červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
PP6: Praha
st 03.06. 18:10 - 00:10
RL6: Liberec
so 06.06. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Deštná
ne 07.06. 00:00 - 06:00
JČL-V6: Božejov
so 13.06. 09:00 - 15:00
JČL-N5: Záblatí u Lomnice
ne 14.06. 00:00 - 06:00
Bubovice6 2020: Bubovice
ne 14.06. 00:00 - 08:00
POLLM6: Pardubice
po 15.06. 17:00 - 23:00
KLLM7: Klatovy
út 16.06. 17:00 - 23:00
červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
PP6: Praha
st 03.06. 18:10 - 00:10
RL6: Liberec
so 06.06. 09:00 - 15:00
JČL-N5: Záblatí u Lomnice
ne 14.06. 00:00 - 06:00
POLLM6: Pardubice
po 15.06. 17:00 - 23:00
KLLM7: Klatovy
út 16.06. 17:00 - 23:00
PP7: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10

 

červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
PP6: Praha
st 03.06. 18:10 - 00:10
RL6: Liberec
so 06.06. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Deštná
ne 07.06. 00:00 - 06:00
JČL-V6: Božejov
so 13.06. 09:00 - 15:00
JČL-N5: Záblatí u Lomnice
ne 14.06. 00:00 - 06:00
Bubovice6 2020: Bubovice
ne 14.06. 00:00 - 08:00
POLLM6: Pardubice
po 15.06. 17:00 - 23:00
KLLM7: Klatovy
út 16.06. 17:00 - 23:00
červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
PP6: Praha
st 03.06. 18:10 - 00:10
RL6: Liberec
so 06.06. 09:00 - 15:00
JČL-N5: Záblatí u Lomnice
ne 14.06. 00:00 - 06:00
POLLM6: Pardubice
po 15.06. 17:00 - 23:00
KLLM7: Klatovy
út 16.06. 17:00 - 23:00
PP7: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-239159-80103
2Nocar Richard307186493101
3Bouše Miroslav29617046696
4Mattas Josef30120450586
5Podskalský Jiří25715641384
6Munia Kamil-218162-5683
7Pánek Jindřich20010830881
8Kotva Pavel7919627580
9Mejsnarová Šárka22212434679
10Mareček Milan2534830178
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí-5259254020
2MK EUTIT M. Lázně-7119612515
3GRINGOS30240871013
4Vaněks Sharks13664177711
5Betlodurch26641868411
6ALDA TEAM Pardubice-15154339210
7POD-BABA TEAM741211958
8Limit Pardubice-504342-1624
#HráčZBPBSB
1NML Zdice13660674213
2Staroplzeňáci B510531104112
3NEVYZPYTATELNÍ-3286623349
4Plzeň1515426939
5Tučnáci-445555117
6Staroplzeňáci2374006376
7Mariášoví nadšenci-2784691916
8KPŽE Budislavice1913665575
9MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
10RETRO Kozolupy1592343931
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446
#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446
#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446
#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446

 

TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš429426855138
2Jedlička David628267895137
3Dubanská Edita299267566137
4Batík Jiří372147519128
5Jančík Luděk128250378121
6Pánek Jindřich127103230121
7Koutová Eva215162377119
8Janda Jiří24247289118
9Zachar Miroslav-50221171116
10Munia Kamil-163416253114
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil (6)44828072877
2Batík Jiří (21)62021983975
3Kučera Miloš (1)3343246564
4Kotva Pavel (8)17421538959
5Gruner David (16)18722240951
6Novák Petr (28)17615032645
7Hošek Martin (11)7121828945
8Baxa Josef (20)-2119517443
9Jedlička David (31)1020321341
10Syrovátka Jan (125)-991899038
TAB7
TAB8

Výsledky turnajů

Mary40 2017: místo neurčeno (23.4.)

Dne 23.4.2017 se od 0:00 konal Mary40 2017 (Místo konání: místo neurčeno, pořadatel: Jan Mejsnar).

CELÁ TABULKA M40: místo neurčeno 23.4.2017 - jednotlivci
#JménoTým / Město11b22b33b I.I.b44b55b66bII.II.bCelkemI.b+II.b
1Dušánek Josef
Vrdy
129837,51132,51620,53090,54451041,5161835130,5722111
2Pagáč Jozef3513103982,51127,5346,5831,52505411113238,516
3Hülle Jan
1313-16066,52252590,51427,52685,5226,522167,5525819
4Jirkovský Tomáš
84114,531123311,542382254,56783648147,56185,528
5Kužel Zdeněk
1284331425,5244610104,52-96751,5111637136,52624128
6Turyna Ladislav
129416,527-11,57633,51738,5283816571035151562194,530
7Briol Ladislav
133317257,544104334,52616,53567,5615401409174,535
8Lašák František-3633,551401340,53415,53934,5225861698209,542
9Hrbek Zdenek143463,5341,5111191-56331,525-1,5591134223243
10Čech Josef
Přelouč
127145,55-66727,5246717-1373734-1581363420351
11Kučera Jiří19,520-4710672,524536-1,55947133019147,515192,551
12Zelený Jaroslav16284,54953973,5133222751-10,570101,53917552
13Pokorný Zdeněk
Tupadly
1296-11,5805,5483120254316,535371922,5271301015553
14Tměj David-11,580113741,5114137154014,5402425133,521174,558
15Vančura Bohuslav446940-562482410,54419,534-0,555107,533155,557
16Nedomlel Stanislav
1242-10783812545334127,526193515,5381231815659
17Lukeš Jiří15,53094020,5304520-260-21,579665181,540226,560
18Vích Viktor
123127,51774631,519669-157725421321395220561
19Dostál Jan182416,528-138021,53929,524-19,574421115023171,562
20Šťastný Bohumil
138728,516495-1,55276720,53311,544-35,59473,556149,563
21Svoboda Milan31,515-41,51048,544-1,54732,52115392033127,51712664
22Ulvr Oldřich748-26,5951,549-186557,5471578,53216119866
23Pražan Josef
Veselá u Častrova
61474841,59-10,5763840-76523,5322523138,527176,567
24Tykal Ladislav-46716,528-25510,54438,515-22,58130,518142,52515369
25Petera Vlastimil-15,59012,531-3,557-6,559-0,555243183,5119311186,570
26Findejs Tomáš54225813,53869,5192,5481638-14,5769051159,570
27Štěpánek Josef
131113,5358,54253,5875,5114312-2177-24,58686,56016271
28Jiráň Karel-46729,52018,53344273023-21775501144415871
29Zavřel Petr9,54025,52430216512-208512424,551123,562188,574
30Pražan Pavel
1334-179156,5423,5276329-198459,59-4,5621294919278
31Fiala Leoš
138419,52034,5141932735-16,5801047-8,5691127318578
32Herák Josef45338,511673109,564213-20,576-5510755,57416580
33Čermáková Blanka88,5113,530-76695181143-26,586153114,565209,583
34Pacholík František1,557123315,5372935-23,588302915,5381394816883
35Kopecký Arnošt-44,5102831-13,581256139141242-0,555106,524131,585
36Cink Stanislav19,520-28,59655746312231-157-2082895413585
37Nejedlo František
Čáslav
1291-199234,51461,547725-54,5106-66353,571626123986
38Mráček Zdeněk10,538-667-4,56105126,5284515-40,59774367487
39Budiš Josef943-17,585-10,576-197214,5411047774189,516170,588
40Jarolímková Jarmila38102,557381478,583816-36,594-40,5977180149,588
41Semerák Zdenek1237-14,582-1178-13,5692429055282113620122,589
42Frehl Miloslav38,5936,513-16,58458,521054-65,510618,53411371171,592
43Studnička Jaroslav-771107,544-2,556-728022,530-1,55882,52191,514119,594
44Kučera Patrik14,5312723222863,510-1171-65,51068,54710987172,597
45Šoška Jan
1282-34,5100-974-460-47,59644,511312742,5101564108,5100
46Merganc Jiří-20,59410,5382,547-7,56021,532-26852228134,541127101
47Brandejský Jan51345013,53868,515-2991-73,510921,53011988187,5103
48Čermák Pavel
1141-363-29,59733180,558-461-22,58137,51215347153,5105
49Plhal František-58,510845,561,549-11,548-4611441-11711015889,5106
50Kopecký Jan-79111-0,561-1072-89,5103332060,5835,514157367,5106
51Čeřovský Miroslav-1,5614110282367,516-11,572-1871-25,5898890155,5106
52Bukáček Lubomír
1316943258-59,5106-48,575104589,51-2587120,53272107
53Jirmásek Josef
1352-8,575354-24,592-30904693719-13,57597,51967,5109
54Marian Martin-54,51072526-8,571-3873163866,57-389689,53851,5111
55Zavřel Jaroslav-976-8722,547-14,567-15,57828,530124413346118,5113
56Chládek Miloš-13,587-2,563-2391-391010,55041172920137,51298,5113
57Severýn Václav
13859,5403218-39982,54568,52-33,591-4399857087,5115
