leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
KM 2020: Zbiroh
so 01.02. 00:00 - 06:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00
PLLM2: Praha
so 01.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 04.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
st 05.02. 18:10 - 00:10
KM 2020: Chaloupky
so 08.02. 00:00 - 06:00
KM-MU 2020: Jirny
so 08.02. 00:00 - 06:00
leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
PLLM2: Praha
so 01.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 04.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
st 05.02. 18:10 - 00:10
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00

 

leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
KM 2020: Zbiroh
so 01.02. 00:00 - 06:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00
PLLM2: Praha
so 01.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 04.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
st 05.02. 18:10 - 00:10
KM 2020: Chaloupky
so 08.02. 00:00 - 06:00
KM-MU 2020: Jirny
so 08.02. 00:00 - 06:00
leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
PLLM2: Praha
so 01.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 04.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
st 05.02. 18:10 - 00:10
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kubát Milan121619103126552
2Kotva Pavel7897961585484
3Nocar Richard10556501705473
4Kučera Miloš-73878805467
5Gruner David361622983429
6Polka Marek20110471248418
7Plucar Pavel-24312551012400
8Šenold Vojtěch6233941017387
9Zdychynec Josef1559371092367
10Maceška Vladimír-2231202979357
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí18903517540784
2GRINGOS19141685359965
3Vaněks Sharks-4873672318562
4Limit Pardubice5472431297853
5Betlodurch152568258352
6ALDA TEAM Pardubice-4512330187946
7NEVYZPYTATELNÍ-15633287172442
8NML Zdice-1946258063440
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně20584249630779
2PODBABA TEAM11302379350975
3KPŽE Budislavice9182415333365
4M Y Š O C I2212803302459
5ALDA TEAM Pardubice B1392247238640
6Staroplzeňáci-3751998162336
7Nalezenci-795126747218
8MK Licita Kladruby-43197154016
9Plzeňácí B46739986613
10Divočáci-4536131607
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (93)-1710801063232
2Kubiska Jiří (93)6486681316218
3Vávrovský Jan (74)2369971233218
4Chaluš Vladimír (68)-50516911186200
5Korbel Jiří (87)24711131360199
6Vlk Stanislav (99)4735711044189
7Vondráčková Šárka (92)278718996187
8David Pavel (102)294566860179
9Matějka Josef (82)94337431179
10Musil František (103)-2721060788172
#HráčZBPBSBB
1Sedlecký Pavel (65)16114961657135
2Mádle Čestmír (69)54810821630121
3Kocík František (110)2398191058109
4Hanisch Martin (70)73011911921106
5Bouše Miroslav (67)-17813531175105
6Šampalík Václav st. (24)-698118348590
7Kříž Lubomír (33)-24195471387
8Hanzlík Václav (155)-24187863768
9Šiška Libor (127)-30476946555
10Křížová Marie (153)-10634523940
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš83720462883544
2Batík Jiří14965252021512
3Pánek Jindřich5538741427502
4Hošek Martin-1098119698451
5Koutová Eva-294574280448
6Jančík Luděk4677741241419
7Zachar Miroslav247472719404
8Jedlička David-445441-4378
9Hes Ivan-49553504291
10Novák Petr-287253-34278
#HráčZBPBSBB
2Hrbáček Aleš (14)7139591672108
1Nečas Jan (16)139790929109
3Kučera Miloš (4)34811391487100
4Munia Kamil (26)12861974799
5Tomek Václav (108)-15482467097
6Lukášek Jiří (15)-4874469695
7Čejka Zdeněk (22)26652278890
8Bříza Vladimír (34)-11071038-6979
9Slabý Aleš (31)9242451675
10Pírko Libor (63)6147153260
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (5)10538051858228
2Kučera Miloš (4)26015391799219
3Kotva Pavel (2)54810461594196
4Šenold Vojtěch (8)10693691438194
5Munia Kamil (26)4758431318182
6Polka Marek (6)52802854167
7Batík Jiří (25)593382975161
8Jedlička David (46)253659912145
9Hošek Martin (17)-10151433418145
10Jirkovský Tomáš (29)-457787330142
TAB7
TAB8

Výsledky turnajů

Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2019: Doksy u Kladna (23.11.)

Dne 23.11.2019 se od 9:00 konal Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2019 (Místo konání: Doksy u Kladna - restaurace U Brejníků, pořadatel: Mareček Milan, Richtr Jaroslav, Mašek Robert).

CELÁ TABULKA MKH - TN: Doksy u Kladna 23.11.2019 - jednotlivci
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Kučera Miloš
Hořice
8327613421037-1772093219138129267413747250997
2Trojan Štěpán
Cheb
65916769228-44131872712783210379929038992
3Bříza Vladimír 326-4846-2126760127351011602614312026638690
4Nováček Josef 152521411833243-2696702681211021926923550488
5Slabý Aleš 8661056116631-2777522321551873413529342887
6David Jiří
Kladno
50689221111870971674166551212822517439987
7David Pavel
Jindřichův Hradec
5057478152343109112337025951814721235985
8Šáda Petr 337-1771541986471333678511292714716931682
9Mašek Robert 690887316135393473203460942616116732881
10Václavík Alois 64792139332616421370701403314317832179
11Škaloud Miroslav 121811110922039-13253-798-1212911730-3329125877
12Růžek Jaroslav 80394554161651672483841673610818028876
13Plucar Pavel
Praha
8971458823336-8920912023-17288-8417-11638526976
14Dufek Zdeněk
Jindřichův Hradec
140451061113016912829743-1716-1215725040775
15Turek Jiří
Pelhřimov
87120611131741-5013-37171591663216328344674
16Hašek Jaroslav
Pelhřimov
1405-4244211308211231219211331921822773
17Tislický Jan 585785213026814112232-11867-51154116020173
18Picek Břetislav 8573548831715861012983381212313317230569
19Poláček Josef 633636412727-384-342142952373916716333068
20Hošek Martin
Praha
975-31639-2773378612334565611229-223181-4266
21Hnojský Roman 262-10429-75573741473725598422-616215664
22Valín Alois 1513-610810229-5651-5912688024-5022717762
23Kubát Milan 687-32865420-9944-5554213017235-8926017160
24Čunát Jaroslav 141773802235215615383876168013221253
25Semorád Jan
Putimov
797336710024-368751211132438818619453
26Ševčík Tomáš 500410149674611330-385517133311114452
27Pavlíková Helena 1528-16313-150252479928882211021-23825951
28Mareček Milan
Kladno
619735612925-1435211025052146114120249
29Liška Zdeněk 626-13924-1154589815639-424976-1231714849
30Chaluš Vladimír
Lišov
1401-12151-701010697925-40541412-1511742347
31Strobachová Ingrid 46411657173327283511-13328-1051-1011310344
32Chlupáč Josef 876-611205923-2393712-24561-1849-308220-8844
33Černý Miloš 1478-101998-7030-40339569525-411056436
34Štola Vladimír
Kunice
429-35552014-57873016-10645-614-198187-1134
35Souček Václav 1507-505221341246517-10942-673-118118033
36Bartyzal Miloslav 8210757521-4422-2242913427-151109532
37Čejka Zdeněk 1386-7732-456-3116-156-45763120-153124-2932
38Bučil Petr 24939256415311147-26968-20110-227104-12332
39Richtr Jaroslav 321-16352-1117-741043018-12953-765-366209-15730
40Tomáš Petr 584-24912-237156258140484811-19362-13126
Doksy u Kladna - restaurace U Brejníků (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)