květen 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
POLLM5-2023: Pardubice
po 29.05. 17:30 - 23:30
RL7-2023: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
RL7: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
JČL7-2023: místo neurčeno
ne 04.06. 13:00 - 19:00
JČL-N7: Svatkovice
ne 04.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 05.06. 17:30 - 23:30
PP6-2023: Praha
po 05.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
po 05.06. 18:10 - 00:10
květen 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
POLLM5-2023: Pardubice
po 29.05. 17:30 - 23:30
RL7-2023: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
RL7: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
JČL7-2023: místo neurčeno
ne 04.06. 13:00 - 19:00
JČL-N7: Svatkovice
ne 04.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 05.06. 17:30 - 23:30
PP6-2023: Praha
po 05.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
po 05.06. 18:10 - 00:10

 

květen 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
POLLM5-2023: Pardubice
po 29.05. 17:30 - 23:30
RL7-2023: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
RL7: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
JČL7-2023: místo neurčeno
ne 04.06. 13:00 - 19:00
JČL-N7: Svatkovice
ne 04.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 05.06. 17:30 - 23:30
PP6-2023: Praha
po 05.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
po 05.06. 18:10 - 00:10
květen 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
POLLM5-2023: Pardubice
po 29.05. 17:30 - 23:30
RL7-2023: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
RL7: Mladějov
so 03.06. 09:00 - 16:00
JČL7-2023: místo neurčeno
ne 04.06. 13:00 - 19:00
JČL-N7: Svatkovice
ne 04.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 05.06. 17:30 - 23:30
PP6-2023: Praha
po 05.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
po 05.06. 18:10 - 00:10

 

#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil390397787231
2Bouše Miroslav5415021043227
3Froněk Roman493407900224
4Baxa Josef181796977219
5Pavlíková Helena611339950217
6Kříž Lubomír451501952213
7Kučera Miloš337338675211
8Hošek Martin306260566201
9Sieberová Kateřina480428908199
10Gruner David244291535198
#HráčZBPBSB
1GRINGOS1104737184136
2Limit Pardubice9561300225633
3Plzeňácí5901377196731
4POD-BABA TEAM579840141929
5MK EUTIT M. Lázně-3691430106129
6Žraloci Praha-2901419112925
7ALDA TEAM Pardubice-13991160-23922
8Betlodurch-1171868-30317
#HráčZBPBSB
1Plnotuční11121443255537
2KPŽE Budislavice8921647253932
3NML Zdice2801915219531
4Mariášoví nadšenci8471193204027
5NEVYZPYTATELNÍ-7712091132023
6Mariášník.cz-1634212649221
7Staroplzeňáci3201006132620
8Plzeňácí B565653121817
9Betlodurch B-4119525415
10Dravci-805464665
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Kotva Pavel103812682306593
2Mareček Milan55812331791556
3Svoboda Daniel22314831706554
4Chaluš Vladimír27415461820544
5Růžek Jaroslav90911582067520
6Hašek Jaroslav8948061700492
7Čejka Zdeněk7568101566488
8Dufek Zdeněk5808471427469
9Slabý Aleš17711131290454
10Nikl Bedřich2628891151452
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice61636784294101
2Mariášová Perleť170932904999101
3Jidáš 36815413617515896
4Falešní sobi9643786475095
5Mariášník.cz14493520496993
6KPžE Budislavice21233427555090
7GOLDSERVIS Pelhřimov17523453520585
8Plnotuční8313286411770
9Labská Mělník-5783177259939
10MK Licita Kladruby3042916322039
#HráčZBPBSBB
1Kotva Pavel103812682306593
2Mareček Milan55812331791556
3Svoboda Daniel22314831706554
4Chaluš Vladimír27415461820544
5Růžek Jaroslav90911582067520
6Hašek Jaroslav8948061700492
7Čejka Zdeněk7568101566488
8Dufek Zdeněk5808471427469
9Slabý Aleš17711131290454
10Nikl Bedřich2628891151452
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice61636784294101
2Mariášová Perleť170932904999101
3Jidáš 36815413617515896
4Falešní sobi9643786475095
5Mariášník.cz14493520496993
6KPžE Budislavice21233427555090
7GOLDSERVIS Pelhřimov17523453520585
8Plnotuční8313286411770
9Labská Mělník-5783177259939
10MK Licita Kladruby3042916322039
#HráčZBPBSBB
1Kotva Pavel103812682306593
2Mareček Milan55812331791556
3Svoboda Daniel22314831706554
4Chaluš Vladimír27415461820544
5Růžek Jaroslav90911582067520
6Hašek Jaroslav8948061700492
7Čejka Zdeněk7568101566488
8Dufek Zdeněk5808471427469
9Slabý Aleš17711131290454
10Nikl Bedřich2628891151452
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice61636784294101
2Mariášová Perleť170932904999101
3Jidáš 36815413617515896
4Falešní sobi9643786475095
5Mariášník.cz14493520496993
6KPžE Budislavice21233427555090
7GOLDSERVIS Pelhřimov17523453520585
8Plnotuční8313286411770
9Labská Mělník-5783177259939
10MK Licita Kladruby3042916322039
#HráčZBPBSBB
1Kotva Pavel103812682306593
2Mareček Milan55812331791556
3Svoboda Daniel22314831706554
4Chaluš Vladimír27415461820544
5Růžek Jaroslav90911582067520
6Hašek Jaroslav8948061700492
7Čejka Zdeněk7568101566488
8Dufek Zdeněk5808471427469
9Slabý Aleš17711131290454
10Nikl Bedřich2628891151452
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice61636784294101
2Mariášová Perleť170932904999101
3Jidáš 36815413617515896
4Falešní sobi9643786475095
5Mariášník.cz14493520496993
6KPžE Budislavice21233427555090
7GOLDSERVIS Pelhřimov17523453520585
8Plnotuční8313286411770
9Labská Mělník-5783177259939
10MK Licita Kladruby3042916322039

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír1206-281178137
2Kubiska Jiří6345091143132
3Vondráčková Šárka4985331031129
4Musil František406-37369120
5Straka František69554749119
6Hrubeš Bohumil582189771111
7Dufek Zdeněk536-21515110
8David Pavel346150496110
9Vávrovský Jan548-6448495
10Němec Ladislav23722646393
#HráčZBPBSBB
1Šiška Libor12842855652
2Hanisch Martin14647261851
3Bouše Miroslav31837569349
4Kříž Lubomír935236147
5Sedlecký Pavel1450952346
6Burian Richard-6960153244
7Švejda Miroslav-480485543
8Šampalík Václav st.-3243755134
9Hanzlík Václav8016124132
10Mareček Milan1848627017
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš48610971583276
2Jančík Luděk566327893250
3Průša Martin-289764475245
4Janda Jiří92109201225
5Hošek Martin-46648822223
6Hes Ivan99103202221
7Jedlička David373470843193
8Koutová Eva-1721731161
9Čapla Jiří-392128-264159
10Batík Jiří389110499136
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš2231834054
2Nečas Jan4499954852
3Pírko Libor8835744552
4Kuneš Daniel-2218716551
5Čejka Zdeněk18211129350
6Lukášek Jiří21116837939
7Bříza Vladimír-336255-8139
8Slabý Aleš-2823405831
9Tomek Václav-22246-17618
10Gruner David489013814
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil492338830102
2Polka Marek13456670094
3Hošek Martin-2652449888
4Podskalský Jiří6926032980
5Kotva Pavel6939946878
6Dvořák Tomáš10420931376
7Průša Martin-10731220575
8Šenold Vojtěch999619563
9Novák Petr20524845359
10Kučera Miloš-37649011455
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2022

RL4-2023: Žlutice (25.3.)

Dne 25.3.2023 se bude od 09:00 konat 4. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2022 (Místo konání: Žlutice - penzion Harmonie, pořadatel: Jaroslav Růžek - tel. 603 528 758).

Třetí březnovou sobotu se v Putimově v kulturním domě sešlo 64 hráčů z 10 družstev na čtvrtém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Vladimír Bříza před Milošem Černým a třetí byl Jaroslav Růžek. V družstvech zvítězilo družstvo Mariášník.cz před družstvem KPŽE Budislavice a na třetím místě bylo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov. Ve druhém kole zvítězil Bedřich Nikl před Jaroslavem Růžkem a na třetím místě skončil Jiří David. V družstvech zvítězilo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem KPŽE Budislavice a na třetím místě skončilo družstvo MK Licita Kladruby. Ve třetím kole vyhrál Vladimír Chaluš před Břetislavem Pickem a třetí skončil Miloš Kučera. V družstvech zvítězilo družstvo Alda team H. Jelení před družstvem Plnotuční a na třetím místě skončilo družstvo Mariášník.cz. Celkovým vítězem turnaje se stal Jaroslav Růžek před Bedřichem Niklem. Na třetím místě skončil Miloš Kučera, který na turnaji vyhrál i aktivitu. Produktivitu na turnaji vyhrál Jaroslav Hašek. Soutěž družstev vyhrálo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem KPŽE Budislavice a na třetím místě skončilo družstvo Mariášník.cz.

CELÁ TABULKA RL4: Žlutice 25.3.2023
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Růžek JaroslavKPžE Budislavice80342164206561581272855910911622549309407716164
2Nikl BedřichMariášník.cz156249821315217318736062396210133261331592147
3Kučera MilošAlda team H.Jelení83250791294938105143398324332656171427598144
4Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov79712470194541156217745589114942297223520141
5Souček Václav*nezávislí1507-186648307011718752667614241118259377123
6Pírko LiborAlda team H.Jelení868-7772-5175714920649861091954766330396113
7Bouše MiroslavKPžE Budislavice2912745172445658114344747835187177364113
8Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov1405147331803612120141261919328450459146605112
9Šáda Petr*nezávislí337112601725073701434080139320265143408110
10Černý MilošLabská Mělník147878131209596434915-497933680271351110
11Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov871-10494-10208683169471253916438107216323105
12Škaloud MiroslavPlnotuční121832336518817115244-421861443971290361101
13Chaluš Vladimír*nezávislí14016616739-1298-12101932043976270273343101
14Pavlíková HelenaPlnotuční1528190402304225487324-96162663211925036998
15Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov1219205979403511915442291746158419527997
16Mašek RobertMariášová Perleť690-12676-50144771118375613318946-2328025797
17David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov5051105116147475610330340431916014730796
18Picek BřetislavPlnotuční857-27502313-15695422121131252597925032994
19Studnička JaroslavMariášník.cz1561355582220537325159562154418216434691
20Davídek JosefFalešní sobi6512850783211051063335255263220723991
21Kotva PavelJidáš 368634-24328310991093599127226528525834390
22Valín AloisLabská Mělník1513-568024211618720341-991272828-13939425590
23David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506-5535-20010014924956-137057313225428687
24Kříž Lubomír*KPžE Budislavice23515597437103747134856104347315222584
25Kubát MilanMariášová Perleť687-5856-2126410516947423274234819324182
26Holemář David*nezávislí5080754011529-2595723124961308514823382
27Poláček JosefMK Licita Kladruby633875414146-36592316-46611518517417980
28Vobořil MilanMariášník.cz156026618743-17833-1450406410437-1121584680
29Hnojský RomanMK Licita Kladruby2626455119-8341-427117106223484019223274
30Ševčík TomášKPžE Budislavice500-5411460314511015543-21039-1710-2192634474
31Musil František*nezávislí1407275582386788428-2318-551015116171
32Tislický JanLabská Mělník5853616434-12261410-63973427-7218411271
33Bartyzal MiloslavMariášová Perleť821-8356-277204767219467161403117020168
34Křapka AntonínPlnotuční1476-13241-9106812018850-11276-3617-1762376167
35Vondrová Jana*Plnotuční1527-49853628637413738-5014-360-3617313766
36Hošek MartinFalešní sobi975-20254-1482-14992-57195113018145-300276-2466
37Baxa JosefJidáš 3681117-37814433605111132-16429-1350-1411612065
38Menčík Pavel*nezávislí5078-27512415169511136-7373013-1818316564
39Slabý AlešAlda team H.Jelení866-454729-17922-157015410325754-7017210263
40Nováček JosefMK Licita Kladruby1525281745814810425254-7821-5709814224062
41Bříza Vladimír*Alda team H.Jelení3268712521262-15819-1390-17946-1330-250190-6062
42Vondráčková Šárka*nezávislí75428427023-14493512114253252513315860
43Munia KamilJidáš 36873133447727-3630-68-33673424-3614110559
44Václavík Alois*MK Licita Kladruby6104321362570391092925711767625255
45Rataj Richard*nezávislí5361459733534255917-5234-183-411811455
46Průša MartinJidáš 368110218809845-8526-592-11550-657-182156-2654
47Hrubeš Bohumil*nezávislí1406-1629134-1314166585150433612816453
48Mareček MilanMariášová Perleť619-6621-45010926135314434722479013753
49Pokorný ZdeněkMariášník.cz1296312312648-1491-1480-4932-172-195156-3950
50Liška ZdeněkMK Licita Kladruby626-5724-330888217048-14642-1040-1151483348
51Dufek Zdeněk*nezávislí1404-1639231023608327-11664-529-1091635446
52Straka Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov1408-931525924-20421-183071158621-226188-3845
53Pokorný Petr*nezávislí151535548941-37446-3281-1067-990-445107-33842
54Šampalík VáclavKPžE Budislavice1212874911625530943750141551617139
55Svoboda DanielFalešní sobi535614010126-43571411-8316-670-651134837
56Andrle Radek*nezávislí1342-14536-10907097920-28441616-10389-1436
57Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení1386-2439156-55045181323311-281219335
58Hartman Petr*nezávislí5077-447-370-1711-63-26724629-8790332
59Novák Pavel*nezávislí162-4742-55-52651314-13373-6012-232180-5231
60Kurák Josef*nezávislí1431-3826-120-11231-81426133910-12470-5414
61Sukovatý Eduard*nezávislí153630114111-378-290-11819-990-12538-8711
62Zeman Arnošt*nezávislí5079-4621-512-490210218-348-269
63Tomáš PetrLabská Mělník584-9818-800-2820-85-3625-114-16263-999
64Jedlička DavidFalešní sobi824-6334-290-9312-810-7941-386-23587-1486
id=" id="
CELÁ TABULKA RL4: Žlutice 25.3.2023
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1GOLDSERVIS PelhřimovSemorád J, Turek J, David P, David J113021591213012941314817020071116017092938029
2KPžE BudislaviceRůžek J, Bouše M, Ševčík T, Šampalík V1111532311131259295111361561975985308152736527
3Mariášník.czNikl B, Studnička J, Vobořil M, Pokorný Z5178266131431527348723818291143317212634426
4Alda team H.JeleníKučera M, Pírko L, Slabý A, Čejka Z7-72198575903045106323455131573419572333823
5PlnotučníŠkaloud M, Pavlíková H, Picek B, Křapka A91951234731742397118-17479111303528412232122
6Labská MělníkČerný M, Valín A, Tislický J, Tomáš P325272711410256266-166321491-1318491327113
7MK Licita KladrubyPoláček J, Hnojský R, Nováček J, Liška Z51211163732002459118-71881663145491325713
8Mariášová PerleťMašek R, Kubát M, Bartyzal M, Mareček M4-267188133220202611519223261091456221325713
9Jidáš 368Kotva P, Baxa J, Munia K, Průša M5214205610534180375-49244383-16291226312
10Falešní sobiDavídek J, Hošek M, Svoboda D, Jedlička D13-113144260-191254163-25223277-32962152005
Začátek:
sobota 25.3.2023 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Žlutice - penzion Harmonie (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)