září 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
JČL-K5: Tábor
so 01.10. 09:00 - 15:00
JČL9: Záblatí u Lomnice
ne 02.10. 13:00 - 19:00
JČL-V8: místo neurčeno
po 03.10. 09:00 - 15:00
PP8: Praha
po 03.10. 18:10 - 00:10
JČL-K8: místo neurčeno
út 04.10. 09:00 - 15:00
JČL-V9: místo neurčeno
út 04.10. 09:00 - 15:00
PP8: Praha
út 04.10. 18:10 - 00:10
JČL-K9: místo neurčeno
st 05.10. 09:00 - 15:00
září 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
JČL9: Záblatí u Lomnice
ne 02.10. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
po 03.10. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
út 04.10. 18:10 - 00:10
PLLM7: Praha
so 08.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 10.10. 17:30 - 23:30
KLLM9: Klatovy
út 18.10. 17:00 - 23:00
POLLM9: Pardubice
po 24.10. 17:30 - 23:30
JČL10: Hořepník
ne 06.11. 13:00 - 19:00

 

září 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
JČL-K5: Tábor
so 01.10. 09:00 - 15:00
JČL9: Záblatí u Lomnice
ne 02.10. 13:00 - 19:00
JČL-V8: místo neurčeno
po 03.10. 09:00 - 15:00
PP8: Praha
po 03.10. 18:10 - 00:10
JČL-K8: místo neurčeno
út 04.10. 09:00 - 15:00
JČL-V9: místo neurčeno
út 04.10. 09:00 - 15:00
PP8: Praha
út 04.10. 18:10 - 00:10
JČL-K9: místo neurčeno
st 05.10. 09:00 - 15:00
září 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
JČL9: Záblatí u Lomnice
ne 02.10. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
po 03.10. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
út 04.10. 18:10 - 00:10
PLLM7: Praha
so 08.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 10.10. 17:30 - 23:30
KLLM9: Klatovy
út 18.10. 17:00 - 23:00
POLLM9: Pardubice
po 24.10. 17:30 - 23:30
JČL10: Hořepník
ne 06.11. 13:00 - 19:00

 

#HráčZBPBSBB
1Hrbáček Aleš5287201248338
2Kučera Miloš279643922322
3Froněk Roman6194941113300
4Hošek Martin382251633297
5Dubanská Edita6804301110296
6Lukášek Jiří4566271083294
7Kubát Milan3779301307286
8Batík Jiří548291839279
9Polka Marek480303783263
10Slabý Aleš248620868262
#HráčZBPBSB
1Limit Pardubice9542501345553
2Plzeňácí4381831226942
3GRINGOS11341260239441
4Betlodurch6371377201440
5NML Zdice-4621825136333
6POD-BABA TEAM200913111333
7Žraloci Praha-8432159131631
8NEVYZPYTATELNÍ-20581886-17223
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně-2342671243744
2ALDA TEAM Pardubice-4962150165442
3Plnotuční-1282112198442
4Staroplzeňáci9781627260541
5Mariášoví nadšenci8671488235540
6KPŽE Budislavice-6172069145237
7Mariášník.cz42129972013
8MOTY24126250310
9Skřivánci na niti1493324817
10Plzeň1603144746
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav109924303529968
2Kučera Miloš42426033027946
3Kotva Pavel66321952858834
4Mašek Robert11419222036833
5Dufek Zdeněk104717682815818
6Studnička Jaroslav94116062547800
7Pavlíková Helena90516382543767
8Bouše Miroslav72815122240742
9Poláček Josef24017211961741
10Hošek Martin-54021071567738
#HráčZBPBSBB
1Alda team H.Jelení189364918384164
2KPžE Budislavice220362458448161
3Jidáš 368105064857535158
4Mariášová Perleť243955978036153
5MK Licita Kladruby208755487635146
6GOLDSERVIS Pelhřimov240855407948137
7Mariášník.cz98852196207136
8Plnotuční259753627959128
9Falešní sobi69258136505112
10Labská Mělník-69456894995105
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav109924303529968
2Kučera Miloš42426033027946
3Kotva Pavel66321952858834
4Mašek Robert11419222036833
5Dufek Zdeněk104717682815818
6Studnička Jaroslav94116062547800
7Pavlíková Helena90516382543767
8Bouše Miroslav72815122240742
9Poláček Josef24017211961741
10Hošek Martin-54021071567738
#HráčZBPBSBB
1Alda team H.Jelení189364918384164
2KPžE Budislavice220362458448161
3Jidáš 368105064857535158
4Mariášová Perleť243955978036153
5MK Licita Kladruby208755487635146
6GOLDSERVIS Pelhřimov240855407948137
7Mariášník.cz98852196207136
8Plnotuční259753627959128
9Falešní sobi69258136505112
10Labská Mělník-69456894995105
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav109924303529968
2Kučera Miloš42426033027946
3Kotva Pavel66321952858834
4Mašek Robert11419222036833
5Dufek Zdeněk104717682815818
6Studnička Jaroslav94116062547800
7Pavlíková Helena90516382543767
8Bouše Miroslav72815122240742
9Poláček Josef24017211961741
10Hošek Martin-54021071567738
#HráčZBPBSBB
1Alda team H.Jelení189364918384164
2KPžE Budislavice220362458448161
3Jidáš 368105064857535158
4Mariášová Perleť243955978036153
5MK Licita Kladruby208755487635146
6GOLDSERVIS Pelhřimov240855407948137
7Mariášník.cz98852196207136
8Plnotuční259753627959128
9Falešní sobi69258136505112
10Labská Mělník-69456894995105
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav109924303529968
2Kučera Miloš42426033027946
3Kotva Pavel66321952858834
4Mašek Robert11419222036833
5Dufek Zdeněk104717682815818
6Studnička Jaroslav94116062547800
7Pavlíková Helena90516382543767
8Bouše Miroslav72815122240742
9Poláček Josef24017211961741
10Hošek Martin-54021071567738
#HráčZBPBSBB
1Alda team H.Jelení189364918384164
2KPžE Budislavice220362458448161
3Jidáš 368105064857535158
4Mariášová Perleť243955978036153
5MK Licita Kladruby208755487635146
6GOLDSERVIS Pelhřimov240855407948137
7Mariášník.cz98852196207136
8Plnotuční259753627959128
9Falešní sobi69258136505112
10Labská Mělník-69456894995105

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír38913591748177
2Vlk Stanislav7728501622160
3Straka František46777823154
4Kubiska Jiří128580708127
5Vávrovský Jan355538893123
6Jedlička František-29828799121
7Korbel Jiří-290737447117
8Vondráčková Šárka-26500474114
9Musil František12465477113
10David Pavel210207417109
#HráčZBPBSBB
1Bouše Miroslav4707761246100
2Švejda Miroslav-1581207104991
3Šiška Libor-22590167688
4Hanisch Martin21957078987
5Sedlecký Pavel13164877985
6Kříž Lubomír19762782482
7Hanzlík Václav-2160158070
8Šampalík Václav st.-2182755752
9Válek Miloš-2983747642
10Vladař Josef-15394-5932
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš2014251445329
2Batík Jiří6515111162310
3Hošek Martin-67814747310
4Hes Ivan91431522296
5Jančík Luděk384336720292
6Dubanská Edita407499906283
7Průša Martin-170566396235
8Zachar Miroslav28338366231
9Jedlička David83730813190
10Koutová Eva-180179-1165
#HráčZBPBSBB
1Slabý Aleš377656103389
2Kučera Miloš13350263572
3Lukášek Jiří27739467170
4Hrbáček Aleš18172090165
5Nečas Jan-16647130565
6Bříza Vladimír-769637-13258
7Pírko Libor9242551755
8Čejka Zdeněk24218943151
9Kuneš Daniel13916530449
10Dubanská Edita-610910321
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš5918191410147
2Munia Kamil399508907135
3Batík Jiří511273784123
5Průša Martin48701749122
4Šenold Vojtěch340409749122
6Hošek Martin-22661639122
7Maňák Jakub166387553112
8Slabý Aleš-9502493102
9Kotva Pavel42519261797
10Jirkovský Tomáš-3834436097
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2022

RL7-2022: Kladruby u Stříbra (18.6.)

Dne 18.6.2022 se od 09:00 konal 7. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2022 (Místo konání: Kladruby u Stříbra - restaurace U Koruny, pořadatel: Zdeněk Liška - tel. 606 814 827).

Třetí červnový víkend se ve Stříbře sešlo 51 hráčů z 12 družstev na pohárech ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. Turnaj se konal ve velmi pěkném prostředí s rychlou obsluhou. Během víkendu se uskutečnilo 6. kol, kdy celkovým vítězem se stal Libor Pírko. Na druhém místě skončil Miloš Kučera, který vyhrál i aktivitu. Na třetím místě skončil Vladimír Bříza. Produktivitu na turnaji vyhrál Pavel Kotva. V prvním kole zvítězil Josef Kurák, ve druhém Pavel Kotva a ve třetím kole vyhrál Pavel Straka. Ve čtvrtém kole vyhrál Josef Nováček v pátém kole vyhrál Jiří David a v posledním kole vyhrál Alois Valín. V soutěži družstev vyhrálo družstvo Jidáš 368 před družstvem MK Licita Kladruby a třetí skončilo družstvo Alda team Pardubice.

CELÁ TABULKA RL7: Kladruby u Stříbra 18.6.2022
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Bříza Vladimír*Alda team Pardubice32615890248566616122754-541539937170404574147
2Pírko LiborAlda team Pardubice86812910923859413576305817723556228321549145
3Růžek JaroslavKPžE Budislavice80381531344318411830256-7837636258254512135
4Kučera MilošAlda team Pardubice832-913812944411021434441241284736364400135
5Kubát MilanMariášová Perleť68783601434621123144411255417945229237466132
6Poláček JosefMK Licita Kladruby6334113918049-151112-39297014521554-40396356132
7Kotva PavelJidáš 368634-1925616262192454627512019552318337655130
8Baxa JosefJidáš 3681117-121125434-571287135938718050-85340255119
9Kurák JosefMariášová Perleť143111220932162-2511-1417766514139163285448118
10Ševčík TomášKPžE Budislavice50048172220506013119152-6240-221546343389117
11Horna Pavel*Plnotuční949-854463616161222471071612332260131391115
12Hovězák DušanMK Licita Kladruby C420807815847-27332-2419224963205931206237115
13Picek BřetislavPlnotuční85720184285541249922350-9634-629229217446113
14Munia KamilJidáš 36873151681194139569532527512738142199341111
15David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov50581531344311463177454785520242124366108
16Bouše MiroslavKPžE Budislavice29828416648577713438-7875-32261236297108
17Průša MartinJidáš 3681102-55954035-17499-75234013417448-189328139106
18Vondrová JanaPlnotuční1527-6054-6242556732248-361016533159222381105
19Dufek ZdeněkLabská Mělník1404-50681832896315243-1583683024214238105
20Jedlička DavidFalešní sobi824955314845-5350-322-491217235-7224217102
21Mašek RobertMariášová Perleť690-13044-8615577913642648014444-9203194101
22Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov871-1911910040249011436-16624624-11271260100
23Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-9716237-9842-56152610112741-8121413393
24Pavlíková HelenaPlnotuční1528720272011413524959-11950-6912220520791
25Král JaroslavMK Licita Kladruby B715-1612-41470471173379651444213312425789
26Vobořil MilanMariášník.cz1560-5337-1617-55045253210914146-2619617088
27Slabý AlešAlda team Pardubice8661328822052-8530-5512233457237015222287
28Tislický JanLabská Mělník58519345331-6718111437-14274-6818-1902899986
29Liška ZdeněkMK Licita Kladruby626-161107-542927265321-611337235-1952667185
30Nováček JosefMK Licita Kladruby1525-3732-5192065726346-2824-41914111325484
31Studnička JaroslavMariášník.cz1561432164261289522349-16347-1168816317183
32Škaloud MiroslavPlnotuční121830275728523082284845932613010223282
33Strobachová IngridFalešní sobi464-4019-21125585140394858106316316222582
34Straka PavelGOLDSERVIS Pelhřimov1408-13831-1079-449-35119312221562-891627382
35David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506-4018-22105388141408123104299412922379
36Šturm DanielFalešní sobi973-16838-13011-9249-4318908617649-170173378
37Budka DavidMariášník.cz1535-11086-2430-461146834-12260-6214-278260-1878
38Pokorný JaroslavLabská Mělník862-5292421-45113936015343849417877
39Václavík AloisMK Licita Kladruby C672431153819436224-328-2410599415372
40Nikl BedřichMariášník.cz1562-7351-2218-20454-15014-3013510540-307240-6772
41Hinterholzinger PetrMK Licita Kladruby B149125275222341347201294133281884423270
42Valín AloisLabská Mělník1513665211839-15961-9819-33712-3256-430125-30564
43Čejka ZdeněkAlda team Pardubice13865917762340317126-12143-7811-22916960
44Balíček PetrMK Licita Kladruby B1556-23502727-11418-96753197225-8487359
45Hošek MartinFalešní sobi975-10415-897-363135-22831-6366321-530216-31459
46Bartyzal MiloslavMariášová Perleť821-1302925-13622-1146-50893927-187141-4658
47Kříž LubomírKPžE Budislavice23539367533-5529-2616-9318-757-10983-2656
48Čunát JaroslavMK Licita Kladruby B141-1362-1346-39602127-4618-2813-22180-14146
49Kubiska JiříMK Licita Kladruby C1219-6929-4013-7310-631018917-14147-9440
50Šimek MilanMK Licita Kladruby C96-8023-578-7610-668-1111016-16744-12332
id=" id="
CELÁ TABULKA RL7: Kladruby u Stříbra 18.6.2022
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Jidáš 368Kotva P, Baxa J, Munia K, Průša M52-125288611024437691292083411315032710052838928
2Alda team PardubicePírko L, Kučera M, Slabý A, Čejka Z72523351315512216851008533571264598382538125
3Mariášová PerleťKubát M, Kurák J, Mašek R, Bartyzal M4194299913353213410026519991285127112236122
4KPžE BudislaviceRůžek J, Ševčík T, Bouše M, Kříž L112113091114130132611146-1471980733658332236022
5MK Licita KladrubyPoláček J, Hnojský R, Liška Z, Nováček J5-1293177115821952963537911130-128912034120
6PlnotučníPicek B, Vondrová J, Pavlíková H, Škaloud M9171165510649330113157-1071960715576621833418
7GOLDSERVIS PelhřimovDavid P, Turek J, Straka P, David J122190293191241712115820761153716381532915
8Mariášník.czVobořil M, Studnička J, Budka D, Nikl B51-140158174772596108-1203044100-1837211128211
9Labská MělníkDufek Z, Tislický J, Pokorný J, Valín A3351544102-137305399-64217191-16667682928
10Falešní sobiJedlička D, Strobachová I, Šturm D, Hošek M13-113110068-361270192892655115-38564562756
11MK Licita Kladruby CHovězák D, Václavík A, Kubiska J, Šimek M4583150398-32785043214115292-3035052335
12MK Licita Kladruby BKrál J, Hinterholzinger P, Balíček P, Čunát J37-1489063651200802618839531229732383
Začátek:
sobota 18.6.2022 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Kladruby u Stříbra - restaurace U Koruny (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: