březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
RL4: Sokolov
so 23.03. 09:00 - 15:00
POLLM3: Pardubice
po 25.03. 17:00 - 23:00
KLLM4: Budislavice
út 26.03. 17:00 - 23:00
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
PLLM4: Praha
so 30.03. 13:00 - 19:00
PP4: Praha
út 02.04. 18:10 - 00:10
PP4: Praha
st 03.04. 18:10 - 00:10
JČL-V3: Bednáreček
so 06.04. 09:00 - 15:00
březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
RL4: Sokolov
so 23.03. 09:00 - 15:00
POLLM3: Pardubice
po 25.03. 17:00 - 23:00
KLLM4: Budislavice
út 26.03. 17:00 - 23:00
PLLM4: Praha
so 30.03. 13:00 - 19:00
PP4: Praha
út 02.04. 18:10 - 00:10
PP4: Praha
st 03.04. 18:10 - 00:10
JČL-N4: Svatkovice
ne 07.04. 13:00 - 19:00
RL5: Nová Ves u Bakova
so 13.04. 09:00 - 15:00

 

březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
RL4: Sokolov
so 23.03. 09:00 - 15:00
POLLM3: Pardubice
po 25.03. 17:00 - 23:00
KLLM4: Budislavice
út 26.03. 17:00 - 23:00
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
PLLM4: Praha
so 30.03. 13:00 - 19:00
PP4: Praha
út 02.04. 18:10 - 00:10
PP4: Praha
st 03.04. 18:10 - 00:10
JČL-V3: Bednáreček
so 06.04. 09:00 - 15:00
březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
RL4: Sokolov
so 23.03. 09:00 - 15:00
POLLM3: Pardubice
po 25.03. 17:00 - 23:00
KLLM4: Budislavice
út 26.03. 17:00 - 23:00
PLLM4: Praha
so 30.03. 13:00 - 19:00
PP4: Praha
út 02.04. 18:10 - 00:10
PP4: Praha
st 03.04. 18:10 - 00:10
JČL-N4: Svatkovice
ne 07.04. 13:00 - 19:00
RL5: Nová Ves u Bakova
so 13.04. 09:00 - 15:00

 

#HráčZBPBSBB
1Nocar Richard204183387106
2Růžek Jaroslav351112463104
3Plucar Pavel195160355100
4Šenold Vojtěch177124301100
5Kubát Milan23220343598
6Průša Martin2824727597
7Maceška Vladimír6934941896
8Zdychynec Josef7521929487
9Mareček Milan18111930079
10Kučera Miloš-1812510779
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí4954559419
2Vaněks Sharks21156477514
3NML Zdice-337316-2114
4Betlodurch11039250213
5GRINGOS24436560912
6NEVYZPYTATELNÍ-852351510
7Limit Pardubice-953582636
8ALDA TEAM Pardubice-174240664
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně577521109816
2KPŽE Budislavice60537998416
3M Y Š O C I13739853511
4Staroplzeňáci-1413642238
5Šárka Plzeň-181249687
6PODBABA TEAM-435368-677
7Moty-512291-2217
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír819851066333
2David Jiří4847241208331
3Tislický Jan109691800308
4Škaloud Miroslav1818311012298
5Plucar Pavel310221025291
6Semorád Jan511484995290
7Kučera Miloš191776967287
8Turek Jiří10754764285
9Picek Břetislav287610897284
10Václavík Alois470472942283
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov17602326408683
2KPžE Budislavice9402238317874
3Alda team H.Jelení11361915305174
4Plnotuční3352389272468
5Vajgar852699278464
6MK Licita Kladruby9171819273660
7Mariášová Perlet6072065267258
8Falešní sobi3842251263556
9Honda Česká Lípa2911721201243
10Labská Mělník-6141825121131
#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír819851066333
2David Jiří4847241208331
3Tislický Jan109691800308
4Škaloud Miroslav1818311012298
5Plucar Pavel310221025291
6Semorád Jan511484995290
7Kučera Miloš191776967287
8Turek Jiří10754764285
9Picek Břetislav287610897284
10Václavík Alois470472942283
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov17602326408683
2KPžE Budislavice9402238317874
3Alda team H.Jelení11361915305174
4Plnotuční3352389272468
5Vajgar852699278464
6MK Licita Kladruby9171819273660
7Mariášová Perlet6072065267258
8Falešní sobi3842251263556
9Honda Česká Lípa2911721201243
10Labská Mělník-6141825121131
#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír819851066333
2David Jiří4847241208331
3Tislický Jan109691800308
4Škaloud Miroslav1818311012298
5Plucar Pavel310221025291
6Semorád Jan511484995290
7Kučera Miloš191776967287
8Turek Jiří10754764285
9Picek Břetislav287610897284
10Václavík Alois470472942283
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov17602326408683
2KPžE Budislavice9402238317874
3Alda team H.Jelení11361915305174
4Plnotuční3352389272468
5Vajgar852699278464
6MK Licita Kladruby9171819273660
7Mariášová Perlet6072065267258
8Falešní sobi3842251263556
9Honda Česká Lípa2911721201243
10Labská Mělník-6141825121131
#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír819851066333
2David Jiří4847241208331
3Tislický Jan109691800308
4Škaloud Miroslav1818311012298
5Plucar Pavel310221025291
6Semorád Jan511484995290
7Kučera Miloš191776967287
8Turek Jiří10754764285
9Picek Břetislav287610897284
10Václavík Alois470472942283
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov17602326408683
2KPžE Budislavice9402238317874
3Alda team H.Jelení11361915305174
4Plnotuční3352389272468
5Vajgar852699278464
6MK Licita Kladruby9171819273660
7Mariášová Perlet6072065267258
8Falešní sobi3842251263556
9Honda Česká Lípa2911721201243
10Labská Mělník-6141825121131

 

TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš3929271319209
2Batík Jiří72390813196
3Pánek Jindřich226213439189
4Jančík Luděk247346593184
5Jedlička David189166355178
6Koutová Eva-149127-22164
7Zachar Miroslav19216235163
8Hošek Martin-619516-103161
9Baxa Josef20319339117
10Hes Ivan-15517621115
#HráčZBPBSBB
1Čejka Zdeněk (30)22125847929
2Nečas Jan (24)19823042829
3Lukášek Jiří (25)3225829026
4Hrbáček Aleš (66)32113845924
5Pírko Libor (85)12015527523
6Tomek Václav (109)-322156-16616
7Munia Kamil (109)-4817714
8Bříza Vladimír (47)-22370-15314
9Slabý Aleš (79)837015313
10Kučera Miloš (10)-1561772113
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (16)27812740553
2Novák Petr (121)18219637846
3Šenold Vojtěch (4)2368031642
4Podskalský Jiří (28)9817927742
5Batík Jiří (17)1783521340
6Průša Martin (6)3829132939
7Kotva Pavel (53)-3024221237
8Jedlička David (33)-2917915036
9Hošek Martin (20)-26242015835
10Kučera Miloš (10)-15334619331
TAB7
TAB8

Výsledky turnajů

Mariášové setkání pamětníků 2018: Bratronice (5.7.)

Dne 5.7.2018 se od 9:00 konal Mariášové setkání pamětníků 2018 (Místo konání: Bratronice, pořadatel: Aleš Alda Slabý 601 313 809).

CELÁ TABULKA 60+: Bratronice 5.7.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Petrovaj Jan 8678475159332488833643----33216349576
2Picek Břetislav 8571736523841928217432----26514741273
3Bouše Miroslav 2912013125142916115230----21119240372
4Čapla Jiří
Praha
921485220038856915431----23312135469
5Kubát Milan 68717124141301606422438----17718836568
6Prošek Jiří 62044751192516811027841----21218539766
7David Pavel
Jindřichův Hradec
50580871673667279424----14711426160
8Čejka Zdeněk 13869014104241335819135----2237229559
9Kučera Miloš
Hořice
832-1523421939-1071645719-----12239827658
10Pokorný Jaroslav 86258891473258369423----11612524155
11Poláček Josef 633-546171316511027540----11117128253
12Matějka Josef
Hořepník
140978199723972512229----1754421952
13Vojtěch Antonín 85133336618998518433----13211825051
14Herink Ladislav 33212510923440-4514-3111----8012320351
15Procházková Libuše 15195211716937-5221714----4713918651
16Pražan Josef
Veselá u Častrova
6142059229743-17884-947----2717620350
17Šáda Petr 33749318021239812128----7212920149
18Hlas František 16410933142315414618----1147418849
19Kubiska Jiří
Černovice
1219-5742-15914810925739----9115124248
20Mejsnar Antonín 859-13549-86514215830042----720721447
21Richtr Jaroslav 321419413528-17634617----2415718145
22Strobachová Ingrid 464788516334-6727-4010----1111212344
23Mareček Milan
Kladno
619-34612714-1912810927-----5318913641
24Bartyzal Miloš 821-18670-11636415121537-----1222219940
25Forman Václav 68555167119-1666520----548213639
26Janko Rudolf 864986516335-18642-1442-----881071937
27Bříza Vladimír 326-43084-3461-720820136-----437292-14537
28Kříž Lubomír 2351383915-791507121-----7818811036
29Trojan Štěpán
Cheb
659-23524-2112-5724618934-----292270-2236
30Bučil Petr 249-9581-1410-711310625-----1021949235
31Krýbl Miroslav 1520147387221-2-113----15718635
32Chaluš Vladimír
Lišov
1401-8974-158396910826-----501439334
33Mádle Čestmír 526-3416513126-12554-718-----1592196034
34Čunát Jaroslav 141-5919713829-20196-1055-----2602933334
35Musil František
Pelhřimov
14073624601721194016----574310033
36Jedlička David
Praha
824379613327-17680-966-----1391763733
37Richter Josef
Janovice
854-6438-267-4767222-----681144629
38Černý Miloš 1478-27835616-7958-2112-----1061413528
39Šampalík Václav st. 121217577420-12115-1064-----10472-3224
40Kosek Zdeněk 852-1820212-10744-639-----12564-6121
41Sedláček Zdeněk 247-13036-944-15523715-----14588-5719
42Slabý Aleš 866-6867-111-18028-1521-----24895-15312
43Severýn Václav 1385-11268-446-1237-1163-----23575-1609
CELÁ TABULKA 60+: Bratronice 5.7.2018
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZBPBSBBPLLM
Bratronice (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: