říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
RL10: Liberec
so 26.10. 09:00 - 15:00
JČL-M9: Hořepník
ne 27.10. 13:00 - 19:00
JČL-K8: Pelhřimov
so 02.11. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 02.11. 13:00 - 19:00
JČL10: Deštná
ne 03.11. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 04.11. 17:00 - 23:00
PP10: Praha
út 05.11. 18:10 - 00:10
PP10: Praha
st 06.11. 18:10 - 00:10
říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
RL10: Liberec
so 26.10. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 02.11. 13:00 - 19:00
JČL10: Deštná
ne 03.11. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 04.11. 17:00 - 23:00
PP10: Praha
út 05.11. 18:10 - 00:10
PP10: Praha
st 06.11. 18:10 - 00:10
Major5: Praha
so 16.11. 09:00 - 16:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00

 

říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
RL10: Liberec
so 26.10. 09:00 - 15:00
JČL-M9: Hořepník
ne 27.10. 13:00 - 19:00
JČL-K8: Pelhřimov
so 02.11. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 02.11. 13:00 - 19:00
JČL10: Deštná
ne 03.11. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 04.11. 17:00 - 23:00
PP10: Praha
út 05.11. 18:10 - 00:10
PP10: Praha
st 06.11. 18:10 - 00:10
říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
RL10: Liberec
so 26.10. 09:00 - 15:00
PLLM7: Praha
so 02.11. 13:00 - 19:00
JČL10: Deštná
ne 03.11. 13:00 - 19:00
POLLM10: Pardubice
po 04.11. 17:00 - 23:00
PP10: Praha
út 05.11. 18:10 - 00:10
PP10: Praha
st 06.11. 18:10 - 00:10
Major5: Praha
so 16.11. 09:00 - 16:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kubát Milan104116442685453
2Polka Marek3799611340403
3Kotva Pavel5596491208384
4Kučera Miloš9643652384
5Nocar Richard7824741256375
6Šenold Vojtěch6823941076364
7Gruner David274532806359
8Froněk Roman5089041412356
9Hošek Martin-2071098891313
10Pánek Jindřich5864461032305
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí13172848416568
2GRINGOS19771570354762
3Vaněks Sharks-7252944221950
4Betlodurch982181227945
5Limit Pardubice5341893242741
6NML Zdice-1189216197237
7ALDA TEAM Pardubice-5431947140435
8NEVYZPYTATELNÍ-15502775122532
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně16423472511463
2KPŽE Budislavice13071889319659
3PODBABA TEAM6371874251159
4M Y Š O C I3872210259749
5Staroplzeňáci-1591562140331
6ALDA TEAM Pardubice B1221729185131
7MK Licita Kladruby-43197154016
8Plzeňácí B46739986613
9Nalezenci-6367381028
10Divočáci-4536131607
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří1442221436561019
2Kučera Miloš58727873374981
3Chaluš Vladimír15630243180955
4Liška Zdeněk95723083265935
5Trojan Štěpán-2124252404905
6Špaček Václav ml.30027183018867
7Hošek Martin5824692527849
8Škaloud Miroslav7323532426845
9Hnojský Roman31316611974805
10Mašek Robert56118012362787
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3962699910961228
2Vajgar1894812910023218
3Alda team H.Jelení304969189967212
4Mariášová Perlet288966369525201
5Falešní sobi232864708798187
6Plnotuční245166689119185
7MK Licita Kladruby349556439138183
8KPžE Budislavice98959996988159
9Honda Česká Lípa117047615931125
10Labská Mělník-19865306332088
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1442221436561019
2Kučera Miloš58727873374981
3Chaluš Vladimír15630243180955
4Liška Zdeněk95723083265935
5Trojan Štěpán-2124252404905
6Špaček Václav ml.30027183018867
7Hošek Martin5824692527849
8Škaloud Miroslav7323532426845
9Hnojský Roman31316611974805
10Mašek Robert56118012362787
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3962699910961228
2Vajgar1894812910023218
3Alda team H.Jelení304969189967212
4Mariášová Perlet288966369525201
5Falešní sobi232864708798187
6Plnotuční245166689119185
7MK Licita Kladruby349556439138183
8KPžE Budislavice98959996988159
9Honda Česká Lípa117047615931125
10Labská Mělník-19865306332088
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1442221436561019
2Kučera Miloš58727873374981
3Chaluš Vladimír15630243180955
4Liška Zdeněk95723083265935
5Trojan Štěpán-2124252404905
6Špaček Václav ml.30027183018867
7Hošek Martin5824692527849
8Škaloud Miroslav7323532426845
9Hnojský Roman31316611974805
10Mašek Robert56118012362787
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3962699910961228
2Vajgar1894812910023218
3Alda team H.Jelení304969189967212
4Mariášová Perlet288966369525201
5Falešní sobi232864708798187
6Plnotuční245166689119185
7MK Licita Kladruby349556439138183
8KPžE Budislavice98959996988159
9Honda Česká Lípa117047615931125
10Labská Mělník-19865306332088
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1442221436561019
2Kučera Miloš58727873374981
3Chaluš Vladimír15630243180955
4Liška Zdeněk95723083265935
5Trojan Štěpán-2124252404905
6Špaček Václav ml.30027183018867
7Hošek Martin5824692527849
8Škaloud Miroslav7323532426845
9Hnojský Roman31316611974805
10Mašek Robert56118012362787
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3962699910961228
2Vajgar1894812910023218
3Alda team H.Jelení304969189967212
4Mariášová Perlet288966369525201
5Falešní sobi232864708798187
6Plnotuční245166689119185
7MK Licita Kladruby349556439138183
8KPžE Budislavice98959996988159
9Honda Česká Lípa117047615931125
10Labská Mělník-19865306332088

 

#HráčZBPBSBB
1Korbel Jiří (82)23410831317558
2Chaluš Vladimír (64)-46115961135505
3David Pavel (95)431433864468
4Susko Ladislav (102)-752664-88380
5Neruda Vladimír (104)51452566355
6Vávrovský Jan (71)2859011186341
7Matějka Josef (115)12327339320
8Straka František (88)-19950931315
9Musil František (106)-425934509276
10Vondráčková Šárka (91)3616651026248
#HráčZBPBSBB
1Sedlecký Pavel (59)9813721470120
2Mádle Čestmír (67)5919741565111
3Kocík František (106)14367882199
4Hanisch Martin (68)5561102165896
5Bouše Miroslav (66)-358111976185
6Kříž Lubomír (34)69939100882
7Šampalík Václav st. (12)-780103825880
8Hanzlík Václav (150)-24187863768
9Šiška Libor (121)-6263257051
10Křížová Marie (149)-10634523940
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš92813772305359
2Batík Jiří11862571443329
3Pánek Jindřich364574938317
4Jančík Luděk198516714291
5Hošek Martin-548770222281
6Zachar Miroslav5325330280
7Koutová Eva-18720215275
8Jedlička David-30836052274
9Průša Martin-644557-87215
10Gruner David6855861271203
#HráčZBPBSBB
1Hrbáček Aleš (11)7089031611108
2Nečas Jan (19)45660705100
3Kučera Miloš (4)2231064128794
4Munia Kamil (33)-456956593
5Tomek Václav (111)-18172554491
6Čejka Zdeněk (26)34548382890
7Lukášek Jiří (18)-13674460889
8Bříza Vladimír (30)-836836078
9Slabý Aleš (27)5935741673
10Kuneš Daniel (119)-294291-355
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (7)9286001528203
2Kučera Miloš (4)5312941347187
3Kotva Pavel (3)5099041413183
4Šenold Vojtěch (6)9063691275182
5Munia Kamil (33)3357151050161
6Polka Marek (2)95740835160
7Batík Jiří (20)528309837146
8Hošek Martin (9)-8201275455144
9Jirkovský Tomáš (25)-244723479142
10Jedlička David (37)239610849137
TAB7
TAB8

Výsledky turnajů

PLLM5-2015: Praha (23.5.)

Dne 23.5.2015 se od 13:00 konal 5. turnaj PLLM LLM 2015 (Místo konání: Praha - restaurace Pod Smetankou, pořadatel: Jančík).
Oficiální stránky

CELÁ TABULKA PLLM5: Praha 23.5.2015
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPLLM
1Šenold Vojtěch
17895471423917254226412671013688015
2Svoboda Daniel
535241191434125659033491842337410
3Štola Vladimír
Kunice
429-8554729155108263431471633107215
4Koutová Eva
703586412234381081463696172268700
5Grüner David
Sedlčany
7436368131351182933474150224690
6Pánek Jindřich
7063210814037520522984108192660
7Maňák Jakub
50995010215243-6220-4222-121221106515
8Jedlička David
Praha
824-529139272113215337-31223192640
9Batík Jiří
Praha
651062913536622282611251163620
10Ellinger Vladimír
Praha
11710495930582987326878146620
11Kotva Pavel
634-11211312211888206396201207615
12Jančík Luděk
X
17014014246737104358137118590
13Hes Ivan
11662945743135035276445109580
14Bříza Vladimír
326-38854728-841425830-122227105580
15Baxa Josef
1117-1612510932-133124-925-149249100570
16Plucar Pavel
Praha
897-1313412133-9042-4821-10317673540
17Ellingerová Gabriela
357-12166-5519-9685931-1301344500
18Zachar Miroslav
704-205-152117294628-33431490
19Hošek Martin
Praha
975-37642725-375-3224-7469-5490
20Crkal Jan
8481101123-4912-3723-3812-26460
21Fanta Tomáš
Praha
319-13443126-207109-9820-220153-67460
22Dámec Vlastimil
5108-6210-5220-1040-10419-16610-156390
Začátek:
sobota 23.5.2015 13:00:00
Startovné:
Na každém turnaji Kč 100,- (příchod po 13h - odečtení 20PB za každých započatých 15 minut, při opakování zvýšené startovné o 50 Kč).
výhradně finanční a dělí se následujícím poměrem:
1. místo - 40%, 2. místo - 25%, 3. místo - 15%, 4. místo - 10%, aktivita - 10%
z vybraného startovného připadá 50 % na turnajové odměny, 45 % na celoroční odměny a 5% režie soutěže

Vítěz ročníku obdrží putovní pohár.


Průběh turnaje:
hraje se 20-ti haléřový bodovaný licitovaný mariáš podle pravidel Českého svazu mariáše  
(systém losování a hodnocení je odlišný - Soutěžní řád)
Časový průběh:
registrace do 12:45     losování 12:45-13:00     1.kolo 13:00-16:00     přestávka 16:00-16:30     2.kolo 16:30-19:30     vyhlášení výsledků 20:00
Praha - restaurace Pod Smetankou (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)