červenec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
JČL-V5: místo neurčeno
so 03.09. 09:00 - 15:00
PLLM6: Praha
so 03.09. 13:00 - 19:00
JČL8: Jindřichův Hradec
ne 04.09. 13:00 - 19:00
PP7: Praha
po 05.09. 18:10 - 00:10
KLLM7: Budislavice
út 06.09. 17:00 - 23:00
PP7: Praha
út 06.09. 18:10 - 00:10
Major5: Kladruby u Stříbra
so 10.09. 10:00 - 17:00
Major5: Kladruby u Stříbra
ne 11.09. 10:00 - 17:00
červenec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
PLLM6: Praha
so 03.09. 13:00 - 19:00
JČL8: Jindřichův Hradec
ne 04.09. 13:00 - 19:00
PP7: Praha
po 05.09. 18:10 - 00:10
KLLM7: Budislavice
út 06.09. 17:00 - 23:00
PP7: Praha
út 06.09. 18:10 - 00:10
Major5: Kladruby u Stříbra
so 10.09. 10:00 - 17:00
Major5: Kladruby u Stříbra
ne 11.09. 10:00 - 17:00

 

červenec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
JČL-V5: místo neurčeno
so 03.09. 09:00 - 15:00
PLLM6: Praha
so 03.09. 13:00 - 19:00
JČL8: Jindřichův Hradec
ne 04.09. 13:00 - 19:00
PP7: Praha
po 05.09. 18:10 - 00:10
KLLM7: Budislavice
út 06.09. 17:00 - 23:00
PP7: Praha
út 06.09. 18:10 - 00:10
Major5: Kladruby u Stříbra
so 10.09. 10:00 - 17:00
Major5: Kladruby u Stříbra
ne 11.09. 10:00 - 17:00
červenec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
PLLM6: Praha
so 03.09. 13:00 - 19:00
JČL8: Jindřichův Hradec
ne 04.09. 13:00 - 19:00
PP7: Praha
po 05.09. 18:10 - 00:10
KLLM7: Budislavice
út 06.09. 17:00 - 23:00
PP7: Praha
út 06.09. 18:10 - 00:10
Major5: Kladruby u Stříbra
so 10.09. 10:00 - 17:00
Major5: Kladruby u Stříbra
ne 11.09. 10:00 - 17:00

 

#HráčZBPBSBB
1Hrbáček Aleš5287201248330
2Kučera Miloš279643922318
3Froněk Roman6194941113300
4Dubanská Edita6804301110296
5Lukášek Jiří4566271083294
6Hošek Martin382251633289
7Kubát Milan3779301307286
8Batík Jiří548291839279
9Jirkovský Tomáš203373576258
10Polka Marek480303783251
#HráčZBPBSB
1Limit Pardubice9542501345553
2Plzeňácí4381831226942
3GRINGOS11341260239441
4Betlodurch6371377201440
5NML Zdice-4621825136333
6POD-BABA TEAM200913111333
7Žraloci Praha-8432159131631
8NEVYZPYTATELNÍ-20581886-17223
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně-2342671243744
2ALDA TEAM Pardubice-4962150165442
3Plnotuční-1282112198442
4Staroplzeňáci9781627260541
5Mariášoví nadšenci8671488235540
6KPŽE Budislavice-6172069145237
7Mariášník.cz42129972013
8MOTY24126250310
9Skřivánci na niti1493324817
10Plzeň1603144746
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav89318972790729
2Kučera Miloš36219232285685
3Mašek Robert24914541703628
4Studnička Jaroslav100211132115613
5Dufek Zdeněk84413582202596
6Pavlíková Helena90613122218595
7Kotva Pavel7216341706577
8David Pavel108410432127558
9Hošek Martin-7515581483552
10Bouše Miroslav65211311783547
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice178346446427125
2Alda team H.Jelení130949326241123
3Mariášová Perleť184942636112117
4GOLDSERVIS Pelhřimov185843106168110
5Mariášník.cz113737574894108
6Jidáš 36831047045014106
7Plnotuční193642166152106
8MK Licita Kladruby174040235763104
9Falešní sobi8984391528990
10Labská Mělník-6864099341366
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav89318972790729
2Kučera Miloš36219232285685
3Mašek Robert24914541703628
4Studnička Jaroslav100211132115613
5Dufek Zdeněk84413582202596
6Pavlíková Helena90613122218595
7Kotva Pavel7216341706577
8David Pavel108410432127558
9Hošek Martin-7515581483552
10Bouše Miroslav65211311783547
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice178346446427125
2Alda team H.Jelení130949326241123
3Mariášová Perleť184942636112117
4GOLDSERVIS Pelhřimov185843106168110
5Mariášník.cz113737574894108
6Jidáš 36831047045014106
7Plnotuční193642166152106
8MK Licita Kladruby174040235763104
9Falešní sobi8984391528990
10Labská Mělník-6864099341366
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav89318972790729
2Kučera Miloš36219232285685
3Mašek Robert24914541703628
4Studnička Jaroslav100211132115613
5Dufek Zdeněk84413582202596
6Pavlíková Helena90613122218595
7Kotva Pavel7216341706577
8David Pavel108410432127558
9Hošek Martin-7515581483552
10Bouše Miroslav65211311783547
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice178346446427125
2Alda team H.Jelení130949326241123
3Mariášová Perleť184942636112117
4GOLDSERVIS Pelhřimov185843106168110
5Mariášník.cz113737574894108
6Jidáš 36831047045014106
7Plnotuční193642166152106
8MK Licita Kladruby174040235763104
9Falešní sobi8984391528990
10Labská Mělník-6864099341366
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav89318972790729
2Kučera Miloš36219232285685
3Mašek Robert24914541703628
4Studnička Jaroslav100211132115613
5Dufek Zdeněk84413582202596
6Pavlíková Helena90613122218595
7Kotva Pavel7216341706577
8David Pavel108410432127558
9Hošek Martin-7515581483552
10Bouše Miroslav65211311783547
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice178346446427125
2Alda team H.Jelení130949326241123
3Mariášová Perleť184942636112117
4GOLDSERVIS Pelhřimov185843106168110
5Mariášník.cz113737574894108
6Jidáš 36831047045014106
7Plnotuční193642166152106
8MK Licita Kladruby174040235763104
9Falešní sobi8984391528990
10Labská Mělník-6864099341366

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír17712461423150
2Vlk Stanislav7486391387140
3Straka František-193941748139
4Jedlička František-29828799121
5Korbel Jiří-365827462107
6Kubiska Jiří65435500105
7Vondráčková Šárka-6741534897
8Musil František-10144434397
9Vávrovský Jan27333460796
10David Pavel14922237194
#HráčZBPBSBB
1Šiška Libor4074778784
2Hanisch Martin30454584983
3Bouše Miroslav30157387482
4Švejda Miroslav-153103788478
5Sedlecký Pavel3053956972
6Kříž Lubomír1849951766
7Hanzlík Václav-6443837458
8Šampalík Václav st.-8126318248
9Válek Miloš-2983747642
10Vladař Josef-15394-5932
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš23710781315268
2Hošek Martin76691767256
3Batík Jiří6734431116255
4Dubanská Edita329394723248
5Průša Martin-170566396235
6Zachar Miroslav28338366231
7Jančík Luděk165221386226
8Hes Ivan-76247171226
9Koutová Eva-180179-1165
10Jedlička David258491749135
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš32333866159
2Slabý Aleš3945048958
3Lukášek Jiří28519548056
4Nečas Jan1726928647
5Bříza Vladimír-479415-6443
6Hrbáček Aleš-6050844842
7Pírko Libor7721629342
8Čejka Zdeněk-2214111932
9Kuneš Daniel279612331
10Dubanská Edita-11168-4313
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš4826321114119
2Batík Jiří577250827113
3Munia Kamil295333628108
4Průša Martin78623701107
5Šenold Vojtěch384337721106
6Hošek Martin75532607103
7Maňák Jakub5238043293
8Jirkovský Tomáš-8239531390
9Slabý Aleš-5740634984
10Kotva Pavel29413242675
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2022

RL2-2022: Sloup u České Lípy (5.2.)

Dne 5.2.2022 se od 09:00 konal 2. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2022 (Místo konání: Sloup u České Lípy - rekreační středisko Bílina, pořadatel: Jaroslav Pokorný - tel. 777 751 438).

Již v pátek se sešlo 42 hráčů na oslavě 70. narozenin Jardy Pokorného ve Sloupu v Čechách. V sobotu se sešlo 60 hráčů z 11 družstev na zimních pohárech ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši, které jsou letos poprvé součástí ligy. Turnaj se konal ve velmi pěkném prostředí s rychlou obsluhou a s velkým množstvím jídla. Během víkendu se uskutečnilo 6. kol, kdy celkovým vítězem se stal David Jedlička, který vyhrál i aktivitu. Na druhém místě skončil Zdeněk Dufek a na třetím skončil Lubomír Kříž. Produktivitu na turnaji vyhrála Helena Pavlíková. V prvním kole zvítězil Libor Pírko, ve druhém Alois Valín a ve třetím kole vyhrál Milan Mareček. Ve čtvrtém kole zvítězil Zdeněk Liška v pátém kole Petr Hinterholzinger a v posledním kole vyhrál Milan Kubát. V soutěži družstev vyhrálo družstvo KPŽE Budislavice. Na druhém skončilo družstvo Mariášová perleť a třetí skončilo družstvo MK Licita Kladruby.

CELÁ TABULKA RL2: Sloup u České Lípy 5.2.2022
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Jedlička David*Falešní sobi82461371434257264321469514023559158541699147
2Poláček JosefMK Licita Kladruby6331071072144611340153391129420654332241573139
3Mareček MilanMariášová Perleť619-35804522120902104917613931562261309570133
4Kubiska JiříGOLDSERVIS Pelhřimov121991191102617311428759614410536325177502121
5Škaloud MiroslavPlnotuční12187212419645162402024160399932294203497118
6Kučera MilošAlda team H.Jelení8324217421647696913840-3490563177333410118
7Valín AloisLabská Mělník1513111051163617016533562-33511819148321469117
8Dufek Zdeněk*nezávislí140479671463891941854737448130207205412115
9Bartyzal MiloslavMariášová Perleť821-8989030-921111928172942665672303375114
10Kubát MilanMariášová Perleť687-11221213930124154444143842970289359112
11Pírko LiborAlda team H.Jelení8682152394546215819637-5545-1012175365540111
12Straka Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov1408313413740158812394580169626241231472111
13Hošek MartinFalešní sobi975136119255521759226752-6429-353247240487107
14Pavlíková HelenaPlnotuční15284612617244683199269667534123223346104
15Munia KamilJidáš 368731175107282546416322748-11920-991120290410103
16Nováček JosefMK Licita Kladruby1525603797287940119351234016340262117379103
17Mašek RobertMariášová Perleť69013510524048-20690-11615615311438-10248238101
18Šturm DanielFalešní sobi97310614925556-17829-1492328711943-40265225101
19Kříž LubomírKPžE Budislavice23567161228509536223-185941245827333197
20Růžek JaroslavKPžE Budislavice803-248460242019229356-3758211614023437496
21Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-28421415966616243127183378017925995
22Bříza Vladimír*Alda team H.Jelení3266111717843-18959-1307437712044-8525316894
23Bouše MiroslavKPžE Budislavice291542618031791493215859117412919939093
24Tomáš Petr*Labská Mělník584229211433-31744325-281017335-3726723093
25Dneboská Kamila*nezávislí114619668527-19984-11516813814648-17228811691
26Průša MartinJidáš 3681102-15359-946177996371012113147-12625913390
27Baxa JosefJidáš 3681117895314232-351107532-181114-6718-12727715082
28Kadlec Radek*nezávislí809-8248-3412295988307052122391715917681
29Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení1386-107868256217924150-4419-254827628479
30Davídek JosefFalešní sobi651-1062522037609731-1321885628-10531020579
31Šáda Petr*nezávislí337111223142202211176802565218911230177
32Ševčík TomášKPžE Budislavice500-8615-7138566424759617150-316716477
33Horna PavelPlnotuční949-11372-4117-15075-7517-2014612642-2832931076
34David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov50614610024649-11232-80404444223417621075
35Slabý AlešAlda team H.Jelení86623317440759-14514-1310-4745-2134123327472
36Svoboda DanielFalešní sobi53555751303469188722-6964-5155515721271
37Vobořil MilanMariášník.cz1560-20627-1791622789192512615149-1191806169
38Pokorný ZdeněkMariášník.cz1296-2122110747314742-72316144611816466
39Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov871259311837-18630-1561-641094527-225232765
40Václavík AloisMK Licita Kladruby B6170622324180139321-73-422437832164
41Strobachová Ingrid*Falešní sobi464-5530-25911012323354-11816-1020-6316910663
42Andrle Radek*nezávislí134242266821-4570251883790238010318362
43Liška ZdeněkMK Licita Kladruby626-1909-1810-499546291051912433-134123-1162
44Pokorný JaroslavLabská Mělník86233346723285886271972610809917960
45Kotva PavelJidáš 368634-10861-4711-241149038-5739-188-1892142557
46Balíček PetrMK Licita Kladruby B1556-9929-705-3728-96925815045-441157156
47Kurák Josef*nezávislí1431408412435-1403914-27563713116855
48Vondrová JanaPlnotuční1527-3171413-13252-809-36764025-171145-2647
49Budka DavidMariášník.cz1535-17011-1590-27017-2530488313147-392111-28147
50Bučil Petr*nezávislí249-1166-110018749234-15567-8811-253147-10645
51Čunát JaroslavMK Licita Kladruby B141-15115-1360396110033-6034-267-172110-6240
52Tislický JanLabská Mělník585-9267-2518-14812-1360-163120-4321-403199-20439
53Studnička JaroslavMariášník.cz1561-1201916-22815-213024204420-20555-15036
54Novotný Petr*Labská Mělník1461-6908429-3122-96-10214-880-139126-1335
55Holan Vladimír*nezávislí188-13179-5219-4740-710-3617-195-214136-7834
56David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov505-6517-484-6713-54027174417-10547-5821
57Hinterholzinger PetrMK Licita Kladruby B1491-51057-148-63-41289-2330719
58Černý MilošLabská Mělník1478-21769-1488116178-7015-550-286100-18616
59Forman Václav*nezávislí685-499-4026076712-1033-1000-9219-7314
60Stárek Vladimír*nezávislí1534-2164-2120-9332413-698-610-29445-24913
id=" id="
CELÁ TABULKA RL2: Sloup u České Lípy 5.2.2022
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Mariášová PerleťMareček M, Bartyzal M, Kubát M, Mašek R41263259117583259121409286131565939363139431
2Alda team H.JeleníKučera M, Pírko L, Čejka Z, Slabý A74905871316814632913127-13618015650010962735127
3Falešní sobiHošek M, Šturm D, Davídek J, Svoboda D13297343111422811706105-1693395864098522233322
4MK Licita KladrubyPoláček J, Nováček J, Hnojský R, Liška Z51391863892881467117247205111316745372133721
5Jidáš 368Munia K, Průša M, Baxa J, Kotva P521562214975735611123-228274373-158511829318
6KPžE BudislaviceKříž L, Růžek J, Bouše M, Ševčík T111972715105218201510311521471155306861732317
7PlnotučníŠkaloud M, Pavlíková H, Horna P, Vondrová J953226106801463844925161081347191529815
8GOLDSERVIS PelhřimovKubiska J, David J, Turek J, David P12622127112-125176264-31974851345851326113
9Mariášník.czVobořil M, Pokorný Z, Budka D, Studnička J51-22869027-92115161972299116-2234131020410
10Labská MělníkValín A, Pokorný J, Tislický J, Černý M3-48206277199239497-177178050-2662362246
11MK Licita Kladruby BVáclavík A, Balíček P, Čunát J, Hinterholzinger P3766101153821020602810426117630731743
Začátek:
sobota 5.2.2022 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Sloup u České Lípy - rekreační středisko Bílina (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: