únor 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
PLLM2: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
PLLM2-2023: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
PP2-2023: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 07.02. 17:00 - 23:00
PP2-2023: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
únor 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
PLLM2: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
PLLM2-2023: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
PP2-2023: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 07.02. 17:00 - 23:00
PP2-2023: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10

 

únor 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
PLLM2: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
PLLM2-2023: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
PP2-2023: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 07.02. 17:00 - 23:00
PP2-2023: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
únor 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
PLLM2: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
PLLM2-2023: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
PP2-2023: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 07.02. 17:00 - 23:00
PP2-2023: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10

 

 

#HráčZBPBSBB
1Richtr Jaroslav203373576147
2Kotva Pavel290272562146
3Svoboda Daniel197357554144
4Slabý Aleš198317515134
5Davídek Josef63388451126
6Chaluš Vladimír271249520120
7Nikl Bedřich275202477114
8Hašek Jaroslav202196398111
9Nováček Josef156227383111
10Šturm Daniel112289401108
#HráčZBPBSBB
1Falešní sobi377911128829
2Mariášová Perleť18574092525
3Alda team Pardubice18478797123
4GOLDSERVIS Pelhřimov338757109519
5Jidáš 36832660793319
6Mariášník.cz32964897718
7Plnotuční605589119418
8KPžE Budislavice774531130514
9MK Licita Kladruby96136229
10Labská Mělník-3545942409
#HráčZBPBSBB
1Richtr Jaroslav203373576147
2Kotva Pavel290272562146
3Svoboda Daniel197357554144
4Slabý Aleš198317515134
5Davídek Josef63388451126
6Chaluš Vladimír271249520120
7Nikl Bedřich275202477114
8Hašek Jaroslav202196398111
9Nováček Josef156227383111
10Šturm Daniel112289401108
#HráčZBPBSBB
1Falešní sobi377911128829
2Mariášová Perleť18574092525
3Alda team Pardubice18478797123
4GOLDSERVIS Pelhřimov338757109519
5Jidáš 36832660793319
6Mariášník.cz32964897718
7Plnotuční605589119418
8KPžE Budislavice774531130514
9MK Licita Kladruby96136229
10Labská Mělník-3545942409
#HráčZBPBSBB
1Richtr Jaroslav203373576147
2Kotva Pavel290272562146
3Svoboda Daniel197357554144
4Slabý Aleš198317515134
5Davídek Josef63388451126
6Chaluš Vladimír271249520120
7Nikl Bedřich275202477114
8Hašek Jaroslav202196398111
9Nováček Josef156227383111
10Šturm Daniel112289401108
#HráčZBPBSBB
1Falešní sobi377911128829
2Mariášová Perleť18574092525
3Alda team Pardubice18478797123
4GOLDSERVIS Pelhřimov338757109519
5Jidáš 36832660793319
6Mariášník.cz32964897718
7Plnotuční605589119418
8KPžE Budislavice774531130514
9MK Licita Kladruby96136229
10Labská Mělník-3545942409
#HráčZBPBSBB
1Richtr Jaroslav203373576147
2Kotva Pavel290272562146
3Svoboda Daniel197357554144
4Slabý Aleš198317515134
5Davídek Josef63388451126
6Chaluš Vladimír271249520120
7Nikl Bedřich275202477114
8Hašek Jaroslav202196398111
9Nováček Josef156227383111
10Šturm Daniel112289401108
#HráčZBPBSBB
1Falešní sobi377911128829
2Mariášová Perleť18574092525
3Alda team Pardubice18478797123
4GOLDSERVIS Pelhřimov338757109519
5Jidáš 36832660793319
6Mariášník.cz32964897718
7Plnotuční605589119418
8KPžE Budislavice774531130514
9MK Licita Kladruby96136229
10Labská Mělník-3545942409

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír2336229536
2Dufek Zdeněk8515724234
3Rataj Richard8819027831
4Musil František689916731
5Vondráčková Šárka409213229
6Kubiska Jiří626813029
7Rataj Michal537212526
8Němec Ladislav64188223
9Straka František134-1711722
10Neruda Vladimír20345422
#HráčZBPBSBB
1Šampalík Václav st.11319731018
2Hanisch Martin5118023114
3Burian Richard-1619117514
4Švejda Miroslav-1422036113
5Hanzlík Václav2102223212
6Šiška Libor3316619911
7Sedlecký Pavel76851619
8Kříž Lubomír-231114-1176
9Bouše Miroslav-94118245
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš8129938072
2Batík Jiří1757825368
3Průša Martin-431227963
4Jedlička David6911518462
5Hošek Martin32447659
6Jančík Luděk278010756
8Dubanská Edita-150-1555
7Frost David-45621755
9Janda Jiří-2527254
10Hes Ivan-6932-3752
#HráčZBPBSBB
1Nečas Jan3072433118
2Lukášek Jiří16511227717
3Slabý Aleš10219229416
4Pírko Libor5912017916
5Čejka Zdeněk-50-511
6Kučera Miloš-11468-4611
7Kuneš Daniel-21910-2099
8Bříza Vladimír-29540-2558
#HráčZBPBSBB
1Hošek Martin949018430
2Baxa Josef7912120027
3Podskalský Jiří1325318526
4Polka Marek-1917715826
5Kotva Pavel12413826223
6Munia Kamil1023013223
7Průša Martin-3315011723
8Maňák Jakub38104817
9Jedlička David-7874-417
10Novák Petr-60933312
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2022

RL6-2023: Holice (13.5.)

Dne 13.5.2023 se bude od 09:00 konat 6. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2022 (Místo konání: Holice - restaurace Brusel Černý Kůň, pořadatel: Aleš ALDA Slabý - tel. 601 313 809).

Druhou květnovou sobotu se v Holicích v restauraci Černý Kůň (Brusel) sešlo 52 hráčů z 10 družstev na šestém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Lubomír Kříž před Břetislavem Pickem a třetí byl Pavel Poznar. V družstvech zvítězilo družstvo KPŽE Budislavice před družstvem Alda team Pardubice a na třetím místě bylo družstvo MK Licita Kladruby. Ve druhém kole zvítězil Martin Hošek před Josefem Nováčkem a na třetím místě skončil Libor Pírko. V družstvech zvítězilo družstvo Mariášník.cz před družstvem Alda team Pardubice a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová perleť. Ve třetím kole vyhrál Zdeněk Dufek před Jaroslavem Studničkou a třetí skončil Milan Mareček. V družstvech zvítězilo družstvo Mariášová perleť před družstvem Labská Mělník a na třetím místě skončilo družstvo Alda team Pardubice. Celkovým vítězem turnaje se stal Jaroslav Studnička, před Jaroslavem Růžkem, který na turnaji vyhrál aktivitu. Na druhém místě skončil Robert Mašek. Produktivitu na turnaji vyhrál Libor Pírko. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Alda team Pardubice. Na druhém místě skončilo družstvo Mariášová perleť a na třetím místě skončilo družstvo MK Licita Kladruby.

CELÁ TABULKA RL6: Holice 13.5.2023
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Studnička JaroslavMariášník.cz1561410811241131962275423010433459365308673154
2Růžek JaroslavKPžE Budislavice80310364167547207214461612313946126394520146
3Mašek RobertMariášová Perleť6903575110457011918952707414444175268443141
4Nováček JosefMK Licita Kladruby152510460164491161812975978169429298257555137
5Pírko LiborAlda team Pardubice868131211523117011728756946716148395205600135
6Kučera MilošAlda team Pardubice832587313148-88182943936111147476366372134
7Čunát Jaroslav*MK Licita Kladruby141711512242104959291879428154204258462125
8Šáda Petr*nezávislí337465810435-291047538801212015297283380125
9Poznar Pavel*nezávislí1559719316456-15685330-189883955250305125
10Munia KamilJidáš 36873198392386398161471472717438219208427123
11Kubiska JiříGOLDSERVIS Pelhřimov12197869147523559943544509436157178335123
12Dufek Zdeněk*nezávislí1404265379302739662614215529762195247442118
13Picek BřetislavPlnotuční85710875183592539642349388732182152334114
14Hošek MartinFalešní sobi975-265327211681933616241317230183277460113
15Vobořil MilanMariášník.cz1560557913450719416548-4627-191480200280112
16Mareček MilanMariášová Perleť6192425492011425139339211720956230167397109
17Kříž LubomírKPžE Budislavice2356821328162-37733628-6632-3413-35318283103
18Pavlíková HelenaPlnotuční1528-5026-24109886184491005515543148167315102
19Poláček JosefMK Licita Kladruby633-7921-58671108179508131139460260260102
20Bartyzal MiloslavMariášová Perleť82130477729212472594581109127323104427101
21Tislický JanLabská Mělník585-20523223-1777632109810842-1122721697
22Hnojský RomanMK Licita Kladruby262656312844-33491619-66963332618120796
23Slabý AlešAlda team Pardubice8661998117461312613943-7613-636-4423719395
24Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov14051621371649711204140631033710515526094
25Kurák JosefMariášová Perleť1431675712437812210331-1049392513812826693
26Baxa JosefJidáš 3681117-27603326-6218111940-9578-1723-18431913589
27Strobachová IngridFalešní sobi464220482684359207921-4864162423113236388
28Černý MilošLabská Mělník1478-4533-1213164561257997176495017522587
29Budka DavidMariášník.cz1535-28694-19225448613042-11967-5217-361247-11484
30Tachas NikolasJidáš 3681450804412436-11327-861016668235-1713712081
31Valín AloisLabská Mělník1513-1411610240-14588-5720-15679-7720-315283-3280
32Škaloud MiroslavPlnotuční1218-3638215445810236702191287811719579
33Čejka ZdeněkAlda team Pardubice138632649639-7469-522-3529-615-771628576
34Jedlička DavidFalešní sobi824-4718-298-42475178210618850-717116475
35David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov50550257527529611814243261037617971
36Kotva PavelJidáš 36863425598432-3234216-6057-319-671508367
37Tomáš PetrLabská Mělník58422345624-11130-811132548631-571186166
38Pokorný ZdeněkMariášník.cz1296-24351117876415144-12515-1105-621145266
39Václavík Alois*MK Licita Kladruby61212713947-10121-806-7134-3712-1601822265
40Vondrová Jana*Plnotuční1527-50611122-15441-1139-4777334-208179-2965
41Ševčík TomášKPžE Budislavice500-24667-17918-15012-1384-2713010341-423209-21463
42Němeček Petr*nezávislí1574-7319-547465410037341246187859262
43Bouše MiroslavKPžE Budislavice29-4325-1811-17937634-10059-4116-1601771761
44Bříza Vladimír*Alda team Pardubice326-5797434-28567-21814-24944-2059-539190-34957
45David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506-325018191222315-29461721-601185855
46Straka PavelGOLDSERVIS Pelhřimov1408-8833-559-14012-1285-2612810240-254173-8154
47Liška ZdeněkMK Licita Kladruby626-541479333-10925-848-5127-2411-214199-1552
48Šťasta Boris*nezávislí157375219628-22012-469-37727325947
49Davídek JosefFalešní sobi651-14558-871415466127-1809-1714-310113-19745
50Křapka AntonínPlnotuční1476-10745-6212-11526-897-12089-3122-342160-18241
51Průša Martin*Jidáš 3681102----68218924-7016-548-2373532
52Šampalík Václav*KPžE Budislavice1212-143-2-1455-10846-6213-4315-2810-29459-23528
id=" id="
CELÁ TABULKA RL6: Holice 13.5.2023
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Alda team PardubicePírko L, Kučera M, Slabý A, Čejka Z71092351113395425111389520791102998673138131
2Mariášová PerleťMašek R, Mareček M, Bartyzal M, Kurák J413217961113961919130243201131277715712836828
3MK Licita KladrubyNováček J, Poláček J, Hnojský R, Liška Z5115270912615433871288021671083498242336223
4Mariášník.czStudnička J, Vobořil M, Budka D, Pokorný Z51-227281711628925413146651981901277332135221
5KPžE BudislaviceRůžek J, Kříž L, Ševčík T, Bouše M11-7534413134-473734108-1113124103-23310292134521
6Labská MělníkTislický J, Černý M, Valín A, Tomáš P3-12202387-13021027712124911122-216611628616
7Falešní sobiHošek M, Strobachová I, Jedlička D, Davídek J134915917824225961107520161043666191329213
8PlnotučníPicek B, Pavlíková H, Škaloud M, Křapka A9-35158286167183510821911451033514551229712
9Jidáš 368Munia K, Baxa J, Tachas N, Kotva P521141865106-313133103681712961516701030510
10GOLDSERVIS PelhřimovKubiska J, David P, David J, Straka P196144498889016819220310220345482688
Začátek:
sobota 13.5.2023 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Holice - restaurace Brusel Černý Kůň (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)