říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-K8: Pelhřimov
so 20.10. 09:00 - 15:00
PLLM9: Praha
so 20.10. 13:00 - 19:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 22.10. 17:00 - 23:00
Podzimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
pá 26.10. 19:00 - 21:00
JČL-V8: Kolence
so 27.10. 09:00 - 15:00
Masarykův pohár v licitovaném 2018: Nebákov
so 27.10. 10:00 - 18:00
Podzimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
so 27.10. 19:00 - 21:00
říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PLLM9: Praha
so 20.10. 13:00 - 19:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 22.10. 17:00 - 23:00
RL10: Řepy
so 03.11. 09:00 - 15:00
JČL10: Deštná
ne 04.11. 13:00 - 19:00
PP10: Praha
út 06.11. 18:00 - 00:00
MČR v Licitované čtyřce 2018: Rakovník
so 10.11. 00:00 - 05:30
PLLM10: Praha
so 10.11. 13:00 - 19:00

 

říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-K8: Pelhřimov
so 20.10. 09:00 - 15:00
PLLM9: Praha
so 20.10. 13:00 - 19:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 22.10. 17:00 - 23:00
Podzimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
pá 26.10. 19:00 - 21:00
JČL-V8: Kolence
so 27.10. 09:00 - 15:00
Masarykův pohár v licitovaném 2018: Nebákov
so 27.10. 10:00 - 18:00
Podzimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
so 27.10. 19:00 - 21:00
říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PLLM9: Praha
so 20.10. 13:00 - 19:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 22.10. 17:00 - 23:00
RL10: Řepy
so 03.11. 09:00 - 15:00
JČL10: Deštná
ne 04.11. 13:00 - 19:00
PP10: Praha
út 06.11. 18:00 - 00:00
MČR v Licitované čtyřce 2018: Rakovník
so 10.11. 00:00 - 05:30
PLLM10: Praha
so 10.11. 13:00 - 19:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-2741043769429
2Zdychynec Josef4129111323360
3Nocar Richard7126351347341
4Kotva Pavel414556970340
5Froněk Roman4867991285333
6Dubanská Edita546420966331
7Hošek Martin-274799525312
8Pánek Jindřich373341714308
9Polka Marek144567711304
10Koutová Eva292415707303
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí9292924385359
2Limit Pardubice942527262154
3Betlodurch7962088288450
4GRINGOS9541305225949
5MK EUTIT M. Lázně-2912126183543
6Vaněk Sharks-5392517197840
7Nevyzpytatelní-1877257069340
8Pražská pětka-661396133035
#HráčZBPBSB
1NML Zdice4482647309562
2ALDA TEAM Pardubice-7652981221655
3M Y Š O C I-6512043139250
4Staroplzeňáci5381741227946
5KPŽE Budislavice-2882303201544
6Sebranka-141638162427
7Plzeň II U Levých-1860658819
8Betlodurch B309698100718
9Plzeňácí B538820135816
10Plnotuční-15179063911
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Kuc Radek51721362653900
2Liška Zdeněk72321612884896
3Růžek Jaroslav36623782744881
4Chaluš Vladimír2928952924849
5Mareček Milan28723592646842
6Hošek Martin-9123262235834
7David Jiří52721442671809
8Semorád Jan46318862349806
9Vojtěch Antonín45119032354803
10Munia Kamil37619562332801
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov219370729265222
2Jizeran Doubrava209066528742213
3MK Licita Kladruby162365898212194
4Falešní sobi A139963617760189
5Alda team H.Jelení-28586598374174
6Mariášová Perlet93573118246168
7Plnotuční87768687745162
8KPžE Budislavice148260087490160
9Labská Mělník37067907160137
10Honda Česká Lípa85360946947131
#HráčZBPBSBB
1Kuc Radek51721362653900
2Liška Zdeněk72321612884896
3Růžek Jaroslav36623782744881
4Chaluš Vladimír2928952924849
5Mareček Milan28723592646842
6Hošek Martin-9123262235834
7David Jiří52721442671809
8Semorád Jan46318862349806
9Vojtěch Antonín45119032354803
10Munia Kamil37619562332801
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov219370729265222
2Jizeran Doubrava209066528742213
3MK Licita Kladruby162365898212194
4Falešní sobi A139963617760189
5Alda team H.Jelení-28586598374174
6Mariášová Perlet93573118246168
7Plnotuční87768687745162
8KPžE Budislavice148260087490160
9Labská Mělník37067907160137
10Honda Česká Lípa85360946947131
#HráčZBPBSBB
1Kuc Radek51721362653900
2Liška Zdeněk72321612884896
3Růžek Jaroslav36623782744881
4Chaluš Vladimír2928952924849
5Mareček Milan28723592646842
6Hošek Martin-9123262235834
7David Jiří52721442671809
8Semorád Jan46318862349806
9Vojtěch Antonín45119032354803
10Munia Kamil37619562332801
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov219370729265222
2Jizeran Doubrava209066528742213
3MK Licita Kladruby162365898212194
4Falešní sobi A139963617760189
5Alda team H.Jelení-28586598374174
6Mariášová Perlet93573118246168
7Plnotuční87768687745162
8KPžE Budislavice148260087490160
9Labská Mělník37067907160137
10Honda Česká Lípa85360946947131
#HráčZBPBSBB
1Kuc Radek51721362653900
2Liška Zdeněk72321612884896
3Růžek Jaroslav36623782744881
4Chaluš Vladimír2928952924849
5Mareček Milan28723592646842
6Hošek Martin-9123262235834
7David Jiří52721442671809
8Semorád Jan46318862349806
9Vojtěch Antonín45119032354803
10Munia Kamil37619562332801
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov219370729265222
2Jizeran Doubrava209066528742213
3MK Licita Kladruby162365898212194
4Falešní sobi A139963617760189
5Alda team H.Jelení-28586598374174
6Mariášová Perlet93573118246168
7Plnotuční87768687745162
8KPžE Budislavice148260087490160
9Labská Mělník37067907160137
10Honda Česká Lípa85360946947131

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (67)8719711842265
2Kubiska Jiří (85)6288541482224
3David Pavel (87)3996291028205
4Vlk Stanislav (67)4365661002204
5Neruda Vladimír (104)643180823200
6Vávrovský Jan (73)27803830187
7Susko Ladislav (82)-52801749183
8Jedlička František (93)54868922178
9Chaluš Vladimír (79)-7011373672178
10Mácha Jan (94)251306557175
#HráčZBPBSBB
1Bouše Miroslav (58)78412502034119
2Hanisch Martin (37)552962151495
3Šiška Libor (146)-26595969488
4Maceška Vladimír (11)421295133786
5Sedlecký Pavel (114)326993131986
6Kříž Lubomír (31)-488120671869
7Křížová Marie (92)64132096158
8Kocík František (146)-309295-1449
9Šampalík Václav st. (59)-823527-29641
10Mádle Čestmír (109)-11033722729
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Pánek Jindřich82910601889452
2Kučera Miloš14817441892442
3Batík Jiří8286841512438
4Jedlička David2487861034433
5Hes Ivan21643664413
6Hošek Martin-2891193904412
7Jančík Luděk-142499357398
8Koutová Eva123444567349
9Zachar Miroslav-194511317289
10Pokorný Petr-381287-94268
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)3129621274108
2Hrbáček Aleš (18)5887131301102
3Tomek Václav (63)122692814100
4Nečas Jan (72)629617124697
5Čejka Zdeněk (25)-15653337784
6Slabý Aleš (34)-2344742483
7Lukášek Jiří (23)-3341638382
8Bříza Vladimír (44)-1606665-94158
9Šotek Jan (113)15024439449
10Kuneš Daniel (146)-493211-28245
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)811651173168
2Šenold Vojtěch (16)5146411155168
3Batík Jiří (22)8722811153166
4Jirkovský Tomáš (36)19010171207165
5Hošek Martin (7)5117761287162
6Polka Marek (9)3927291121143
7Průša Martin (50)-5895890138
8Kotva Pavel (4)154831985120
9Jedlička David (32)63649712119
10Munia Kamil (15)-155531376104
TAB7
TAB8

Tabulky ligových ročníků

Tabulky LLM 2009

#HráčID1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
ZBPBSBBU
1Grüner David7432430604146476027258382041406031--523724671319378668718
2Krupka Stanislav7474802464052614144939413292134373802114081464287253420
3Horek Martin957860163915390-2945124895738260104112841376266048319
4Fanta Tomáš31939902024006001349570334939600447732040281347820
5Svoboda Jiří3440545229028100491516214604952044-126571500215747719
6Batík Jiří654522482714132033350300236194240200391688754244247620
7Pleskač Tomáš55441043345820544813040541641261814-14011067246847519
8Mattas Josef816016203450193505700575010037462415-8761416229247019
9Pánek Jindřich7062604392851042244329033945114734-8941212210642919
10Ellinger Vladimír1175429114760300002517134848932330111671166233342120
11Ellingerová Gabriela35700742211205736005283642225463105871625221241720
12Kule Libor38328451719041092731480046342012360-8361211204741319
13Hrebenár Jan48200120--1760--11392404632384237508691265213440816
14Václavík Alois617019011057-375021171501114525718106361659229540619
15Mádle Čestmír526027550060521740003505002818708-1392019188039720
16Munia Kamil7312034004301200540603950304250601761953212939520
17Nocar Richard404000084418321921442215150473654-199031092199539419
18Šenold Vojtěch178471902600280501420813215544840001324780210439320
19Kukla Roman97004303023700019570044304625320327661062182838820
20Mareček Milan61941505237037161300545200246220541571786194338620
21Štola Vladimír42912463507260333502500152714160295301265179538320
22Křížová Marie342--054131024--0382947404805017175601021158137816
23Struna Milan84342031110040300003304304435393002451033127837820
24Podskalský Jiří3053820002617031046413474257017000-221681165937620
25Šindelář Jan664003323248272570470172824502301207181127184537520
26Polka Marek609036350045241--3360035--19278487801121190137116
27Kubát Milan6870-304944043540292400410000540-6961732103636819
28Zdychynec Josef4560038230434803960141505270349303691478184736720
29Hrdlička Jiří132006634498000294037041188300466681147181535220
30Rataj Richard536000170045372802250027057043013-1951352115733920
31Kyzlík Kamil553--5004242220044------29173947824701152533212
32Berka Josef45803747057380003440----2148-43703942164532915
33Hanisch Martin62218002033342944041--160--50110332461221146732916
34Blahník Zdeněk68312028049004940254600281433702-459120274332420
35Trojan Stanislav69723-3344160029253427032--33622141090534162432017
36Šobr Karel83139--300-0--045--292154310384591038149731813
37Klinger Václav62536124118323190103915011341012300-41121626174731719
38Poláček Josef63305440--040004542--36049290--3591484112531715
39Kříž Lubomír235-000046-34013502304537057000-669166699730518
40Kučera Miloš832102632150002632027110164715015026-390128589529820
41Hlas František164014378--50003637184917041512-0868667153529717
42Mejsnar Jan858--------52003660133223114506-11012568146729612
43Roth Petr93900142445032-4142----45110254--2911591130029214
44Votruba Rudolf6023402601221-5015000--395412619--1841247106328816
45Helísek Zdeněk397305200520748005400192300000-920114822828520
46Bartyzal Miloš82100025004145020----4425004334-37798160427716
47Pelc Ondřej945002948057-3821110000258034---647147182427117
48Jedlička David8245009000043249912538033130130-341120386226720
49Trojan Štěpán65904600010041700012603509233511-2731427115426220
50Jandová Hana884031310003522060103201300107523071078138525820
51Witala Lech822--3604829-0--369024--732360345737108225713
52Jirkovský Tomáš84144230036023-02180037261300031-1086135426825319
53Lukášek Jiří6700380365114000--3923----4845771665143624914
54Zikmund Daniel6611549230352200003219540------272072224914
55Hauer Václav520600021380--260--440723--240285924120924314
56Kotva Pavel63435-424--003116260310526--00-272114387124315
57Nečas Jan9342547--23310802803109----40-14663578124213
58Novák Petr101202245270--04335002560---36-9075966924115
59Čížek Robert6470027144134701157032------05510817132723714
60Beránek Miroslav522948403220-28627012----2713--255875113023513
61Hybek Eduard5600440570604612000--23--382438837075823216
62Kuchynka Jiří37601--470019323037--20002147-4657862421815
63Bultman Milan8850135700330-43222027140040-0-17797179421518
64Straka Vladimír424140101019540-1800-4331------233793102619912
65Chlupáč Josef876------0---026049--600057-70616479411929
66Pipta Michal714050184304160000521400242-0-415104963418719
67Kolečko Karel324017----31423847--------10095015811081858
68Čori Ivan296--4960------190------57-30484711511855
69Žák Jan722002422390-0052700007340---734115341918517
70Vacek Martin304557--032-120033350360----7081688618313
71Čokáš Josef6040280000--44172316--039--01532032864818214
72Štulc Jiří701040----34000--341016245--3949153017212
73Hošek Martin97500052025-18033643101200090-729103530617219
74Jung Vilém343060024039003080--836200-012344456717117
75Hácha František99521800600000422--043000728839268017018
