prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
PLLM8: Praha
so 03.12. 13:00 - 19:00
JČL-K8: Sázava
ne 04.12. 09:00 - 15:00
POLLM10: Pardubice
po 05.12. 17:30 - 23:30
JČL-V6: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
JČL-V7: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
PLLM8: Praha
so 03.12. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 05.12. 17:30 - 23:30

 

prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
PLLM8: Praha
so 03.12. 13:00 - 19:00
JČL-K8: Sázava
ne 04.12. 09:00 - 15:00
POLLM10: Pardubice
po 05.12. 17:30 - 23:30
JČL-V6: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
JČL-V7: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
PLLM8: Praha
so 03.12. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 05.12. 17:30 - 23:30

 

#HráčZBPBSBB
1Lukášek Jiří6799131592526
2Hošek Martin6425591201522
3Dubanská Edita12376201857515
4Kučera Miloš21611981414508
5Froněk Roman7419881729496
6Polka Marek4496761125467
7Hrbáček Aleš45510141469457
8Batík Jiří8424661308456
9Kubát Milan24515441789440
10Slabý Aleš29112141505437
#HráčZBPBSB
1Limit Pardubice7394085482479
2GRINGOS23372073441077
3Plzeňácí5983447404572
4Betlodurch13332162349571
5POD-BABA TEAM6261657228359
6Žraloci Praha-7493571282258
7NML Zdice-10673098203158
8NEVYZPYTATELNÍ-3077372765044
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně374301433888
2ALDA TEAM Pardubice-4363803336779
3Plnotuční-6173704308774
4Staroplzeňáci11852633381872
5Mariášoví nadšenci10702280335068
6KPŽE Budislavice-12433471222866
7Mariášník.cz42129972013
8Plzeň18859177912
9MOTY24126250310
10Dravci-1212387-8257
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1192296541571082
2Kučera Miloš-3831703132983
3Mašek Robert37423372711961
4Dufek Zdeněk142922653694955
5Studnička Jaroslav85120202871933
6Bouše Miroslav116219523114885
7Kotva Pavel64023743014881
8Pavlíková Helena111319633076873
9Poláček Josef38524162801861
10Hošek Martin-24624912245855
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice3066789010956207
2Alda team H.Jelení194779539900197
3Mariášová Perleť3168697210140195
4MK Licita Kladruby255970599618190
5Jidáš 36889581199014181
6GOLDSERVIS Pelhřimov307468419915169
7Plnotuční325465209774155
8Mariášník.cz127361887461153
9Labská Mělník-20273667164147
10Falešní sobi120071988398140
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1192296541571082
2Kučera Miloš-3831703132983
3Mašek Robert37423372711961
4Dufek Zdeněk142922653694955
5Studnička Jaroslav85120202871933
6Bouše Miroslav116219523114885
7Kotva Pavel64023743014881
8Pavlíková Helena111319633076873
9Poláček Josef38524162801861
10Hošek Martin-24624912245855
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice3066789010956207
2Alda team H.Jelení194779539900197
3Mariášová Perleť3168697210140195
4MK Licita Kladruby255970599618190
5Jidáš 36889581199014181
6GOLDSERVIS Pelhřimov307468419915169
7Plnotuční325465209774155
8Mariášník.cz127361887461153
9Labská Mělník-20273667164147
10Falešní sobi120071988398140
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1192296541571082
2Kučera Miloš-3831703132983
3Mašek Robert37423372711961
4Dufek Zdeněk142922653694955
5Studnička Jaroslav85120202871933
6Bouše Miroslav116219523114885
7Kotva Pavel64023743014881
8Pavlíková Helena111319633076873
9Poláček Josef38524162801861
10Hošek Martin-24624912245855
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice3066789010956207
2Alda team H.Jelení194779539900197
3Mariášová Perleť3168697210140195
4MK Licita Kladruby255970599618190
5Jidáš 36889581199014181
6GOLDSERVIS Pelhřimov307468419915169
7Plnotuční325465209774155
8Mariášník.cz127361887461153
9Labská Mělník-20273667164147
10Falešní sobi120071988398140
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1192296541571082
2Kučera Miloš-3831703132983
3Mašek Robert37423372711961
4Dufek Zdeněk142922653694955
5Studnička Jaroslav85120202871933
6Bouše Miroslav116219523114885
7Kotva Pavel64023743014881
8Pavlíková Helena111319633076873
9Poláček Josef38524162801861
10Hošek Martin-24624912245855
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice3066789010956207
2Alda team H.Jelení194779539900197
3Mariášová Perleť3168697210140195
4MK Licita Kladruby255970599618190
5Jidáš 36889581199014181
6GOLDSERVIS Pelhřimov307468419915169
7Plnotuční325465209774155
8Mariášník.cz127361887461153
9Labská Mělník-20273667164147
10Falešní sobi120071988398140

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František6769921668224
2Chaluš Vladimír-18419631779206
3Vlk Stanislav86110091870186
4Kubiska Jiří2927591051182
5Vondráčková Šárka3127901102179
6Jedlička František-10011551055166
7Vávrovský Jan4818161297165
8David Pavel361448809163
9Musil František54917971161
10Korbel Jiří-338912574141
#HráčZBPBSBB
1Švejda Miroslav37920652444165
2Bouše Miroslav78815212309161
3Sedlecký Pavel67714522129149
4Šiška Libor-15016041454140
5Hanisch Martin4748291303134
6Kříž Lubomír15711461303126
7Hanzlík Václav-2831060777107
8Šampalík Václav st.-976707-26976
9Válek Miloš-2983747642
10Vladař Josef-436166-27039
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-18517041519444
2Hošek Martin3613381374436
3Hes Ivan4248301254432
4Jančík Luděk5934821075412
5Dubanská Edita4097081117374
6Batík Jiří6605791239340
7Průša Martin-65845780303
8Jedlička David2049891193283
9Zachar Miroslav38380418259
10Koutová Eva-108215107250
#HráčZBPBSBB
1Lukášek Jiří7277611488123
2Slabý Aleš2957951090122
3Kučera Miloš2748241098118
4Hrbáček Aleš38612521638116
5Bříza Vladimír-939105611795
6Nečas Jan-15377862594
7Pírko Libor-5387682392
8Čejka Zdeněk23038361386
9Kuneš Daniel10128038168
10Dubanská Edita20614935547
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš98211492131241
2Šenold Vojtěch8905331423203
3Maňák Jakub4126911103203
4Průša Martin18111071288201
5Munia Kamil3369461282197
6Hošek Martin-3461019673185
7Batík Jiří7084091117184
8Polka Marek268601869174
9Jirkovský Tomáš-62164625140
10Baxa Josef-706854148132
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2022

RL9-2022: Mladějov (17.9.)

Dne 17.9.2022 se od 09:00 konal 9. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2022 (Místo konání: Mladějov - Mladějovská formanka, pořadatel: Miroslav Škaloud, Pavel Horna - tel. 736 628 583, 607 049 061).

Třetí zářiovou sobotu se v Mladějově v restauraci Formanka sešlo 56 hráčů z 11 družstev na devátém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Jaroslav Studnička před Milanem Marečkem a třetí byl Lubomír Kříž. V družstvech zvítězilo družstvo KPŽE Budislavice před družstvem Goldservis Pelhřimov a na třetím místě bylo družstvo Mariášník.cz. Ve druhém kole zvítězil Robert Mašek před Lubomírem Křížem a na třetím místě skončil Miroslav Bouše. V V družstvech zvítězilo družstvo KPŽE Budislavice před družstvem Mariášová perleť a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi. Ve třetím kole vyhrál Martin Průša před Petrem Novotným a třetí skončila Helena Pavlíková. V družstvech zvítězilo družstvo Labská Mělník před družstvem Plnotuční a na třetím místě skončilo družstvo Alda team Pardubice. Celkovým vítězem turnaje se stal Miroslav Bouše, který na turnaji zvítězil i v produktivitě. Na druhém místě skončil Petr Novotný a třetí skončil Jaroslav Studnička. Aktivitu na turnaji vyhrál Martin Průša. Soutěž družstev vyhrálo družstvo KPŽE Budislavice před družstvem Pnotuční a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi.

CELÁ TABULKA RL9: Mladějov 17.9.2022
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Bouše MiroslavKPžE Budislavice297810818650114109223561295518437321272593143
2Novotný PetrLabská Mělník1461-40824233619015143781362145999308407135
3Studnička JaroslavMariášník.cz156113014627662-351107538596112033154317471133
4Chaluš VladimírGOLDSERVIS Pelhřimov14014813918748245478347812720550150320470132
5Kříž LubomírKPžE Budislavice235115111226567613721359-8221414183270453129
6Souček Václav*nezávislí15076129902773108181541188320145252220472126
7Davídek JosefFalešní sobi651807515544-34764230211862074967337404123
8Škaloud MiroslavPlnotuční1218378011740485610437999119044184227411121
9Ševčík TomášKPžE Budislavice500-721497737101561574201641644229369398121
10Průša MartinJidáš 3681102-1952495429-6591262810212823062-158468310119
11Hošek MartinFalešní sobi97570971674634407431-81531453996290386116
12Mašek RobertMariášová Perleť69078501283918010828862-5944-1513199202401114
13Bříza Vladimír*Alda team Pardubice326-254318214012816850-6203197439374383114
14Růžek JaroslavKPžE Budislavice8031277019747807815846-9393021114241355114
15Mareček MilanMariášová Perleť6191439924259-821133133-103101-222-42313271114
16Dufek Zdeněk*Labská Mělník14042217129249-105040241612714338227248475111
17Novák Pavel*nezávislí162-13487-47221191102397210818048-51286235109
18Pavlíková HelenaPlnotuční1528396110036319401415912027956229190419106
19Tomáš Petr*Labská Mělník5844283217115181333612112024152240166406105
20Šampalík Václav*KPžE Budislavice12121149120552709316348-501-492134185319102
21Křapka AntonínPlnotuční1476124355265612017652-563582363226289101
22Vondrová Jana*Plnotuční1527-4411167382512615144-7779219-96316220101
23Poláček JosefMK Licita Kladruby633-11851-67135710316047369813435-2525222795
24Bartyzal MiloslavMariášová Perleť8216438102314128693267401073017210627893
25Kubiska JiříGOLDSERVIS Pelhřimov12198073153431246619049-8814-74111615326993
26Slabý AlešAlda team Pardubice866488012841-2219-3101129130402722825591
27Nováček JosefMK Licita Kladruby152522497128712697351770872711014525590
28Valín AloisLabská Mělník1513-20391920-778710237610217847-2122820790
29Novák MilošMariášník.cz157290731634596810429-12175121749827286
30Hlouš PavelSebranka15471012412535937116445-449-35615010425486
31Šturm DanielFalešní sobi9739820118323510313840-4321-22119014423483
32Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov871731942675412324425----8522631179
33Vobořil MilanMariášník.cz156048509834-7261-1118504898262615918578
34Tislický JanLabská Mělník5854576130-4302620-111008928-1118717678
35Liška ZdeněkMK Licita Kladruby626-8170-1119-30793-21417712913641-381292-8977
36Strobachová IngridFalešní sobi464-174326241954223741-7630-46810211521773
37Tomek VáclavSebranka1281-11212-1000-314918225312217546-901839368
38Rataj RichardJidáš 368536237301271128326-14896-5220-541156158
39Novák Karel*nezávislí229-5743-1414-5157619-501045425-1582044658
40Šáda Petr*nezávislí337-6019-415-4148715608214236-4114910856
41Pírko LiborAlda team Pardubice868-21024-1861-1111-11018412721154-237152-8556
42Kubát MilanMariášová Perleť687-23289-1431839266527-7233-3910-265148-11755
43Andrle RadekLabská Mělník1342-4720-27851722126363126342110012154
44Čejka ZdeněkAlda team Pardubice1386-10619-872-4858102123749729-1311512052
45Pokorný Jaroslav*Labská Mělník862961511-94-58506311331507312350
46Kurák Josef*Mariášová Perleť1431-4337-61513203316-3939018-69962749
47Novák PetrJidáš 368101816114242-1210-1210-11739-787-157100-5749
48Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-8925-647-4224-18952277924-7976-340
49Pokorný ZdeněkMariášník.cz1296-467-394-452-433247610032-67851839
50David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov505-28291162162711-285-239-3540536
51Glocar JaromírSebranka124373219425-6610-565-6919-504-6250-1234
52Richtr Jaroslav*nezávislí321-9878-2023-9624-727-15033-1173-344135-20933
53Horna PavelPlnotuční949-9012-783-24268-17413-28394-18917-615174-44133
54Štěpánek JosefSebranka1311-2516-910-8018-624291116-10343-6030
55Kučera MilošAlda team Pardubice832-14645-1019-19628-1686-3838015-380111-26930
56Sukovatý EduardJidáš 3681536-3611-256-12520-1052-403-375-20134-16713
id=" id="
CELÁ TABULKA RL9: Mladějov 17.9.2022
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1KPžE BudislaviceBouše M, Kříž L, Ševčík T, Růžek J1132028913153270324131613631261006269253241432
2PlnotučníŠkaloud M, Pavlíková H, Křapka A, Horna P98818451021351856103253274111234766432232822
3Falešní sobiDavídek J, Hošek M, Šturm D, Strobachová I1324819261222641859112-303605994827372033320
4Labská MělníkNovotný P, Valín A, Tislický J, Andrle R3-56178383-20207486217301131401416862030920
5Mariášová PerleťMašek R, Mareček M, Bartyzal M, Kubát M4285187712913924911127-951851653296211932119
6GOLDSERVIS PelhřimovChaluš V, Kubiska J, Turek J, David P1201406111451601527108-381460603237041831318
7Mariášník.czStudnička J, Novák M, Vobořil M, Pokorný Z512682699141-111793851331854913906331631716
8MK Licita KladrubyPoláček J, Nováček J, Liška Z, Hnojský R5-177170160-179222599602977103-2966891326213
9Alda team PardubiceSlabý A, Pírko L, Čejka Z, Kučera M7-204144052-2661050371083309123-36257992129
10Jidáš 368Průša M, Rataj R, Novák P, Sukovatý E52-91317483-119123156-163263389-37370382288
11SebrankaHlouš P, Tomek V, Glocar J, Štěpánek J4214961270-41302721114026815633162106
Začátek:
sobota 17.9.2022 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Mladějov - Mladějovská formanka (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: