září 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
PLLM7: Praha
so 22.09. 13:00 - 19:00
JČL-K6: Mrač
so 29.09. 09:00 - 15:00
PP9: Praha
út 02.10. 18:00 - 00:00
RL9: Budislavice
so 06.10. 09:00 - 15:00
JČL8: Milevsko
ne 07.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 08.10. 17:00 - 23:00
MČR v křížovém mariáši 2018: Žatec
so 13.10. 08:30 - 16:30
JČL-K7: Čerčany
so 13.10. 09:00 - 15:00
září 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
PLLM7: Praha
so 22.09. 13:00 - 19:00
PP9: Praha
út 02.10. 18:00 - 00:00
RL9: Budislavice
so 06.10. 09:00 - 15:00
JČL8: Milevsko
ne 07.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 08.10. 17:00 - 23:00
PLLM8: Praha
so 13.10. 13:00 - 19:00
PLLM9: Praha
so 20.10. 13:00 - 19:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00

 

září 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
PLLM7: Praha
so 22.09. 13:00 - 19:00
JČL-K6: Mrač
so 29.09. 09:00 - 15:00
PP9: Praha
út 02.10. 18:00 - 00:00
RL9: Budislavice
so 06.10. 09:00 - 15:00
JČL8: Milevsko
ne 07.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 08.10. 17:00 - 23:00
MČR v křížovém mariáši 2018: Žatec
so 13.10. 08:30 - 16:30
JČL-K7: Čerčany
so 13.10. 09:00 - 15:00
září 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
PLLM7: Praha
so 22.09. 13:00 - 19:00
PP9: Praha
út 02.10. 18:00 - 00:00
RL9: Budislavice
so 06.10. 09:00 - 15:00
JČL8: Milevsko
ne 07.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 08.10. 17:00 - 23:00
PLLM8: Praha
so 13.10. 13:00 - 19:00
PLLM9: Praha
so 20.10. 13:00 - 19:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-2741043769409
2Zdychynec Josef4129111323360
3Nocar Richard7126351347341
4Froněk Roman4867991285333
5Dubanská Edita546420966331
6Kotva Pavel414556970328
7Pánek Jindřich373341714308
8Hošek Martin-274799525308
9Polka Marek144567711304
10Koutová Eva292415707303
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí9292924385359
2Limit Pardubice942527262154
3Betlodurch7962088288450
4GRINGOS9541305225949
5MK EUTIT M. Lázně-2912126183543
6Vaněks Sharks-5392517197840
7Nevyzpytatelní-1877257069340
8Pražská pětka-661396133035
#HráčZBPBSB
1NML Zdice4482647309562
2ALDA TEAM Pardubice-7652981221655
3M Y Š O C I-6512043139250
4Staroplzeňáci5381741227946
5KPŽE Budislavice-2882303201544
6Sebranka-141638162427
7Plzeň II U Levých-1860658819
8Betlodurch B309698100718
9Plzeňácí B538820135816
10Plnotuční-15179063911
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav29021022392773
2Liška Zdeněk56219042466755
3Kuc Radek38618292215755
4David Jiří59119462537752
5Hošek Martin-7919961917740
6Semorád Jan42317382161734
7Chaluš Vladimír325542557733
8Mareček Milan25620462302718
9David Pavel74615022248717
10Munia Kamil40017592159716
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov203964588497209
2Jizeran Doubrava183357307563179
3Falešní sobi A136856587026174
4MK Licita Kladruby121358997112160
5Mariášová Perlet83165877418152
6Alda team H.Jelení-37575967221147
7KPžE Budislavice144953726821145
8Plnotuční70461756879144
9Labská Mělník14162556396124
10Honda Česká Lípa64954426091118
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav29021022392773
2Liška Zdeněk56219042466755
3Kuc Radek38618292215755
4David Jiří59119462537752
5Hošek Martin-7919961917740
6Semorád Jan42317382161734
7Chaluš Vladimír325542557733
8Mareček Milan25620462302718
9David Pavel74615022248717
10Munia Kamil40017592159716
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov203964588497209
2Jizeran Doubrava183357307563179
3Falešní sobi A136856587026174
4MK Licita Kladruby121358997112160
5Mariášová Perlet83165877418152
6Alda team H.Jelení-37575967221147
7KPžE Budislavice144953726821145
8Plnotuční70461756879144
9Labská Mělník14162556396124
10Honda Česká Lípa64954426091118
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav29021022392773
2Liška Zdeněk56219042466755
3Kuc Radek38618292215755
4David Jiří59119462537752
5Hošek Martin-7919961917740
6Semorád Jan42317382161734
7Chaluš Vladimír325542557733
8Mareček Milan25620462302718
9David Pavel74615022248717
10Munia Kamil40017592159716
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov203964588497209
2Jizeran Doubrava183357307563179
3Falešní sobi A136856587026174
4MK Licita Kladruby121358997112160
5Mariášová Perlet83165877418152
6Alda team H.Jelení-37575967221147
7KPžE Budislavice144953726821145
8Plnotuční70461756879144
9Labská Mělník14162556396124
10Honda Česká Lípa64954426091118
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav29021022392773
2Liška Zdeněk56219042466755
3Kuc Radek38618292215755
4David Jiří59119462537752
5Hošek Martin-7919961917740
6Semorád Jan42317382161734
7Chaluš Vladimír325542557733
8Mareček Milan25620462302718
9David Pavel74615022248717
10Munia Kamil40017592159716
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov203964588497209
2Jizeran Doubrava183357307563179
3Falešní sobi A136856587026174
4MK Licita Kladruby121358997112160
5Mariášová Perlet83165877418152
6Alda team H.Jelení-37575967221147
7KPžE Budislavice144953726821145
8Plnotuční70461756879144
9Labská Mělník14162556396124
10Honda Česká Lípa64954426091118

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (67)7457911536235
2Kubiska Jiří (87)5087841292205
3David Pavel (86)353560913188
4Jedlička František (92)54868922178
5Vlk Stanislav (70)346527873178
6Neruda Vladimír (104)551180731177
7Chaluš Vladimír (78)-3991195796172
8Susko Ladislav (82)-39675636161
9Vávrovský Jan (78)-79602523161
10Maceška Vladimír (11)-236979743156
#HráčZBPBSBB
1Bouše Miroslav (58)544981152595
2Hanisch Martin (37)537908144585
3Sedlecký Pavel (111)604876148081
4Šiška Libor (142)-19379560277
5Maceška Vladimír (11)971121121875
6Kříž Lubomír (30)-694105936549
7Kocík František (142)-381232-14938
8Křížová Marie (96)33120153236
9Šampalík Václav st. (59)-661477-18435
10Kříž Miroslav (113)14618332925
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Pánek Jindřich8679571824396
2Batík Jiří7916491440379
3Kučera Miloš8715321619378
4Jedlička David169636805369
5Hes Ivan-39591552350
6Koutová Eva123444567349
7Hošek Martin-269965696348
8Jančík Luděk-187494307343
9Zachar Miroslav-194511317289
10Rataj Richard-325663338253
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)108915102393
2Hrbáček Aleš (18)436591102790
3Tomek Václav (63)6363369690
4Nečas Jan (75)581492107385
5Lukášek Jiří (22)-1734632974
6Slabý Aleš (34)-2240738573
7Čejka Zdeněk (24)-8735126473
8Bříza Vladimír (44)-968595-37358
9Šotek Jan (110)15024439449
10Kuneš Daniel (142)-496195-30139
#HráčZBPBSBB
1Jirkovský Tomáš (36)2929641256154
2Šenold Vojtěch (15)4635991062152
3Hošek Martin (8)4737341207149
4Polka Marek (9)5087091217141
5Batík Jiří (26)593193786137
6Kučera Miloš (1)-155962807134
7Průša Martin (50)199651850126
8Jedlička David (31)177586763119
9Kotva Pavel (6)14560875396
10Novák Petr (40)20412733188
TAB7
TAB8

Výsledky turnajů

PLLM3-2016: Praha (19.3.)

Dne 19.3.2016 se od 13:00 konal 3. turnaj PLLM LLM 2016 (Místo konání: Praha - restaurace Pod Smetankou, pořadatel: Jančík).
Oficiální stránky

CELÁ TABULKA PLLM3: Praha 19.3.2016
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPLLM
1Šenold Vojtěch
17857057301765022639233502836910
2Rataj Richard
Deštná
53625689332651101753790178268695
3Jančík Luděk
X
170299412335873813237167204670
4Čapla Jiří
Praha
921711218339-2020027151321836610
5Zachar Miroslav
704-6287252872481203510135145630
6Štola Vladimír
Kunice
4293312115437-9650-4626-63171108635
7Batík Jiří
Praha
6526527831493180317583158620
8Hošek Martin
Praha
9752520452937124930623294590
9Pánek Jindřich
706-13440-9424475510233-87958570
10Hes Ivan
1166-370-372710283829-27281560
11Koutová Eva
703208010033-1120-11223-9280-12560
12Jedlička David
Praha
824-8236-4626-57943728-139130-9540
13Kolečko Karel
324-710-7125-900-9024-1610-161490
14Kosek Radomír
1135-----890-8925-890-89250
Začátek:
sobota 19.3.2016 13:00:00
Startovné:
Na každém turnaji Kč 100,- (příchod po 13h - odečtení 20PB za každých započatých 15 minut, při opakování zvýšené startovné o 50 Kč).
výhradně finanční a dělí se následujícím poměrem:
1. místo - 40%, 2. místo - 25%, 3. místo - 15%, 4. místo - 10%, aktivita - 10%
z vybraného startovného připadá 50 % na turnajové odměny, 45 % na celoroční odměny a 5% režie soutěže

Vítěz ročníku obdrží putovní pohár.


Průběh turnaje:
hraje se 20-ti haléřový bodovaný licitovaný mariáš podle pravidel Českého svazu mariáše  
(systém losování a hodnocení je odlišný - Soutěžní řád)
Časový průběh:
registrace do 12:45     losování 12:45-13:00     1.kolo 13:00-16:00     přestávka 16:00-16:30     2.kolo 16:30-19:30     vyhlášení výsledků 20:00
Praha - restaurace Pod Smetankou (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)