76Biel Hilmar7442142--00490------410--42022053275216810
77Růžek Jaroslav803732037094230050--310--0--37386248916615
78Plucar Pavel897----------2828004335280-0-66811875191629
79Kovařík Jaroslav88932000035-080----12914350012643456015415
80Baláž René1097------3852----07----4402255037281416
81Holopírek Libor650--040014041040-----------6578892321358
82Čokášová Eva6055700003614-026----00-----4165069013311
83Hegyi Juraj1138------347450--2611-------1667996331326
84Bučil Petr24903521000--03------4528---25150325213210
85Kůt Milan7480211505400200317---------848124039213012
86Čapla Jiří92------053405214------2302873496361288
87Toman Kurt84922-00292600300--0201700---7908617112615
88Koch Bedřich936------54-47010060--08--3772436201259
89Jančík Luděk170------2115----------45404032936961214
90Švéda Zdeněk8104333--00--019--------250-315064751208
91Mokrý Jiří581------------4730----2693882546421124
92Hora Roman814-11038040022----------001453895341119
93Richtr Jaroslav321------01048000----052---1526164641108
94Šlehofer Martin1098----0046600--360--22000-24474450011012
95Jirásek Petr836130390009-461-----------5137071941089
96Pokorný Jaroslav862------036038--00----3303262195451078
97Soušek Jiří405190543100--------------3322305621046
98Moša Milan980408----332100--00-------338384461028
99Doba Roman865--------------54047000-3535431901016
100Pašek Martin45707--312--------2238----1892854741006
101Ferech Jaroslav834----1816--00--------4120-76411335956
102Zachar Miroslav704------360----------2830223245468944
103Juřík Roman103100--001502037--00----022-285565289412
104Hrbáček Aleš688------------3852------131369500902
105Horák Jan447----------4047--------342130472872
106Janko Rudolf864------30006--048----0--71471400847
107Hovězák Dušan420041812--137------------36428464816
108Liška Zdeněk62627400------044--------37282319756
109Štafl Václav1134------251307--------290-53531478746
110Šádek Zdeněk968----25000----------049-62321259746
111Petrášek Jan402490250-----------------79263184744
112Bechyňský Tomáš1101------------------462750344394732
113Lidinský Jiří653----90--00------041642-168329161718
114Kosek Zdeněk852------------4226------184129313682
115Janota Miroslav87900------------1740100--16372235676
116Kučava Miroslav1826011300----460---------92361269668
117Mejsnar Antonín859------------480--01600-367299-68646
118Davídek Josef651-24----------------23522407429613
119Boháč Jiří110030--10--032024---------218462244608
120Kornfeld Bedřich1155------------4512------68216284572
121Matějček Jakub9384600000011----00-------265350855710
122Brůha Jaroslav954--3416--------50------19169260554
123Šubrt Vladimír1----------494--------18889277532
124Vodička Jan1120--457----------------26248310522
125Páč Petr983025----------00----270-32346314526
126Bříza Vladimír326------0-----200----320-929514-415525
127Soudský Radim863--------00--330-----18112213325515
128Tihelka Jan98800--027-2300--------0--213382169508
129Hes Ivan1166------------------49024345288492
130Trnka Michael8133710-----------------015797254473
131Málek Jiří89216000--110----00180-----515448-674510
132Kabát Jaroslav5035----------------440---1911899442
133Vojtěch Antonín851------440-------------58302244442
134Koutová Eva703------020----------023307103410434
135Syrovátka Jan937------039----------00-13122392394
136Kodeda Jiří242000287000------00-----1422431013510
137Málek Jiří st.5034--------------1419----1350135332
138Slabý Aleš866------------303------12967196332
139Rudolf Ladislav1153------------280----5036139175334
140Dubanská Edita749330------------------2152154332
141Stibůrek Rudolf470---1715--10-----------34244210335
142Novák Václav984031------------------9536131312
143Heim Kamil985290----00-------------7014777294
144Strnad Eduard468------------------0282233235282
145Jeřábek Jiří467--------1612-----------102315213282
146Adamčík Jiří1090----018-0----100-------174391217285
147Pavlita Jaroslav978-0--000090--190----00-730437-2932811
148Skalný Petr1140------------------125126110236262
149Baxa Josef111700--------------16900-158328170256
150Matějek Jaroslav1034--------230-----------16130114232
151Horna Pavel949------------220-------16140124222
152Baťa Michal5032------------022-------295-24222
153Hanousek Miloš972--------00--------210-270169-101214
154Nečas Ondřej1118------------218------35103138202
155Kadlec Josef950----020---------------487830202
156Pekárková Ivana935------------02000-----900-90204
157Šampalík Václav1212----------------019---230-23192
158Dvořák Stanislav976------------180------502070182
159Nemetz Lukáš1213-------------------1622114136161
160Kouba Emil186------------------11-663096111
161Hrubčín Marcel1114110-------------------1111110112
162Švestáková Gabriela1136----10000-------------386022104
163Havel Otakar678------00010-----------23826325104
164David Jiří506--------54-----------314614392
165Kožnar Tomáš886------------------60-1201563662
166Vávra Svatopluk1144------50-------------2916213352
167Šimek Jaromír306------------------03-11625213632
168John Jiří1037------0-------------13667901
169Dvořáková Pavlína977------------00-------36461002
170Šagát Pavol1157------------------00-531166302
171Velčko Miroslav1174------------------00-621508802
172Šturm Daniel973------------------00-721174502
173Dneboská Kamila1146------00-------------7530-4502
174Šotek Jan1145------00-------------791436402
175Paleček Petr490--------------00-----880-8802
176Polach Rostislav1129------00-------------1037-9602
177Jogl Rudolf837----00---------------1055-10002
178Skokan Petr81800-------------------10872-3602
179Witala Milan982-0-------------------11638-7801
180Čejka Zdeněk1386------------00-------11630-8602
181Kosek Radomír1135----00---------------12970-5902
182Šoul Ladislav636--00-----------------16652-11402
183Hokr Pavel952--00-----------------19592-10302
184Táborský Jiří5033------------00-------25830-22802
185Pírko Libor868------------00-------28056-22402
186Solný Michal1170------------00-----0-300122-17803
187Novotný Petr898------------------00-362328-3402
188Onderka René1032------------00-------38475-30902
189Alfoldi František1139------------00-------42472-35202
#HráčID1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
ZBPBSBBU
1Gringos1201318148818162011841691216188101856613991965226520
2Staromyslivecká A1671491014138071811181120613145142040804406848623220
3INEL Plzeň202016910200114209141811112041801227745209798322720
4Myšoci618127520120913106107102014112011923586320867822420
5KPVM Kozolupy394101671691011122031161397125026414405704619020
6KPŽE Budislavice422220518101851651601391216608-9356758582318320
7FEBA Servis Plzeň71010861211414091211105167993165984727532518220
8Mescalito Praha101473816612764162046718616021354924505917820
9Talon Praha A560201213160101313867510214201111764163533917720
10Mariášová perleť170941811020203576814104331814-15046125462117720
11Albi Mariánské Lázně A11125117691091410220381120131203505860621017320
12Peklo Pankrác A12161133302121883908182101111-23995082268313920
13NML Zdice81316519401327819181438204-19415602366113720
14Plachovka9301441871101660121324612420-10854726364113420
15KM Radonice14518113051468240--25--1351222206232810116
16Plnotuční23------130120271412--1310810-18045073326910112
17Triostav Plzeň130861141001101115--385770-672272620549718
18Albi Mariánské Lázně B18811122--162101413---------43224021977910
19Peklo Pankrác B2046--11473-------------44115721131356
20Karbous Velká Bukovina22----22------------16089722811204
21Honda Česká Lípa28--------03--124----00-4531012559196
22M-S Liga B19110----05----30----00-17371877140198
23Talon Praha B26------------------413290412702172
24M-S Liga A1513--003440--20-------18901485-4051710
25Hovada25------------------96-263674411152
26MK Holovousy24------58-------------240534294132
27Staromyslivecká B21----03------------6344716760124
28VŠM Čejetice27------------------07-34161527472
29Alda Team Horní Jelení29------------51-------884340-54462