červenec 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Žádné turnaje
červenec 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Žádné turnaje

 

červenec 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Žádné turnaje
červenec 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Žádné turnaje

 

#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil5065341040335
2Froněk Roman7005341234317
3Kučera Miloš322570892298
4Baxa Josef1589861144273
5Kříž Lubomír5745731147272
6Hošek Martin400326726271
7Bouše Miroslav5455511096267
8Berka Josef579415994265
9Gruner David270384654262
10Pavlíková Helena6543831037258
#HráčZBPBSB
1GRINGOS16331020265349
2Limit Pardubice8861826271244
3MK EUTIT M. Lázně-2611958169743
4Plzeňácí8161743255942
5POD-BABA TEAM8351154198939
6Žraloci Praha-740161987929
7Betlodurch-11901106-8425
8ALDA TEAM Pardubice-19791468-51125
#HráčZBPBSB
1NML Zdice5122417292945
2Plnotuční7951689248442
3KPŽE Budislavice9891801279041
4NEVYZPYTATELNÍ-10392387134832
5Mariášník.cz-1567241785032
6Plzeňácí B8451082192731
7Staroplzeňáci2291436166530
8Mariášoví nadšenci8471193204027
9Betlodurch B-4119525415
10Dravci-805464665
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Mareček Milan74115932334736
2Růžek Jaroslav108516582743734
3Kotva Pavel84715452392720
4Kučera Miloš-37021021732711
5Studnička Jaroslav88514002285686
6Hašek Jaroslav108311382221681
7Chaluš Vladimír47718652342674
8Čejka Zdeněk63712241861663
9Mašek Robert10313541457654
10Slabý Aleš24415321776653
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice169352966989162
2Mariášová Perleť251944847003141
3Jidáš 368205750587115127
4Falešní sobi150653346840126
5Mariášník.cz170347026405125
6KPžE Budislavice193249996931122
7GOLDSERVIS Pelhřimov244146297070110
8Plnotuční172045916311108
9MK Licita Kladruby9184506542475
10Labská Mělník-7624808404672
#HráčZBPBSBB
1Mareček Milan74115932334736
2Růžek Jaroslav108516582743734
3Kotva Pavel84715452392720
4Kučera Miloš-37021021732711
5Studnička Jaroslav88514002285686
6Hašek Jaroslav108311382221681
7Chaluš Vladimír47718652342674
8Čejka Zdeněk63712241861663
9Mašek Robert10313541457654
10Slabý Aleš24415321776653
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice169352966989162
2Mariášová Perleť251944847003141
3Jidáš 368205750587115127
4Falešní sobi150653346840126
5Mariášník.cz170347026405125
6KPžE Budislavice193249996931122
7GOLDSERVIS Pelhřimov244146297070110
8Plnotuční172045916311108
9MK Licita Kladruby9184506542475
10Labská Mělník-7624808404672
#HráčZBPBSBB
1Mareček Milan74115932334736
2Růžek Jaroslav108516582743734
3Kotva Pavel84715452392720
4Kučera Miloš-37021021732711
5Studnička Jaroslav88514002285686
6Hašek Jaroslav108311382221681
7Chaluš Vladimír47718652342674
8Čejka Zdeněk63712241861663
9Mašek Robert10313541457654
10Slabý Aleš24415321776653
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice169352966989162
2Mariášová Perleť251944847003141
3Jidáš 368205750587115127
4Falešní sobi150653346840126
5Mariášník.cz170347026405125
6KPžE Budislavice193249996931122
7GOLDSERVIS Pelhřimov244146297070110
8Plnotuční172045916311108
9MK Licita Kladruby9184506542475
10Labská Mělník-7624808404672
#HráčZBPBSBB
1Mareček Milan74115932334736
2Růžek Jaroslav108516582743734
3Kotva Pavel84715452392720
4Kučera Miloš-37021021732711
5Studnička Jaroslav88514002285686
6Hašek Jaroslav108311382221681
7Chaluš Vladimír47718652342674
8Čejka Zdeněk63712241861663
9Mašek Robert10313541457654
10Slabý Aleš24415321776653
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice169352966989162
2Mariášová Perleť251944847003141
3Jidáš 368205750587115127
4Falešní sobi150653346840126
5Mariášník.cz170347026405125
6KPžE Budislavice193249996931122
7GOLDSERVIS Pelhřimov244146297070110
8Plnotuční172045916311108
9MK Licita Kladruby9184506542475
10Labská Mělník-7624808404672

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír1322261348168
2Kubiska Jiří7645761340165
3Vondráčková Šárka5705051075153
4Straka František795156951148
5Hrubeš Bohumil6313951026146
6Musil František356-4352138
7Dufek Zdeněk68674760134
8Vávrovský Jan506-6500118
9David Pavel346150496110
10Němec Ladislav285204489106
#HráčZBPBSBB
1Švejda Miroslav-315106374871
2Hanisch Martin22771293970
3Sedlecký Pavel17366784070
4Bouše Miroslav47545693169
5Kříž Lubomír9945054969
6Šiška Libor-17660442867
7Šampalík Václav st.-455400-5546
8Hanzlík Václav6427634045
9Burian Richard-6960153244
10Hošek Martin318919222
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš82012262046339
2Průša Martin-2781054776309
3Jančík Luděk466385851305
4Hes Ivan112209321280
5Janda Jiří203121324279
6Hošek Martin-807650-157279
7Jedlička David5967531349256
8Koutová Eva-1721731161
9Čapla Jiří-392128-264159
10Batík Jiří389110499136
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-9971561677
2Čejka Zdeněk31921153075
3Nečas Jan57017074073
4Pírko Libor21439861262
5Kuneš Daniel5521727259
6Lukášek Jiří27125352457
7Bříza Vladimír-960361-59952
8Tomek Václav5128333450
9Slabý Aleš-3634579445
10Munia Kamil6522729225
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil5575601117146
2Polka Marek158722880126
3Průša Martin16549565123
4Podskalský Jiří81402483117
5Hošek Martin19684703115
6Šenold Vojtěch335189524104
7Kotva Pavel135549684101
8Dvořák Tomáš74272346101
9Novák Petr39433673087
10Baxa Josef-31860428685
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2023

RL7-2023: Mladějov (3.6.)

Dne 3.6.2023 se od 09:00 konal 7. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2023 (Místo konání: Mladějov - Mladějovská formanka, pořadatel: Miroslav Škaloud, Pavel Horna - tel. 736 628 583, 607 049 061).

První červnovou sobotu se v Mladějově v restauraci Formanka sešlo 61 hráčů z 12 družstev na sedmém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Josef Poláček před Ingrid Strobachvou a třetí byl Martin Hošek. V družstvech zvítězilo družstvo Alda team Pardubice. Na druhém místě bylo družstvo Falešní Sobi a na třetím místě bylo družstvo Goldservis Pelhřimov. Ve druhém kole zvítězil Miloš Kučera. Na druhém místě byl Kamil Munia a na třetím místě skončil Vladimír Chaluš. V družstvech zvítězilo družstvo Jidáš 368 před družstvem Alda team Pardubice a na třetím místě skončilo družstvo Labská Mělník. Ve třetím kole vyhrál David Jedlička před Zdeňkem Čejkou a třetí skončil Petr Novotný. V družstvech zvítězilo družstvo Plnotuční před družstvem Mariášník.cz a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová perleť. Celkovým vítězem turnaje se stal Josef Poláček před Milošem Kučerou, který na turnaji vyhrál produktivitu. Na třetím místě na turnaji skončil Vladimír Chaluš. Aktivitu na turnaji vyhrál Antonín Křapka. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Alda team Pardubice před družstvem Pnotuční a na třetím místě skončilo družstvo Jidáš 368.

CELÁ TABULKA RL7: Mladějov 3.6.2023
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Poláček JosefMK Licita Kladruby6332031623656267123190525011516548320400720162
2Kučera MilošAlda team Pardubice83212212024254204175379626929838332387719154
3Chaluš VladimírGOLDSERVIS Pelhřimov140114240182419416425856-331158233203319522130
4Picek BřetislavPlnotuční8571479023750534598321035615940303191494122
5Pavlíková HelenaPlnotuční1528607413444811798288110618750222197419122
6Kubát Vladimír*nezávislí1094-1610892387911719654-2392692840317357120
7Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov87110812122952-26956931317210334113288401117
8Pírko LiborAlda team Pardubice868468613243164702344946216721256177433113
9Průša MartinJidáš 36811028124132433910814745-960512438292330112
10Souček VáclavKPžE Budislavice150714060200472171923641529326202183385109
11Masár KarolLabská Mělník13912111613748798916848-6676101234281315108
12Křapka AntonínPlnotuční1476-130127-3261165016644-4524820335-59425366105
13Baxa JosefJidáš 36811175840983649338227439613942150169319105
14Slabý AlešAlda team Pardubice866-364613328356325868316946111182293104
15Čunát Jaroslav*MK Licita Kladruby141-18415-16904312016347156882445415223238101
16Novotný PetrLabská Mělník1461-4235-79714311435641191835693197290100
17Čejka Zdeněk*Alda team Pardubice1386-29663724-9672-24168311419759-4225221099
18Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov1405608914949776013739-5328-2578417726195
19Munia KamilJidáš 368731-21030-180014013927959-1929136-7126119095
20Jedlička DavidFalešní sobi824-3443915-5148-3177219126362-1328226994
21Hošek MartinFalešní sobi9758832140956-15117-134012642168376338044393
22Valín AloisLabská Mělník1513-206163-4328258010537-391016227-22034412492
23Bříza Vladimír*Alda team Pardubice326-11332217-9482-12206711117849-3822618886
24Bartyzal MiloslavMariášová Perleť821-1919081032612933441111554412815628485
25Nováček JosefMK Licita Kladruby152559308932-2614411838-32562415123023185
26Studnička JaroslavMariášník.cz156119698839-31387124458102323216519783
27Mašek RobertMariášová Perleť690-441076331-6552-1318644811231-4520716280
28Ševčík TomášKPžE Budislavice50023106129450787834-12323-1000-10020710779
30Černý MilošLabská Mělník1478-26815530-1514513040-4618-284-8724415774
31Mareček MilanMariášová Perleť619-5931-282-73932026856915443-4719314671
32Strnad Eduard*nezávislí468-6512-530-66983229-1824422641-14935420570
33Straka Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov1408-115115022288367735813139-1418116768
34David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506-59842521841810230-144632171114815968
35Růžek JaroslavKPžE Budislavice80316324825787114943-443-4105010615668
36Budka DavidMariášník.cz B1535-9342521-113513441-3612-245-4618113567
37Strobachová IngridFalešní sobi46418613732359-31294-346-28314915530466
38Škaloud MiroslavPlnotuční1218-315127153542074662228111569124764
39Vobořil MilanMariášník.cz15600202011-17777-10081357120645-4216812664
40Kubát MilanMariášová Perleť687-56984229-16085-7515-66912519-282274-863
41Tomek VáclavAlda team Pardubice1281766914546312156-213817105811917762
42Kadlec RadekMK Licita Kladruby80937377434-7756-2114-4312714-441248062
43Reich JaroslavLiberecký Lom150515334827-36382913577025-812812061
44Severýn VáclavLiberecký Lom13854843913766198523-516-450636813160
45Kotva PavelJidáš 368634-23318101108119150-21115-1960-124127360
46Richtr JaroslavKPžE Budislavice321-576710161610912542-24939-2101-290215-7559
47Holan Vladimír*Labská Mělník188-2618-83-7516-5904914619552-5218012855
48Dufek ZdeněkGOLDSERVIS Pelhřimov14041005115140-4612-34144135713987617454
49Flégr JosefMariášník.cz B1237-4014-2611738552410677729-1311910654
50Šturm DanielMariášník.cz973-1110-1110-13717-12001107718747-13894-4447
51Šťasta BorisMariášník.cz B157392433141414222-7325-486-63902742
52Svoboda DanielFalešní sobi53513304319-11048-625-145100-4518-242178-6442
53Jíra ZdeněkLiberecký Lom1577-2216-65-12311913-33633020-671104338
54Kurák Josef*Mariášová Perleť143122163818-4740-710-101999-35754037
55Novák MilošMariášník.cz1572181634139233219-1008-920-7347-2632
56Novák Pavel*nezávislí162-6134-276-1195-1140-25765124-205115-9030
57Pokorný ZdeněkMariášník.cz B1296-24563223-6216-462-10725-822-19397-9627
58Liška ZdeněkMK Licita Kladruby626-3527-84-8437-473-16432716-135107-2823
59Sviatko Jozef*nezávislí1518-523-490-8812-76029427122-11157-5422
60Procházková LibušeLiberecký Lom1519-1023-990-21513021-4513-320-16867-10121
61Vondrová Jana*Plnotuční1527-8168-1312-14015-1250-16552-1138-386135-25120
id=" id="
CELÁ TABULKA RL7: Mladějov 3.6.2023
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Alda team PardubiceKučera M, Pírko L, Slabý A, Tomek V7244275131433962801113613819661057787513038430
2PlnotučníPicek B, Pavlíková H, Křapka A, Škaloud M97729161203221497122139410131255388502636726
3Jidáš 368Průša M, Baxa J, Munia K, Kotva P5243195389289328131543324851023657712134521
4Falešní sobiJedlička D, Hošek M, Strobachová I, Svoboda D1328748811134-1641080265333371171769291827718
5GOLDSERVIS PelhřimovChaluš V, Turek J, David J, Dufek Z135021291331522775117-162333844867221733417
6Labská MělníkMasár K, Novotný P, Valín A, Černý M3-2113604106893149125-41296495-1639701732617
7MK Licita KladrubyPoláček J, Nováček J, Kadlec R, Liška Z52992297128-36323410422142792657661331113
8Mariášová PerleťBartyzal M, Mašek R, Mareček M, Kubát M4-119224168-351712771932289118396231226312
9KPžE BudislaviceSouček V, Ševčík T, Růžek J, Richtr J1117919851171152516121-25294027425431126511
10Mariášník.czStudnička J, Vobořil M, Šturm D, Novák M5137105063-199138039289206111241274491122611
11Liberecký LomReich J, Severýn V, Jíra Z, Procházková L57419226933101157-65133145932641714
12Mariášník.cz BBudka D, Flégr J, Šťasta B, Pokorný Z55-2411405817214387-99104040-10643231853
Začátek:
sobota 3.6.2023 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Mladějov - Mladějovská formanka (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)