58Kříž Jan
Božejov
1276-26,598-3,566-1,552-31,5875,54746,514-8681053173,5118
59Dymák Zdenek-9762821-107295316,535-965-18,581896498117
60Brychta Josef40,57-31,598-52103-4376-967-18,573449156,543113,5119
61Šubrt Oldřich1923-1380-80,5112-74,58433,519055-765100,53526119
62Žižka Stanislav
12391725-25936155330-156-1769-64110439296122
63Hlava Jiří9,540-1784-7,567-15640,550-37,595222813057115121
64Skácelík František3,554-11,576-1072-1871-156849-4,562107,55389,5124
65Strnad Luděk
1302-3,565-771-3696-46,594-664342313421283081,5124
66Folk František-570354-34,594-36,589-6410838,5183515135,53799126
67Roun Stanislav0,558-35,510155,5620,5490,550-1871-218482,579103128
68Beneš Pavel8,5456,54736165123-4098-3088-1578101105152128
69Laštůvka Jaroslav-1385-1886-1072-411024874,553-5,5641072866130
70Holomek Ladislav-773-43105-1785-67108593-298731,517151,52284,5130
71Havran Josef16283,551-68,5109-4962-45102-3,56124,5241396890130
72Tomek Václav
1281-47,510512,5311636-19552825-39,597-17,580937874133
73Veselý Pavel
1329-44101-6,5701735-33,57437,518-91,51111045855951,5133
74Kristek Josef-3299437-17,587-6,566-23,5881935-765111,569105135
75Ronovský Miloslav
1289355-21,58824265,554-21867,550-11,57211181116,5135
76Hrčka Vladimír
Čáslav
1348-12,582428124141,538-29,592-66,510814,541118,597160135
77Morávek Jan
133214,5318,542-3595-1252-42,5101652-2,56111483102135
78Krečmer Jiří7,547-1075-66,5108-6992-10693127-0,555116,54547,5137
79Novák Jaroslav
124-20,594-3499-13,581-68110-188135,5212425143,52975,5139
80Rollerová Martina24,518-23,591-1,552-0,546-64,5109-21,5795,549107,593107139
81Trikalinos Jiří
1285371227,522-21,5894332-94,5112-1,558-46,510127,510770,5139
82Bárta Vladimír398-158318344233-2590-39,597-33,59289109131142
83Moravec Jiří-19,59311,536-1483-2281-15632,524-53,5106586736148
84Benko Pavel-1,56132,516-1888135013,542-98112-28,590419954149
85Zrůst Lukáš4940,560-11,5793842-59,5107-79110-137465,5110103,5152
86Forejt Václav-12,5823019-60,5107-4376-1679-864-1,559117,57774,5153
87Kupsa Zdeněk-44,5102-2,563-7,567-54,5950,550-24,5839,546118,56364158
88Texl Zdeněk
1331-12,582-12782129-3,563646-4899-4399609856,5161
89Veselý Pavel
1329-2196-2,563-3,557-2786-48103-13,56821,53013176104162
90Kučera Josef-701091233-1785-759117,534-3693-7,5671017226163
91Hegr Jaromír-87,5112-23,591-78,5111-189,5112-48,510410,54646,58158,550-31162
92Hrdlička Vojtěch13,535-667-3193-23,568-31,594-1367-177999,59676164
93Svatošová Pavla-10782227-59105-47791,549-1166-4910256,5869,5165
94Vorel Karel-2297-1278-44,5102-78,5111-13,5745112-2385100,55522166
95Mráček Lubomír-1588-0,561-7,567-2385-66,5111-31,58937,512139,582116,5167
96Mráček Lubomír-6,5723,551-0,551-3,557-3797-37,595-55,51086211158,5168
97Janeček Rudolf-7733543,546-0,556-42100-3492-73,511142,511242168
98Kužel Zdeněk
1284-3,565-22,590-38,597-64,5104761-59105-14,576108,56644170
99Janeba Milan1039-21,588-870-19,570-1881-17,570-369579,510160171
100Cap Michal650-37,5102-663-37,583-52,5105-329017,5361288990,5172
101Kruliš Jiří2119-25,594-53,5104-5888-13,574-501011342124,58566,5173
102Šírek Martin4,552-3499-663-35,582-7,566-4899-12,573979461,5176
103Marek Stanislav
Jindřichův Hradec
12470,558-8011012,540-6778-3396-56,51043,55211410247180
104Stýblo Ladislav
Přelouč
12882,556-40103-40100-77,5106555-25,584-73,51114575-32,5181
105Kukla Jiří5,551-19,587-40100-5499-188123,532-5110367,58413,5183
106Chalupa Kamil8,545-13,581-75,5110-80,598-21,58711,544-521046991-11,5189
107Mach Vladimír-47104-120,511236,515-13193-10,570-52,5102-349375106-56199
108Sýkora Miloslav-1588-48107-3,557-66,5105-30931837-581096095-6,5200
109Panochová Jana
1222-49106-62,51083021-81,597-14,576-56103-208288,51037200
110Novotný Radovan-4,569-872-3998-51,5100-65,5110-562-329169,510418204
111Mazurek Václav-1385-83,5111-6,565-103107-4098-2,560-258790,5100-12,5207
112Bednář Miroslav-570-64,5109-2290-91,5109-32,595-19,574-5210465108-26,5217