září 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
POLLM7: Pardubice
po 26.09. 17:30 - 23:30
JČL-K5: Tábor
so 01.10. 09:00 - 15:00
JČL9: Záblatí u Lomnice
ne 02.10. 13:00 - 19:00
JČL-V8: místo neurčeno
po 03.10. 09:00 - 15:00
PP8: Praha
po 03.10. 18:10 - 00:10
JČL-V9: místo neurčeno
út 04.10. 09:00 - 15:00
JČL-K8: místo neurčeno
út 04.10. 09:00 - 15:00
PP8: Praha
út 04.10. 18:10 - 00:10
září 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
POLLM7: Pardubice
po 26.09. 17:30 - 23:30
JČL9: Záblatí u Lomnice
ne 02.10. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
po 03.10. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
út 04.10. 18:10 - 00:10
PLLM7: Praha
so 08.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 10.10. 17:30 - 23:30
KLLM9: Klatovy
út 18.10. 17:00 - 23:00
POLLM9: Pardubice
po 24.10. 17:30 - 23:30

 

září 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
POLLM7: Pardubice
po 26.09. 17:30 - 23:30
JČL-K5: Tábor
so 01.10. 09:00 - 15:00
JČL9: Záblatí u Lomnice
ne 02.10. 13:00 - 19:00
JČL-V8: místo neurčeno
po 03.10. 09:00 - 15:00
PP8: Praha
po 03.10. 18:10 - 00:10
JČL-V9: místo neurčeno
út 04.10. 09:00 - 15:00
JČL-K8: místo neurčeno
út 04.10. 09:00 - 15:00
PP8: Praha
út 04.10. 18:10 - 00:10
září 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
POLLM7: Pardubice
po 26.09. 17:30 - 23:30
JČL9: Záblatí u Lomnice
ne 02.10. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
po 03.10. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
út 04.10. 18:10 - 00:10
PLLM7: Praha
so 08.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 10.10. 17:30 - 23:30
KLLM9: Klatovy
út 18.10. 17:00 - 23:00
POLLM9: Pardubice
po 24.10. 17:30 - 23:30

 

#HráčZBPBSBB
1Hrbáček Aleš5287201248338
2Kučera Miloš279643922322
3Froněk Roman6194941113300
4Hošek Martin382251633297
5Dubanská Edita6804301110296
6Lukášek Jiří4566271083294
7Kubát Milan3779301307286
8Batík Jiří548291839279
9Polka Marek480303783263
10Slabý Aleš248620868262
#HráčZBPBSB
1Limit Pardubice9542501345553
2Plzeňácí4381831226942
3GRINGOS11341260239441
4Betlodurch6371377201440
5NML Zdice-4621825136333
6POD-BABA TEAM200913111333
7Žraloci Praha-8432159131631
8NEVYZPYTATELNÍ-20581886-17223
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně-2342671243744
2ALDA TEAM Pardubice-4962150165442
3Plnotuční-1282112198442
4Staroplzeňáci9781627260541
5Mariášoví nadšenci8671488235540
6KPŽE Budislavice-6172069145237
7Mariášník.cz42129972013
8MOTY24126250310
9Skřivánci na niti1493324817
10Plzeň1603144746
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav109924303529968
2Kučera Miloš42426033027946
3Kotva Pavel66321952858834
4Mašek Robert11419222036833
5Dufek Zdeněk104717682815818
6Studnička Jaroslav94116062547800
7Pavlíková Helena90516382543767
8Bouše Miroslav72815122240742
9Poláček Josef24017211961741
10Hošek Martin-54021071567738
#HráčZBPBSBB
1Alda team H.Jelení189364918384164
2KPžE Budislavice220362458448161
3Jidáš 368105064857535158
4Mariášová Perleť243955978036153
5MK Licita Kladruby208755487635146
6GOLDSERVIS Pelhřimov240855407948137
7Mariášník.cz98852196207136
8Plnotuční259753627959128
9Falešní sobi69258136505112
10Labská Mělník-69456894995105
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav109924303529968
2Kučera Miloš42426033027946
3Kotva Pavel66321952858834
4Mašek Robert11419222036833
5Dufek Zdeněk104717682815818
6Studnička Jaroslav94116062547800
7Pavlíková Helena90516382543767
8Bouše Miroslav72815122240742
9Poláček Josef24017211961741
10Hošek Martin-54021071567738
#HráčZBPBSBB
1Alda team H.Jelení189364918384164
2KPžE Budislavice220362458448161
3Jidáš 368105064857535158
4Mariášová Perleť243955978036153
5MK Licita Kladruby208755487635146
6GOLDSERVIS Pelhřimov240855407948137
7Mariášník.cz98852196207136
8Plnotuční259753627959128
9Falešní sobi69258136505112
10Labská Mělník-69456894995105
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav109924303529968
2Kučera Miloš42426033027946
3Kotva Pavel66321952858834
4Mašek Robert11419222036833
5Dufek Zdeněk104717682815818
6Studnička Jaroslav94116062547800
7Pavlíková Helena90516382543767
8Bouše Miroslav72815122240742
9Poláček Josef24017211961741
10Hošek Martin-54021071567738
#HráčZBPBSBB
1Alda team H.Jelení189364918384164
2KPžE Budislavice220362458448161
3Jidáš 368105064857535158
4Mariášová Perleť243955978036153
5MK Licita Kladruby208755487635146
6GOLDSERVIS Pelhřimov240855407948137
7Mariášník.cz98852196207136
8Plnotuční259753627959128
9Falešní sobi69258136505112
10Labská Mělník-69456894995105
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav109924303529968
2Kučera Miloš42426033027946
3Kotva Pavel66321952858834
4Mašek Robert11419222036833
5Dufek Zdeněk104717682815818
6Studnička Jaroslav94116062547800
7Pavlíková Helena90516382543767
8Bouše Miroslav72815122240742
9Poláček Josef24017211961741
10Hošek Martin-54021071567738
#HráčZBPBSBB
1Alda team H.Jelení189364918384164
2KPžE Budislavice220362458448161
3Jidáš 368105064857535158
4Mariášová Perleť243955978036153
5MK Licita Kladruby208755487635146
6GOLDSERVIS Pelhřimov240855407948137
7Mariášník.cz98852196207136
8Plnotuční259753627959128
9Falešní sobi69258136505112
10Labská Mělník-69456894995105

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír38913591748177
2Vlk Stanislav7728501622160
3Straka František46777823154
4Kubiska Jiří128580708127
5Vávrovský Jan355538893123
6Jedlička František-29828799121
7Korbel Jiří-290737447117
8Vondráčková Šárka-26500474114
9Musil František12465477113
10David Pavel210207417109
#HráčZBPBSBB
1Bouše Miroslav4707761246100
2Švejda Miroslav-1581207104991
3Šiška Libor-22590167688
4Hanisch Martin21957078987
5Sedlecký Pavel13164877985
6Kříž Lubomír19762782482
7Hanzlík Václav-2160158070
8Šampalík Václav st.-2182755752
9Válek Miloš-2983747642
10Vladař Josef-15394-5932
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš2014251445329
2Batík Jiří6515111162310
3Hošek Martin-67814747310
4Hes Ivan91431522296
5Jančík Luděk384336720292
6Dubanská Edita407499906283
7Průša Martin-170566396235
8Zachar Miroslav28338366231
9Jedlička David83730813190
10Koutová Eva-180179-1165
#HráčZBPBSBB
1Slabý Aleš377656103389
2Kučera Miloš13350263572
3Lukášek Jiří27739467170
4Hrbáček Aleš18172090165
5Nečas Jan-16647130565
6Bříza Vladimír-769637-13258
7Pírko Libor9242551755
8Čejka Zdeněk24218943151
9Kuneš Daniel13916530449
10Dubanská Edita-610910321
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš5918191410147
2Munia Kamil399508907135
3Batík Jiří511273784123
5Průša Martin48701749122
4Šenold Vojtěch340409749122
6Hošek Martin-22661639122
7Maňák Jakub166387553112
8Slabý Aleš-9502493102
9Kotva Pavel42519261797
10Jirkovský Tomáš-3834436097
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2022

RL5-2022: Žlutice (9.4.)

Dne 9.4.2022 se od 09:00 konal 5. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2022 (Místo konání: Žlutice - penzion Harmonie, pořadatel: Jaroslav Růžek - tel. 603 528 758).

Druhou dubnovou sobotu se v restauraci Nad Hradbami ve Žluticích sešlo 64 hráčů z 11 družstev na pátém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Jiří Turek před Radkem Andrlem a třetí byl Nikolas Tachas. V družstvech zvítězilo družstvo Gold servis Pelhřimov před družstvem Alda team Pardubice a na třetím místě bylo družstvo Ašští býci. Ve druhém kole zvítězil Zdeněk Dufek před Jaroslavem Růžkem a na třetím místě skončil Josef Kurák. V družstvech zvítězilo družstvo Plnotuční před družstvem Jidáš 368 a na třetím místě skončilo družstvo Ašští býci. Ve třetím kole vyhrála Eva Čokášová před Vladimírem Břízou a třetí skončil Jaroslav Růžek. V družstvech zvítězilo družstvo Ašští býci před družstvem Jidáš 368 na třetím místě skončilo družstvo KPŽE Budislavice. Celkovým vítězem turnaje se stal Radek Andrle na druhém místě byl Vladimír Bříza a na třetím místě skončil Pavel Kotva. Produktivitu vyhrál Jaroslav Studnička a aktivitu vyhrál Daniel Šturm. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Ašští býci před družstvem Jidáš 368 a na třetím místě skončilo družstvo MK Alda team Pardubice.

CELÁ TABULKA RL5: Žlutice 9.4.2022
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Andrle Radek*Labská Mělník134213618532159766213846545611046266303569151
2Bříza VladimírAlda team Pardubice326787114939-8312845291077718459102276378127
3Kotva PavelJidáš 368634-174100-74204215119349528313552-80334254121
4Drienovský StanislavAšští býci1429-147864359911421350854212735170234404120
5Šturm Daniel*Falešní sobi973-269673260218278523051813488338426118
6Studnička JaroslavMariášník.cz1561211522634655651204469239227335140475117
7Růžek JaroslavKPžE Budislavice803-10520-850242127369592014516556157292449115
8Kučera MilošAlda team Pardubice832811742555431629337-4468242368304372114
9Tachas NikolasJidáš 36814501201582785642458732-10574725152260412113
10Kurák Josef*nezávislí143113961200441381122505628154312305188493112
11Kinčeš LadislavAšští býci476130691994894171112223719441247157404111
12Průša MartinJidáš 3681102-481075933-37105683369610239-79308229105
13Mašek RobertMariášová Perleť6903952913164551194330457530133152285104
14Liška ZdeněkMK Licita Kladruby6261807525554-741053126-13294-3820-26274248100
15Bučil Petr*nezávislí249-14012-128011111822954132451774410317527898
16Davídek JosefFalešní sobi65121699036337911241-235330183120123295
17Picek BřetislavPlnotuční8571611276103381413987561434920610531194
18Křapka AntonínPlnotuční1476-16648-1185318311442112012145-13425111792
19Biel Hilmar*nezávislí744516611737955615145122436715814630489
20Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov14054131722529336221104461504317411028489
21Vobořil MilanMariášník.cz15601255818340568814448-13447-8714719324089
22Zezulka PetrAšští býci615-12864-641713313146254867115475314419789
23David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov5051875424145-4514-31075501254221711833587
24Dufek Zdeněk*nezávislí14041711281120919039962-465261118025343384
25Čokášová Eva*nezávislí605-24522822-8510-750122135257621319721084
26Stárek Vladimír*nezávislí1534-7525-504389413247622991292514817380
27Hošek MartinFalešní sobi975-18614-17202788030913714648-1752295478
28Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov87119924244162-4142115-6042-1809832642477
29Straka PavelGOLDSERVIS Pelhřimov1408925514738-1908938-1919007216423676
30Čejka ZdeněkAlda team Pardubice1386718315443-16810-1580-421076531-1392006174
31Bouše MiroslavKPžE Budislavice291171212385030306020-40400310719129873
32Pavlíková HelenaPlnotuční1528341541884215668131-3320-1301624025673
33Kříž LubomírKPžE Budislavice235-594-550-8567-1818469714354-981687072
34David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506-10029-7133838762726628840-361299370
35Budka DavidMariášník.cz1535-4446216-22548-1773508413450-219178-4169
36Petřík DanAšští býci819804412430-5942-178523284287311819166
37Poláček JosefMK Licita Kladruby633-1116510-558530231767733-6517711266
38Strobachová Ingrid*Falešní sobi464-405212216340103359293893212115365
39Nikl Bedřich*Mariášník.cz1562-104104027-6017-430-511711238-1692386965
40Škaloud MiroslavPlnotuční1218564810429-3949134-2328503017020063
41Hnojský RomanMK Licita Kladruby262847415847-5227-252-11162-4913-791638462
42Svoboda DanielFalešní sobi5357712820549-3126-56-6322654018622660
43Houdek Josef*nezávislí150821436424-141008636-161710-916015160
44Tislický JanLabská Mělník5851475420141-11315-980-15885-7316-1241543057
45Mareček MilanMariášová Perleť619-10736334-2935612-7433610-4615110556
46Kubát MilanMariášová Perleť687-15268-841515304514-12698-2824-263196-6753
47Jedlička DavidFalešní sobi82417153213-12962-67714577132-981343652
48Slabý AlešAlda team Pardubice866-16779-8819-11359-541015385322-265176-8951
49Strobachová Alena*nezávislí588-9121-700-4945-41345519637-951172250
50Bartyzal MiloslavMariášová Perleť821-3826-1212-12718-109049479637-11691-2549
51Tomáš PetrLabská Mělník584-5651-51825184311-1464519-321158348
52Čokáš Josef*nezávislí6041042913328511165172239141266218847
53Nováček JosefMK Licita Kladruby1525-438-35111736153401717346916115247
54Černý MilošLabská Mělník14787465323-2343216-6331-320-581115339
55Novák Miloš*nezávislí157236124814-4212-300153853229627136
56Václavík Alois*MK Licita Kladruby6-7441-3371142413828-3850377311035
57Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov121961369726-228269-776-710-18705235
58Valín AloisLabská Mělník1513-22031-1890-5255317-14488-5617-416174-24234
59Šampalík Václav*KPžE Budislavice1212-8745-42942317324-248-160-69841533
60Forman Václav*Mariášová Perleť685-352-3322931601910273784606429
61Baxa JosefJidáš 3681117-12921-1080-1125-1070-1565526-24282-16026
62Pokorný ZdeněkMariášník.cz1296-581-570-15550-1054-6361-215-276112-16419
63Vondrová Jana*Plnotuční1527-6339-248-1422-1400-6345-182-26886-18210
64Ševčík TomášKPžE Budislavice500-1325-1270-9132-591-4846-24-27183-1885
id=" id="
CELÁ TABULKA RL5: Žlutice 9.4.2022
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Ašští býciDrienovský S, Kinčeš L, Zezulka P, Petřík D531961919113326144997156180131236785153133331
2Jidáš 368Kotva P, Tachas N, Průša M, Baxa J52-10236561094730111114572351111729012834028
3Alda team PardubiceBříza V, Kučera M, Čejka Z, Slabý A723032811136-165249276212527113868292032520
4GOLDSERVIS PelhřimovDavid P, Turek J, Straka P, David J147835113145-4170480821312825566521930719
5PlnotučníPicek B, Křapka A, Pavlíková H, Škaloud M910621317713121513115652045943026321928619
6KPžE BudislaviceRůžek J, Bouše M, Kříž L, Ševčík T11-471450501872247971828891141586571626116
7Mariášník.czStudnička J, Vobořil M, Budka D, Pokorný Z512921565102-44203696561684923045271529015
8Falešní sobiDavídek J, Hošek M, Svoboda D, Jedlička D13115212498-942193780247698216781327413
9MK Licita KladrubyLiška Z, Poláček J, Hnojský R, Nováček J52531657111-12226589-242232166-16231326613
10Mariášová PerleťMašek R, Mareček M, Kubát M, Bartyzal M4-12319328050120169-47190391-12050362406
11Labská MělníkTislický J, Tomáš P, Černý M, Valín A398151382-29107044-303219052-23447731783
Začátek:
sobota 9.4.2022 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Žlutice - penzion Harmonie (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: