5.2.2022 se od 09:00 konal 2. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2022 (Místo konání: Sloup u České Lípy - rekreační středisko Bílina, pořadatel: Jaroslav Pokorný - tel. 777 751 438).

Již v pátek se sešlo 42 hráčů na oslavě 70. narozenin Jardy Pokorného ve Sloupu v Čechách. V sobotu se sešlo 60 hráčů z 11 družstev na zimních pohárech ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši, které jsou letos poprvé součástí ligy. Turnaj se konal ve velmi pěkném prostředí s rychlou obsluhou a s velkým množstvím jídla. Během víkendu se uskutečnilo 6. kol, kdy celkovým vítězem se stal David Jedlička, který vyhrál i aktivitu. Na druhém místě skončil Zdeněk Dufek a na třetím skončil Lubomír Kříž. Produktivitu na turnaji vyhrála Helena Pavlíková. V prvním kole zvítězil Libor Pírko, ve druhém Alois Valín a ve třetím kole vyhrál Milan Mareček. Ve čtvrtém kole zvítězil Zdeněk Liška v pátém kole Petr Hinterholzinger a v posledním kole vyhrál Milan Kubát. V soutěži družstev vyhrálo družstvo KPŽE Budislavice. Na druhém skončilo družstvo Mariášová perleť a třetí skončilo družstvo MK Licita Kladruby.

CELÁ TABULKA RL2: Sloup u České Lípy 5.2.2022
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Jedlička David*Falešní sobi82461371434257264321469514023559158541699147
2Poláček JosefMK Licita Kladruby6331071072144611340153391129420654332241573139
3Mareček MilanMariášová Perleť619-35804522120902104917613931562261309570133
4Kubiska JiříGOLDSERVIS Pelhřimov121991191102617311428759614410536325177502121
5Škaloud MiroslavPlnotuční12187212419645162402024160399932294203497118
6Kučera MilošAlda team H.Jelení8324217421647696913840-3490563177333410118
7Valín AloisLabská Mělník1513111051163617016533562-33511819148321469117
8Dufek Zdeněk*nezávislí140479671463891941854737448130207205412115
9Bartyzal MiloslavMariášová Perleť821-8989030-921111928172942665672303375114
10Kubát MilanMariášová Perleť687-11221213930124154444143842970289359112
11Pírko LiborAlda team H.Jelení8682152394546215819637-5545-1012175365540111
12Straka Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov1408313413740158812394580169626241231472111
13Hošek MartinFalešní sobi975136119255521759226752-6429-353247240487107
14Pavlíková HelenaPlnotuční15284612617244683199269667534123223346104
15Munia KamilJidáš 368731175107282546416322748-11920-991120290410103
16Nováček JosefMK Licita Kladruby1525603797287940119351234016340262117379103
17Mašek RobertMariášová Perleť69013510524048-20690-11615615311438-10248238101
18Šturm DanielFalešní sobi97310614925556-17829-1492328711943-40265225101
19Kříž LubomírKPžE Budislavice23567161228509536223-185941245827333197
20Růžek JaroslavKPžE Budislavice803-248460242019229356-3758211614023437496
21Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-28421415966616243127183378017925995
22Bříza Vladimír*Alda team H.Jelení3266111717843-18959-1307437712044-8525316894
23Bouše MiroslavKPžE Budislavice291542618031791493215859117412919939093
24Tomáš Petr*Labská Mělník584229211433-31744325-281017335-3726723093
25Dneboská Kamila*nezávislí114619668527-19984-11516813814648-17228811691
26Průša MartinJidáš 3681102-15359-946177996371012113147-12625913390
27Baxa JosefJidáš 3681117895314232-351107532-181114-6718-12727715082
28Kadlec Radek*nezávislí809-8248-3412295988307052122391715917681
29Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení1386-107868256217924150-4419-254827628479
30Davídek JosefFalešní sobi651-1062522037609731-1321885628-10531020579
31Šáda Petr*nezávislí337111223142202211176802565218911230177
32Ševčík TomášKPžE Budislavice500-8615-7138566424759617150-316716477
33Horna PavelPlnotuční949-11372-4117-15075-7517-2014612642-2832931076
34David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov50614610024649-11232-80404444223417621075
35Slabý AlešAlda team H.Jelení86623317440759-14514-1310-4745-2134123327472
36Svoboda DanielFalešní sobi53555751303469188722-6964-5155515721271
37Vobořil MilanMariášník.cz1560-20627-1791622789192512615149-1191806169
38Pokorný ZdeněkMariášník.cz1296-2122110747314742-72316144611816466
39Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov871259311837-18630-1561-641094527-225232765
40Václavík AloisMK Licita Kladruby B6170622324180139321-73-422437832164
41Strobachová Ingrid*Falešní sobi464-5530-25911012323354-11816-1020-6316910663
42Andrle Radek*nezávislí134242266821-4570251883790238010318362
43Liška ZdeněkMK Licita Kladruby626-1909-1810-499546291051912433-134123-1162
44Pokorný JaroslavLabská Mělník86233346723285886271972610809917960
45Kotva PavelJidáš 368634-10861-4711-241149038-5739-188-1892142557
46Balíček PetrMK Licita Kladruby B1556-9929-705-3728-96925815045-441157156
47Kurák Josef*nezávislí1431408412435-1403914-27563713116855
48Vondrová JanaPlnotuční1527-3171413-13252-809-36764025-171145-2647
49Budka DavidMariášník.cz1535-17011-1590-27017-2530488313147-392111-28147
50Bučil Petr*nezávislí249-1166-110018749234-15567-8811-253147-10645
51Čunát JaroslavMK Licita Kladruby B141-15115-1360396110033-6034-267-172110-6240
52Tislický JanLabská Mělník585-9267-2518-14812-1360-163120-4321-403199-20439
53Studnička JaroslavMariášník.cz1561-1201916-22815-213024204420-20555-15036
54Novotný Petr*Labská Mělník1461-6908429-3122-96-10214-880-139126-1335
55Holan Vladimír*nezávislí188-13179-5219-4740-710-3617-195-214136-7834
56David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov505-6517-484-6713-54027174417-10547-5821
57Hinterholzinger PetrMK Licita Kladruby B1491-51057-148-63-41289-2330719
58Černý MilošLabská Mělník1478-21769-1488116178-7015-550-286100-18616
59Forman Václav*nezávislí685-499-4026076712-1033-1000-9219-7314
60Stárek Vladimír*nezávislí1534-2164-2120-9332413-698-610-29445-24913
id=" id="
CELÁ TABULKA RL2: Sloup u České Lípy 5.2.2022
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Mariášová PerleťMareček M, Bartyzal M, Kubát M, Mašek R41263259117583259121409286131565939363139431
2Alda team H.JeleníKučera M, Pírko L, Čejka Z, Slabý A74905871316814632913127-13618015650010962735127
3Falešní sobiHošek M, Šturm D, Davídek J, Svoboda D13297343111422811706105-1693395864098522233322
4MK Licita KladrubyPoláček J, Nováček J, Hnojský R, Liška Z51391863892881467117247205111316745372133721
5Jidáš 368Munia K, Průša M, Baxa J, Kotva P521562214975735611123-228274373-158511829318
6KPžE BudislaviceKříž L, Růžek J, Bouše M, Ševčík T111972715105218201510311521471155306861732317
7PlnotučníŠkaloud M, Pavlíková H, Horna P, Vondrová J953226106801463844925161081347191529815
8GOLDSERVIS PelhřimovKubiska J, David J, Turek J, David P12622127112-125176264-31974851345851326113
9Mariášník.czVobořil M, Pokorný Z, Budka D, Studnička J51-22869027-92115161972299116-2234131020410
10Labská MělníkValín A, Pokorný J, Tislický J, Černý M3-48206277199239497-177178050-2662362246
11MK Licita Kladruby BVáclavík A, Balíček P, Čunát J, Hinterholzinger P3766101153821020602810426117630731743
Začátek:
sobota 5.2.2022 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Sloup u České Lípy - rekreační středisko Bílina (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: