listopad 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
JČL-V6: Pelhřimov
ne 04.12. 09:00 - 15:00
POLLM10: Pardubice
po 05.12. 17:30 - 23:30
JČL-V7: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
listopad 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
POLLM10: Pardubice
po 05.12. 17:30 - 23:30

 

listopad 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
JČL-V6: Pelhřimov
ne 04.12. 09:00 - 15:00
POLLM10: Pardubice
po 05.12. 17:30 - 23:30
JČL-V7: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
listopad 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
POLLM10: Pardubice
po 05.12. 17:30 - 23:30

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš30310331336463
2Froněk Roman7229191641458
3Lukášek Jiří7938361629458
4Hrbáček Aleš45510141469449
5Dubanská Edita10825131595446
6Batík Jiří9054461351432
7Hošek Martin454464918429
8Polka Marek4525541006407
9Čížek Robert8525361388385
10Slabý Aleš16410401204375
#HráčZBPBSB
1Limit Pardubice8493617446671
2GRINGOS19711860383165
3Plzeňácí6713056372765
4Betlodurch13171872318963
5Žraloci Praha-3083092278453
6NML Zdice-12232515129245
7POD-BABA TEAM1251416154145
8NEVYZPYTATELNÍ-2662301034837
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně-2403783354372
2ALDA TEAM Pardubice-5113324281370
3Plnotuční-2113160294967
4Staroplzeňáci12792283356264
5Mariášoví nadšenci7481992274058
6KPŽE Budislavice-14752811133651
7Mariášník.cz42129972013
8MOTY24126250310
9Skřivánci na niti1493324817
10Plzeň1603144746
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1213267138841082
2Kučera Miloš4427142758976
3Mašek Robert31321242437947
4Studnička Jaroslav109519233018933
5Dufek Zdeněk127420163290929
6Bouše Miroslav104917842833885
7Pavlíková Helena113418282962873
8Hošek Martin-44423971953854
9Bříza Vladimír-59722091612845
10Poláček Josef21519732188836
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice282971709999193
2Alda team H.Jelení153170708601173
3Mariášová Perleť276862188986172
4Jidáš 36867771887865166
5MK Licita Kladruby179162378028159
6GOLDSERVIS Pelhřimov273162448975155
7Mariášník.cz137858527230152
8Plnotuční307360059078150
9Falešní sobi117465507724132
10Labská Mělník-55363755822125
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1213267138841082
2Kučera Miloš4427142758976
3Mašek Robert31321242437947
4Studnička Jaroslav109519233018933
5Dufek Zdeněk127420163290929
6Bouše Miroslav104917842833885
7Pavlíková Helena113418282962873
8Hošek Martin-44423971953854
9Bříza Vladimír-59722091612845
10Poláček Josef21519732188836
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice282971709999193
2Alda team H.Jelení153170708601173
3Mariášová Perleť276862188986172
4Jidáš 36867771887865166
5MK Licita Kladruby179162378028159
6GOLDSERVIS Pelhřimov273162448975155
7Mariášník.cz137858527230152
8Plnotuční307360059078150
9Falešní sobi117465507724132
10Labská Mělník-55363755822125
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1213267138841082
2Kučera Miloš4427142758976
3Mašek Robert31321242437947
4Studnička Jaroslav109519233018933
5Dufek Zdeněk127420163290929
6Bouše Miroslav104917842833885
7Pavlíková Helena113418282962873
8Hošek Martin-44423971953854
9Bříza Vladimír-59722091612845
10Poláček Josef21519732188836
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice282971709999193
2Alda team H.Jelení153170708601173
3Mariášová Perleť276862188986172
4Jidáš 36867771887865166
5MK Licita Kladruby179162378028159
6GOLDSERVIS Pelhřimov273162448975155
7Mariášník.cz137858527230152
8Plnotuční307360059078150
9Falešní sobi117465507724132
10Labská Mělník-55363755822125
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1213267138841082
2Kučera Miloš4427142758976
3Mašek Robert31321242437947
4Studnička Jaroslav109519233018933
5Dufek Zdeněk127420163290929
6Bouše Miroslav104917842833885
7Pavlíková Helena113418282962873
8Hošek Martin-44423971953854
9Bříza Vladimír-59722091612845
10Poláček Josef21519732188836
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice282971709999193
2Alda team H.Jelení153170708601173
3Mariášová Perleť276862188986172
4Jidáš 36867771887865166
5MK Licita Kladruby179162378028159
6GOLDSERVIS Pelhřimov273162448975155
7Mariášník.cz137858527230152
8Plnotuční307360059078150
9Falešní sobi117465507724132
10Labská Mělník-55363755822125

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír45016032053206
2Vlk Stanislav86110091870186
3Straka František40856896172
4Kubiska Jiří-14677663138
5Vávrovský Jan317628945137
6Korbel Jiří-292804512133
7Vondráčková Šárka-18562544131
8Musil František-72553481129
9David Pavel169300469127
10Jedlička František-252911659126
#HráčZBPBSBB
1Bouše Miroslav72311101833131
2Švejda Miroslav-2416531629126
3Sedlecký Pavel53911121651122
4Kříž Lubomír3079601267115
5Šiška Libor-19113041113115
6Hanisch Martin230708938104
7Hanzlík Václav-23575952487
8Šampalík Václav st.-720445-27561
9Válek Miloš-2983747642
10Vladař Josef-436166-27039
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-19717721575390
2Hes Ivan258615873366
3Batík Jiří6295791208365
4Hošek Martin-210937727364
5Jančík Luděk6034511054358
6Dubanská Edita4856041089318
7Jedlička David-92969877245
8Průša Martin-170566396235
9Zachar Miroslav28338366231
10Janda Jiří241151392174
#HráčZBPBSBB
1Slabý Aleš5677651332115
2Kučera Miloš4406691109105
3Lukášek Jiří41947189090
4Hrbáček Aleš1961038123489
5Nečas Jan-10963852986
6Bříza Vladimír-950749-20172
7Pírko Libor-11670158566
8Čejka Zdeněk20324945265
9Kuneš Daniel24221045261
10Tomek Václav-476306-17030
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš8739531826197
2Hošek Martin60838898172
3Šenold Vojtěch5984931091169
4Průša Martin2628791141166
5Munia Kamil269705974165
6Batík Jiří6214091030164
7Maňák Jakub213483696150
8Polka Marek182430612130
9Jirkovský Tomáš-670594-76120
10Slabý Aleš-9502493102
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2022

RL8-2022: Kladruby u Stříbra (19.6.)

Dne 19.6.2022 se od 09:00 konal 8. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2022 (Místo konání: Kladruby u Stříbra - restaurace U Koruny, pořadatel: Zdeněk Liška - tel. 606 814 827).

CELÁ TABULKA RL8: Kladruby u Stříbra 19.6.2022
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Tislický JanLabská Mělník58574621364670119189525939842149274423140
2Král JaroslavMK Licita Kladruby B71516991154311066176501375719446263222485139
3Nováček JosefMK Licita Kladruby152515111326462311950231217019149303202505134
4David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov5064787134451651242896223234627235234469134
5Kotva PavelJidáš 3686346012518559-5116142188830654273224497127
6Hošek MartinFalešní sobi975-6959-10209415725159401171574865333398127
7Kučera MilošAlda team Pardubice8324111515650914615548-2455312826316342126
8Pírko LiborAlda team Pardubice868604510539-7510732321061142205091266357121
9Dufek ZdeněkLabská Mělník14043910214148137892265435815179196375117
10Ševčík TomášKPžE Budislavice500659015549-10185-16241111512644-25290265117
11Vobořil MilanMariášník.cz15601991110421448623018981164351237288115
12Jedlička DavidFalešní sobi824521301825437589541-8956-33200244244115
13Valín AloisLabská Mělník1513-273165-10827-112100-122611915227162-266417151115
14Bříza Vladimír*Alda team Pardubice32668109177560959544-8524-6112-17228211112
15Průša MartinJidáš 3681102-29224-26876676142466721328059-159313154112
16Hinterholzinger PetrMK Licita Kladruby B149147216825901510533697414347206110316105
17Liška ZdeněkMK Licita Kladruby62632296124-613813245-1321663436-106333227105
18Studnička JaroslavMariášník.cz1561-121421347-10755-5217396110040-69330261104
19Růžek JaroslavKPžE Budislavice80312819337-15559-96159113923052-52279227104
20Mašek RobertMariášová Perleť690-149682343810314149-15066-8421-126265139104
21Kubát MilanMariášová Perleť6871246719152-12625028-10250-52171017918997
22Šimek MilanMK Licita Kladruby C96-9326-67928437131129110239566417924396
23Šturm DanielFalešní sobi973014141611112023156-43485226818225094
24Horna Pavel*Plnotuční9491322115336-517524255324773213412025493
25Bartyzal MiloslavMariášová Perleť821-3610-2681172834045103148452018520593
26Poláček JosefMK Licita Kladruby633983413238792210135-5842-16191199821792
27Picek BřetislavPlnotuční857249812244-283-251019382013518910929889
28Munia KamilJidáš 368731-442382334437734-65953312414416888
29Bouše MiroslavKPžE Budislavice29-38773926544910343-11918181514516087
30Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov871535310640-2348-2268-711588739-252219-3387
31Strobachová IngridFalešní sobi464-30377192656736-13513829-4115311284
32Pavlíková HelenaPlnotuční1528763210833-2777538-7712-6510-312111881
33Slabý AlešAlda team Pardubice866-33936029-8635-511119688741-1001969681
34Nikl BedřichMariášník.cz1562773210935-26502422-10363-4024-521459381
35Škaloud MiroslavPlnotuční1218-33653222-7765-1220514910038-5917912080
36Baxa JosefJidáš 3681117-6538-2717439213547-7539-3616-971697280
37Čejka ZdeněkAlda team Pardubice138625507531-3214-1812-28623430-351269173
38Balíček PetrMK Licita Kladruby B1556-7547-28182217392136448033-171089172
39David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov505-13812-1266733811142-1252423-6675971
40Pokorný JaroslavLabská Mělník862-110913-13352219993213137857716269
41Budka DavidMariášník.cz1535-8269-1321-3848139-1604-1568-245157-8868
42Hnojský RomanMK Licita Kladruby2623638743070118127-30936-27311-20385-11868
43Kurák JosefMariášová Perleť1431-1119815-3439518473582342939567
44Straka PavelGOLDSERVIS Pelhřimov14082757732-13010-120917244126-111109-267
45Kříž LubomírKPžE Budislavice235-14636-11011-381137537-3910-2913-223159-6461
46Kubiska JiříMK Licita Kladruby C1219-2515-101240317129-1510-5140565655
47Vondrová JanaPlnotuční1527-7838-4014-7138-3313-5752-525-206128-7852
48Dubanská Edita*nezávislí7491123514741--------1123514741
49Čunát JaroslavMK Licita Kladruby B141-226-1610-3034416-11815-1039-17055-11535
50Hovězák DušanMK Licita Kladruby C4201011211328--------1011211328
51Václavík AloisMK Licita Kladruby C6-845-795---------845-795
id=" id="
CELÁ TABULKA RL8: Kladruby u Stříbra 19.6.2022
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Labská MělníkTislický J, Dufek Z, Valín A, Pokorný J3-16032991219530811132223277111411589143139431
2Jidáš 368Kotva P, Průša M, Munia K, Baxa J52-92052991432119127279360131444137762437024
3MK Licita KladrubyNováček J, Liška Z, Poláček J, Hnojský R5285185131301431715107-6927841043596342234122
4Mariášník.czVobořil M, Studnička J, Nikl B, Budka D519533711124-15182191-462225107347411732217
5Falešní sobiHošek M, Jedlička D, Šturm D, Strobachová I13-4722619324233513156-162162991797771634816
6Alda team PardubiceKučera M, Pírko L, Slabý A, Čejka Z71262107120-982672929724471211257211633316
7KPžE BudislaviceŠevčík T, Růžek J, Bouše M, Kříž L11392485112-8524731041012736114557681433014
8Mariášová PerleťMašek R, Kubát M, Bartyzal M, Kurák J4991824101372377117-582043100786231431814
9MK Licita Kladruby BKrál J, Hinterholzinger P, Balíček P, Čunát J37-1216708622298410424217591264524401331613
10GOLDSERVIS PelhřimovDavid J, Turek J, David P, Straka P110221561171081726113-312050921795921232212
11PlnotučníPicek B, Pavlíková H, Škaloud M, Vondrová J967195399-15018007118710919810448442684
12MK Licita Kladruby CŠimek M, Kubiska J, Hovězák D, Václavík A45-1753049687406011412007016524701790
Začátek:
neděle 19.6.2022 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Kladruby u Stříbra - restaurace U Koruny (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)